>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Toyota Handball Bundesliga 2009/10

Status
Zamknięty.
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: Frisch Auf Göppingen - Rhein-Neckar Löwen✅(29:30)
Typ: 2
Kurs: 1,8
Stawka: 7j /10j
Bukmacher: Tobet

Data spotkania: 06.12.2009 godz. 17:45

Spotkanie 13. kolejki Bundesligi piłkarzy ręcznych. Zmierzą się ze sobą 6. w tabeli Frisch Auf Göppingen z 5. Rhein-Neckar Löwen. Zespoły mają taki sam bilans punktów. Według mnie faworytem jest drużyna gości, która w ostatnim czasie prezentowała bardzo dobrą formę. W poprzedniej kolejce niespodziewanie przegrali z Flensburgem, ale według mnie nie powinna im sie przytrafić druga porażka z rzędu. Frisch Auf Göppingen miał bardzo dobry początek sezonu, świetnie prezentowali się Lars Kaufmann i Michael Haaß. Teraz jednak widać przyszedł słabszy okres dla tej drużyny. W 9.kolejce pokonali Hamburg, ale to było po zgrupowaniach wszystkich zespołów narodowych, w 10. kolejce minimalne zwycięstwo z HBW Balingen-Weilstetten, w 11. remis u siebie z niezłym TV Grosswallstadt, w 12. porażka z bardzo osłabionyn Melsungen. Drużyna gospodarzy wystąpi bez ważnego zawodnika - Manuela Spätha, który został kontuzjowany na zgrupowaniu kadry. W zamian za niego ma zagrać nowo pozyskany z Dormagen Kjell Landsberg, ale na pewno nie będzie miał takiego zrozumienia z pozostałymi graczami. Löwen po bardzo męczącej serii meczów w Bundeslidze i Lidze Mistrzów mogli nareszcie przygotować się w spokoju do meczu z Frisch Auf Göppingen. Co prawda brakowało Uwe Gensheimera, Michaela Müllera, Patricka Groetzkiego i Olivera Roggischa, trenujacych z kadrą niemiecką, ale pozostali zawodnicy byli do dyspozycji trenera Lindgrena. Zespół Löwen rozegrał mecz towarzyski z TSG Gross-Bieberau. Takiego komfortu nie miał trener gospodarzy, ponieważ jego wszyscy czołowi zawodnicy byli na zgrupowaniu kadry niemieckiej: Christian Schöne, Michael Haaß, Lars Kaufmann, Dragos Oprea, Manuel Späth. W poprzedniej kolejce skończyła sie seria bez porażki Löwen, dzisiaj według mnie skończy się dobra passa Göppingen we własnej hali. Rhein-Neckar Löwen na pewno chce wrócić na swoje 3. miejsce, więc ten mecz musi wygrać, do końca roku kalendarzowego gości czekają bardzo trudne mecze, więc mobilizacja w drużynie bardzo duża. Do tego działacze cały czas mówią o nowych transferach m.in. Tobiasa Karlssona, Ivana Cupicia, na którego pozyskania są duże szanse, ponieważ drużyna Gorenje Velenje ma ogromne problemy finasowe. W takiej sytuacji zawodnicy powinny jeszcze bardziej się starać o zaufanie trenera. Według mnie zwycięstwo powinna odnieść drużyna Rhein-Neckar Löwen.

Mecz będzie transmitowany przez kanał DSF oraz bukmachera Bwin.
 
unicaja 9,7K

unicaja

Użytkownik
Spotkanie: HSG Wetzlar- TV Groβwallstadt 26:26 (12:11)
Typ: Groβwallstadt ⛔
Kurs: 1.80
Bukmacher: interwetten


Przed nami rozłożona na trzy dni 15. kolejka spotkań w niemieckiej TOYOTA Handball-Bundeslidze. Przyniesie ona ze sobą wielki hit rozgrywek, mianowicie starcie aktualnego mistrza i lidera tabeli z wiceliderami, czyli potyczkę THW Kiel i Hamburga. To starcie jednak dopiero na deser w niedzielę od godziny 17.45. Nim do niego dojdzie skupmy się na zaplanowanym na dzisiaj pojedynku w RITTAL Arena pomiędzy miejscowym Wetzlarem a przyjezdnymi, tj. TV Groβwallstadt.

Spójrzmy zatem w ligową tabelę aby przybliżyć sobie aktualną sytuację obu ekip. Otóż gospodarze, podopieczni Michaela Rotha plasują się w niej na 11 pozycji. W 14 dotychczas rozegranych spotkaniach odnieśli 6 zwycięstw, ponosząc przy tym 8 porażek. Ich dzisiejsi przeciwnicy z kolei zajmują 8. lokatę z 8 wygranymi, 4 porażkami i 2 remisami. Wetzlar na siedem „domowych” spotkań odniósł 4 zwycięstwa, 3-krotnie schodząc z parkietu pokonanym. Warto jednak zauważyć, iż wspomniane triumfy zostały odniesione nad rywalami- powiedzmy to sobie szczerze- co najwyżej średniej klasy. Gdy przyszło rywalizować z silniejszymi ekipami nie było już tak różowo- wysokie porażki z Gummersbachem (w chwili obecnej 6.miejsce w tabeli) 24:32, Frisch auf Göppingen 24:33 (7.pozycja), czy wreszcie ta ostatnia z Hamburgiem 24:35. Zresztą o tej ekipie można sobie poczytać na poprzedniej stronie w bardzo wnikliwych i merytorycznych analizach użytkownika Hopkirk. Ja nie będę tutaj powtarzał tychże informacji, dodam tylko, że moim zdaniem Wetzlar pewnego poziomu po prostu przeskoczyć nie jest w stanie. W dodatku ostatnimi czasy zauważalny jest regres formy dzisiejszych gospodarzy- wystarczy wspomnieć chociażby ostatnią wyjazdową klęskę (bo tak to należy określić) z 15. drużyną ligowej stawki, Ballingen.

A goście? O ich dyspozycję można być raczej spokojnym. Trzy kolejne zwycięstwa, w tym na trudnym terenie w Berlinie z miejscowymi „Lisami” plus niezwykle cenny wyjazdowy remis z zawsze groźnym na własnym terenie Göppingenem mówią same za siebie. Ewentualny sukces w tym spotkaniu pozwoli podopiecznym Petera Davida zrównać się punktami z czwartym Flensburgiem, a to oznaczać będzie awans do strefy pucharowej. A co to znaczy chyba nikomu już tłumaczyć nie trzeba.

Z całą pewnością o motywację gości nie musimy w tymże spotkaniu martwić i myślę, że przyniesie ona ze sobą 9. wygraną ekipy Groβwallstadt, czego sobie jak i pozostałym obstawiającym w ten sposób życzę. A że to nie jest koncert życzeń;) to o tym jak będzie przekonamy się sami po meczu, którego początek zaplanowano na godz. 19:45
 
hasiak 21

hasiak

Użytkownik
Spotkanie: HSG Wetzlar- TV Groβwallstadt
Typ: Groβwallstadt
Kurs: 1.80
Bukmacher: interwetten


Przed nami rozłożona na trzy dni 15. kolejka spotkań w niemieckiej TOYOTA Handball-Bundeslidze. Przyniesie ona ze sobą wielki hit rozgrywek, mianowicie starcie aktualnego mistrza i lidera tabeli z wiceliderami, czyli potyczkę THW Kiel i Hamburga. To starcie jednak dopiero na deser w niedzielę od godziny 17.45. Nim do niego dojdzie skupmy się na zaplanowanym na dzisiaj pojedynku w RITTAL Arena pomiędzy miejscowym Wetzlarem a przyjezdnymi, tj. TV Groβwallstadt.

Spójrzmy zatem w ligową tabelę aby przybliżyć sobie aktualną sytuację obu ekip. Otóż gospodarze, podopieczni Michaela Rotha plasują się w niej na 11 pozycji. W 14 dotychczas rozegranych spotkaniach odnieśli 6 zwycięstw, ponosząc przy tym 8 porażek. Ich dzisiejsi przeciwnicy z kolei zajmują 8. lokatę z 8 wygranymi, 4 porażkami i 2 remisami. Wetzlar na siedem „domowych” spotkań odniósł 4 zwycięstwa, 3-krotnie schodząc z parkietu pokonanym. Warto jednak zauważyć, iż wspomniane triumfy zostały odniesione nad rywalami- powiedzmy to sobie szczerze- co najwyżej średniej klasy. Gdy przyszło rywalizować z silniejszymi ekipami nie było już tak różowo- wysokie porażki z Gummersbachem (w chwili obecnej 6.miejsce w tabeli) 24:32, Frisch auf Göppingen 24:33 (7.pozycja), czy wreszcie ta ostatnia z Hamburgiem 24:35. Zresztą o tej ekipie można sobie poczytać na poprzedniej stronie w bardzo wnikliwych i merytorycznych analizach użytkownika Hopkirk. Ja nie będę tutaj powtarzał tychże informacji, dodam tylko, że moim zdaniem Wetzlar pewnego poziomu po prostu przeskoczyć nie jest w stanie. W dodatku ostatnimi czasy zauważalny jest regres formy dzisiejszych gospodarzy- wystarczy wspomnieć chociażby ostatnią wyjazdową klęskę (bo tak to należy określić) z 15. drużyną ligowej stawki, Ballingen.

A goście? O ich dyspozycję można być raczej spokojnym. Trzy kolejne zwycięstwa, w tym na trudnym terenie w Berlinie z miejscowymi „Lisami” plus niezwykle cenny wyjazdowy remis z zawsze groźnym na własnym terenie Göppingenem mówią same za siebie. Ewentualny sukces w tym spotkaniu pozwoli podopiecznym Petera Davida zrównać się punktami z czwartym Flensburgiem, a to oznaczać będzie awans do strefy pucharowej. A co to znaczy chyba nikomu już tłumaczyć nie trzeba.

Z całą pewnością o motywację gości nie musimy w tymże spotkaniu martwić i myślę, że przyniesie ona ze sobą 9. wygraną ekipy Groβwallstadt, czego sobie jak i pozostałym obstawiającym w ten sposób życzę. A że to nie jest koncert życzeń;) to o tym jak będzie przekonamy się sami po meczu, którego początek zaplanowano na godz. 19:45

szkoda szkoda

mecz zakończny wynikiem 26-26, przy czym Groβwallstadt prowadziło już 26-23 i stracili gola na 2 sekundy przed ostatnim gwizdkiem zawalając mi kupon na grubą kasę ;/;/
 
unicaja 9,7K

unicaja

Użytkownik
szkoda szkoda

mecz zakończny wynikiem 26-26, przy czym Groβwallstadt prowadziło już 26-23 i stracili gola na 2 sekundy przed ostatnim gwizdkiem zawalając mi kupon na grubą kasę ;/;/

Nie wiem nawet jak skomentować to spotkanie… Cisną się na usta brzydkie słowa, ale trudno się dziwić takiemu rozgoryczeniu. Powiem tylko lakonicznie, że klasowa drużyna prowadząc 3 bramkami na cztery minuty przed końcem meczu nie daje sobie wydrzeć pewnego niemal zwycięstwa. Cóż, przykro mi Hasiak, że polegliśmy na tym meczu ale trzeba wstać, otrzepać się z kurzu i walczyć dalej w przeciwieństwie do graczy Groβwalstadt;)
Mam nadzieję, że &quot;Lwy&quot; nie zrobią nam w niedzielę podobnego psikusa....
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: Lemgo - Flensburg-Handewitt✅(23:24)
Typ: 2
Kurs: 2,30
Stawka: 7j /10j
Bukmacher: WilliamHill

Data spotkania: 23.12.2009 godz. 20:45

Spotkanie 16. kolejki Bundesligi piłkarzy ręcznych. Zmierzą się ze sobą 6. w tabeli Lemgo z 3. Flensburgem. Faworytem według mnie jest drużyna gości, która ostatnio jest w bardzo dobrej formie. Do składu powrócił ważny zawodnik Lasse Boesen, który powinien jeszcze wzmocnic zespół. Od zwycięstwa z Rhein-Neckar Löwen Flensburg notuje bardzo dobre wyniki. Lemgo natomiast spisuje się według mnie dużo poniżej oczekiwań. Zajmuje 6. miejsce, ale swoją grą nie zachwyca. Bardzo szybko odpadli z Pucharu Niemiec, przegrywając z zespołem 2. ligi. W ostatniej kolejce porażka na wyjeździe ze słabym Hannoverem. Podporą drużyny jest Michael Kraus, ale on sam meczów nie będzie wygrywać. Słabiej prezentuje się drugi ważny zawodnik Holger Glandorf. Miał on kilka niezłych meczów, ale z trudnymi przeciwnikami grał bardzo słabo. Drużyna Lemgo ma też problemy z kontuzjami. Obecnie w składzie brakuje dwóch bardzo ważnych zawodników: Sebastiana Preissa i Ferenca Iljesa. Według mnie w takiej formie, z problemami kadrowymi Lemgo nie ma dużych szans z Flensburgem.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: TSV Bayer Dormagen - Füchse Berlin(+3,5/-3,5)⛔(32:23)
Typ: 2
Kurs: 1,85
Stawka: 6j /10j
Bukmacher: WilliamHill

Data spotkania: 23.12.2009 godz. 20:15

Spotkanie 16. kolejki Bundesligi piłkarzy ręcznych. Zmierzą się ze sobą 18. w tabeli Dormagen z 9. Füchse Berlin. Faworytem według mnie jest drużyna gości, która ostatnio jest w bardzo dobrej formie. Zwycięstwo w ostatniej kolejce z Löwen musiało podbudować drużynę. Kadrowo zdecydowanie lepiej prezentuje się Berlin. W składzie ma wielu bardzo doświadczonych zawodników z dużymi umiejętnościami. Przed sezonem w klub zainwestowane duże pieniądze i 9. miejsce władz klubu na pewno nie zadowala. Przeciwnikiem Berlina jest Dormagen, które prezentuje się w lidze bardzo słabo i jest głównym kandydatem do spadku. Dormagen ma też problemy finansowe , które odbijają się na grze zespołu. Większość meczów z trudniejszymi zespołami Dormagen bardzo wyraźnie przegrywa. W drużynie Füchse w ostatnim meczu dobrze zagrało dwóch polaków: Jaszka i Kubisztal. Obaj powinni jeszcze bardziej się starać. Kubisztal po dłuższej kontuzji stracił swoją pozycję w drużynie i z pewnością chce ponownie być kluczowym zawodnikiem zespołu. Jaszka po kontuzji Damiana Wleklaka jest teraz pierwszym rozgrywającym kadry, więc musi grać na bardzo wysokim poziomie. Dormagen na pewno bardziej skupia się na następnej kolejce, w której gra z rywalem o utrzymanie Düsseldorfem. Według mnie zdecydowane zwycięstwo gości.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: TuS N-Lübbecke - MT Melsungen(-2,5/+2,5)✅(32:23)
Typ: 1
Kurs: 1,85
Stawka: 7j /10j
Bukmacher: Bwin

Data spotkania: 26.12.2009 godz. 19:00

Spotkanie 17. kolejki Bundesligi piłkarzy ręcznych. Zmierzą się ze sobą 13. w tabeli TuS N-Lübbecke z 12. MT Melsungen. Faworytem według mnie jest drużyna Lübbecke. Obie drużyny prezentują podobny poziom, więc bardzo ważny jest atut własnej hali. U gospodarzy widać zwyżkę formy: niezłe mecze z Kielem i Hamburgem, pewne zwycięstwo u siebie z Balingen-Weilstetten HBW, które ostatnio prezentuje się bardzo dobrze, w ostatniej kolejce minimalna porażka na wyjeździe z zawsze groźnym Grosswallstadt. Według mnie w tej kolejce najlepsza pora na zwycięstwo. Melsungen ostatnio notuje też niezłe wyniki, w dwóch ostatnich meczach dwa zwycięstwa, ale myślę, że dzisiaj powinna skończyć się ich dobra passa. Melsungen miało ostatnio bardzo męczący okres: mecze Bundesligi i Pucharu Niemiec, duże problemy kadrowe. Powinno to odbić się na grze zawodników. Do meczu gospodarze przystąpią bez Thorira Olafssona i Tima Remera , a goście bez Savasa Karipidisa i Vladicy Stojanovicia. Według mnie w miare pewne zwycięstwo gospodarzy.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Tabela

Za nami połowa sezonu w Bundeslidze piłkarzy ręcznych. Na czołowych miejscach nie ma większych zaskoczeń. Prowadzi wzmocniony Hamburg, za nim Kiel, Flensburg i Rhein-Neckar Löwen. Zaskoczeniem może byc dopiero 8. miejsce Lemgo, ale uwzględniając ich problemy z kontuzjami nie jest aż tak źle. W środkowej części tabeli nie ma większych zaskoczeń. Na dole tabeli też bez większych niespodzianek. Dla mnie pozycja Minden jest trochę zaniżona wobec ich możliwości, ale zespół miał problemy z kontuzjami.

W dniach 29-30.12.2009 odbędzie się pierwsza kolejka drugiej rundy rozgrywek. Według mnie zapowiada się ona bardzo ciekawie dla osób typujących wyniki.

Pary 18. kolejki Bundesligi

Frisch Auf Göppingen : SG Flensburg-Handewitt
HSG Düsseldorf : VfL Gummersbach
TuS N-Lübbecke : Rhein-Neckar Löwen
SC Magdeburg : TBV Lemgo
Füchse Berlin : TSV GWD Minden
HSG Wetzlar : TSV Dormagen
THW Kiel : MT Melsungen
HBW Balingen-Weilstetten : TSV Hannover-Burgdorf
HSV Hamburg : TV Grosswallstadt

Najciekawsze mecze to:
SC Magdeburg : TBV Lemgo
Frisch Auf Göppingen : SG Flensburg-Handewitt

W tych meczach powinno byc minimum jedno zwycięstwo gości. Lemgo w słabej formie z problemami kadrowymi, ale przegrana z Magdeburgem byłaby ich 4 z kolei. W meczu z Göppingen grali nieźle, dobrze Glandorf, Kraus, ale końcówka bardzo słaba w ich wykonaniu. Dużo strat, niewykorzystana gra w przewadze, do tego bramkarz przeciwników dużo trudnych piłek wybronił, plus kilka szczęśliwych zagrań po stronie Göppingen. Magdeburg jest z pewnością obecnie mniej wymagający niż Göppingen, zespół według mnie znacznie się osłabił w tym sezonie.
Göppingen grają dobrze, u siebie przegrali tylko jeden mecz, ale Flensburg-Handewitt to na pewno zespół lepszy, ostatnio w dobrej dyspozycji.

HSG Düsseldorf : VfL Gummersbach

W tym meczu zdecydowanym faworytem jest Gummersbach. W ostatnim meczu wysoko przegrali z Fuchse Berlin, ale świetnie zagrał bramkarz Berlina Stochl, dzięki któremu zwycięstwo było tak okazałe. Düsseldorf zespół walczący o utrzymanie nie powinien zagrozić gościom. Innym typem może być over bramkowy w meczu

Füchse Berlin : TSV GWD Minden
Fuchse Berlina to zespół dużo mocniejszy. Minden zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, ale w rundzie rewanżowej liczę na awans tego zespołu wyżej. Minden w ostatnich kilku meczach byli bliscy zwycięstwa, ale według mnie będzie ciężko zdobyć punkty w Berlinie.

HBW Balingen-Weilstetten : TSV Hannover-Burgdorf
Bardzo ciekawy mecz drużyn z dołu tabeli. Według mnie zdecydowanym faworytem jest drużyna gospodarzy. Początek sezonu mieli bardzo słaby z powodu kontuzji zawodników, ale końcówka była dużo lepsza. Zwycięstwo u siebie z Kielem to oczywiście przypadek, ale poziom gry drużyny Balingen-Weilstetten bardzo wzrósł.

Zapraszam do pisania analiz i przemyśleń​
 
unicaja 9,7K

unicaja

Użytkownik
Póki co jeszcze oferta nie została wystawiona przez żadnego bukmachera więc można dyskutować czysto teoretycznie. Jednak już teraz muszę przyznać, że typ na Balingen świetny. Owszem ich zwycięstwo nad Kilonią trzeba rozpatrywać w kategoriach raczej wypadku przy pracy aktualnego mistrza kraju, spowodowanego zapewne tym, że podopieczni Gislasona częściej niż na parkiecie Porsche- Arena w Stuttgarcie to byli myślami przy świątecznym stole wraz z najbliższymi. Jednak już nawiązanie wyrównanej walki (porażka tylko 26:31) w Hamburgu także daje do myślenia. Faktem jest, że HSV musiał radzić sobie bez Marcina Lijewskiego, jednak ciężar gry wziął na siebie pod nieobecność brata, Krzysztof zdobywca 10 bramek w sobotnim meczu.

Warto zauważyć, że w I rundzie w meczu tych ekip na parkiecie w Hannoverze Balingen uległo wówczas gospodarzom zaledwie różnicą jednego trafienia 27:28 po niezwykle wyrównanym spotkaniu. Reasumując, biorąc pod uwagę ostatnią dyspozycję prezentowaną przez gospodarzy nie ma się co zastanawiać typując ich zwycięstwo. Pytanie tylko jak będzie ono wycenione przez buki?

Kusić będzie także typ na win Flensburga, który złapał zdaje się wiatr w żagle ale w Göppingen czeka go z całą pewnością niełatwe zadanie. Jednak już wspominałem trzeba troszeczkę cierpliwości, jak będziemy znali kursy będziemy z całą pewnością mądrzejsi...

Pozdrawiam i również zachęcam do owocnej dyskusji nad typami ;)
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: HBW Balingen-Weilstetten - TSV Hannover-Burgdorf(29:23)
Typ: 1
Kurs: 1,6

Data spotkania: 30.12.2009 godz. 20:15

Spotkanie 18. kolejki Bundesligi piłkarzy ręcznych. Zmierzą się ze sobą 15. w tabeli HBW Balingen-Weilstetten z 14. TSV Hannover-Burgdorf. Faworytem według mnie jest drużyna gospodarzy, która ostatnio gra bardzo dobrze. Po słabym początku sezonu drużyna notuje bardzo dobre wyniki. Balingen na początku sezonu miało problemy z kontuzjami zawodników. W pierwszym meczu sezonu z Hannoverem urazu doznał Mare Hojc, później Rock Felih i Sasha Ilich, następnie znowu Mare Hojc. Przy optymalnym składzie i zmianach w ustawieniu Balingen-Weilstetten zaczęło grać bardzo dobrze. W ostatnich kolejkach wygrana na wyjeździe z Düsseldorfem, później zwycięstwo u siebie z Wetzlarem, przegrana z Lubbecką, wygrana z Kielem i niezły mecz z Hamburgem na wyjeździe. Hannover w ostatnich meczach też prezentuje dobra grę. Zanotował dwie wygrane u siebie z Minden i Lemgo, ale według mnie z jutrzejszego pojedynku zwycięsko powinni wyjść gospodarze. W takich meczach ogromnym atutem jest własna hala. Hannover jeszcze w tym sezonie nie wygrał na wyjeździe. W ostatnich kolejkach Hannover miał problemy ze składem. Kontuzjowanych było trzech ważnych zawodników: Piotr Przybecki, Marc Hohenberg, Frank Habbe. Na mecz z Balingen Przybecki powinien wrócić, Hohenberg na pewno nie zagra, Habbe też nie powinien zagrać. Według mnie Balingen powinno u siebie pokonać przeciwnika w rywalizacji o utrzymanie w Bundeslidze.

Zdarzenie: HSG Wetzlar - TSV Dormagen(25:26)
Typ: 1
Kurs: 1,3

Data spotkania: 30.12.2009 godz. 20:15

Spotkanie 18. kolejki Bundesligi piłkarzy ręcznych. Zmierzą się ze sobą 12. w tabeli HSG Wetzlar z 17. TSV Dormagen . Faworytem według mnie jest drużyna gospodarzy. Kadrowo prezentuje sie zdecydowanie lepiej. Dormagen jest znacznie słabszym zespołem, który powinien walczyc do ostatniej kolejki o utrzymanie. Po dłuższej passy meczów bez zwycięstwa Wetzlar chce na pewno odnieść przekonujące zwycięstwo a lepszej okazji chyba nie może byc niż z Dormagen. Gospodarze już kilka razy w sezonie pokazali, że stać ich na wysoki poziom. Dormagen niedawno sprawił niespodziankę pokonując u siebie Fuchse Berlin, ale to był chyba wypadek przy pracy Berlina. W następnej kolejce Dormagen przegrał wyraźnie z osłabionym Dusseldorfem. Według mnie Wetzlar u siebie powinien zdecydowanie pokonać Dormagen

Kurs ogólny: 2,08⛔
Stawka: 8j/10j
Bukmacher: Expekt
 
gaga 10

gaga

Użytkownik
Spotkanie: TBV Lemgo - Fusche Berlin(+3,5)
Typ: 2
Kurs: 1.85
Buk: Bwin
Po przerwie związanej z mistrzostwami Europy rozgrywki wznawia Bundesliga. Jutro jedno spotkanie - siódme Lemgo zagra z dziewiątym Fusche Berlin. Faworytem wydają się gospodarze, ale według mnie wygrają goście. W moim typie zagram jednak bezpieczniej - handicap 3,5 dla Fusche. Dlaczego?
Przede wszystkim będzie to wyrównany mecz. Grają dwie drużyny ze środka tabeli, o podobnym potencjale. W pierwszym meczu obu drużyn w Berlinie trzema bramkami wygrało Lemgo. Był to jednak początek sezonu.
Fusche radzi sobie całkiem nieźle na obcych parkietach. Połowę meczów na wyjeździe rozstrzygnęło na swoją korzyść. Forma zespołu z Berlina także jest dobra - 5 wygranych na 7 ostatnich meczów. Zespół Lemgo przegrał 3 z 4 ostatnich spotkań. Jutrzejszy mecz na pewno będzie wyrównany, ale sądzę, że typ 3,5 na Fusche jest dobrym wyborem.
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
⛔ ⛔ ⛔
vs

TBV Lemgo - Füchse Berlin​
Typ: Berlin +4,5
Kurs: 1.85
Stawka: 2/10
Po przerwie spowodowanej Mistrzostwami Europy rusza Bundesliga. Mecz 19 kolejki, którą rozpoczęli gracze TSV Minden i HSG Düsseldorfu. Mecz 7 w tabeli z dorobkiem 22 punktów Lemgo z 9 (20 punktów) Füchse Berlin. Faworytami są na pewno gospodarze, który po przerwie chcą wrócić mocno do gry i wygrywać ważne mecze, gdyż 7 miejsce na pewno ich nie satysfakcjonuje, w składzie przecież tacy gracze jak Michael Kraus, Sebastian Preiß, Vignir Svavarsson i Logi Geirsson - reprezentanci Niemiec i Islandii. Zespół dzisiejszych gospodarzy zajął przecież w ubiegłym roku bardzo dobrą, czwartą lokatę. W tym sezonie również w Lemgo liczą na europejskie puchary. Forma obu drużyn jest niewiadomą, lecz myślę, że wyższa dominuje w zespole ze stolicy Niemiec. Portal vitisport.cz wystawił takie prognozy:
TBV Lemgo - Füchse Berlin
42 % 10 % 49 %
Lemgo:
moc u siebie -0.38
forma 0.55
Füchse
moc na wyjeździe: 1.38
forma: 0.68
Przewidywany wynik meczu: 27:28
Ja nie ryzykuję i gram typ +4,5 bramki po kursie 1,85, który uważam za bardzo korzystny.
edyta: Daliby radę, ale nie było motywacji, wygrana poza zasięgiem.
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
✅ ✅ ✅
-


Rhein-Neckar Löwen - THW Kiel​
typ: THW Kiel
kurs: 1,60

Bardzo interesujący mecz 19 kolejki Bundesligi pomiędzy miejscowymi Lwami ze Sławomirem Szmalem i Karolem Bieleckim w składzie a zespołem THW Kiel. Rhein-Neckar Löwen, ubiegłoroczny brązowy medalista rozgrywek zajmuje w tabeli 5 miejsce (choć mogłoby być wyższe gdyby nie rozgrywanie większości meczy na wyjeździe) z dorobkiem 25 punktów (12 zwycięstw, jeden remis i 5 porażek). Dla zespołu z Kilonii sytuacja nie jest ciekawa. Co prawda zajmują drugie miejsce w tabeli ze stratą tylko jednego punkta do prowadzącego Hamburga. Zanotowali do tej pory 15 zwycięstw, 2 remisy i porażkę. Mecz ten jest dla gości niezwykle ważny. Przegrana może przekreślić ich szanse na tytuł mistrzowski, w sytuacji, gdy będą mieli 3 punkty straty, nawet bezpośrednie starcie z drużyną braci Lijewskich nic im nie da (jeśli ci będą grali bezbłędnie). Gracze z Kilonii przygotowują się do tego meczu bardzo solidnie, chcą dobrze wejść w rozgrywki po przerwie. Powołując się na portal vitisport.cz w wyższej formie są goście, a szanse są jak: 36% - 9 % -55%
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Przed nami 20. kolejka Bundesligi piłkarzy recznych, w której dojdzie do bardzo prestiżowego pojedynku:

HSV Hamburg - Rhein-Neckar Löwen
Przed meczem odbędzie się specjalna uroczystość, na której zostanie uczczona pamięć niedawno zmarłego na nawotwór piłkarza ręcznego Olega Velyky. Reprezentant Niemiec, pochodzący z Ukrainy, w swojej karierze grał w obu klubach. Mecz zostanie poprzedzony minutą ciszy. Będzie miała też miejsce zbiórka pieniędzy dla rodziny zmarłego.


Zdarzenie: HSV Hamburg - Rhein-Neckar Löwen (-2,5/+2,5)✅(37:26)
Typ: 1
Kurs: 1,65
Stawka: 5j /10j
Bukmacher: Betsafe

Data spotkania: 17.02.2010 godz. 20:15
Mecz będzie miał z pewnością duże znaczenie dla końcowej tabeli ligowej. Jeśli Hamburg wygra bardzo przybliży się do tytułu Mistrza Niemiec. W tym roku znacznie wzmocniony Hamburg na równi konkuruje z Kielem. Najtrudniejsze mecze Hamburg ma już za sobą, z najgroźniejszymi rywalami będzie grał u siebie. Ostatnie mecze ligowe i pucharowe były dla zawodników Hamburga dosyć lekkie. Rhein-Neckar Löwen musiał sie mierzyć ze zdecydowane groźniejszymi rywalami: Frisch Auf Göppingen, Kiel, Vive Kielce. Teraz czeka go potyczka na wyjeździe z węgierskim Veszpremem. Wedlug mnie faworytem spotkania powienien być Hamburg. Bardzo duże znaczenie będzie miała własna hala. Do składu wrócił Pascal Hens. W składzie Hamburga zabraknie tylko kontuzjowanego Torstena Jansena. Gościa wystąpią bez Gudjona Valura Sigurdssona oraz prawdopodobnie bez Bjarte Myrhola. Pierwszy mecz spokojnie wygrał Hamburg. Wedlug mnie gospodarze powinni wygrać dzisiejszy mecz.

Inne dzisiejsze mecze:
Füchse Berlin - SG Flensburg-Handewitt
HSG Düsseldorf - TBV Lemgo
TuS N-Lübbecke - VfL Gummersbach
THW Kiel - TSV Dormagen


Najbardziej zacięte powinny być mecze: Füchse Berlin - SG Flensburg-Handewitt i TuS N-Lübbecke - VfL Gummersbach. Zespoły w miarę wyrównane, więc emocji nie powinno zabraknąć. W meczu HSG Düsseldorf - TBV Lemgo też może być interesująco. Lemgo zagra bez lidera Michaela Krausa, który został odsunięty od zespołu przez trenera. Lemgo po pokonaniu u siebe Fuchse Berlin bardzo niespodziewanie przegrał w Pucharze EHF z Sportingiem Lizbona. Düsseldorf walczy o utrzymanie, ale skład ma całkiem niezły. W ostatnim starciu Kiel powinien spokojnie poradzić sobie z Dormagen.
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
✅ ✅ ✅
-

TV Grosswallstadt - Rhein-Neckar Löwen

typ: 2
kurs: 1,80

Pojedynek w ramach 22 kolejki Toyota Handball Bundesligi. Gospodarze zajmują obecnie w tabeli 8 miejsce, lecz mają ten sam dorobek punktowy (27) co plasujący się na miejscu 6 zespół Rhein-Neckar Löwen. Trzeba jednak zaznaczyć, że obie drużyny mają różny potencjał i aspiracje. Lwy do każdego meczu ligowego koncentrują się bardzo mocno, gdyż chcą zakończyć sezon na podium (co możliwe będzie, ale tylko w wypadku wygranej wszystkich pozostałych meczy). Zespół Karola Bieleckiego i Sławka Szmala grał już w tej rundzie z THW Kiel i HSV Hamburg - w przeciwieństwie do zespołu Grosswallstadt. Można powiedzieć, że porażki z tymi zespołami nie są może wkalkulowane, ale przewidywane. Jeśli Lwy przegrają ten mecz, mogą nie uzyskać kwalifikacji do przyszłorocznej Ligi Mistrzów. Zagrają w pełnym składzie (oczywiście oprócz Grzegorza Tkaczyka)
Po powrocie Sigurdssona do składu, Rhein-Neckar Löwen grają bardzo dobrze (ostatnio w dobrym stylu pokonali we Francji Chamberry 29:24). Myślę, że Lwy wygrają ten mecz, a że nie lubię handicapów w piłce ręcznej, stawiam czystą 2.
Transmisja na żywo o 20:15 w DSF.
 
unicaja 9,7K

unicaja

Użytkownik
vs.

Spotkanie: TuS N-Lübbecke – TBV Lemgo /29-24/
Typ: Lemgo
Kurs: 1.72
Bukmacher: ladbrokes


W dniu dzisiejszym zostanie dokończona 22 seria gier w niemieckiej Toyota Handball – Bundeslidze. Na parkiecie Kreissporthalle dojdzie do starcia miejscowych z przyjezdnymi z Lemgo. Ostatnio rzuca się w oczy fakt, że typowanie piłki ręcznej daje o wiele lepsze rezultaty niż tej kopanej. Ale do rzeczy – otóż do Lubeki przyjeżdżają dzisiaj podopieczni Volker Mudrowa i zapewne ich jedynym celem na dzisiejsze spotkanie jest wywiezienie dwóch oczek.

Zespół gości zajmuje aktualnie 6. lokatę w tabeli z dorobkiem 28 pkt, ich rywale plasują się na bezpiecznej 10. pozycji w stawce. TBV w przypadku zwycięstwa w tym starciu awansuje na 5.miejsce wyprzedzając Lwy z Mannheim i znacznie przybliży się do wywalczenia przepustki do gier w europejskich pucharach w sezonie przyszłym co jest niewątpliwie w sferze pragnień kierownictwa zespołu, bo i skład jakim dysponują przyjezdni ich do tego upoważnia. Jest w tej ekipie kilku dobrze znanych nam reprezentantów naszych zachodnich sąsiadów z najbardziej myślę charakterystycznym Holgerem Glandorfem na czele. Ważna rzecz przy analizie tego meczu to fakt, że Lemgo świetnie spisuje się w meczach wyjazdowych, gdzie na 11 spotkań zdołało zwyciężyć aż w 7 z nich. Poza tym ma świetny bilans bezpośrednich spotkań z TuS gdyż na ostatnich 6 spotkań potrafili zwyciężyć aż w pięciu przypadkach, przegrywając jedynie rozegrany w tym sezonie mecz Pucharu Niemiec i to dopiero po dogrywce.

W pierwszej rundzie lepsze było Lemgo triumfując w stosunku 33:28. Mam nadzieję, że tą swoją wyższość nad siódemką z Lubeki udowodnią również dzisiaj a kurs tylko zachęca do gry ;)
Jeżeli ktoś ma jakieś info odnośnie ewentualnych osłabień w ekipie z Lemgo zapraszam do dyskusji :razz:
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Dzisiaj Lemgo bez lidera Michaela Krausa, Rolfa Hermanna i Vignira Svavassona. Lubbecke niedawno pozyskała bardzo doświadczonego kołowego Franka Loke. Kontuzjowany w zespole gospodarzy jest ważny zawodnik Arne Niemeyer. Według mnie Lemgo po słabej pierwszej rundzie powinno trochę punktów odrobić. Lubbecka na początku rundy rewanżowej dwie porażki ze słabszymi rywalami: Minden i Dormagen, zwycięstwo u siebie z Gummersbachem. Trochę gorzej prezentuje się jeden z ważniejszych strzelców Lubecki Michał Jurecki. Ja raczej tego meczu nie będę typował, ale myślę, że doświadczone Lemgo powinno sobie poradzić na wyjeździe.
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
✅ ✅ ✅
-

Flensburg Handewitt - HSV Hamburg​
typ: 2 ✅ 25-29 ✅
kurs: 1,60

Już dziś w Bundeslidze czeka nas bardzo interesujące starcie pomiędzy 4 w tabeli SG Flensburg Handewitt a liderem HSV Handball Hamburg. Drużyna gospodarzy ma punkt straty do trzeciego Frisch Auf! Göppingen, mając rozegrany jeden mecz mniej od zespołu Adama Weinera. HSV ostatnio nie zachwyca wynikami, w poprzednim meczu wymęczyli zwycięstwo z Lemgo 32:31, mimo prowadzenia do połowy 17:10. Trzeba powiedzieć, że zagrali trochę kapryśnie, tracąc bramki seriami. W ostatniej minucie bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Krzysztof Lijewski. Po mimo kilku przestojów dobrze zaprezentował się Marcin Lijewski, Domagoj Duvnjak i Blazenko Lackovic.
Zespół z Flensburga to solidna ekipa, opierająca swą siłę na twardej i zdecydowanej obronie (w tym sezonie średnia straconych goli na własnych parkiecie wynosi ok 25,5 bramki). Mają jednak problemy ze zdobywaniem bramek, co dzisiaj będzie szczególnie trudne, ponieważ przeciwnicy też posiadają dobrą obronę, a w bramce niesamowitego Johannesa Bittera. Mecz ten jest ważny dla obu stron, po ostatniej wpadce HSV, zawodnicy z Hamburga mecze o tak ważną stawkę muszą wygrywać. Na papierze lepsza jest drużyna braci Lijewskich, myślę, że dzisiaj pokażą jak doświadczoną i ograną są ekipą.
Transmisja od godziny 20:15 na niemieckim DSFie.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: TSV Hannover-Burgdorf - HSG Düsseldorf(-2,5/+2,5)⛔(28:26)
Typ: 1
Kurs: 1,85
Stawka: 6j /10j
Bukmacher: Unibet

Data spotkania: 28.03.2010 godz. 17:00

Bundesliga piłkarzy ręcznych. Oba zespoły znajdują w strefie spadkowej. Gospodarze ostatnio złapali dobrą formę. Wygrana u siebie z Lemgo, dobre mecze z Melsungen, Fuchse Berlina i Rhen Neckar Lowen. W porównaniu z poprzednim meczem z Düsseldorfie (przegrany 29:25) zespół wygląda zdecydowanie lepiej. Nowi zawodnicy spisują się bardzo dobrze: Torge Johannsen, Nenad Puljezevic. Oprócz nich wyróżniają się doświadczeni zawodnicy np. Piotr Przybecki, którzy powinni drużynie pomóc się w utrzymaniu. Trener gospodarzy Frank Carstens mówi, że wszyscy zawodnicy, którz narzekali na mniej poważne urazy są do dyspozycji. Düsseldorf radzi sobie znacznie gorzej. Ostatnio 5 porażek z rzędu. Niedawno na uraz narzekał ważny zawodnik Max Ramota, ale dzisiaj prawdopodobnie zagra. Trzeba pamiętać, że w drużynie gości od dawna kontuzjowani są ważni zawodnicy: Andrej Kourtchev, Jan-Henrik Behrends. Zespół HSG Düsseldorf bardzo słabo spisuje się na wyjazdach,do tej pory wygrał tylko jeden mecz z najsłabszym Minden, natomiast Hannover-Burgdorf u siebie notuje dobre występy nie tylko z drużynami z dołu tabeli. Według mnie gospodarze powinni spokojnie ten mecz. Pełny skład, dobra dyspozycja, doświadczeni zawodnicy przemawiają za ich w miarę pewnym zwyciestwem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom