>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Truniej SNOKERA Rozpoczęty!!! Tabela, Wyniki

G 0

gangster

Użytkownik
Tabela została zaktualizowana. Prosze rozegrywac jak najszybciej swoje mecze. Wiem że czas jeszcze jest ale im szybciej tym lepiej ???? Pozdrawiam i mam nadzieje że wszyscy co sie zapisali rozegrają swoje mecze. Pozdrawiam
 
G 0

gangster

Użytkownik
Przypominam o zbliżającym się terminie rozegrania wszystkich spotkań! do 13 czerwca (włącznie z tym dniem) muszą byc rozegrane wszystkie mecze! bardzo proszę o tych którzy się zapisali żeby je rozegrali. A widzę że w grupie C jeszcze nikt nie rozegrał spotkania.
 
adriano7 0

adriano7

Użytkownik
Ci co nie zdążyli rozegrać w terminie spotkań to chyba walkowery (po 0pkt. każdy zawodnik) ? Szkoda czasu na przedłużanie.
 
vice-versa 22

vice-versa

Użytkownik
Ci co nie zdążyli rozegrać w terminie spotkań to chyba walkowery (po 0pkt. każdy zawodnik) ? Szkoda czasu na przedłużanie.
Dokładnie. Adriano7 - musimy w końcu się ugadać w sprawie naszego pojedynku. Ja proponuję jutro w godzinach 19-23, ewentualnie o 12 w południe. (to już raczej ostateczne terminy...)
 
G 0

gangster

Użytkownik
Ze względy na to że dużo ludzi nie rozegrało swoich meczy daje jeszcze dwa dni na rozegranie wszystkie a zwłaszcza w grupie C. We wtorek do godziny 24.00 mają być wszystkie mecze rozegrane! Jeśli ktoś nie rozgera przynajmniej jednego meczu a jeśli zostanie stworzona następna edycja turnieju lub coś podobnego to nie zostanie od dopuszczony do gry. Pozdrawiam
 
amairgen 0

amairgen

Użytkownik
Grupa C
1. Amairgen 2:0 matizoj33
2. Amairgen 2:0 matizoj33

Niestety ze strony Stefans@ zero odezwu pisałem na PW, ale bez skutku.
 
vice-versa 22

vice-versa

Użytkownik
Co do moich pojedynków z Adriano7 w grupie D, sądzę, że można przyznać vo. Napisałem wczoraj do niego, że jestem otwarty na każdą godzinę i ustosunkuję się pod niego. Natomiast on w ogóle nie odpisał. W/g mnie, nie ma sensu tego przedłużać...
 
Do góry Bottom