>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Tobet zaklad bez ryzyka 20zl

H 17

horba19

Użytkownik
CIekawe przeglądam ten temat i mam tą samą sytuacje wpłacałem żeby o 19 postawić biegi i dostać ewentualny zwrot i nic z konta zeszło a na tobecie nic!!! Liveczat już nie obsługuje pisze meile chcieli skan wpłaty wysłałem i mają sie skontaktować jak go zweryfikują.Ale plany poszły sie jeb....
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
kulturalnie podziekowałem, poprosiłem po prostu o zwrot pieniędzy na konto bankowe, konta niech juz nie odblokowują bo i tak nie zamierzam tam grac

i poprosiłem o numer teleonu do przełożonego i dane tej pani/pana i na tym zakończe bo przez to tylko straciłem troche nerwów i czasu/pieniędzy

oczywiście kazali mi pisać do suportu angielskiego , ale ja to załatwie inaczej w takim razie w wolnej chwili

nie będą ze mnie debila robić
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
kulturalnie podziekowałem, poprosiłem po prostu o zwrot pieniędzy na konto bankowe, konta niech juz nie odblokowują bo i tak nie zamierzam tam grac

i poprosiłem o numer teleonu do przełożonego i dane tej pani/pana i na tym zakończe bo przez to tylko straciłem troche nerwów i czasu/pieniędzy

oczywiście kazali mi pisać do suportu angielskiego , ale ja to załatwie inaczej w takim razie w wolnej chwili

nie będą ze mnie debila robić
uwazajcie na nich bo to są zlodzieje

wpłaciłem siano przez przelewy 24 , żeby zagrać ten zakład bez ryzyka,odjeło mi z konta bankowego , hajus nie było około godziny, zacząłem pisać do suportu

po paru meilach tak mnie załatwili
Witamy serdecznie,
Z przykrością informujemy, że Pańskie konto zostało zamknięte z powodu
niekulturalnego zachowania.
To chyba nie Ty im podziękowałeś ale oni Tobie...
A teraz wylewasz żale na forum i to w temacie do tego nie przeznaczonym.
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
ja nie wylewam zadnych zali tylko napisałem , żebyście uważali bo to złodzieje to ty napisałeś , że mogłem im podziekować w bardziej kulturalny sposób to napisałem mniej więcej to co im na zakończenie

temat dotyczy freebeta i firmy tobet

mam jakieś dziwne podejrzenie, że jesteś z suportu tobeta?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Przecież nikomu chyba nie zamykają tak nagle konta prawda? Bo tak im się zachciało. Klient nasz pan podobno.
A po ostatnim zdaniu mogę się domyślać już, że wyzwałeś ich i teraz boisz się, że może tam pracuję, że tak się tym interesuję i mogę ujawnić treść Twoich rozmów.
Otóż nie. Nie pracuję. Jedynie zawsze chcę patrzeć na dwie strony medalu.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
tomex11 to tak trudno bylo wplacic moneyem przeciez ty znany pokerzysta jestes..... i mowiles ze zaklady Cie nie interesuja a po 2 mozesz zagrac jeszcze bieg meski ktory jest zaraz sie zacznie czytaj uwaznie oferte.............
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
nie no uśmiałem się teraz ten post twój teraz to żartowałeś tak myśle

no dokałdnie klient nasz pan, też tak zawsze myślałem

czego ja mam sie chlopie bać, to dobrze jakbyś był z suportu tobeta bo może bys to wyjasnił szybko w normlany sposób

z reszta mi już nie zależy na wyjaśnianiu tego tylko po prostu nie lubie jak ktoś ze mnie idote robi i nie odpuszcze tej pani/panu

właśnie tiltuje mnie przez pisanie tych postów i tych meili do suportu bo stoły mi sie włanczaja co chwila

chłopie ja mam konto tam zablokowane, odjety hajs z mbanku i oni chca, żeby ich jeszcze przepraszał

niech sobie wezma te drobne tylko niech mnie przeproszą i zwolnia kogoś z suportu

po co ja tego meila przeczytałem tylko problemy chciałem na kowalczyk dać

strata nerwów czasu i hajsu na pokerze
 
kuczak666 3

kuczak666

Użytkownik
nie no uśmiałem się teraz ten post twój teraz to żartowałeś tak myśle

no dokałdnie klient nasz pan, też tak zawsze myślałem

czego ja mam sie chlopie bać, to dobrze jakbyś był z suportu tobeta bo może bys to wyjasnił szybko w normlany sposób

z reszta mi już nie zależy na wyjaśnianiu tego tylko po prostu nie lubie jak ktoś ze mnie idote robi i nie odpuszcze tej pani/panu

właśnie tiltuje mnie przez pisanie tych postów i tych meili do suportu bo stoły mi sie włanczaja co chwila

chłopie ja mam konto tam zablokowane, odjety hajs z mbanku i oni chca, żeby ich jeszcze przepraszał

niech sobie wezma te drobne tylko niech mnie przeproszą i zwolnia kogoś z suportu
Dobra dobra, nie lamentuj tylko lepiej pochwal się co takiego im napisałeś że zamknęli Ci konto z powodu niekulturalnego zachowania.
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
no super jak tobie gdzieś zablokuja konto i zabiorą pieniądze napisze do suportu z gratulacjami pozdrawiam i tyle w tym temacie bo nie mam czasu
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
zaraz im pocisne dopiero pare wiązanek to może sie pani z suportu odblokuje
Mam fenomenalną pamięć wzrokową. Jako, że nie masz avatara to nie mogłem Ciebie skojarzyć... ale chyba kiedyś miałeś zdjęcie osoby w niebieskim (?) swetrze/koszuli. Krótkie czarne włosy, twarzą skierowaną w obiektyw.
Jak mi się to przypomniało? Spojrzałem na Twoje ostrzeżenia na forum. Miałeś 2 razy bany. Za wulgaryzmy i obrazę innych użytkowników.
Kilka &quot;ładnych postów&quot; które są usunięte i dana kartka pozwoliłem sobie zrobić screena &gt;&gt; Klik &lt;&lt;.
Jak widać potrafisz pokazać &quot;klasę&quot;. Po kartkach pamiętam jak mnie wyzywałeś na PW. Tych PW już nie mam...
Jaki na forum, pewnie taki sam do supportu bukmachera. Gratuluję ????
Koniec off topica. Kolejne niezwiązane posty z tematem zostaną usunięte.
 
budziukikus 0

budziukikus

Użytkownik
TOBET-Zakład na żywo na Ligę Europejską bez ryzyka
Tobet - Obstawiaj dzisiejsze ćwierćfinały Ligi Europejskiej bez ryzyka!
Wystarczy postawić jeden zakład na żywo (LiveBet) na dzisiejsze mecze Ligi Europejskiej, aby otrzymać możliwość postawienia kolejnego za taką samą kwotę bez ryzyka (do sumy 20 PLN).
Jeżeli więc postawisz zakład na żywo za 4 PLN, następny Twój zakład tego samego typu będzie wolny od ryzyka właśnie do sumy 4 PLN. Jeżeli postawisz 20 PLN lub więcej, ewentualny zwrot w przypadku przegranej wyniesie 20 PLN.

Oferta dotyczy zarówno zakładów na żywo postawionych na naszej stronie, jak i za pośrednictwem aplikacji komórkowej Tobet Mobile.
http://www.tobet.com/docs?content=riskfree_april&amp;ads=false&amp;content_only=false
 
neiri 5

neiri

Użytkownik
Czyli muszę mieć jakąś kase na koncie tobet, żeby obstawić...? Tzn na pierwszy zakład musze postawić za swoją kasę, a drugi jak przegram to mi oddają?
 
Do góry Bottom