>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Totolotek - Hello, czyli bonus powitalny do 500 PLN

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Hello.jpg

Bonus powitalny w 3 prostych krokach

1. Zarejestruj się


Załóż i zweryfikuj konto gracza
Pamiętaj, żeby przy rejestracji zaznaczyć, że chcesz skorzystać z bonusu powitalnego.

2. Dokonaj bezpiecznej wpłaty

Wpłać min. 20 PLN korzystając z dogodnej metody płatności.

3. Odbierz bonus

Na Twoim koncie automatycznie pojawi się bonus 100% do 500 PLN

Możesz zacząć obstawiać.

Warunki obrotu:
Kwota depozytu oraz kwota bonusu muszą zostać obrócone po trzy razy poprzez zawarcie zakładów. Do obrotu wliczane są kupony zawierające minimum 3 zdarzenia, przy czym kurs minimalny pojedynczego zdarzenia nie może być niższy niż 1,35. Na dokonanie obrotu masz 30 dni. Z obrotu wyłączone są zakłady systemowe.

Nie masz konta w TotoIotku, załóż go klikając w baner i skorzystaj z oferty powitalnej HeIlo
Hello – 1000x100.jpg
 
jaroslav_ 348,1K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Czy na forum jest przedstawiciel Totolotek? Chciałem skorzystać z oferty powitalnej. Wpłaciłem środki, zweryfikowałem konto po czym usłyszałem, na czacie, że jest problem z przyznaniem bonusu i póki co mam sobie grać bez. Jak odpowiedziałem, że to bez sensu bo nie zaliczy mi się obrotu, to dostałem odpowiedź, że i tak pieniądze w pierwszej kolejności schodzą z salda głównego, a potem bonusowego. Jak zwróciłem uwagę, że to bez sensu rozumowanie, bo aktualnie nie mam żadnego bonusu przyznanego to dostałem odpowiedź, że mam grać sobie z salda głównego. O co tu chodzi? Czy to jest jakieś zagranie, w stylu przeczekania aż klient ruszy swoje środki żeby zniwelować ewentualne straty?
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Czy na forum jest przedstawiciel Totolotek? Chciałem skorzystać z oferty powitalnej. Wpłaciłem środki, zweryfikowałem konto po czym usłyszałem, na czacie, że jest problem z przyznaniem bonusu i póki co mam sobie grać bez. Jak odpowiedziałem, że to bez sensu bo nie zaliczy mi się obrotu, to dostałem odpowiedź, że i tak pieniądze w pierwszej kolejności schodzą z salda głównego, a potem bonusowego. Jak zwróciłem uwagę, że to bez sensu rozumowanie, bo aktualnie nie mam żadnego bonusu przyznanego to dostałem odpowiedź, że mam grać sobie z salda głównego. O co tu chodzi? Czy to jest jakieś zagranie, w stylu przeczekania aż klient ruszy swoje środki żeby zniwelować ewentualne straty?
Są dwie możliwości:
- mail na adres: [email protected] z obszernym opisaniem sprawy,
- wypłacenie środków z powrotem na konto bankowe, rezygnując z bonusu.

Jest to bukmacher, który rokrocznie odnotowuje straty, widocznie z różnych względów nie chce/nie opłaca mu się przyznać bonusu (to tylko moja opinia, być może problem tkwi w czym innym).
 
jaroslav_ 348,1K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Firma, nie chce dokonać zwrotu wpłaconych pieniędzy, ani nie chce przyznać bonusu. Zarówno chat jak również email nie współpracują. Polecam administracji usunąć ofertę tego bukmachera z forum.

Zostałem wprowadzony w błąd przez bukmachera, który w żaden sposób nie poczuwa się do odpowiedzialności.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Firma, nie chce dokonać zwrotu wpłaconych pieniędzy, ani nie chce przyznać bonusu. Zarówno chat jak również email nie współpracują. Polecam administracji usunąć ofertę tego bukmachera z forum.

Zostałem wprowadzony w błąd przez bukmachera, który w żaden sposób nie poczuwa się do odpowiedzialności.
wiadomość wysłana do osoby, która z nami współpracuje ze strony Totolotka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +84
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Odpowiedź Totolotka:

W dn. 01.10.2022 odnotowaliśmy problem techniczny związany z automatycznym przypisywaniem bonusu od pierwszej wpłaty. Niezwłocznie został on zgłoszony do odpowiedniego działu, w celu jego rozwiązania. Niestety trudno nam było określić, ile to będzie trwało, jednak ze swojej strony mogę zapewnić, że odpowiednie osoby dokładały starań, aby jak najszybciej rozwiązać zaistniały problem...
dalsza część odpowiedzi dotyczy jaroslav_ jaroslav_ więc to już przekażę mu na pw. Sprawa została wyjaśniona i załatwiona pozytywnie, był to błąd techniczny, który został naprawiony i bonus powitalny ponownie jest dopisywany automatycznie po rejestracji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom