>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Titan Bet- 5 Euro free

Status
Zamknięty.
A 37

andr_w

Użytkownik
Dzisiaj maila dostałem:
Dear Mr. XXX,
Congratulations! 5 free bonus was credited to your account.
The fun starts now!
Niestety nie mogę sprawdzić bo modernizację strony robią:/

PS: Do Vadera
Napisałem tego posta, aby poinformować innych że Ci którzy zarejestrowali się do 23 maja to dostaną...
 
T 10

tjcrash

Użytkownik
Canarinhos dzieki
Od dwoch dni mam status wyplaty waiting w miedzy czasie poprosili o dokumenty a wyplata dalej waiting a niby do 48 godzin trwa wyslanie kasy
jakim sposobem zleciłeś wypłatę? i czy przed zleceniem wypłaty robiłeś depozyt?
 
gael 12

gael

Użytkownik
Dzisiaj maila dostałem:

Niestety nie mogę sprawdzić bo modernizację strony robią:/

PS: Do Vadera
Napisałem tego posta, aby poinformować innych że Ci którzy zarejestrowali się do 23 maja to dostaną...
Do 23 czy z 23 włącznie?Zarejestrowałem się 23 po godzinie 20 i nie dostałem odpowiedzi na emaila.Więc chyba nie mam na co liczyć:]
 
tomek-28-11 15

tomek-28-11

Użytkownik
Wlacznie, bo ja sie rejestrowalem 23 kolo 18 i tez myslalem ze juz lipa, ale jakies pol godz temu dostalem meila ze dopisali, ale nawet nie ma jak sprawdzic bo ich strona dzis nie chodzi
 
gael 12

gael

Użytkownik
Wlacznie, bo ja sie rejestrowalem 23 kolo 18 i tez myslalem ze juz lipa, ale jakies pol godz temu dostalem meila ze dopisali, ale nawet nie ma jak sprawdzic bo ich strona dzis nie chodzi
No to super.Ja kilka minut przed 21szą się zarejestrowałem więc chyba też dostanę,bo myślę,że 3 godz różnicy nie robi.Na razie nie dostałem e-maila,zobaczymy.Strona faktycznie cały dzień closed.
Vader// Temat też closed. Jeśli ktoś będzie miał jakieś ważne informacje to pisać na PW.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom