>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Trading na BF by conway (dzięki mentaliście) :)

I 0

ibuh

Użytkownik
Wytlumacz mi jak możesz od poczatku mamy mecz
parma florentina
2.3 na parme na remis 3 i na florentine 4,5
kupuje kurs na parme 2,3 za 100e po 2h kurs spada na 2,2, czyli muszę czekać aż ktoś odkupi mój kurs ?żeby zarobić? albo jak ciąć straty jeśli ten kurs wzrośnie na 2,5 ?
Czym się różni jak wezme 2,3 za 100e że wygra z niebieskiego a 2,31 czyli nie wygra To nie wygra to jest X2 ? czy jak wyczekam do końca meczu i faktycznie nie wygra to mam 231 euro?
 
O 0

ornak92

Użytkownik
+W polu Wygra kupujesz kurs jak u normalnego bukmachera 2.3 * 100ojro(stawka) = 130ojro(czysty zysk) minus prowizja, czyli jest to zwykly zaklad
+W Polu nie wygra jezeli klikniesz na kurs 2.31 jezeli wpiszesz 100ojro to tyle mozesz wygrac(tam wpisujesz jaki zysk chcesz miec minus prowizja) po zakonczonym spotkaniu ale wtedy Twoje zobowiazanie wynosi 130ojro czyli jezeli kupiles kurs nie wygra na parme a ona wygra jestes stratny 130 ojro jezeli przegra badz bedzie remis wygrywasz 100ojro minus prowizja
+Kupujesz kurs 2.3 na parme w polu niebieskim(Wygra), aby miec zysk musisz czekac az kurs w polu rozowym (Nie Wygra) bedzie mniejszy niz 2.3 wtedy klikasz na pole rozowe o kursie powiedzmy tak jak ty mowisz 2.2 obstawiasz za ponad 100 euro (tak zeby zysk rozlozyc rownomiernie) i nie zaleznie od wyniku spotkania jestes na plusie.
+Jezeli kurs nie idzie po twojej mysli robisz analogicznie jak wyzej tylko wystawiasz kurs w polu rozowym 2.5 za mniej niz 100ojro aby rozlozyc przegrana rownomiernie
Mozesz na sucho pobawic sie na bf i zobaczyc jak to jest
 
conway 0

conway

Użytkownik
Wczoraj wieczorem zagrałem back na villareal po kursie 2.08 do tej pory kurs spadł na 1,71 jeszcze troche zaczekam i odsprzedam z zyskiem, wieczorem screen.
 
I 0

ibuh

Użytkownik
+W polu Wygra kupujesz kurs jak u normalnego bukmachera 2.3 * 100ojro(stawka) = 130ojro(czysty zysk) minus prowizja, czyli jest to zwykly zaklad
+W Polu nie wygra jezeli klikniesz na kurs 2.31 jezeli wpiszesz 100ojro to tyle mozesz wygrac(tam wpisujesz jaki zysk chcesz miec minus prowizja) po zakonczonym spotkaniu ale wtedy Twoje zobowiazanie wynosi 130ojro czyli jezeli kupiles kurs nie wygra na parme a ona wygra jestes stratny 130 ojro jezeli przegra badz bedzie remis wygrywasz 100ojro minus prowizja
+Kupujesz kurs 2.3 na parme w polu niebieskim(Wygra), aby miec zysk musisz czekac az kurs w polu rozowym (Nie Wygra) bedzie mniejszy niz 2.3 wtedy klikasz na pole rozowe o kursie powiedzmy tak jak ty mowisz 2.2 obstawiasz za ponad 100 euro (tak zeby zysk rozlozyc rownomiernie) i nie zaleznie od wyniku spotkania jestes na plusie.
+Jezeli kurs nie idzie po twojej mysli robisz analogicznie jak wyzej tylko wystawiasz kurs w polu rozowym 2.5 za mniej niz 100ojro aby rozlozyc przegrana rownomiernie
Mozesz na sucho pobawic sie na bf i zobaczyc jak to jest
Dzięki kolego dużo wyjaśniłeśale ale apropo to co zaznaczyłem na niebiesko miałes na myśli że jestem stratny 100 euro a jak wygram to zarabiam 130 euro minus prowizja zgadza sie?
 
conway 0

conway

Użytkownik
Miałem kilka dni przerwy , dzisiaj zagrałem lazio-udinese over 1.5 i poszło po mojej myśli

na jutro Man city-everton over 1.5
Dodam że nie umieszczam wszystkich zdarzeń które gram.
 
conway 0

conway

Użytkownik
Wczoraj tez ładny greene w meczu realu, zagralem back na over 2.5 . Nie wrzucam screena bo nie mam zbytnio czasu, może wieczorem
 
Do góry Bottom