>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Toto-Mix - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
W 2

wislak

Forum VIP
Niedziela 09:30:00 - 15:30:00
Poniedziałek 11:00:00 - 19:30:00
Wtorek 09:30:00 - 19:30:00
Środa 09:30:00 - 19:30:00
Czwartek 09:30:00 - 19:30:00
Piątek 09:30:00 - 19:30:00
Sobota 09:30:00 - 17:00:00

poszukaj czasem! na stronie toto mixa to jest
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
toto jest najlepszy. kiedys w sts obstawiałem ale toto ma minimalnie wieksze kursy na niektórych meczach ( nigdy mniejsze ), lepsza stronke ( ta po zmianach oczywiscie ;)) i losy na loterie... a to też wciąga ???? ))
Jedyną wadą jest system premiowania graczy. Punktu w Lidze mixu są przyznawane za zarobione pieniądze oraz za postawione pieniądze... a to lipa bo nie odzwierciedla tego co powinno. W sts liczy się największy sr. kurs i tak powinno byc
ale i tak wole toto ???? ✅
 
W 2

wislak

Forum VIP
to zalezy
zwykle 1 mecz
ale sa zdarzenia ze muszą wystepowac na kuponie z minimum X spotkaniami.
kiedys mialem tak w milenium ze puscilem dubla, ale mi babka powiedziala ze Zawisza Bydg. musi byc na kuponie z 3 zdarzeniami i musialem cos dorzucać.
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
to zalezy
zwykle 1 mecz
ale sa zdarzenia ze muszą wystepowac na kuponie z minimum X spotkaniami.
kiedys mialem tak w milenium ze puscilem dubla, ale mi babka powiedziala ze Zawisza Bydg. musi byc na kuponie z 3 zdarzeniami i musialem cos dorzucać.
heh... Wiślak po co to piszesz , juz dalem odpowiedz.... (nabijanie postow)

A poza tym temat dotyczy Toto-mix a nie Milenium :roll:

Bez odbioru .
 
W 2

wislak

Forum VIP
Ale napisales ze mozna 1 tylko... a w STS tez mozna 1 a on napisal ze 3...
temat jest toto mixa ale w wiekszosci bukow naziemnych tak jest
 
H 0

harq

Użytkownik
Mógłby mi ktoś napisać gdzie są punkty Totomixu w Warszawie? Szukałem na ich stronie, ale albo jestem ślepy, albo tego tam nie ma...
 
treter 0

treter

Użytkownik
Też szukałem, ale nie znalazłem ale wiem, że jest TOTOMIX tak w centrum handlowym Warszawa Wileńska tam gdzie jest Carrefour, jest na ulicy Targowej oraz w PROMENADZIE. Możesz poszukać w google gdzieś czy jest gdzieś lista punktów totomixa 8)
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
harq, Witam.na stronie&quot;Toto-Mixa&quot;masz dział:punkty sprzedaży oferty a to właśnie jest wykaz kolektur,bo tam możesz tę ofertę kupić.Pzdr.
 
G 0

gromadka

Użytkownik
Mam wielki problem!!!
Mam kupon w którym jest mecz...on jest przełożony nie wiem na kiedy :;/: i jak kolega poszedł się spytać co z tym kuponem to powiedział, że przegrany :przeklina: , a przecież wszystko mi weszło...(no tylko ten nie rozegrany mecz) i co z tym zrobić.

Wkońcu nie wiem czy wygrałem czy nie.

Bardzo proszę o odpowiedź ????
 
janek87 19

janek87

Użytkownik
powinni wyplacic Ci pieniadze odliczajac ten mecz ewentualnie bedziesz musial zatrzymac ten kupon i poczekac az ten mecz sie odbedzie(ta opcja jest bardzo malo prawdopodobna) wyplaca Ci pieniadze na 90%
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom