>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Toto-Mix - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
maxhardcore 0

maxhardcore

Użytkownik
Od wczoraj AWARIA systemu w Totolotku. Nie można się zalogować. Ładna lipa, wczorajszy dzień cały stracony, przynajmniej dla mnie.
 
vesper 156

vesper

Użytkownik
Też nie mogłem się zalogować. Jeszcze jakoś po południu wszystko ładnie działało a jak chciałem się zalogować koło 21 to już nie było można. A jako że obstawiam NHL i NBA to robię to zwykle przed północą. Usunęli awarię dziś jakoś chwilę po 15 i wszystko działa. Oby już obyło się bez takich niespodzianek.
 
S 0

sarczipl

Użytkownik
Witam
Trzy mecze koszykówki zostały przełozone dwa na 18.11 i jeden na 25.11 reszta meczów mi weszła kupon zostanie uznany? ????
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
no pewnie ???? zobacz w kolekturze, pewnie policza te mecze po kursie 1:0 ???? możesz na stronie internetowej sprawdzić sobie kupon ???? a jak nie, to w kolekturze ????
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
cos Ty, jeśli Zdarzenia Ci weszły na kuponie, a jakieś się nie odbyło w ogóle, jest przełożone, to nie masz się co przejmować ???? ????
 
A 0

__alex__

Użytkownik
Witam, słyszałem ostatnio nad możliwością gry w Toto-Mixie przez Internet, do tej pory grałem w bukach naziemnych, a nie powiem mam za każdym razem kawałek do przebycia drogi, więc dochodzą koszty paliwa.
Zainteresowała mnie wiec możliwość obstawiania przez Internet.
Poczytałem trochę na stronie Mixa i z tego co zrozumiałem wygląda to tak że zakładamy sobie konto w Mixie wpłacamy gotówkę ( wpłata chyba od 10 zł do 1000zł) wchodzi na na stronę Mixa tam kończymy wszystkie formalności i możemy grać?
Mam kilka pytań może ktoś się będzie orientował w temacie i będzie tak miły podpowiedzieć ????
1.Tylko teraz jak załóżmy wpłaciłem 1000zł to tą kwotą mogę dysponować, zawierać zakłady na dowolne stawki przez dowolny okres czasu?
2. Jak jest z tą wypłatą, coś trzeba drukować?? /Czy są trudności z wypłatą gotówki?
3.Jak jest z limitami i czy są nakładane w przypadku większych wygranych?
4.Czy natknęliście się na jakieś problemy,wałki itp?
Na pierwszy rzut oka nie wygląda to źle ale chyba największym minusem jest to że trzeba grac bardzo niskie ligi od 3 zdarzeń -z tym jest lipa...
Nie których lig egzotycznych nie ma w ogóle :/
 
P 0

patrol23

Użytkownik
1.Tylko teraz jak załóżmy wpłaciłem 1000zł to tą kwotą mogę dysponować, zawierać zakłady na dowolne stawki przez dowolny okres czasu?
2. Jak jest z tą wypłatą, coś trzeba drukować?? /Czy są trudności z wypłatą gotówki?
3.Jak jest z limitami i czy są nakładane w przypadku większych wygranych?
4.Czy natknęliście się na jakieś problemy,wałki itp?
1. Możesz zawierać dowolną liczbę kuponów (z kwoty 1000 PLN, będzie to maksymalnie 500 kuponów, bo minimalna stawka wynosi 2 PLN). Od wpłaty masz 60 dni na granie, ale na przykład pięćdziesiątego dnia wpłacisz 10 PLN, to odnowa masz ważność konta na 60 dni.
2. Wszystko bezproblemowo. Gdy wejdzie Ci kupon, dodajesz go na swoim koncie gracza do wydruku, generuje Ci wtedy unikatowy kod, z którym idziesz do punkty Totomixu i tam odbierasz wygraną.
3. Limit na kuponie do 14 zdarzeń wynosi 25.000 PLN. Na kuponie do 24 zdarzeń: 50.000. Na zakładzie systemowym: 100.000 PLN
4. Minusy? Nie zauważyłem :p No może ten podatek 10%
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom