>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Trondheim (08.12-09.12.2007)

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Pełna nazwa: Granåsen
Punkt HS: 131 m
Punkt konstrukcyjny: 120 m
Punkt sędziowski: 132 m
Rekord zimowy: MAŁYSZ Adam - 138.5m(2001-03-09)
Rekord letni: FUNAKI Kazuyoshi - 132.5m(1997-08-17)
Ilość skoczni w mieście: 5
Nachylenie progu: 11 st.
Wysokość progu: 3 m
Długość rozbiegu: 96 m
Nachylenie zeskoku: 37.5 st.
Średnia v na rozbiegu: 93.6 km/h
Pojemność stadionu: 40000

Program zawodów:
7 grudzień 2007, piątek
16:00 oficjalny trening (dwie serie)
kwalifikacje
8 grudzień 2007, sobota
15:30 seria próbna
16:30 pierwsza seria konkursowa
9 grudzień 2007, niedziela
12:00 kwalifikacje
13:45 pierwsza seria konkursowa

Zapraszam do dyskusji.​
 
kochan 0

kochan

Użytkownik
Trondheim HS 131 [moje przypuszczenia]
Witam

Postanowiłem, że obstawie dzisiaj skoki. To są moje przypuszczenia, oparte na skokach z Kuusamo.

A więc :

2288 - 1 (moim zdaniem Morgenstern może dzisiaj wygrać, walczyć będzie o 1 miejsce z Schlierenzauer&#39;em)
2289 - x (moim zdaniem Schlierenzauer bedzie dzisiaj drógi, ale będzie walczył z Morgensternem o pierwsze miejsce)
2290 - 2 (moim zdaniem o walke o trzecie miejsce powalczy Romoeren i Małysz, ale wydaje mi się że niestety bardziej większą szanse ma Romoeren, bo jest w troszkę lepszej dyspozycji (lepszej formie))
2295 - 2 (moim zdaniem nasz Adaś powalczy o 3 miejsce, ale jego stan zdrowotny jest taki sobie (boli go gardło, więc się nie najlepiej czuje) ma drobne problemy (lewa noga mu ucieka w locie, oraz krzyżuje jeszcze narty) stać go na 3 miejsce ale w pojedynku z Romoeren&#39;em będzie ciężko ostatecznie 4 miejsce)

Klasyfikacja :
1. Morgenstern
2. Schlierenzauer
3. Romoeren
4. Małysz
Typy z STS&#39;a

Tak mi się wydaje. Pozdro ! ????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Buki przygotowały slaba oferte na ten konkurs.

Hilde, T
Typ: miejsce 1-3 Kurs: 2,00 (Unibet) ✅
Zawodnik gospodarzy, jest w formie co widac po pierwszych zawodach w Kuusamo oraz probnych skokach. Nie odstaje od dwojki austrakow Schiliego oraz Morgiego. Przy rownych warunkach pogodowych powinnien stanac na podium.
Bardal, A - Stensrud, H
Typ: 2 Kurs: 2,00 (Unibet) ⛔
Pojedynek dwoch norwegow, jednak duzym plusem po stronie Stensruda jest fakt ze trenuje on na codzien tutaj w Trondheim. Nadarza mu sie jedyna okazja by pokazac sie z dobrej strony i wrocic do glownej kadry Norwegow, poniewaz jest on czesto pomijany a dzis jako gospodarze moga wystawic wiecej zawodnikow. Widac ze mu bardzo zalezy, na treningach i w kwalifikacjach skakal dobrze i miescil sie w czolowej &#39;10&#39;. Co do Bardala to nie jest w szczytowej formie i nie sadze by szybowal dalej od Stensruda.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom