>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Info Transfery, wymiany i inne ruchy

mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
mark1973 mark1973 jak wygląda sprawa z przynaniem majstra w KHL? Sezon już zakończony, ale mam zamrożone środki na wygraną CSKA i nie wiem czy domagać się już zwrotu czy czekać, aż będzie uznany jakiś mistrz przy stoliku?
Decyzją władz KHL i rosyjskiej Federacji hokeja mistrzem KHL została najlepsza druzyna sezonu zasadniczego czyli CSKA Moskwa a vicemistrzem druga najlepsza czyli Bars Kazań
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dzięki mark!

Już za chwilę rusza KHL i ciekawy jestem Waszych opinii. CSKA nie można lekceważyć, ale wydaje się, że po odpływie zawodników zza Ocean nie będą głównym kandydatem do sięgnięcie po Gagarina. Uważam, że Kazań na Wschodzie sobie znów poradzi i jak dla mnie dojdzie do finału. Ściągnięcie da Costy oraz Dawesa to strzał w 10 znają się przecież z gry w Jekacie, Bars miał często przestoje w PP i Ci zawodnicy świetnie się powinni wpasować. Szkielet pozostał i jak tylko pojawią się kursy na Gagarina to lecę w stronę klubu z Tatarstanu.

SKA jako drugi faworyt, młodzi Podkolzin, Morozov oraz Marchenko po ograniu w poprzednim sezonie będą dźwigać teraz Petersburg. Uważam, że na zachodzie najlepsza ekipa na ten moment.

Niespodzianka tej kampanii? Myślę, że Lokomotiv w końcu odpali. Mogą być jak Barys w poprzednim sezonie, super wzmocnienia w defensywie Ohtamaa, Marchenko w bramce Pasquale, a to była spora bolączka. Petersson do młodych napastników powinien się wpasować i dać tego doświadczenia.

Jokerit też mądre ruchy transferowe
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzięki mark!

Już za chwilę rusza KHL i ciekawy jestem Waszych opinii. CSKA nie można lekceważyć, ale wydaje się, że po odpływie zawodników zza Ocean nie będą głównym kandydatem do sięgnięcie po Gagarina. Uważam, że Kazań na Wschodzie sobie znów poradzi i jak dla mnie dojdzie do finału. Ściągnięcie da Costy oraz Dawesa to strzał w 10 znają się przecież z gry w Jekacie, Bars miał często przestoje w PP i Ci zawodnicy świetnie się powinni wpasować. Szkielet pozostał i jak tylko pojawią się kursy na Gagarina to lecę w stronę klubu z Tatarstanu.

SKA jako drugi faworyt, młodzi Podkolzin, Morozov oraz Marchenko po ograniu w poprzednim sezonie będą dźwigać teraz Petersburg. Uważam, że na zachodzie najlepsza ekipa na ten moment.

Niespodzianka tej kampanii? Myślę, że Lokomotiv w końcu odpali. Mogą być jak Barys w poprzednim sezonie, super wzmocnienia w defensywie Ohtamaa, Marchenko w bramce Pasquale, a to była spora bolączka. Petersson do młodych napastników powinien się wpasować i dać tego doświadczenia.

Jokerit też mądre ruchy transferowe
Witaj
Chciałbym by starczyło mi czasu po krótce scharakteryzować każdą ekipę KHL. Oczywiscie ze CSKA nie mozna lekceważyć ale na ten moment SKA wygląda lepiej wg mnie ale jeszcze składy mogą drgnąć, wiec poczekajmy. Jako kibic Loko bardzo sie ciesze z tych transferów, bo bedzie fajna mieszanka rutyny z młodością. Ale najbardziej sie ciesze z przyjscia Skabelki. Chłop zna sie na rzeczy i lubi dac sznase zdolnej młodzieży a co ważne dba o wynik zespołu.
Do zobaczynia( przeczytania niebawem)
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Witaj
Chciałbym by starczyło mi czasu po krótce scharakteryzować każdą ekipę KHL. Oczywiscie ze CSKA nie mozna lekceważyć ale na ten moment SKA wygląda lepiej wg mnie ale jeszcze składy mogą drgnąć, wiec poczekajmy. Jako kibic Loko bardzo sie ciesze z tych transferów, bo bedzie fajna mieszanka rutyny z młodością. Ale najbardziej sie ciesze z przyjscia Skabelki. Chłop zna sie na rzeczy i lubi dac sznase zdolnej młodzieży a co ważne dba o wynik zespołu.
Do zobaczynia( przeczytania niebawem)
Dokładnie Skabelka to największe wzmocnienie Loko, widzimy nawet ilu zawodników za nim poszło i Loko sporo namiesza w tym sezonie :D
 
arass1 162K

arass1

Użytkownik
Jeremy Welsh, mający na swoim koncie występy w NHL, AHL i DEL, dołączył do Comarch Cracovii. 32-letni Kanadyjczyk podpisał kontrakt, który będzie obowiązywał do końca obecnego sezonu.

Welsh może występować zarówno na lewym skrzydle, jak i na środku ataku. Jego mocną stroną są warunki fizyczne, wszak mierzy 191 centymetrów i waży 95 kilogramów.

W swoim dorobku ma grę w lidze akademickiej NCAA (119 spotkań, 53 gole i 47 asyst), skąd trafił do NHL i AHL.

W najlepszej hokejowej lidze świata rozegrał co prawda tylko 27 konfrontacji, w których zdobył 1 bramkę i zaliczył 1 kluczowe zagranie. Znacznie lepiej radził sobie w AHL. Tam jego licznik zatrzymał się na 267 spotkaniach i 110 punktach (56 G + 54 A)!
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Jeremy Welsh, mający na swoim koncie występy w NHL, AHL i DEL, dołączył do Comarch Cracovii. 32-letni Kanadyjczyk podpisał kontrakt, który będzie obowiązywał do końca obecnego sezonu.

Welsh może występować zarówno na lewym skrzydle, jak i na środku ataku. Jego mocną stroną są warunki fizyczne, wszak mierzy 191 centymetrów i waży 95 kilogramów.

W swoim dorobku ma grę w lidze akademickiej NCAA (119 spotkań, 53 gole i 47 asyst), skąd trafił do NHL i AHL.

W najlepszej hokejowej lidze świata rozegrał co prawda tylko 27 konfrontacji, w których zdobył 1 bramkę i zaliczył 1 kluczowe zagranie. Znacznie lepiej radził sobie w AHL. Tam jego licznik zatrzymał się na 267 spotkaniach i 110 punktach (56 G + 54 A)!
Skopiowane żywcem z pewnej strony, prócz tego że rok temu grał w Krefeld
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Jeremy Welsh, mający na swoim koncie występy w NHL, AHL i DEL, dołączył do Comarch Cracovii. 32-letni Kanadyjczyk podpisał kontrakt, który będzie obowiązywał do końca obecnego sezonu.

Welsh może występować zarówno na lewym skrzydle, jak i na środku ataku. Jego mocną stroną są warunki fizyczne, wszak mierzy 191 centymetrów i waży 95 kilogramów.

W swoim dorobku ma grę w lidze akademickiej NCAA (119 spotkań, 53 gole i 47 asyst), skąd trafił do NHL i AHL.

W najlepszej hokejowej lidze świata rozegrał co prawda tylko 27 konfrontacji, w których zdobył 1 bramkę i zaliczył 1 kluczowe zagranie. Znacznie lepiej radził sobie w AHL. Tam jego licznik zatrzymał się na 267 spotkaniach i 110 punktach (56 G + 54 A)!
Kolego - hokej to nasza pasja. Coś co uwielbiamy i czym żyjemy w wolnych chwilach. Naprawdę myślałeś, że nie przeglądamy różnych stron? ... Fajnie, że wrzuciłeś info... Szkoda tylko, że zrobiłeś to na zasadzie kopiuj/wklej (n). Drażni oczy...
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Liiga: Ryan Lasch już nie jest Pelikanem. Finlandie zamienił na Zurich dla którego już punktuje. Bardzo duża strata ekipy z Lahti. Są też niezłe wiadomości. Pelikany wzmocniły obronę dwoma nabytkami: Erik Autio i Veeti Vainio
 
Otrzymane punkty reputacji: +191
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Bramkarz Johan Mattsson w Rydze, jakieś opinie o nim, bo szwedzkiej ligi nie śledzę, a Dinamo musi mieć wreszcie solidnego GK?
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Bramkarz Johan Mattsson w Rydze, jakieś opinie o nim, bo szwedzkiej ligi nie śledzę, a Dinamo musi mieć wreszcie solidnego GK?
Ostatnie sezony we Frolundzie, ale to wyczytacie z Flasha. Jak dla mnie nie jest to golie, który moze zrobic roznice. Kawał chłopa, bo zasłoni wiekszość bramki ale co do zwrotności to wg mnie nie jest to jego plus. Tak porządnie to wyszedł mu tylko jeden sezon 18/19 ale np w CHL lepiej spisywal sie wtedy drugi golie. Nie jest to tez wg mnie jakis wybitny talent bramkarski, w SHL jest wielu lepszych i tez wielu lepszych szło do KHL ale nie zawsze im ten rosyjski klimat słuzył. Moze i sobie poradzi, moze tez potrzebuje zmiany klimatu, niemniej jednak uważam, że Ryga mogła wybrać lepiej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +73
Do góry Bottom