>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Tobet - Zakład bez ryzyka (Premiership)

K 0

krzysiek-lodz

Użytkownik
Chyba jeszcze nikt o tym nie wspomnial. Takiego oto maila otrzymalem

Przedświąteczny szał już się zaczyna, czy znaczy to jednak, że w odstawkę powinny pójść inne ważne rzeczy w życiu? W żadnym wypadku! Ponieważ piłka nożna to nie sprawa życia i śmierci, a coś znacznie ważniejszego, przygotowaliśmy wspaniałą ofertę na bardzo ciekawie zapowiadającą się kolejkę angielskiej Premier League, która zostanie rozegrana w dniach 15, 16, 19 i 20 grudnia!

Tylko w tym tygodniu Tobet oferuje możliwość postawienia zakładu bez ryzyka, do kwoty 20 PLN, na mecze Premier League!

Aby zagrać bez ryzyka, naciśnij zielony przycisk poniżej.

Następnie postaw zakład na co najmniej jeden mecz Premier League, a zwrócimy Ci pieniądze w przypadku przegranej, do kwoty 20 PLN. Zwrot nastąpi w ciągu 24 godzin. Masz czas do 20 grudnia, ale pamiętaj – liczy się tylko pierwszy postawiony zakład!

Nie przegap tej okazji, czas promocji jest ograniczony!
 
kuba121 0

kuba121

Użytkownik
Czy Tobet ma aktualnie jakąś inną promocję (zakład bez ryzyka, podwojenie bonusu itp)? Nie wpłacałem tam nigdy kasy i tak sie zastanawiam czy korzystając z tej promocji nie strace okazji na jakąś lepszą.
 
K 1

kami-31051

Użytkownik
Kiedyś było 100% od pierwszej wpłaty do 250zł ale jak skończyła się promocja to inna w to miejsce się nie pojawiła (było coś, że dawali 5zł).

Niedawno było, chyba dla wszystkich, 50% od wpłaty ale niestety wymagany obrót był z.... min. 3 zdarzeniami na kuponie ;/

Ostatnio dosyć często oferują freebety: Mam Talent, Tańca z gwiazdami, czy za pierwszy zakład złożony przez komórkę no i ten teraz.
 
uszkoo 0

uszkoo

Użytkownik
Mogę postawić dowolną ilość zdarzeń na przykład na dzień dzisiejszy ?

Chodzi mi o taki kupon:

Chelsea -1 handicap
Tottenham 1

jak nie siądzie rozumiem że też oddadzą 20 zł tak ?
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
Obstawiaj mecze Premier League bez ryzyka!
Święta już za progiem, ale piłka wciąż w grze. Premier League jak zwykle nie próżnuje - już dziś i jutro oraz w sobotę i niedzielę kolejne emocjonujące spotkania najwyższej klasy rozgrywkowej w Anglii!
Aby było jeszcze ciekawiej, przygotowaliśmy dla Was wspaniałą ofertę: zakład do 20 PLN na mecze Premier League zupełnie bez ryzyka! Jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot pieniędzy!
Oferta ważna tylko do 20 grudnia. Nie przegap tej okazji!
Do mnie taka wiadomość dotarła 3 dni temu,szkoda żeby promo przepadło bo coś można z tego pl jednak na weekend wyskrobać tylko pytanko,czy zna ktoś z was jakieś dokładniejsze warunki,jeśli np przegram zwracają pieniążki i jakiś obrót trzeba robić,to samo w przypadku wygranej czy raczej nic takiego nie ma? ????
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
Bez obrotu, nic w warunkach o tym nie ma. Gadalem na czacie, jak wygrasz pierwszy zaklad to juz dalej nie mozesz brac udzialu (nie jest tak jak kiedys byla jakas promocja, ze bylo za 1 PRZEGRANY - w tej promocji masz zwrot tylko za pierwszy POSTAWIONY).
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
Zasady:
* Zasada „graj bez ryzyka” dotyczy tylko pierwszego postawionego zakładu, który będzie jednocześnie zawierał co najmniej jeden mecz Premier League z kolejki 15-20 grudnia 2009.
* Zwracamy tylko kwotę pierwszego przegranego zakładu.
* Maksymalna wysokość zwrotu wynosi 20 PLN.
* Oferta dotyczy tylko zakładów zawartych w czasie trwania promocji.
* Oferta dotyczy tylko użytkowników z Polski, Węgier i Rumunii.
* Do promocji ma również zastosowanie ogólny Regulamin serwisu.
Chyba jednak wygrane także :
Wszelkie wygrane związane z ofertą bonusową są równoznaczne z wygranymi bonusowymi i nie podlegają wypłacie, dopóki nie zostanie spełniony regulamin bonusów.
Zakłady sportowe
Bonus łącznie z wpłatą własną musi zostać postawiony co najmniej trzy (3) razy po kursie 1.50 lub wyższym.
Więc nie jest tak kolorowo ????
 
kuczak666 3

kuczak666

Użytkownik
Chyba jednak wygrane także :



Więc nie jest tak kolorowo ????
Nieprawda, wpłaciłem 20zł, całość postawiłem na aston ville w handicap (kurs ponad 5) i od razu wypłaciłem wygraną ponad 100. Także spokojnie, bardzo fajne promo :spokodfhgfh:
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
Poszło pytanie do supportu, ale może ktoś wie?
Można zagrać Kupon akumulacyjny np. AKO 100 itd. gdzie wystarczy 1mecz z PL, a reszta to różne dyscypliny i jak kupon nie wejdzie to zwrócą 20PLN???
 
kuczak666 3

kuczak666

Użytkownik
Poszło pytanie do supportu, ale może ktoś wie?
Można zagrać Kupon akumulacyjny np. AKO 100 itd. gdzie wystarczy 1mecz z PL, a reszta to różne dyscypliny i jak kupon nie wejdzie to zwrócą 20PLN???
Tak, wystarczy 1 mecz PL na kuponie.
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
Automatycznie dostajesz po zakończeniu kuponu zwrot, osobiście dostałem od razu na żadnego guzika nie naciskałem:razz:,napisz do supportu wyjaśni się.
 
W 74

woofer001

Użytkownik
hmm a to nie wiem ja naciskalem ???? w poprzedniej podobnej promocji ( zwrot za walke goloty z adamkiem) nie nacisnolem przycisku i zwrotu nie dostalem ???? tak odpisal mi support . No ale moze juz to zmienili teraz dla pewnosci naciskam przyciski i inne takie wymagane rzeczy ????
 
P 0

pankracy666

Użytkownik
i dostał ktoś zwrot ? żal, na stronie promocji był do wciśnięcia tylko zielony przycisk stawiaj teraz,wcisnąłem przycisk i postawiłem już tydzień temu i nadal nie ma zwrotu
 
P 0

pankracy666

Użytkownik
napisałem im maila a oni dodali 9,20 czy może mi ktoś odpowiedzieć o co chodzi ? wpłaciłem tam tylko 20 zł po to żeby zagrać jakiegoś wariata a oni teraz nie chcą nawet zwrocic calej kwoty
 
Do góry Bottom