>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Totolotek - informacje o firmie

Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Już zmieniła wygląd! Właśnie przed chwilą przejrzałam zawartość. 
Moje odczucia? Z pewnością wizualnie prezentuje się nowocześniej od tego co było. Jednak wiele brakuje.

Jeśli chodzi o polskich bukmacherów strona o wiele mniej czytelna niż np. Forbet, STS czy Fortuna. Śmiem twierdzić, że nawet od PZBuk. I wcale nie ma dużego wyboru zakładów. Wiele lig Ameryki płd potraktowane po macoszemu. 

Na plus? Podczas wydarzenia LIVE podświetlają się kursy podczas zmiany na zielono lub czerwono. Tyle zauważyłam pobieżnie. 
Ogólnie nowa strona mało czytelna ale to zapewne subiektywne odczucie.
 
P 0

piter1410

Użytkownik
Pisałem dzisiaj do totolotka z pytaniem czy w związku z dzisiejszym komunikatem kończą działalność. W odpowiedzi konsultantka wkleiła komunikat, że informacja o zamknięciu strony pojawi się na 14 dni przed tym terminem (w sensie zamknięcia). Wygląda na to że się zwijają.
 
K 538

kopciu

Użytkownik
Też mi się wydaję, że się zawijają. Jakiś czas temu dostałem maila od nich informującego o jakimś wycieku danych u nich czy coś w tym stylu. Myślę, że było ciężko a to ich dobiło. Pamiętam, że swego czasu u nich często grałem. Dawali mi często bonus 100 % od wpłaty do 100 złotych. I w którymś momencie przestałem dostawać maile o bonusie i byłem lekko zdzwiony , że nagle taka cisza. I po jakimś czasie ten wyciek danych. Mógł być on gwoździem do przysłowiowej trumny. Ale ogólnie mam z nimi pozytywne odczucia i osobiście nie miałem z nimi nigdy żadnego problemu.
 
Do góry Bottom