>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Trading pre-play w moim wykonaniu

kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Podstawowe założenia:
- zawsze wycofuję się przed rozpoczęciem zdarzenia!
- dopuszczam maks. stratę 5% (może ulec zmianie) zainwestowanych pieniędzy (ustawiam stop loss)
- &quot;green to&quot; - elastycznie: czasem z góry wystawiam przeciwny zakład po określonym kursie, czasem obserwuję rynek na bieżąco (gdy akurat jestem przy komputerze) i decyduję do dalej
- nie ruszam rynków, na których mało się dzieje
To by było chyba na tyle.
Komentarze mile widziane ????
#1 Międzynarodowe Towarzyskie
Luksemburg - Turcja - 1X2 - 1 @ 10
Stawka: 41,28e
#2 U19
Norwegia - Serbia - 1X2 - 2 @ 2,24
Stawka: 25e
#3 Egipt
Petrojet - Ismaily - 1X2 - 2
22,73e @ 2,62
2,81e @ 2,66
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
No pięknie. Na livesports godziną rozpoczęcia meczu ligi egipskiej była 15.00, nie zauważyłem że na betfair była to 14.00. Oczywiście jak tylko mecz się rozpoczął - SUSPENDED i nie pozostaje mi nic innego jak tylko liczyć na to, że goście wygrają :?

#4 Towarzyski
Szwajcaria - USA - 1X2 - 1 @ 1,78
Stawka: 38e

#5 Towarzyski
Estonia - Islandia - 1X2 - 2 @ 2,06
Stawka: 20,18e
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
#6 Tenis ITF
Dominguez Lino - Glatch 1 @ 1,48
Stawka: 16,51e przyjęte i 8,49e oczekuje

#7 NBA
Atlanta - Detroit 2 @ 1,49
Stawka: 25e
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
astana 439

astana

Użytkownik
Witam,sądząc po wcześniejszych postach kolega dopiero zaczyna przygodę z tradingiem,forma podawania typów jest dla mnie nieczytelna,chyba lepszym rozwiązaniem byłoby wrzucenie screena,wtedy szybciej można zauważyć o co walczymy,sam kurs mówi mało,nie widać punktów zaczepienia,to tyle na początek.Pozdrawiam i życzę sukcesów.
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Witam,sądząc po wcześniejszych postach kolega dopiero zaczyna przygodę z tradingiem,forma podawania typów jest dla mnie nieczytelna,chyba lepszym rozwiązaniem byłoby wrzucenie screena,wtedy szybciej można zauważyć o co walczymy,sam kurs mówi mało,nie widać punktów zaczepienia,to tyle na początek.Pozdrawiam i życzę sukcesów.
Miałem zamiar potem edytować/cytować posty i dopisywać zakłady przeciwne oraz bilans.

Co do wczorajszych spotkań napiszę tylko, że w przypadku egipskiej los się uśmiechnął (0-1), Luksemburg przyniósł stratę kilku e, zaś reszta minimalną.

Postanawiam numerować od początku, gdyż od dziś zamierzam wstawiać moje zakłady jeszcze gdzieś indziej i chcę, aby jedno zgadzało się z drugim.

#1 Japonia
Oita - Gifu 1 @ 1,94
Stawka 25e, mecz zaczyna się o 12.00

Wygląda obiecująco. Wiele pewnie nie spadnie, ale wygląda na to że dobra decyzja z uwagi na dużą kwotę po stronie lay w stosunku do tego, co jest przy back.

 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
#1 0,57

Mogło i powinno być lepiej, bo w pewnym momencie spadło do 1,83 ale niepotrzebnie przeczekałem i nagle okazało się, że sytuacja się odwróciła i większość chciała grać lay na Oitę, kurs poszedł do góry momentalnie.

 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
#3 +1,00

#5 +2,01


Co do Dnipro - zdecydowałem się sprzedać niecałe 2 godziny przed meczem po tym, jak kurs w ciągu kilku minut spadł bodajże z 1,55. Na raty, ale się udało.
Lecha minutę później sprzedałbym po 1,48 ale teraz czyli jeszcze 5 minut później byłoby ciężko sprzedać po 1,52 więc jest ok. Trzeba uważać żeby nie przedobrzyć ????
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Zapomniałem o zrobieniu screena na bieżąco.
#4 0,81 musiałem sprzedać po 1,57 (grałem back po 1,52)
#6 1,90 vasco zagrane po 1,82 i 1,83, sprzedane po 1,69.
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Wczoraj około południa ustawiłem się w kolejce po back na Middlesbrough, Nijmegen i Venlo, po czym musiałem wylogować się aż do dzisiejszego rana. Pierwsze dwa zostały przyjęte. Venlo chciałem grać po 1,60 ale się nie udało, teraz lay Venlo 1,58.
Screeny zrobiłem przed chwilą.

#7


#8
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Sytuacja sprzed 20-30 minut:
Otwieram poniższy rynek, widzę ogromną lukę pomiędzy back a lay na gospodarzy (można było stawiać back po 1,06 albo 1,07 zaś lay po 1,80), ustawiam się więc na back po 1,76 za 50eur i dosłownie po 2-3 minutach prawie połowa stawki została przyjęta. Zastanowię się, czy jeszcze próbować atakować niższy kurs.

#9

 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
miałeś unikać rynków z małą płynnością ;)
Ok może w ogólnym przypadku to jest lepsze podejście, ale popatrz tutaj: 3k leży na kursie 1,8. Może to jedna osoba tyle chce postawić, a może więcej. Ale nawet jeśli jedna to ok, bo pewnie ma jakieś info więc będzie obniżać i zechce postawić po 1,6 też. A jak to jest więcej osób to będą się licytować. A nikt nie jest teraz taki głupi żeby wystawić lay 3k po 1,8 kiedy u buków jest 1,5 ;)
edit
bet365 i bah obniżyli 20min temu do 1,36.
edit2
ok już nie ma tej kasy co leżała na 1,8 ale w razie czego wystawię 1,45 jutro przed meczem co będzie sporym value i ktoś weźmie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Fajnie Ci to wychodzi.
Ja z pre play nie mogę sobie poradzić, do tego te zamrażanie środków na wiele godzin...
Stawiasz głównie na faworyta licząc na to, że rynek pójdzie hurtem w ta stronę?
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Fajnie Ci to wychodzi.
Ja z pre play nie mogę sobie poradzić, do tego te zamrażanie środków na wiele godzin...
Stawiasz głównie na faworyta licząc na to, że rynek pójdzie hurtem w ta stronę?
Początkowo, zanim nie wstawiałem screenów, patrzyłem gdzie kursy spadały i grałem wraz z trendem, jednak nie wyszło to najlepiej, bo byłem już spóźniony. Na faworyta gram też dlatego, że np. teraz zamiast sprzedać Nijmegen powyżej 1,6 zdecydowałem się poczekać jak będzie przebiegał mecz. Liczę na to, że obejmą prowadzenie i wtedy sprzedam. Wiem, że to wbrew jednemu z założeń, ale uważam że jest duża szansa na zamknięcie tego z zyskiem i czasem trzeba być elastycznym.
Dwa razy przejechałem się na tym, że nie brałem zysku z 4-5 ticków i czekałem dalej. Mowa o M&#39;Borough i Nijmegen (wstawię potem screeny). Kursy poszły nagle w górę...
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Winda na Middlesborough:

W efekcie:
#7 -2,07


Nijmegen przetrzymałem do końca i nie wliczam do statystyk.
Gabashvili sprzedany po 2,06.
#10 +2.84

Jutro Grecja da kilka euro ;)
 
Do góry Bottom