>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Tobet: 5 złotych dla nowych - wypróbuj nas!

Status
Zamknięty.
zeus0 0

zeus0

Użytkownik
Jak dla mnie Tobet jest zbyt rozrzutny , wystarczyłoby 4 zł albo 3.50 :-D
A tak na poważnie skandynawowie w Nordicu mają 100 % do 30 Euro , a wy tu wyskakujecie z 1 Euro . Rumunów obrazicie ! :jezora:
 
romanov 0

romanov

Użytkownik
Dostalem 5zl, i zagralem kupon za 3zl kurs powyzej 1.5, wiec moj obrot sie nie liczy co musze zrobic zeby sie liczyl i mogl wyplacic? Dodam ze na razie nic nie wplacilem.
 
romanov 0

romanov

Użytkownik
No jest wieksza, ale mi chodzi o warunki obrotu, bo pierwszy kupon nie zagralem za cala kwote tylko 3 i zostalo mi 2. Wiec jezeli moj kupon bedzie wygrany to pozniej musze grac za cala kwte z konta? Jezeli moj kupon bedzie przegrany to jak pozniej sie bedzie liczylo zeby obrot byl prawidlowy?
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
nie wiem jaki jest obrot ale jak tylko 1x mogles sobie zagrac nawet 5 kuponow po 1 zł...skoro zagrales juz za 3 pozostaje ci postawic 2 by obrocic calym bonusem
 
Y 5

yoshura

Użytkownik
Zakłady sportowe
Bonus łącznie z wpłatą własną musi zostać postawiony co najmniej trzy (3) razy po kursie 1.50 lub wyższym.

Czyli jeszcze muszę coś wpłacić, żeby później wypłacić hajs ?
 
dfrugo 140

dfrugo

Użytkownik
Musisz. Ja wpłacałem 50zł przez moneybookers i nie miałem żadnych problemów z późniejszą wypłatą. Co prawda dosyć długo czekałem tak jakby o mnie zapomnieli ale jak napisałem do supportu, to wypłacili natychmiastowo;)
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Witam,
&quot;5 złotych dla nowych - wypróbuj nas!&quot; to promocja typu no deposit i w związku aby pieniądze wypłacić należy spełnić jedynie warunki obrotu określone w naszym regulaminie, dokonanie jakiegokolwiek depozytu nie jest konieczne.
Pozdrawiam,
Tomek
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
a jesli rejestrowałem się dawno, a nie dostalem zadnego bonusu tego typu, to czy istnieje jakas szansa, ze dostane to 5 zł? nie korzystalem z zadncyh tego typu promocji
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom