>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Trustly

kaiser70 272

kaiser70

Użytkownik
Szukam odpowiedzi na pytanie: Ile idą pieniądze jeśli wypłaci się przez Trustly? (z jakiegokolwiek buka) Czy działa to jak ekspresowy przelew, trzeba czekać 1 dzień czy jeszcze dłużej? Będę wdzięczny za info.
U mnie wypłata z Unibet zawsze na drugi dzień roboczy. A nawet gdy zlecę wypłatę do godz 8 rano (po meczach "amerykańskich) to jest tego samego dnia. Późniejszych godzin nie testowałem ale może po weekendzie sprawdzę czy np zlecenie przekazane około 10 rano jest jeszcze tego samego dnia wypłacane.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Szukam odpowiedzi na pytanie: Ile idą pieniądze jeśli wypłaci się przez Trustly? (z jakiegokolwiek buka) Czy działa to jak ekspresowy przelew, trzeba czekać 1 dzień czy jeszcze dłużej? Będę wdzięczny za info.
to dziala tak samo jak przelew z banku do banku i zalezy od buka. buk jest 'sprzedawca' po stronie trustly i w zaleznosci od opcji jakie sobie 'wykupil' w trustly wyplaca szybko albo wolno... i chyba nie wszystkie banki sa w ofercie trustly stad czasem przy niektorych jest opcja 'instant' a przy niektorych 'nastepny dzien roboczy'. nie mam juz konta u ruskiego, ale jak tam bylo trustly do wyboru to byla opcja wyboru banku i bylo opisane kiedy dojdzie. generalnie jak jest to nastepny dzien roboczy to chodzi o sesje elixir w banku a jak dziala w jakim banku to w google jest opisane.

z tego korzysta trustly, przelewy blyskawiczne np. w aliorze sa za 5zl a niektore banki w ogole nie maja opcji przelewow blyskawicznych tzn. nie mialy, bo nie wiem jak jest teraz a nie chce wprowadzac w blad i nie przyjmuja mimo wszystko natychmiatowych przelewow z aliora;

'Lojalność jest cenna
Aż 80% klientów zgadza się, że natychmiastowe wypłaty zmniejszają prawdopodobieństwo przejścia do konkurencji*. Trustly korzysta zarówno z sieci wewnątrzbankowych, jak i ze schematów błyskawicznych, tworząc wysoce niezawodne płatności błyskawiczne.'
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
L 76

lukas1981

Użytkownik
Ten Hipay w Unibecie to coś takiego jak Trustly ??? Czy raczej coś jak portfel typu skrill ?? Wpłacał już ktoś przez tego Hipaya ??? Jak teraz będziecie wpłacać aby nie było "przypału"?
 
G 3,3K

general1973

Użytkownik
próbowałem wypłacić przez trustly przed momentem,zablokowane również a pisali,że będzie można chociaż wypłacać.
 
Do góry Bottom