>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Tobet 5 złotych za free

Status
Zamknięty.
byq86 9

byq86

Użytkownik
350 zł wpłacałem w te wakacje jak była ta promocja dobra.
mam dobrą radę dla tych którzy nie mają tam konta... nie warto dla 5 zł zakładać sobie konta bo mogą zrobić dobrą promocje od rejestracji i będziecie żałować...
dla wiekszosci dobra promocja to pewnie juz te 5zl
a jakby nawet dawali kiedys jakies 200% od depo to i tak by wplacili max 10zl ;)
 
W 0

wrotek

Użytkownik
To jest przeważnie dla tych co wpłacali...chociaż też niektórym dali co w ogóle nie robili depo ....tak mi gościówka z support odpowiedziała.Wiec czeski &quot;film&quot;
 
dawio 0

dawio

Użytkownik
Ja również mam, a nigdy nie wpłacałem :p Pyknąłem tylko kiedyś jeden zakład za 5zł (które było za rejestrację) i tyle mojego korzystanie z Tobet było ???? Może teraz coś z tego ugram :f
 
wojteksg 5

wojteksg

Użytkownik
dla wiekszosci dobra promocja to pewnie juz te 5zl
a jakby nawet dawali kiedys jakies 200% od depo to i tak by wplacili max 10zl
Ja tam zawsze staram się wpłacać jak najwięcej żeby miec najkorzystniejszy bonus.

Konto mam u nich od dwóch miechów grzecznie i przykładnie przegrałem 80zł pozniej troche wygrałem za freebeta co przyznają ale to tez przegrałem. No i niestety żadnego piątaka przed świętami mi nie dali. Nawet sie zarejestrowałem przez telefon bo słyszałem że za pierwszy zakład zawarty przez przeglądarkę w telefonie to tez dają jakiś bonus.
Fajnie ze maja tą 4 ligę polską.
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
ja w czacie zapytalem, powiedziała mi ze dla wybranych, na co jak, ze jeszcze nigdy nie byłem wybrany ???? i że mnie wszystkie promocje omijają ????
wiec mi powiedziała, zebym wyslal skan dowodu:p no i zobaczy co sie da zrobić:p
tyle zachodu dla 5 zł, które i tak szybko przepadną:p
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
ladnie placzecie o glupie 5zl nie raz bedzie o wiele lepsza promocja u nich z bonusem 200% a wy sie zamartwiacie 5zl smiech
1. nikt nie płacze, tylko sie dziwi że składa depozyty, gra u nich, a promocja go omija, liczy sie gest. ja łącznie złożyłem juz u nich z 20depozytów. obrót na kilka tysięcy, a jednak głupiego 5zł nie potrafią &quot;rzucić&quot;.
2. z ostatniego &quot;piataka&quot; u nich ugrałem 600zł. jak widać można.
 
M 0

myscholov

Użytkownik
1. nikt nie płacze, tylko sie dziwi że składa depozyty, gra u nich, a promocja go omija, liczy sie gest. ja łącznie złożyłem juz u nich z 20depozytów. obrót na kilka tysięcy, a jednak głupiego 5zł nie potrafią &quot;rzucić&quot;.
2. z ostatnieg o &quot;piataka&quot; u nich ugrałem 600zł. jak widać można.
Pewnie dlatego już teraz nic nie dostałeś...
 
tomek-28-11 15

tomek-28-11

Użytkownik
Panowie ja mam takie pytanie moze nie na temat promocji, ale na temat tego buka. Nigdy tam nie wplacalam, ani nie wyplacalem. Z tej swiatecznej promocji zrobilem sobie pare groszy i chce wyplacic na konto bankowe. Czy jesli im wysle meilem skan dowodu to wystarczy na weryfikacje czy beda jeszcze telefonicznie (tj betsafe np) bo teraz nie mam chwilowo koma, dopiero po swietach bede mial a zlecic wyplate chcialem juz dzis? Pozdrawiam i dzieki za odp
 
rivmel 0

rivmel

Użytkownik
Hmm jeśli wypełniłeś warunki obrotu tej promocji to myślę że bez problemów będziesz mógł wypłacić.. ???? i może nawet nie będą wymagać dowodu.... ????
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
ja się zarejestrowałem, nie ma 5zł, a na czacie kazałem dopisać, to mi napisali że będzie bonus w ciągu 24h od rejestracji ze specjalnego linku, oczywiście nie wiem o jaki link chodzi, gdyż ja się rejestrowałem ze strony głównej !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom