>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

TOTOLOTEK - 50 złotych bonusu za zakłady live na Bundesligę i Premier League

fukop 4,9K

fukop

Użytkownik
TotoIotek - 50 złotych bonusu za zakłady live na Bundesligę i Premier League.


Jeśli postawisz dziś i jutro w TotoIotku po 25 złotych na zakłady live z Bundesligi i Premier League to otrzymasz 50 PLN bonusu (2x25).


- zawierasz zakład live za min. 25 PLN na dowolne zdarzenia z dzisiejszej oferty na Bundesligę (wyłącznie Bundesliga na kuponie)

- po rozliczeniu kuponu otrzymasz bonus 25 PLN, niezależnie od wyniku zdarzenia.

W niedziele można ponownie tak zagrać na Premier League, żeby zdobyć kolejne 25 PLN bonusu.
 
milan78 33,9K

milan78

Użytkownik
No fajnie, ale czy udało się komuś dokonać od wczoraj wpłaty u nich? U mnie ciągle "błąd Limit wpłat został przekroczony"
Na czacie poinformowano mnie tylko, że mają od kilku dni jakieś problemy i próbują to naprawić...
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
No fajnie, ale czy udało się komuś dokonać od wczoraj wpłaty u nich? U mnie ciągle "błąd Limit wpłat został przekroczony"
Na czacie poinformowano mnie tylko, że mają od kilku dni jakieś problemy i próbują to naprawić...
U mnie bylo takie info jak chciałem wczoraj blikiem płacić. Zmieniłem na przelewy 24 albo tpay i wplacili bez problemu
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
milan78 33,9K

milan78

Użytkownik
U mnie bylo takie info jak chciałem wczoraj blikiem płacić. Zmieniłem na przelewy 24 albo tpay i wplacili bez problemu
Wczoraj również przez Tpay próbowałem i ten sam błąd. Teraz ponownie spróbowałem i niby wszystko poprawnie, kasa z konta poszła i potwierdzenie pomyślnego przelewu do Totolotka a na sam koniec na ich stronie błąd i kasy na koncie gracza nie było przez jakieś 10 minut, dopiero teraz dotarła pomyślnie. Jeśli ktoś również będzie próbował zasilić swoje konto gracza, to trzeba się uzbroić w kilkanaście minut cierpliwości ;)
 
P 8

pepe5

Użytkownik
Witam, czy dostaliście te bonusy? Ja jeszcze nie, a na totolotku zawsze miałem praktycznie od razu.
 
jerzywalec 2,8K

jerzywalec

Użytkownik
Pisz na czat numer kuponu, dostaniesz mailem kod bonusowy, jeśli spełniłeś warunki promocji. Mieli podobno błąd techniczny...
 
Do góry Bottom