>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

TOTOLOTEK - 10 złotych na obstawianie dla każdego za wpisanie kodu PODOLSKI.

fukop 4,9K

fukop

Użytkownik
Wystraczy wpisać kod promocyjny PODOLSKI w zakladce wpłaty i na koncie mamy 10, Wlasnie sprawdzilem i kod dziala.
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Możliwe, że była to jednodniowa promocja, wczoraj jak się weszło na głównej w komunikat "Łukasz Podolski. Wrócił do Polski!" to na końcu tekstu było info o tym bonusie, teraz sprawdziłem i już tego nie ma.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
fukop 4,9K

fukop

Użytkownik
obrot wymagany byl tylko 1x, wyplata z bonusu doszla w ten sam dzien. miejmy nadzieje, ze szybko zrobia kolejne takie promo, zawsze mozna zaryzykowac jakis wiekszy kursik nic nie ryzykujac.
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Tym bardziej szkoda, że szybko zdjęli, ale czujnym trzeba być ???? I tym bardziej plus dla Ciebie, @fukop , że się z tym z nami podzieliłeś.
 
czlowiekzbuszu 51

czlowiekzbuszu

Użytkownik
Dla mnie to żenujące przyciągać potencjalnego klienta tylko dyszką. To już lepiej dać bonus 50 za wpłatę 50.
Chwyt marketingowy dla Janków.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 18 stycznia 2020 21:18 przez czlowiekzbuszuDla mnie to żenujące przyciągać potencjalnego klienta tylko dyszką. 
Żenujące? Delikatnie to ująłeś. To jest jawna kpina z polskiego gracza. Po prostu doskonale wiedzą, że przy obecnej ustawie mogą grać na nosie wszystkim i bezczelnie to wykorzystują.
Nie zdziwi mnie jak wkrótce pojawią się promocje typu "zagraj trzy zdarzenia na kuponie po kursie min. 2,00 za 50zł, a w przypadku przegranego kuponu zasilimy Twoje konto złotówką. Bonus (1zł) będziesz mógł obrócić trzykrotnie po kursie min. 1,50"
Mnie osobiście wcale by to nie zaskoczyło.
 
 
fukop 4,9K

fukop

Użytkownik
cytat z dnia 18 stycznia 2020 21:18 przez czlowiekzbuszuDla mnie to żenujące przyciągać potencjalnego klienta tylko dyszką. To już lepiej dać bonus 50 za wpłatę 50.
Chwyt marketingowy dla Janków.
jak chcesz taki bonus, to mozesz przeciez w latwy sposob go uzyskac w Totolotku. ja lubie takie promocje, tym bardziej, ze obroty tylko 1x
 
fukop 4,9K

fukop

Użytkownik
Kod PODOLSKI działa ponownie, ale tylko na kontach osób, które nie korzystały z niego wcześniej. Promocja ważna do 14 lutego.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster


W dniach 13-14.02.2020 na Totolotek.pl będzie obowiązywał kod PODOLSKI o wartości 10 PLN bez depozytu.

STRONA BUKMACHERA


Zasady:
Bonus  online 10 PLN
Obrót 1x po kursie min. 2.00
Bonus ważny 14 dni
Bonus aktywny dla nowych i obecnych zweryfikowanych użytkowników, którzy nie korzystali z kodu PODOLSKI we wcześniejszych promocjach.
Kod należy można zrealizować w zakładce wpłata i wybierając bonus.card/Kod Bonusowy.

 
Do góry Bottom