>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Transfery Serie A

Status
Zamknięty.
simons 646

simons

Forum VIP
Antonio Conte nowym trenerem Atalanty.
Po serii 4 porazek w serie A, odwolany zostal dotychczasowy trener Atalanty - Angelo Gregucci. Brakuej jeszcze oficjalnej wiadomosci, ale jego miejsce zajmie Antonio Conte.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Z mnniej głośnych to Floccari do Lazio i Suazo do Genoa.
Nie sa oficjalne, ale wyglada na to ze dojdzie do tych tranzakcji.
A ze spekulacji Ledesme przypisuje sie Juventusowi za 5 milionow i 3letni kontrakt.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Napastnik Bayernu Monachium Luca Toni został do 30 czerwca 2010 roku wypożyczony z niemieckiego klubu do AS Romy. Włoski piłkarz w rzymskim klubie ma się pojawić w sobotę 2 stycznia; wcześniej przejdzie testy medyczne.
Jeden z najlepszych strzelców Bundesligi poprzedniego sezonu, 32-letni Toni, mistrz świata z 2006 roku, nie znalazł uznania w oczach nowego trenera Bayernu Louisa Van Gaala i nie ma miejsca w podstawowym składzie zespołu od początku rozgrywek sezonu 2009/2010.
- Mam nadzieję, że najbliższe sześć miesięcy będzie jednymi z najlepszych w mojej karierze sportowej. O tym, co będzie po 30 czerwca, na razie nie myślę. Mam propozycje gry z kilku innych klubów - włoskich i angielskich - powiedział Luca Toni.
onet.pl
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Obrońca Juventusu Turyn, Lorenzo Ariaudo został wypożyczony do Cagliari do końca sezonu. W pierwszej drużynie Juventusu zadebiutował w meczu oficjalnym 26 sierpnia 2008 w meczu eliminacyjnym Ligi Mistrzów z Artmedią Petrzalka (1:1), zastępując w 80. minucie meczu Nicolę Legrottaglie. Swój ligowy debiut w pierwszym składzie Juventusu zaliczył w zremisowanym 1:1 meczu z Lazio Rzym 18 stycznia 2009.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Oficjalnie Sergio Floccari podpisal kontrakt z Lazio.

Z kolei z drużyne &quot;orłów&quot; opuszcza Goran Pandev, ktory będzie grał w barwach Interu. Nie jest wykluczone, że zagra on środowy mecz, gdyż podobnie Mourinho, dał szanse w tym sezonie Sneijderowi, od razu po jego przybyciu do Mediolanu.

Dość ciekawa historia zawodnika z Macedonii, gdyż w latach 2001-2004 był zawodnikiem Interu ( wypozyczony w latach 2002-2004 do Spezi i Ancony) i od 2004 do 2009 grał właśnie w barwach Lazio. Po tym jak w letnim oknie transferowym wyraził chęć zmiany drużyny, Pandev (z tego powodu) nie zagrał ani jednego spotkania, co doprowadziło w końcu do powrotu, do Interu ????
 
pokerface 69

pokerface

Użytkownik
Serie A. Fiorentina porozumiała się z Sampdorią w sprawie transferu Cassano

AC Fiorentina zatrudni Antonio Cassano, niechcianego w Sampdorii utalentowanego napastnika. Cassano ma wypełnić lukę po Adrianie Mutu, który po raz kolejny został przyłapany na stosowaniu niedozwolonych środków.


Relacje między Cassano, który jest notorycznie kontuzjowany, a trenerem Sampdorii Luigi Del Neri, drastycznie pogorszyły się po nagłym spadku formy chimerycznego Włocha.

Utalentowany napastnik miewał już w swej karierze problemy z formą i dyscypliną: w Romie, czy też w Realu Madryt. Powrócił jednak do dobrej dyspozycji w barwach Sampdorii.


Antonio Cassano dziś przejdzie testy medyczne, jeśli wszystko pójdzie dobrze, to Cassano będzie mógł zagrać w nowym zespole już w środę, kiedy w półfinale Coppa Italia Fiorentina zmierzy się na wyjeździe z Interem Mediolan.
 
bufu 105

bufu

Użytkownik
Serie A. Fiorentina porozumiała się z Sampdorią w sprawie transferu Cassano

AC Fiorentina zatrudni Antonio Cassano, niechcianego w Sampdorii utalentowanego napastnika. Cassano ma wypełnić lukę po Adrianie Mutu, który po raz kolejny został przyłapany na stosowaniu niedozwolonych środków.

Relacje między Cassano, który jest notorycznie kontuzjowany, a trenerem Sampdorii Luigi Del Neri, drastycznie pogorszyły się po nagłym spadku formy chimerycznego Włocha.
Utalentowany napastnik miewał już w swej karierze problemy z formą i dyscypliną: w Romie, czy też w Realu Madryt. Powrócił jednak do dobrej dyspozycji w barwach Sampdorii.

Antonio Cassano dziś przejdzie testy medyczne, jeśli wszystko pójdzie dobrze, to Cassano będzie mógł zagrać w nowym zespole już w środę, kiedy w półfinale Coppa Italia Fiorentina zmierzy się na wyjeździe z Interem Mediolan.
Cassano odrzucił ofertę wypożyczenia do Fiorentiny więcej tu:http://www.seriea.pl/index.php?dzial=aktualnosci&amp;amp;artykul=163567
Ostatnie godziny zimowego okna transferowego były ciekawe i dokonano klika transferów o to kilka z nich:
Z Interu do Milanu: Amantino Mancini (do końca sezonu w Milanie)

Z VfB Stuttgart do Lazio: Thomas Hitzlsperger
(z braku gry w VfB Hitzlsperger zdecydował się rozwiązać kontrakt z klubem i przenieś się do Lazio jako wolny zawodnik)

Z Genoi do Lazio:
Giuseppe Biava

Z AS Roma do Fulham: Stefano Okaka
(wypożyczenie do końca sezonu)
Z Barcelony do Fiorentiny: Keirrison (wypożyczenie)
 
simons 646

simons

Forum VIP
Po krótce co sie dzialo w koncowce okienka:

do Lazio Hitzlsperger, Biava, Golasa, Andrea Dias

do Fiorentiny Keirrison . Z Fiorentiny Jorgensen

do Genoa Gucher

do Atalanty Toimovaki

do Chievo Pinales

do Bari Sestu

do Udinese Alex Geijo

do Sieny Pratali

do Cagliari Agazzi

do Catanii Pavone, Maxi Lopez


EDIT:
i znalazlem wszystkie transfery tego okienka, pierwsza kolumna nowe nabytki, druga kogo oddali ????
Literki male a - napastnik, d - obronca , c - pomocnik , p - bramkarz.
prestito - wypozyczenie
Svincolato - koniec kontraktu w poprzedniej druzynie wiec &quot;darmowy&quot; transfer
 
simons 646

simons

Forum VIP
Edy Reja Nowym trenerem Lazio - wyglada na to ze brakuje tylko oficjalnego podpisu, a ballardini dzis nie poprowadzil treningu (zwolniony).
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Inzaghi przedłużył kontrakt.
Milan poinformował w oficjalnym komunikacie, że Filippo Inzaghi przedłużył kontakt z klubem o kolejny rok. Nowa umowa Superpippo wygaśnie 30 czerwca 2011. W ubiegłym sezonie Inzaghi strzelił 2 gole w 24 meczach.
Stanković podpisał nowy kontrakt
Pomocnik Interu Mediolan Dejan Stanković podpisał nowy kontrakt z klubem. Reprezentant Serbii związał się z klubem do czerwca 2014 roku.
- Przedłużyłem umowę do czerwca 2014 roku - poinformował 32-letni zawodnik.

źródło : seriea.pl
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Di Carlo trenerem Sampdorii

Trwają przetasowania na ławkach trenerskich w Serie A. Schedę po Luigi Del Nerim, który odszedł do Juventusu Turyn, w Sampdorii przejął dotychczasowy trener Chievo Werona, Domenico Di Carlo. Jak sam mówi propozycja pracy w Sampdorii była jedną z tych nie do odrzucenia.

- To była propozycja nie do odrzucenia - powiedział Di Carlo - Wiem, ze jestem teraz rzucony na głęboką wodę, jednak nie przeraża mnie to. Jeśli dostaje się od losy taką szansę to trzeba ją wykorzystać. Chciałem zostać w Chievo, ale kiedy nadarzyła się okazja na grę w rundzie wstępnej Ligi Mistrzów, a później być może w fazie grupowej tych rozgrywek, nie mogłem powiedzieć nie - zakończył.

Domenico Di Carlo ostatni sezon wraz z Chievo Werona ukończył na 16 pozycji w Serie A.

źródło : FootballItalia.net
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Wypożyczony do Samdpdorii Genua, Luciano Zauri wraca do Lazio. Blucerchiati nie zdecydowali się na skorzystanie w prawa pierwokupu, co oznacza, że 31-letni zawodnik 30. czerwca ponownie zostanie zawodnikiem Biancocelestich.

Były kapitan Lazio od pewnego czasu wyrażał chęć powrotu do Rzymu, jednak z powodu nieporozumień z władzami klubu było to niemożliwe. Teraz po przybyciu Edoardo Reji, wszystko uległo zmianie i wiele wskazuje na to, że Zauri w kolejnym sezonie będzie ważnym ogniwem drużyny ze stolicy Włoch.

Zawodnikiem przez pewien okres interesowały się największe włoskie kluby z AC Milanem i Fiorentiną na czele, jednak nie zdecydowały się one na zakup doświadczonego obrońcy.

źródło: ligiwloskie.pl


Zgodnie z przewidywaniami Julio Sergio związał się na dłużej z AS Romą. Bramkarz przedłużył swoją dotychczasową umowę i co najważniejsze, doczekał się podwyżki.

Za sezony 2010/11 i 2011/12 golkiper będzie otrzymywał 1,3 mln euro, za 2012/13 otrzyma 1,4 mln euro, a za sezon 2013/14 0,7 mln euro.

Julio Sergio, który w przeszłości w ekipie Giallorossich był tylko rezerwowym, teraz przebił się do pierwszego składu.

źródło: Sports.it
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Marino poprowadzi Parmę

Prezes Parmy Tommaso Ghirardi potwierdził, że Pasquale Marino zostanie nowym szkoleniowcem zespołu. Na stanowisku tym zastąpi Francesco Guidolina, który odszedł do Udinese Calcio, gdzie dotychczas pracował... Marino.

- Osiągnęliśmy porozumienie z Marino. On będzie nowym trenerem Parmy. Zawsze chcieliśmy go zatrudnić. Kontaktowaliśmy się z nim już trzy lata temu - powiedział Ghirardi.

źródło : seriea.pl
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
AS Roma przygotowuje się do nowego sezonu i odebrania palmy pierwszeństwa Interowi Mediolan. Do stołecznego klubu ma wkrótce dołączyć Adriano, ale jako pierwszy kontrakt z rzymianami podpisał Fabio Simplicio.
W ostatnim sezonie doświadczony brazylijski pomocnik występował z powodzeniem w Palermo, ale w czerwcu skończył mu się kontrakt z sycylijskim klubem, którego postanowił nie przedłużać, ponieważ otrzymał atrakcyjną ofertę z drużyny wicemistrza Włoch.
Brazylijczyk uważa, że jest to dla niego krok w przód. - To jest wielki przełom w mojej karierze. Chcę podziękować wszystkim, którzy wierzyli we mnie - powiedział Simplico po podpisaniu kontraktu.

onet.pl
 
prof 11,7K

prof

Użytkownik


Udinese potwierdziło, że Gaetano D&#39;Agostino został sprzedany do Fiorentiny. Kwota transferu nie została ujawniona. Przypuszcza się, że 27-letni pomocnik kosztował klub z Florencji blisko 9 milionów euro.

D&#39;Agostino występował w Udinese przez cztery ostatnie sezony, gdzie trafił w 2006 roku z Messiny. Były zawodnik AS Romy był przed rokiem kuszony przez takie kluby jak Real Madryt czy Juventus Turyn. Wówczas transfer zablokowały władze Udinese, żądając zbyt wygórowanej sumy odstępnego.

źródło: ESPN
 
kaczmar123 39

kaczmar123

Użytkownik
Massimo Moratti dzisiaj wieczorem oficjalnie powiedział, iż Inter doszedł już do porozumienia z Rafą Benitezem i warunki zaproponowane przez Inter zostały przez Hiszpana zaakceptowane:

&quot;Doszliśmy do porozumienia i uporzadkowaliśmy już wszystkie szczegóły, które były ważne w umowie pomiędzy nami. Wszystko czego potrzeba to już tylko podpisu.&quot;


&quot;Benitez nie jest we Włoszech. Jutro ogłosimy oficjalnie datę prezentacji naszego nowego trenera.&quot;

fcinter.pl
 
blackwolf 0

blackwolf

Użytkownik
Juventus oficjalnie poinformował o swoim pierwszym transferze tego lata. Simone Pepe, grający do tej pory w koszulce Udinese, dołącza do ekipy Bianconerich na zasadzie wypożyczenia do końca sezonu 2010/2011. Szefowie Starej Damy będą mieli jednak prawo do wykupu jego karty zawodniczej.
Na oficjalnej stronie turyńskiego klubu czytamy: &quot;Juventus Football Club S.p.A. informuje, że porozumienie z Udinese Calcio S.p.A. o czasowym przejęciu z dniem 1 lipca 2010 roku praw rejestracyjnych zawodnika Simone Pepe, zostało osiągnięte. Kwota wypożyczenia wynosi 2,6 miliona euro i zostanie spłacona w przeciągu sezonu 2010/2011. Umowa zawiera również prawo wyboru do nabycia przez Juventus pełnej karty zawodnika po najbliższym sezonie za kwotę 7,5 miliona euro, spłaconej w przeciągu trzech lat&quot;.
Włoch, który dołączył do swojej reprezentacji narodowej w RPA, udzielił krótkiego wywiadu ze świadomością, że jest już piłkarzem Juve: &quot;Jestem naprawdę bardzo szczęśliwy, że udało mi się złożyć ten podpis i jestem gotów stawić czoła przygodzie mistrzostw świata z ogromną motywacją. W czasie jednego miesiąca spełniły się moje dwa marzenia: wezmę udział w mundialu i będę grał dla świetnej drużyny. Juventus jest najbardziej prestiżowym zespołem we Włoszech, jego historia mówi sama za siebie. Teraz musimy zapisać w niej nowe strony...&quot;
Simone Pepe urodził się 30 sierpnia 1983 roku w Albano Laziale w prowincji Rzym. Jest skrzydłowym pomocnikiem, grającym na prawej flance. Karierę piłkarską rozpoczynał w barwach AS Roma. Do Udinese trafił w roku 2006. Od dwóch lat gra w reprezentacji narodowej Włoch.
juvepoland.com​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom