>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tobet - 5zł bez depozytu dla nowych

Status
Zamknięty.
rts 55

rts

Użytkownik
Tam jest napisane, że osoba otrzyma 5 zeta jeśli zarejestruje się z linku lub wstuka kod promocyjny, więc może obejmie też wszystkich graczy oprócz nowych, którzy wstukają kod. Ja wpisałem kod i przyjęli mi go, ale na razie nie mam tych dodatkowych środków na koncie. Dodam, że całkiem niedawno się u nich rejestrowałem.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Tak, ale oni juz ktorys raz taka akcje robia, ja kiedys tez skorzystalem na tej zasadzie, co Ty, a teraz mi pisza, ze juz wykorzystalem kod jak go wpisuje.
 
S 13

sakol

Użytkownik
Witamy serdecznie!

Z przykrością pragniemy Pana poinformować że nie może Pan otrzymać
bonusowych 5 PLN. Bonus jest tylko dla nowych graczy, którzy
zarejestrowali się od 1 września 2010.

Życzymy miłego dnia!

Pozdrawiam

Justyna
Customer Support
 
K 0

kamil1988

Użytkownik
Jestem nowy, do tej pory grałem raczej tylko w STS-ie mam kilka pytań odnośnie regulaminu tobet.
Bonus łącznie z wpłatą własną musi zostać postawiony co najmniej trzy (3) razy na trebla po łącznym kursie 1,80 lub wyższym, zanim możliwe będzie dokonanie wypłaty lub przelanie środków na inne konto Tobet. Minimalny kurs na każde z trzech zdarzeń zawartych w treblu wynosi 1,10.

I tu 2 moje pytania : 1. Niby jest ze bez depozytu a w regulaminie jest napisane ze kwota bonusu wraz z wpłatą, więc jak wkońcu muszę ten depozyt wpłacić ?
2. Trzy razy mam obrócić kwotę 5 zł , czyli mogę np. postawić 15 kuponów po 1 zl z 3 zdarzeniami z minimalnym z łącznym kursem 1,80 zł ??
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Jestem nowy, do tej pory grałem raczej tylko w STS-ie mam kilka pytań odnośnie regulaminu tobet.

Bonus łącznie z wpłatą własną musi zostać postawiony co najmniej trzy (3) razy na trebla po łącznym kursie 1,80 lub wyższym, zanim możliwe będzie dokonanie wypłaty lub przelanie środków na inne konto Tobet. Minimalny kurs na każde z trzech zdarzeń zawartych w treblu wynosi 1,10.


I tu 2 moje pytania : 1. Niby jest ze bez depozytu a w regulaminie jest napisane ze kwota bonusu wraz z wpłatą, więc jak wkońcu muszę ten depozyt wpłacić ?

2. Trzy razy mam obrócić kwotę 5 zł , czyli mogę np. postawić 15 kuponów po 1 zl z 3 zdarzeniami z minimalnym z łącznym kursem 1,80 zł ??
1. Musisz obrócić poprostu 5zł, bo warunki obrotu oni mają cały czas te same i nie zmienili widocznie, chodzi o obrót 3x5zł, czyli 15zł

2. Dokładnie, możesz tak postawić i obrót zostanie zaliczony ????
 
K 0

kamil1988

Użytkownik
Dzięki za odpowiedź ale mam jeszcze jedno pytanie : gdy wchodzę na swoje konto na tobet i na zakładkę szczegóły dotyczące zablokowanych środków(bonusów) . I tam jest napisane ze muszę obrócić za 30 zł (a nie 15 razy 1zł) wtedy będe mógł operować bonusem i że za 6,50 zł już obróciłem ( a w tych 6,50 zł był zakład który np był przegrany lub był zakład w którym jeden kurs był niższy niż minimalny 1,10 ) Dzięki za odpowiedź i wybaczcie ze tak truje ale jestem kompletnym laikiem co do internetowej wersji obstawiania :p
 
S 3

shimek

Użytkownik
Cześć. Pomóżcie chłopaki! Dostałem tą piątkę i postawiłem 3 mecze mnożnik mam 2.57 do wzięcia 12,86. Jeśli wygram to będę musiał stawiać za całą kwotę czy tylko za 5, zeby bonus zaliczyli?
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Cześć. Pomóżcie chłopaki! Dostałem tą piątkę i postawiłem 3 mecze mnożnik mam 2.57 do wzięcia 12,86. Jeśli wygram to będę musiał stawiać za całą kwotę czy tylko za 5, zeby bonus zaliczyli?
W sumie musisz postawić 3x 5zł, czyli razem 15zl. Jeśli wygrasz to możesz postwic całe 10zł na 3 mecze, albo 2 x po 5zł na 3 mecze
 
haftus 140

haftus

Użytkownik
Cześć. Pomóżcie chłopaki! Dostałem tą piątkę i postawiłem 3 mecze mnożnik mam 2.57 do wzięcia 12,86. Jeśli wygram to będę musiał stawiać za całą kwotę czy tylko za 5, zeby bonus zaliczyli?
Jak postawiłeś już teraz 5zł, to pozstało ci do obrotu 10zł.
Możesz postawić np. 2x5zł, 5x2zł, 10x1zł, jak ci wygodnie byleby ostatecznie obrócić te 15zł. Nie musisz całej kwoty od razu.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
przy wyplacie kasy z tej piatki, sprawdzaja ip czy nie ma paru kont ?
Ja to nie rozumiem niektórych ludzi, robią z 15 zł jakiś wielki majątek. Nie można mieć przecież dwóch kont, jeżeli masz konto w banku czy tam MB zarejrestrowane na inną osobę inny mejl to nie wypłacisz tego.
 
K 0

korasek25

Użytkownik
Witam !
Pochwale sie ze w tym momencie ugralem z 5 zl 1638 zl ???? 1000 juz idzie na konto, pewnie beda chcieli weryfikacji ale to nie problem ????
Ale nie w tej sprawie pisze mam pytanie czy przed wyplata trzeba wplacic wlasne sianko na konto do Tobeta? bo ja nic nie wplacalem tylko dalem 1000 do wyplacenia.
Prosze o odpowiedz
Pozdrawiam
 
edzio11 0

edzio11

Użytkownik
Nie wiecie czy jak założyłem konto to trzeba dawać jakąś realizację bonusu czy sami dodają bo ja na razie mam 0.00 na koncie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom