>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Torrent

feever 5

feever

Użytkownik
Szkoda koledzy, ze nie mieliscie do czynienia z PT jednoglosnie byscie powiedzieli, ze to jest najlepszy serwis torrentowy w necie ????
PT FOREVER!
 
zylak 0

zylak

Użytkownik
Najlepsza strona do ściągania w PL to polishtracker.org, tyle że ostatnio problemy z nią są i userów mają w d., potem z polskich fajna jest jeszcze heaventracker.org tyle że speed mniejszy, a z zagranicznych polecam torrentleech.org. ????
 
masa 0

masa

Użytkownik
A jeżeli już o torrentach mowa to może powiecie jakie programy są najlepsze do ściągania torrentów bo ja mam azureusa ale trochę dużo pamięci mi zabiera i mi się net muli trochę i czasami gry :/
 
beau 1

beau

Forum VIP
utorrent najbardziej chwalony na serwisach torrent,które wymagają zaproszenia.Osoby z takich stron znają się na tym więc myślę,że ten program naprawdę jest wart polecenia.
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
Ja korzystam z bitcometa i jestem zadowolony:-DPrzy dużej ilości seedów ściąga na maxa przy moim łączu:spokodfhgfh:
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
BitSpirit u mnie od 3 lat i żadnych problemów. No i + za samą nazwe :p
torrenty.org najlepszy serwis.
 
gorgol 0

gorgol

Użytkownik
na używam od niecałego roku utorrent i jak dla mnie lepszy od Bitcometa...
no i mało pamięci żre ;-)
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
najwięcej pamięci żre Azureus ponieważ używa on Javy podczas swojej pracy wiec stanowczo odradzam a polecam Bitcometa innych nie używałem wiec nie będę negował
 
Do góry Bottom