>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Trafne typy od typera w formie :)

seboes 507

seboes

Użytkownik
Witam. Wraz z początkiem poważniejszych lig piłkarskich postanowiłem stworzyć ten wątek. Nie zabraknie u mnie także tenisa, który dosyć trafnie potrafię typować. Będę podawał same typy, bez kuponów. Proszę śledzić temat bo planuję dodawać sporo i często swoje pewniak. Zapraszam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
seboes 507

seboes

Użytkownik
Typ nr. 1
Real Sociedad - Getafe 19:00
Real Sociedad 1.67 7/10 William Hill 2-0 ✅
Spotkanie pomiędzy czwartym a dziesiątym zespołem poprzedniego sezonu. Gospodarze grają we wtorek spotkanie w elminacjach LM z Lyonem, aczkolwiek nie powinno to stanowić tak dużego problemu. Wczoraj Francuzi w takiej samej sytuacji a wygrali pewnie swój mecz ligowy. Sociedad z poprzedniego sezonu stracił Illarrmendiego lecz pozyskanie Estebana Granero oraz młodego Szwajcara Seferovicia powinno być strzałem w dziesiątkę. Zabraknie w tym spotkaniu obrońcy: Mikela Gonzalesa oraz graczy ofensywnych Agirretxe oraz Ifrana. W ofensywie jest jednak i tak dużo większy potencjał od rywali. Getafe ostatnie miesiące to fatalne wyniki. 10 końcowych spotkań ligowych to 5 punktów zdobytych przez graczy spod Madrytu. Bardzo słabe wyniki w springach m.in : 0-1 Brighton, 0-3 Alkmaar, 0-1 Heracles, 1-3 Feyenoord czy remisy 0-0 z Bastią i 1-2 po dogrywce z Zaragoza. Odeszło dwóch ważnych graczy: Barrada oraz Xavi Torres. Ponad to nie zagrają dzisiaj Lopo 21/1, Gavilan 22/0, Rodriguez 9/2, Alvaro 31/5. Tak więc liczę tutaj na zwycięstwo dużo lepszego na papierze Realu San Sebastian.
 
seboes 507

seboes

Użytkownik
Typ nr.2
Begu - Riske 20:30
Riske 1.57 6/10 Unibet 2-1 ✅
Riske typowa zawodniczka preferująca twarde amerykańskie nawierzchnie. Begu jak tylko można to wybiera nawierzchnie clayowe. Do tego Amerykanka w zdecydowanie wyższej formie.
Typ nr 3
Isner - Del Potro 19:00
Del Potro 1.57 5/10 Unibet ⛔
Panowie grali ze sobą trzykrotnie na twardej nawierzchni i trzy razy wygrywał Argentyntyńczyk. Kurs spory na JMDP w głównej mierze ze względu na tą wygraną z Djokoviciem. Serb nie był sobą jednak w tym spotkaniu. Del Potro także jest w świetnej dyspozycji. Spodziewam się wyrównanego spotkania, mimo wszystko większe umiejętności i obycie w czołówce będą widoczne w kluczowych momentach.
Typ nr. 4
Nadal - Berdych 20:30
Nadal -1.5 gem 1.45 8/10 Pinnacle ✅
h2h 15-3 dla Nadala. Ostatnie zwycięstwo Berdycha z Nadalem, gdy ten miał 20 lat...
Berdych nadspodziewanie dobrze się tutaj prezentuję, lecz w wymianach Hiszpan go wykończy. Z lekkim handicapem polecam grać na Rafe z czystym sumieniem.
 
seboes 507

seboes

Użytkownik
Typ nr. 5
Ajax - Feyenoord 12:30 2-1
over 2.5 1.50 8/10 bet365 ✅
Liga holenderska do obiadu to jest to. Ajax po porażce w dosyć kontrowersyjnych okolicznościach z Alkmaar, będzie się chciał zrehabilitować przed własną publicznością. Dotychczasowe spotkania towarzyskie jak i te już o stawkę potwierdzają, że jak zwykle Ajax to będzie zespół overowy. Brak De Jonga to jedyne zmartwienia dla gospodarzy, aczkolwiek w kadrze jest mnóstwo młodych żądnych gry i goli graczy. Feyenoord zaczął z falstartem ten sezon. Dwa spotkania: 2 gole zdobyte, 6 straconych. Mają ogromne problemy w obronie. Nie zagrają w tym spotkaniu: Van Deelen, Janmaat, De Vrij. Spodziewam się w tym spotkaniu pewnego zwycięstwa Ajaxu ( 3-1 3-0), które pokryje over w tym pojedynku.
Typ nr. 6
Bogomolov Jr. - Hanescu 20:30
Bogomolov Jr. 1.75 5/10 bet-at-home ✅ 2-0✅
Hanescu po niezłej grze na mączce, będzie się musiał zmierzyć z jego znienawidzoną nawierzchnią twardą. Rumun na tej nawierzchni traci na swojej grze mnóstwo i jest to wiadome od wielu lat. Bogomolov w tym roku dobry bilans na hardzie: 29/10. W ostatnim czasie dwa dobre turnieje w Winnetce oraz Montrealu. Urodzony w Moskwie tenisista ze swoją ofensywną grą powinien tutaj w tym spotkaniu dominować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
seboes 507

seboes

Użytkownik
Typ nr. 7
Twente - Utrecht 16:30 ✅ 6-0 ✅
Twente 1.53 7/10 Tempobet
Twente pomimo sporych ubytków kadrowych to w dalszym ciągu zespół z ogromnym potencjałem w ofensywie. Tacy zawodnicy jak Castaignos, John, Tadic, Janssen czy Ebecilio to zdecydowanie wyższa półka od gracz Utrechtu. Goście odpadli z zespołem luksemburskim z ligi europy. W lidze zaczeli słabo od remisu z beniaminkiem oraz przegranej z Groningen. Z podstawowego składu z poprzedniego sezonu w tym spotkaniu nie gra już w zespole albo leczy kontuzje ponad połowa. Są to Duplan, Van Der Gun, van Der Hoorn, Asare, Kali, Wuytens. Godnych zastępców w ich miejsce nie widać. Gospodarze uskrzydleni ostatnim wynikiem 4-1 z Feyenoordem powinni tutaj potwierdzić formę i zgarnąć 3 pkt.
Typ nr. 8
Isner - Nadal 18:30 ✅ 6-7 6-7 ✅
Isner 1.85 +3.5 gem 5/10 Unibet
Isner wyszedł z nieprawdopodobnych opresji w meczu z Del Potro. Powinien być wypoczęty i jeżeli utrzyma koncentracje to tego spotkanie nie musi nawet przegrać. Nadalowi ciężko się zawsze grało z Big Johnem. Także myślę, że to handi będzie jak najbardziej do zagrania po dużym kursie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Już wcześniej widziałem Twoje typy w typach dnia. Szczególne wrażenie zrobiło na mnie prawidłowe wytypowanie Lechia vs Barcelona (chyba jako jedyny). Będę grał Twoje typy, na razie bez tenisa. Powodzenia i Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
seboes 507

seboes

Użytkownik
Co osiem typów będę robił małe podsumowania:
1) ✅ 4.69
2) ✅ 3.42
3) ⛔ 5
4) ✅ 3.6
5) ✅ 4
6) ✅ 3.75
7) ✅ 3.71
8) ✅ 4.25
Wygrane 7 Przegrane 1
Stawka 51j Wygrana 78.42 Yield: 53.76 %
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
seboes 507

seboes

Użytkownik
Typ nr. 9
Nielsen - Bautista-Agut
Bautista-Agut under 22 gem 1.86 8/10 MarathonBet ✅ 6-1 6-3✅
O tym spotkaniu szerzej http://forum.bukmacherskie.com/f152/atp-tour-winston-salem-95461.html#post3814385.
Typ nr 10
Włochy - Polska
over 134,5 pkt 1.50 7/10 William Hill ✅ 79-82 ✅
Polacy w dobrej dyspozycji, wydają się być nawet faworytami w tym spotkaniu. Włosi dali sobie rzucić w meczu z Belgami oraz z Izraelczykami prawie po 80 pkt dlatego też myślę, że i Polska reprezentacja swoje w tym spotkaniu rzuci. Dlatego wydaje mi się, że taką przyjemną niską linie można grać bez obaw.
Typ nr.11
Pavluchenkova - Cirstea
Cirstea 1.54 7/10 Pinnacle krecz Cirstea&#39;y zwrot
WTA raczej omijam szerokim łukiem, aczkolwiek dzisiaj na Cirstę postawię. Rumunka na północno-amerykańskich kortach radziła sobie ostatnio świetnie. Po finale w Toronto awansowała na najwyższe w swojej karierze miejsce w rankingu- 21. Jej przeciwniczka ostatnio całkowicie odwrotna sytuacja. Po niezłym roku w ostatnich miesiącach leci w dół. Jest to jedna z tych zawodniczek gdy nie idzie to potrafi robić seryjnie podwójne błędy czy lać z łatwych piłek po autach. Cirstea w obecnej dyspozycji i przy cierpliwej grze powinna tutaj sobie poradzić z nieruchawym kawałem ruskiej baby ???? .
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Włochy - Polska
over 134,5 pkt 1.50 7/10 William Hill
Polacy w dobrej dyspozycji, wydają się być nawet faworytami w tym spotkaniu. Włosi dali sobie rzucić w meczu z Belgami oraz z Izraelczykami prawie po 80 pkt dlatego też myślę, że i Polska reprezentacja swoje w tym spotkaniu rzuci. Dlatego wydaje mi się, że taką przyjemną niską linie można grać bez obaw.
Nie mam niestety William Hill, a najniższe zakłady były w Pinku od over 139pkt. To jeszcze bezpieczna granica ?
edit: no cóż okazała się bardzo bezpieczna ???? Gratuluję kolejnego wygranego typu
 
seboes 507

seboes

Użytkownik
Typ nr.12

Schmiedlova - Stephens
Typ: Schmiedlova + 5.5 gem 1.85 5/10 NordicBet ✅ 4-6 4-6 ✅


Pierwsza runda turnieju tenisowego pań rozgrywanego w amerykańskim New Heaven. Okazję do zaprezentowanie swoich umiejętności będą miały dwie młode zawodniczki. Faworytką tego spotkania jest bez wątpienia bardziej ograna i osiągająca już pewne sukcesy w rozgrywkach WTA Stephens. Ja jednak bym tutaj uważał na wysoką Słowaczkę w tym spotkaniu. Na pewno o wygraną młodszej z dziewczyn będzie ciężko, lecz o seta może powalczyć. Amerykanka mnóstwo rozgrywa spotkań trzy setowych. Nie potrafi utrzymać przez dłuższy moment dobrej dyspozycji. 18- letnia Schmiedlova przebiła się już do pierwszej setki rankingu. Na poziomie ITF notowała już mnóstwo sukcesów. W tym roku przez elminacje przechodziła i grała 2 rundę RG czy 1 Wimbledonu. W tym turnieju nie straciła jeszcze seta. W elminacjach pokonała już dużo bardziej znane zawodniczki: Watson, Zhang czy będącą ostatnio na fali Svitolinę. Te wyniki pozwalają stwierdzić, że jest dobrze dysponowana i jest w stanie w tym spotkaniu powalczyć pokrywając handicap gemowy.
 
seboes 507

seboes

Użytkownik
Typy z kwali US Open. Mam nadzieję iż trafność będzie podobna tak jak ostatnio.
Typ nr.13
Beck -Reid 17:00
Beck 1.60 7/10 bet-at-home ⛔ 6-7 3-6 ⛔ 4-1 w pierwszym secie i przełamanie w drugim nie wystarczyły :/
3-4 lata temu przez pewien czas wydawało się, że Niemiec ma umiejętności na regularne top 30 w rankingu. Niestety teraz musi odbudowywać swoją formę w słabszych turniejach czy też kwalifikacjach. Ostatnie wyniki sygnalizują zwyżkę formy. Reid mimo iż lubi twarde nawierzchnie to ostatnio gra totalną klapę. Ostatnie cztery turnieje przegrywał w pierwszych pojedynkach z zawodnikami o niższym rankingu niż Australijczyk. Beck to po prostu lepszy tenisista i poradzi sobie z chimerycznym Reidem.
Typ nr 14
Olivo - Mertl 18:30
Mertl 1.62 8/10 Tempobet ✅ 7-5 6-3 ✅
Trudno uwierzyć, ale Olivo w swojej karierze zagrał 6 meczów na twardych kortach , przegrał 4. 4 miesiące temu Olivo grał dobrze, ale teraz nie prezentuje się już tak optymistycznie. Mertl lubi szybsze korty głownie w hali. Posiada dobry serwis i mocne uderzenie. W wieku 31-lat osiągnął swoją najlepszą formę i dzisiaj powinien dać mały pokaz gry na twardej nawierzchni przeciwko młodemu Argentyńczykowi.
Typ nr. 15
Korolev - Marchenko 20:00
Marchenko 1.40 9/10 bet-at-home ✅ 6-7 6-1 3-0 krecz ✅
Szkoda trochę, że bukmacherzy wystawili tak mały kurs na Ukraińca. Marchenko lubi twarde korty. Ostatnio szlifował formę za oceanem i grał ciekawe pojedynki. Koroloev to wielka zagadka. Albo gra świetnie, albo mu nie idzie. Ostatnio znowu mu nie szło. Miesiąc temu przerwa krecz i przerwa, tydzień temu znowu problemy z kostką i kontuzja. Nie wydaje mi się, żeby był dobrze przygotowany do tego spotkania.

Typ nr 16

Alund - Kunitsyn
21:30
Kunitsyn 1.75 4/10 MarathonBet ✅ 7-6 1-6 6-3 ✅
Alund ostatnie 7 lat kariery i wygrane 3 mecze na twardej. To typowy przebijaka na wolne korty. Kunitsyn w swojej karierze szuka zazwyczaj możliwości żeby grać na twardych na okrągło. Niewiadomą jest jednak, jak Ruski się przygotowywał do tego turnieju bo ostatnio już gra coraz mniej. Dlatego stawka niewielka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
seboes 507

seboes

Użytkownik
Krótko na sam wieczór ????

Typ nr.17
Gimeno-Traver - Dolgopolov 22:00
Gimeno-Traver +4.5 1.59 7/10 Pinnacle ⛔ 6-4 1-6 4-6 ⛔ Kompromitacja w drugim secie i jeden gem w plecy.
Hiszpan to gracz na wolne nawierzchnie, ale we wczorajszym spotkaniu mi zaimponował. Dolgopolov ostatnio znowu gra na niskim poziomie. Gimeno w ostatnim czasie niezłe wyniki, powinien tutaj ugrać swoją pulę gemów.
Typ nr. 18
Pashianski - Bagnis 21:15
Bagnis 1.80 6/10 Unibet ✅ 6-0 6-4 ✅
Dwóch graczy bez formy, którzy wybierają wolniejsze nawierzchnie tworząc swój kalendarz gier. Stawiam na młodszego, bardziej cierpliwego Argentyńczyka. Nerwusowi nie wyjdzie jedno, drugie zagranie i zaraz może mieć dosyć tego turnieju.
Typ nr. 19
Fabbiano - Veic 21:30
Fabbiano 1.55 8/10 Unibet ✅ 6-4 6-3 ✅
Widziałem Włocha ostatnio w akcji i muszę przyznać, że grał całkiem całkiem. Gra dosyć ofensywnie i powinien Chorwata bez problemu zmusić do defensywy i wygrać to spotkanie.
 
seboes 507

seboes

Użytkownik
Wygrane 7 Przegrane 1
Stawka 51j Wygrana 78.42 Yield: 53.76 %
9) ✅ 6.88
10) ✅ 3.5
11) zwrot
12)✅ 4.25
13) ⛔ 7
14) ✅ 4.96
15) ✅ 3.6
16) ✅ 3
17) ⛔ 7
18) ✅ 4.8
19) ✅ 4.4
Wygrane 15 Przegrane 3 Zwrot 1
Stawka: 127j Wygrana: 178.81 Yield: 40.79 %
 
seboes 507

seboes

Użytkownik
Typ nr. 20
Gabashvilli - Dancevic 20:00
Dancevic 1.72 7/10 bet365 ✅ 2-6 4-6 ✅
Typ nr. 21
Menendez - Albot 23:00
Menendez 1.67 7/10 William Hill ✅ 6-2 7-5 ✅

Typ nr. 22
Sirotkina - Mesbach 23:00
Mesbach 1.62 8/10 Tempobet ✅ 6-3 6-1 ✅
Typ nr. 23
Olivetti - Lajovic 21:30
Olivetti 1.89 6/10 Tempobet ✅ 3-6 6-3 7-6 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
seboes 507

seboes

Użytkownik
20 ) ✅ 5.04
21) ✅ 4.69
22) ✅ 4.68
23) ✅ 5.34
Wygrane 19 Przegrane 3 Zwrot 1
Stawka: 155j Wygrana: 226.56 Yield: 46.16 %

Forma jest na dobrym poziomie, kasa się zgadza ???? . Dzisiaj popołudniu kolejne trafne typy :cool: .
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
seboes 507

seboes

Użytkownik
Typ nr. 24
Molchanov - Robert 17:00
Robert 1.60 7/10 Tempobet ✅ 7-5 6-4 ✅
Typ nr. 25
Nara - Piter 17:00
Nara 1.53 8/10 Tempobet ✅ 6-3 7-6 ✅

Typ nr. 26
Sevilla - Śląsk 21:30
over 2.5 1.53 9/10 Tempobet ✅ 4-1 ✅
Typ nr. 27
Salzburg - Żalgiris 19:00
over 2.5 1.65 7/10 Marathonbet ✅5-0✅

Typ nr. 28
Ghem - Olivetti 21:30
Olivetti 1.50 8/10 Unibet ✅ 4-6 6-3 7-6 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom