>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Toto-Mix Liga-Mix'u

whitee 0

whitee

Użytkownik
Jak wiadomo w ofercie Toto-Mixa jest możliwość zakładania kuponów online. Chciałbym się dowiedzieć co trzeba zrobić i jak działać aby obstawiać w internecie. Chciałbym aby ten temat posłuzył nie tylko mi ale innym użytkownikom, którzy mają jakiekolwiek wątpliwości.

Co trzeba zrobić po odebraniu karty Ligi-Mixu? Jak obstawiać? Jak odbierać wygraną?
 
adizg 6

adizg

Użytkownik
Po dostaniu karty dostajesz login i haslo, wplacasz pieniadze w dowolnym punkcie i grasz. Zeby odebrac wygrana musisz na swoim koncie w necie zlecic kupon do wydruku, dostajesz tam jakies haselko i idziesz do punktu ;)
 
strazak 0

strazak

Użytkownik
czyli jak sie trafi kupon to nalezy go wydrukować i isc do toto??
a można naprzykład pieniądze te które sie wygrało zostawić na koncie online czy należy je odebrać??
Niech ktoś napisze więcej o tej formie gry w toto
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Masz już kartę, login, hasło i wpłacasz tam np. 100pln
Dostajesz ten bonus 10%(on jest cały czas??) i masz 110pln
I sobie w necie stawiasz kupony za te 110pln, gdy już postawisz w sumie za całą tą kwotę to idziesz z kartą do TOTO i Ci wypłacają tą kasę i jak chcesz dalej grać to znowu wpłata i tak w kółko. Nie można tak jak w internetowych bukach grać cały czas za to co się wygrało.
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
nie da rady, musisz wpłacić kolejna kwote i za nia zagrac, kwoty wygranych nie dolaczaja sie do salda. A ten bonus 10% jest tylko w poniedzialki, trwa do odwołania, a wydrukowanie kuponu jest mozliwe tylko w punkcie.
 
strazak 0

strazak

Użytkownik
PYT1.Czyli kasę można powiedzieć zarabiam na oddzielne konto i później idę do toto i ją wypłacam??
PYT2.Jak obstawiać mecze na e-kuponie? Chodzi mi tylko o to czy należy je akceptować jakoś sms-em??
PYT3.Wpłacam na swoje konto 100zł i przez ile to jest ważne?? Jeśli przez jakis czas nie zagram to kasa przepadnie??
PYT4. Jak odebrać później wygraną np po miesiącu z tego konta?? Trzeba jakieś potwierdzenia drukować czy coś??
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
1.
Pieniądze z wygranych kuponów są zupełnie oddzielnie, jak wygrasz i chcesz je wydrukowac i wypłacić, to na stronie zaznaczasz kupony do wydruku, dostajesz kod na telefon i z tym kodem i kartą idziesz do punktu i dajesz karte i ten kod i masz wydrukowane kupony.
2. Jak stworzysz kupon w internecie na e-promocji, to biorac akceptuj czy jakos tak, dostaniesz na telefon sms z kodem, wpisujesz go i potem masz zaakceptowany kupon, Wszystko masz krok po kroku na tej stronie napisane.
3. Jak wpłacasz ta stówe, to ona jest ważna przez 60 dni, jeżeli jej nie bedziesz chcial wykorzystac, to tam masz tak samo opcję: wypłać saldo, tak samo jak z wygranymi kuponami dostajesz kod na telefon i go dajesz w punkcie mowiac ze chcesz wypłacić saldo z konta
4. Wypłacasz tak jak napisałam na poczatku, wszystko na telefon dostajesz
 
strazak 0

strazak

Użytkownik
Jeszcze jedno pytanko:
Zapisując się dostaje kartę login i hasło co zrobić zeby było ono aktywne te konto?
Da się zmienić login i hasło na swoje czy tylko hasło a login odrazu wybieram w punkcie?
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
jak zakładasz karte w punkcie to musisz wymysleć jakiś login dla tej karty (to jest tylko po teo, żeby karta była zlokalizowana w systemie, do niczego innego ???? ) jak ją już założysz, podasz numer telefonu, to wtedy dostaniesz wydruk od kolektora i tam bedziesz mial login i haslo do pierwszego logowania. Po zalogowaniu sie po raz pierwszy mozesz sobie zmienic i login i haslo, tak zeby Ci bylo wygodnie. A karta jest aktywna odrazu ????
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Obecna edycja trwa od 1. lutego do 8. maja.

Rankingi lokalne są naliczane w cyklach miesięcznych.

Jeśli ktoś w lutym był w TOP5 w rankingu lokalnym, to otrzymał bonusy na marzec.

Jeśli ktoś w marcu był w TOP5 w rankingu lokalnym, to otrzymał bonusy na kwiecień.

Teraz moje pytanie.

Czy jeśli ktoś w kwietniu będzie w TOP5 w rankingu lokalnym, to otrzyma bonusy na cały maj czy tylko na okres 1-8. maja?

Obecna edycja kończy się 8. maja i stąd moje pytanie.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Mam jeszcze jedno pytanie: zakładam, że punkty będą zbierane do 8. maja, czyli do końca obecnej edycji. Czy za okres 1-8. maja będzie można zdobyć bonusy na czerwiec?
 
Do góry Bottom