>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Trustly

A 205

amindada

Użytkownik
Trustly co chwile zmienia bank, w zeszłym roku było PEKAOSA, do niedawna Raifaisen, a teraz jest jakiś bank spółdzielczy z jakieś dziury
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Trustly co chwile zmienia bank, w zeszłym roku było PEKAOSA, do niedawna Raifaisen, a teraz jest jakiś bank spółdzielczy z jakieś dziury
VINDS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIED
ZIALNOŚCIĄ
NOWOGRODZKA 50 515
00-695 WARSZAWA
Pomyślcie zatem, ile podmiotów ma już dostęp do loginu i hasła waszego rachunku bankowego!
Jeśli kiedyś jakieś pieniądze zginą wam z konta i nawet nie za sprawą Trustly, to bank w bardzo prosty sposób się wywinie, bo podaliście osobom trzecim dane do logowania. Na żadną reklamację nie ma szans!
Takie to &quot;bezpieczeństwo&quot;.
 
A 205

amindada

Użytkownik
Ja akurat uzywam Trustly tylko do wyplat, zreszta bank milenium chyba kiedyś nawet zablokował tą opcje, dwa razy po próbie wplaty przez trustly miałem zablokowane konto i musiałem iść do odddziału odblokowywyać, za pierwszym razem myślałem ze coś zle podałem, ale za drugim juz wiem ze była to wina trustly. Korzystałem jak była możliwość z sofort, działa podobnie jak trustly. Co do reklamacji to zgoda- w razie czego nie ma szans na pozytywne rozpatrzenie.
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
Pomyślcie zatem, ile podmiotów ma już dostęp do loginu i hasła waszego rachunku bankowego!
Jeśli kiedyś jakieś pieniądze zginą wam z konta i nawet nie za sprawą Trustly, to bank w bardzo prosty sposób się wywinie, bo podaliście osobom trzecim dane do logowania. Na żadną reklamację nie ma szans!
Takie to &quot;bezpieczeństwo&quot;.
a w jakim to banku wystarczy login i hasło do zrobienia np. przelewu ?
 
A 205

amindada

Użytkownik
a w jakim to banku wystarczy login i hasło do zrobienia np. przelewu ?
W żadnym, ale w razie jakiejkolwiek reklamacji bank odmówi reklamacji i sąd mu przyzna rację. Podając dane logowania podmiotom trzecim łamiesz regulamin. Tak samo jak zerwiesz plombe przy telewizorze to nie obejmuje cie gwarancja, mimo ze zrobisz to np. przypadkowo.
 
R 25

request3

Użytkownik
W żadnym, ale w razie jakiejkolwiek reklamacji bank odmówi reklamacji i sąd mu przyzna rację. Podając dane logowania podmiotom trzecim łamiesz regulamin. Tak samo jak zerwiesz plombe przy telewizorze to nie obejmuje cie gwarancja, mimo ze zrobisz to np. przypadkowo.
Zawsze można zmienić hasło do logowania po wpłacie i jeszcze jest weryfikacja przelewu przez kod sms czy papierowy. Jak ktos nie ma weryfikacji to nie polecam do wpłat tego systemu.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Bmw14.5 ale to chodzi tylko o to, że trustly ma kilka banków z których robi wypłaty. I ty cały czas nie ogarniasz na jakiej zasadzie działają te wpłaty. W regulaminie trustly jest to wyjaśnione, że oni nigdzie nie przechowują naszego loginu i hasła. Wpłaty działają każdym razem jednorozawo, przez połączenie szyfrowane. I to jest na zasadzie takiego &quot;mostu&quot; połączeniowego, to my się logujemy i potwierdzamy tranzakcje. Trustly tylko widzi potwierdzenie naszego przelewu. Na tym koniec. Nasz login i hasło nie są nigdzie zapisywane. Zresztą ja specjalnie założyłem sobie konto pod trustly w alior banku. Innym też to polecam. A samo trustly jest zbyt poważną firmą, żeby robić jakieś wałki. Mają teraz pewnie z 90% wszystkich polskich wpłat do nielegalnych podmiotów. Jakiekolwiek przekręty z ich strony są wykluczone. Nie mogą sobie pozwolić na stratę takiego rynku. Więc ja jestem spokojny o bezpieczeństwo tych tranzakcji.
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
Tylko co ma być niby przejęte jak login i hasło nie jest zapisywane... Chyba nie sądzisz, że Trustly ma bazę loginów i haseł ????
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Dokładnie sianie paniki i tyle. Bmw14.5 nie chcesz to nie korzystaj. Graj u legalnych buków, jak tak bardzo się boisz trustly. I wiadomo że każdy fachowiec ci powie, żeby nigdzie nie podawać swoich loginów i haseł. Niestety chcąc grać u nielegalnych, trzeba z tego korzystać. Trustly jest dobre, bo NIC nie kosztuje. Gdzieniegdzie mamy też ecopayz które za to jest i drogie, i długo się czeka na przelew bankowy.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Tylko co ma być niby przejęte jak login i hasło nie jest zapisywane
Widzę, że nie przeczytaliście artykułów, do których dalem linki.
A ludzie z antyweba i spidersweba na informatyce akurat znają się wybornie
I można tam przeczytać m.in. że Trustly dostaje nie tylko login i hasło, ale też kod weryfikacji sms
Piszą też, że algorytmy Trustly węszą i jakie informacje pozyskuje Trustly i podobne mu &quot;firmy&quot; i co może z tym informacjami zrobić.
Dlatego zdumiewa mnie Wasza pewność, że Trustly nie zbiera haseł, loginów i innych informacji
Bo moim i nie tylko moim do tego te firmy zostały powołane
Nie zamierzam straszyć, piszę jak jest.
 
C 0

czarek7

Użytkownik
Cześć,
W sobotę wypłaciłem kasę z betclica poprzez wybór Trustly.
Jedynie co musiałem wpisać to ile kasy chce przelać, oraz swój numer bankowy do konta w banku na jaki ma pójść przelew.
Nie było logowania się z bankiem, akceptacji, udzielenia haseł, potwierdzenia.
Kasy nie mam jeszcze w banku. I teraz pytanie brzmi, czy oni przypadkiem nie wzieli sobie tej kasy? Nie mam potwierdzenia, że tą kasę przelałem z betlicka do mojego banku. Czy to dochodzi po jakimś czasie?
Wypłacałem kasę w sobotę z betclicka. Długo się czeka na przelew?
 
Do góry Bottom