>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Titanbet - 10E freebet

dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Niestety, promocja nie dla Polaków tak jak chyba każda w tym buku.
1.This promotion is open to any TitanBet player holding a valid real money account from the following countries: Andorra, Australia, Austria, Canada, Chile, Denmark, Finland, Germany, Iceland, Ireland, Luxembourg, Netherlands, New Zealand, Norway, South Africa, Sweden, Switzerland, U.K and Uruguay.
 
1 0

1chicken1

Użytkownik
9 stycznie zarejestrowałem sie w owym bukmacherze, dostałem freebet na śmiesznych warunkach obrotu 30x10GPB w 3 dni, udało mi sie to obrócić i nabierać ładna sumkę, odrazu bo wygranym zakładzie ktory dawał mi obrócenie bonusem moje konto zostalo temporarliy locked, nie wysłali żadnej informacji na maila, takie okienko wyskoczyło tylko na stronie przy próbie zalogowania, jedyne dane kontaktowe jakie podali to... numer telefonu, oczywiście rozmowa w języku angielskim, ktory mam na poziomie troche wyższym niż podstawowym(w tej sytuacji czuje ze zabrakło by mi słownictwa) myślicie ze uda mi sie z nimi wygrać? A moze pomoc moze administracja... Jak ktos bedzie chciał pomoc, to proszę o kontakt na PW.
Pozdro.
 
M 44

mazitbg

Użytkownik
Gra tam ktoś lub ostatnio otwierał konto? Pytałem mailowo support o dostępnośc bonusów dla Polaków to otrzymałem odpowiedź, że dopóki nie założe konta, to mi nie może udzelić informacji, co już powoli daje mi wyrobić sobie opinię o tym bukmacherze... &quot;I cannot provide you with this information if you don&#39;t have an open account in our website.&quot; Jakby ktoś miał jakieś aktualne info to byłbym wdzięczny za podzielenie się ????
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
W tej firmie Polacy nie są mile widziani,większość promocji nie dla nas o ile nie wszystkie,gra u nich to proszenie się o kłopoty,szczególnie jak coś uda się wygrać.Nic w TitanBet się nie zmieniło,zresztą ruszyć trochę fora i poczytać a wnioski niech każdy wyciąga .Osobiście zdecydowanie odradzam
 
M 44

mazitbg

Użytkownik
Dziękuje za opinię, na pewno dalej wyrabia mój pogląd na tego bukmachera. Jakby ktoś miał jeszcze spostrzeżenia to bardzo proszę się pochwalić ;)
 
Do góry Bottom