>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Titan Bet- 5 Euro free

Status
Zamknięty.
vader 2,8K

vader

Forum VIP
zarejestrowałem się i czekamy ????

Kogo to obchodzi? I co wnosi Twój post w tym temacie?

Zastanów się jak każdy użytkownik tego forum zachowałby się tak jak Ty.
&quot;zarejestrowałem się i czekamy&quot;.
Niech wpisze się teraz tak z 1000 użytkowników to z tematu zrobi się śmietnik. Każdy będzie leniem co będzie powtarzał ciągle te same pytania zamiast przeczytać tematu. Koło się będzie nakręcać a temat zrobi się jednym wielkim spamem.
Mam nadzieję, że Ty a także inni zanim coś napiszą zastanowią się nad tym :!:
 
skwarito 19

skwarito

Użytkownik
haha lux, rejestruje sie a tu komunikat że rejestruje sie ze zbanowanego kraju...brawo po raz kolejny ????
 
kuza45 121

kuza45

Użytkownik
Powinien powstać dział zamknięty z promocjami dla użytkowników z jakimś tam stażem na forum którzy mają poukładane w głowie.Można to wywnioskować po np: postach .
Tylko z tym był by troche problem
 
P 0

polpl

Użytkownik
Teraz pytanie czy ban jest na promocje czy w ogole nie mozna sie zarejestrowac aby skorzystac z promocji 100% ?
 
B 0

bratmessiego

Użytkownik
&quot; Przed wypłatą należy wpłacić depozyt min. 10£ i wnieść zakład za min. 1£ &quot; a co do obrotu to nie wiadomo.. myślę, że 25 razy chyba trzeba obrócić..
 
A 37

andr_w

Użytkownik

Kogo to obchodzi? I co wnosi Twój post w tym temacie?

Zastanów się jak każdy użytkownik tego forum zachowałby się tak jak Ty.
&quot;zarejestrowałem się i czekamy&quot;.
Niech wpisze się teraz tak z 1000 użytkowników to z tematu zrobi się śmietnik. Każdy będzie leniem co będzie powtarzał ciągle te same pytania zamiast przeczytać tematu. Koło się będzie nakręcać a temat zrobi się jednym wielkim spamem.
Mam nadzieję, że Ty a także inni zanim coś napiszą zastanowią się nad tym :!:
OT ale niestety muszę:
Vader sorry ale weś przestań.. raz na jakiś czas posta napisze (porównaj sobie date zarejestrowania a liczbę moich postów z innymi użytkownikami) i zwracasz mi uwagę jakbym nadmiernie naginał taki błąd .. zobacz co się lepiej dzieje na Chacie w kasynie i jakoś tam porządku nie robisz i nie upominasz innych tych co spamują...
Odnośnie tego posta chciałem zaznaczyć że rejestracja przebiegała bezproblemowo, bo ktoś pisał że jakiś bład wyskakuje...
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
OT ale niestety muszę:
Vader sorry ale weś przestań.. raz na jakiś czas posta napisze (porównaj sobie date zarejestrowania a liczbę moich postów z innymi użytkownikami) i zwracasz mi uwagę jakbym nadmiernie naginał taki błąd .. zobacz co się lepiej dzieje na Chacie w kasynie i jakoś tam porządku nie robisz i nie upominasz innych tych co spamują...
Odnośnie tego posta chciałem zaznaczyć że rejestracja przebiegała bezproblemowo, bo ktoś pisał że jakiś bład wyskakuje...
Jeśli już to weź a nie weś...
Twoja data rejestracji i ilość postów tutaj nie ma nic do rzeczy.
Tak jak napisałem. Jeśli takich jak Ty znajdzie się z 200-300 to każdy temat będzie miał pełno zbędnych postów. A później jest lament, że nieczytelne są tematy. Ludzie zamiast czytać temat/szukać to zadają po 10 razy to samo pytanie.
Ponownie Ci napisałem w czym jest problem. Rozumiesz już?
Chat w kasynie jest usuwany przy ok. 500 postach. Część postów jest usuwana na bieżąco. Nie porównuj czatu gdzie dyskusja jest &quot;luźna&quot; do tematu o promocji.
Jeśli nadal będą pojawiały się posty nic nie wnoszące lub kolejny raz pytania o to samo to temat zostanie po prostu zamknięty.
 
A 0

alkoma

Użytkownik
Tak playtech jest wyplacalny...
A co do bonusu zoslal juz zakonczony/ zdjeli go ze strony glownej. Mozna bylo sie spodziewac ze to potrwa pare dni.
No i dzis rano otrzymalem maila od nich. Poki co nie znam warunkow obrotu:
Dear Tomasz,
Congratulations! 5 free bonus was credited to your account.
The fun starts now!
Become a football millionaire.
And that?s not all.
On your first deposit in Titan Bet you are eligible for a bonus of 100% up
to
250.

If you require additional information please don?t hesitate contacting us
at
Titan Bet support.
Yours Sincerely,
Jane
Customer Service Team
Titanbet.com
 
M 4

michaszek250

Użytkownik
poprosili o dowod wyslalem i odpisali takie cos
The documents you have sent were verified in accordance with our security procedures and your account has been updated accordingly.
Please be advised that you will not be asked to send these documents again. However, you may be requested to sign a deposit declaration form on subsequent credit card deposits for account verification purposes or prior to any withdrawal requests.
Thank you once again for your cooperation in this matter.
Moglby ktos napisac o co chodzi?
 
canarinios 0

canarinios

Użytkownik
Dokumenty wysłane zostały zweryfikowane zgodnie z naszymi procedurami bezpieczeństwa i Twoje konto zostało zaktualizowane.

Należy pamiętać, że nie będziesz poproszony o przesłanie tych dokumentów ponownie. Jednakże, możesz zostać poproszony o podpisanie formularza zgłoszenia na kolejne wpłaty kaucji karty kredytowej w celu weryfikacji konta lub przed jego wypłatę.

Jeszcze raz dziękuję za współpracę w tej sprawie.
 
M 4

michaszek250

Użytkownik
Canarinhos dzieki
Od dwoch dni mam status wyplaty waiting w miedzy czasie poprosili o dokumenty a wyplata dalej waiting a niby do 48 godzin trwa wyslanie kasy
 
M 4

michaszek250

Użytkownik
nie wiem jaki obrot cos tam pogralem i zlecilem wyplate po czym przyszedl mail ze przed wyplata musza mnie zweryfikowac no i zweryfikowali dzisiaj w poludnie a wyplata dalej waiting
a dzis sie nie moge zalogowac scam
 
A 0

alkoma

Użytkownik
Rowniez nie moge sie zalogowac ale nie z powodu zablokowanego konta tylko trwaja jakies prace na ich stronie od rana. No nic czekamy zobaczymy co bedzie, michaszek250 ile probujesz wyplacic??
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom