>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Titan Poker-darmowe depozyty po 20$

B 23

bombelsggw

Użytkownik
Powiedzcie mi, jeżeli przegram bonusowe 20$, to czy robiąc następny depozyt, będę mógł od razu wypłacić pieniądze, czy będę musiał spełniać jeszcze jakieś specjalne warunki ?
Wiem, głupie pytanie, zazwyczaj już niczego nie trzeba spełniać (przynajmniej tak jest w zakładach bukmacherskich, ale wole spytać, niż potem tracić nerwy ;)
 
rts 55

rts

Użytkownik
20$ minimalna wypłata i wpłata. Bonus możliwe, że też otrzymasz, ale to dopiero będzie wiadomo jak wróci osoba co tym się zajmuje.
Osoba, która tym się zajmuje jest na wakacjach do 12 września
I jak wiadomo już coś na ten temat?
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
I jak wiadomo już coś na ten temat?
Trudno coś konkretnego powiedzieć na tą chwilę. Promocja miała być kontynuowana we wrześniu, ale nie ma nadal osoby tym zarządzającej, jak coś będę wiedział to napisze.
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Przez minutę udało mi się porozmawiać z osobą odpowiedzialną za tą promocję. Niestety nic szczególnego się nie dowiedziałem. Podałem wasze username. Dostałem tylko taką odpowiedź &quot;TTR.. and TTR.. are unknown to me&quot; i informacje, że wróci dopiero 1 października :-| Staram się jak mogę to wyjaśnić, ale w takiej sytuacji to chyba pozostaje się z tym pogodzić, że nie dostaniecie już tych 20$.
 
Do góry Bottom