>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Tobet - Zwrot Pieniędzy na WIMBLEDON !

K 1,2K

kukla

Forum VIP
ciekawie ????
justyna: nie otrzyma Pan zwrotu za wczorajszy zaklad
Seb: dlaczego??
justyna: poniewaz nie kliknal Pan na przycisk przed obstawieniem
justyna: a zatem nie akytowal Pan pormocji przez zawarciem zakladow
justyna: zgodnie z informacja na naszej stronie
justyna: Aby skorzystac z bonusu, wystarczy zalogowac sie na swoje konto zakladów, kliknac ponizszy przycisk i rozpoczac typowanie meczów
mówiłem, mówiłem...
Tobet strasznie zaczyna kombinować z promocjami.
i z każdą kolejną mam o nich gorsze zdanie
 
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik
ciekawie ????
justyna: nie otrzyma Pan zwrotu za wczorajszy zaklad

Seb: dlaczego??

justyna: poniewaz nie kliknal Pan na przycisk przed obstawieniem

justyna: a zatem nie akytowal Pan pormocji przez zawarciem zakladow

justyna: zgodnie z informacja na naszej stronie

justyna: Aby skorzystac z bonusu, wystarczy zalogowac sie na swoje konto zakladów, kliknac ponizszy przycisk i rozpoczac typowanie meczów
a jednak dali mi zwrot. ten support to jakaś amatorka????
 
jannek 389

jannek

Użytkownik
To chyba jasne ze oddaja, jakby mieli sie klocic z klientami kto kliknal a kto nie o jakies marne 20zl a &quot;poszkodowani&quot; klienci zaczeli by ich szkalowac na roznych forach to wyszloby im to na gorsze , maja dobrego speca od marketingu ;)
 
G 0

grzesius

Użytkownik
Ile trwa zaksięgowanie wpłaty przez Przelewy24? Czekam już ponad 1.5 h. Jakbym wiedział, że mają taki zapłon, to bym wpłacił przez mb.
 
jannek 389

jannek

Użytkownik
hehe, jeszcze dzisiaj chwalilem ich marketing a sam padlem ofiara ich magicznego &quot;przycisku&quot;
zacznijmy od poczatku, postawilem tasiemke na 1 dzien wimbledonu za grosze, potem weszla w zycie promocja dotyczaca wimbledonu, napisalem do supportu czy jestem upowazniony do udzialu w promocji i czy przysuguje mi zwrot postawionej kwoty w wypadku jak przegram,
dostalem pozytywna odpowiedz, brzmiaca w stylu : nie stawial Pan zakladu przez nasz magiczny przycisk wiec jest pan upowazniony do udzialu w promocji , jakze zadowolony ze moge sprobowac cos u*****c stawiam zaklad za 20pln&#39;a , Ula zawala mi kuponik i dostaje zwrot odziwo za kupon ktory nie kfalifikowal sie do promocji oczywiscie wartosc kuponu byla symboliczna, taki sam symboliczny dostalem zwrot
Pozdrawiam
P.S Bójcie sie magicznego przycisku gdyż tylko on zna wyniki wimbledonu
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Ja nie klikalem w przycisk przed postawieniem zakladu tylko pozniej i otrzymalem info:
&quot;Uprzjemie informujemy że aby skorzystać z bonusu, należy zalogować się
na swoje konto zakładów, kliknąć poniższy przycisk na naszej stronie:
http://www.tobet.com/pol/docs?content=Wimbledon_Offer&amp;amp;ads=false&amp;amp;conten
t_only=false
i rozpocząć typowanie meczów. Przykro nam ale nie otrzyma Pan zwrotu
za postawiony zakład w dniu 22.06 ponieważ nie aktywował Pan pormocji
przed postawieniem zakładu. Pragniemy zaznaczyć iż nadal ma Pan szanse
na zwrot ponieważ kliknął Pan na przycisk aktywujący.&quot;

Troche slabo....
 
Z 0

zolnierz

Użytkownik
Ja nie wciskałem tego przycisku ale wybrałem normalnie zdarzenia z listy kursowej na &quot;dzisiaj&quot; postawilem zaklad za 21 pln i 21 zostało zwrócone.
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Witam,


w imieniu firmy Tobet chciałbym wszystkich uspokoić i poinformować, że każda osoba, która po zalogowaniu się na swoje konto kliknęła w specjalny przycisk, a następnie postawiła zakłady na mecze Wimbledonu, z których przynajmniej jeden przegrała, na pewno otrzyma zwrot stawki za ten zakład - maksymalnie 20PLN/5EUR, do 48h od daty postawienia pierwszego przegranego zakładu.

Całe zamieszanie wzięło się z tego, że wystąpił po naszej stronie problem techniczny z tym przyciskiem, w który należało kliknąć, przez co bonusy nie były automatycznie dodawane do kont graczy. Problem ten został już rozwiązany, a bonusy są systematycznie dopisywane wszystkim graczom, którzy spełnili warunki promocji.

Jeżeli ktoś z Was nie otrzyma zwrotu w ciągu 48h lub już minęło 48h od momentu zawarcia zakładu, a bonus nie został dopisany, to proszę wówczas skontaktować się z naszym Supportem, a na pewno niezwłocznie stan konta takiego gracza zostanie powiększony.

Naprawdę żadna firma nie organizuje akcji promocyjnych po to żeby potem się z nich nie wywiązywać, czasami wystarczy jedynie odrobina cierpliwości i wiary w to, że nikt tu nie chce nikogo wykiwać ;)


Przy okazji witam wszystkich na forum i jeżeli będziecie mieli w przyszłości jakieś pytania lub problemy związane ze swoją grą w naszej firmie to śmiało piszcie albo w temacie poświęconym Tobetowi albo przez opcję &quot;Prywatna Wiadomość&quot;.


Pozdrawiam,
Tomek
 
jako47 130

jako47

Użytkownik
ja nawet nie kliknal w magiczny przycisk i wczoraj na koncie 15 zico a dzien wczesniej gralem prawie za 20 dwa mecze i sadzilem ze nie wejde a jednak weszly
niezla promocja ;)
 
babyboy 0

babyboy

Użytkownik
Ogólnie wyszedłem na plus dzięki Tobet,świetna promocja,oby więcej takich!
A pochwalić muszę ich za jeszcze jedno.
Postawiłem zakład kombinacyjny,jedno zdarzenie nie weszło(drugie,lub trzecie)i po 2 minutach zwrot został przyznany.
Brawo!
 
kksg 6

kksg

Użytkownik
Moim zdanie kiepski jest ten tobet od wczoraj próbuje uzyskać bonus 20zł za wimbledon i ciągle piszą że w ciągu godziny zostanie dodany oczywiście nie ma go, po drugie byłem totalnie zaskoczony postawiłem baseball Florida-Washington na handicap na 1
Florida wygrała 7-5 już się ciesze wchodze na konto kupon został anulowany ponieważ rozegrali tylko 7 ingesów. A tu musi być przynajmniej 8.5 zeby zaliczyli w innych bukamcherach kupon zostal rozliczony normlanie a tutaj takie jaja więc radze nie obstawiajcie baseballa na tym bukamcherze.
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Witam,
jeśli chodzi o sytuację z baseballem to punkt widzenia zawsze będzie zależał od punktu siedzenia - ktoś inny mógł obstawić handicap dodatni na Washington i u innych bukmacherów miałby ten zakład przegrany, a u nas może się cieszyć zwrotem stawki za ten zakład. ;-)
Zakład został rozliczony zgodnie z naszym regulaminem (który jest akceptowany przez każdą osobę zakładającą konto w Tobecie) i to jest chyba w tym wszystkim najważniejsze.
Natomiast jeśli chodzi o zwrot pieniędzy za Wimbledon to jeśli wciąż jeszcze go nie otrzymałeś to możesz podesłać mi na PW swój ID z Tobetu, a wtedy zajmę się tą sprawą.

Pozdrawiam,
Tomek
 
Do góry Bottom