>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Tipsport Extraliga ELH Czechy / Tipsport Liga Słowacja 2019 / 2020

Status
Zamknięty.
H 70,3K

hagi84

Użytkownik


Jesli ktos moglby poinformowac jaki buk ma kursy na te zdarzenie, ze Kladno wygra po dogrywce to bede wdzieczny

Dzieki i pozdrawiam
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
cytat z dnia 5 marca 2020 23:12 przez hagi84

Jesli ktos moglby poinformowac jaki buk ma kursy na te zdarzenie, ze Kladno wygra po dogrywce to bede wdzieczny

Dzieki i pozdrawiam
Chciałem napisać, że wystarczy zagrać remis i jesteś zarobiony. Jednak dopiero teraz zobaczyłem kursy na ten mecz - 2.75 na remis w hokeju ????
W czeskim buku tipsport.cz w tej chwili 53% zakładów na ten mecz, to typowany remis. Włożono w to ponad 1,1 miliona koron (około 200 tys. PLN).
 
edi84 432

edi84

Użytkownik
cytat z dnia 6 marca 2020 09:37 przez jinx

Chciałem napisać, że wystarczy zagrać remis i jesteś zarobiony. Jednak dopiero teraz zobaczyłem kursy na ten mecz - 2.75 na remis w hokeju ????
W czeskim buku tipsport.cz w tej chwili 53% zakładów na ten mecz, to typowany remis. Włożono w to ponad 1,1 miliona koron (około 200 tys. PLN).
Wszystko zależy co zrobią Pardubice:)
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
cytat z dnia 6 marca 2020 09:54 przez michal-dolowackiMyślicie, że Kometa odda mecz Pardubicom... ?? 
Chodzą plotki, że Kometa zagra na 100%. Ponoć się jakiś układ zawiązał. Pisał o tym wyżej @rybarz , piszą o tym u Czechów. Zobaczymy.
 
edi84 432

edi84

Użytkownik
cytat z dnia 6 marca 2020 12:53 przez jinx

Chodzą plotki, że Kometa zagra na 100%. Ponoć się jakiś układ zawiązał. Pisał o tym wyżej @rybarz , piszą o tym u Czechów. Zobaczymy.
Można link lub jakieś linki do forum czeskiego?
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
cytat z dnia 6 marca 2020 15:12 przez edi84

Można link lub jakieś linki do forum czeskiego?
tipsport.cz
Czeski buk, wchodzisz w mecz, który Cię interesuje i tam masz Analizy. Analizy podawane są wraz z bilansem autora za jakiś tam okres czasu. Można wyłowić speców, którzy się znają i zarabiają. Analiza zawsze podana jest ze stawką, za jaką gra autor.
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik


Brno przeszlo kolo meczu jak tylko sie dalo, trudno, nie udalo sie, pare stowek w dupe, do nikogo pretensji nie mam

Ale czytam fora kibicow jak i oficjalna strone Komety i tam prawie kazdy kibic Komety od poczatku pisal, ze Pardubice biora mecz

Skad w takim razie te informacje od Czechow, ze Pardubice maja spasc? Nie siedze kompletnie w hokeju i pytam z ciekawosci

 

Z tego wychodzi, ze Czesi wiedzieli od poczatku, ze Pardubice wygraja - niestety w zla strone poszlismy
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka ;-)

Mam nadzieje,że emocje już opadły po walce o utrzymanie ???? Dobrze,że wygrało fair play i uczciwy hokej. Jagr z Kladnem lecą do Chance ligi.
Ja też przegrałem na ostatniej kolejce kilka kuponów...bywa...czas na play off.

Nie będe pisał analizy, bo mecze już niedługo.Raczej spodziewam się defensywnych mecze, ale wiadomo ;-) Ja raczej idę w stronę gospodarzy     

Tak myślę o graczach, patrze na staty...
HK : Klima kb+   gol     , Jergl kb+ @ 2.03    
Olomouc : Kolouch kb+  gol     , Irgl kb+ @ 1.70  
Jak by jeszcze dorzucić graczy ze Zlina i KV to ja stawiałbym na Dufka   i Fleka  

No zobaczymy co z tego bedzie ;-)
Dla mnie typowanie to tylko zabawa. 

Pozdrawiam
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka

Play off 1/8 ELH, gramy dzień po dniu. Oglądałem wczoraj mecz Olomouc - Zlin. Wiadomo, każdy mecz jest inny, ale ja znowu idę w strnę gospodarzy. Wczoraj Olomouc zdominował Zlin, mecz im się dobrze ułożył,ale byli zdecydowanie lepszą ekipa. Strzały na poziomie 60+ ,czyli mamy ofensywnie... Dzisiaj też myślę,że Koguty wygrają,ale Zlin już będzie chciał lepiej wykorzystać swoje szanse. Dlatego kurs ,że obie strzelą 2+ @ 1.85 wydaje się dobry do gry.
Niestety fortuna ciągle nie daje oferty na gaczy ????
Wczoraj wyróżniali się Knotek, Nahodil,a z obozu Beranów Fraibergs, Claireaux...
Jeśl macie u swojego buka oferte na kary, to po pierwszym meczu wydaje się,ze w tej seri będzie ich sporo ;-) Co zapowiada zazwyczaj gole ...
  
Pozdrawiam
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Czechy inaczej niż reszta europy walczą i na tą chwilę tylko przesunięcie rozgrywek i przerwa do 29 marca, potem reorganizacja gry i walka do 3 zwycięstw a nie 4. Ciekawe czy im to się uda i wrócą do gry na koniec miesiąca. W ciągu miesiąca mają sie obrobić i maksymalnie do 28 kwietnia skończyć.
 
Nie wiem jak mam to odbierać i proszę doradźcie...miałem zagrany fajny długoterminowy kupon. Kilka zdarzeń; hokej, kosz, piłka.

Około 2,5 miesiaca temu w momencie anulowania sezony zasadniczego na Słowacji Fortuna rozliczyła zakład po 1.0 - Slovan wygra sezon zasadniczy.

Dziś po ponad 2,5 miesiącu zmieniła swoją decyzję rozliczając anulowany sezon na przegraną Slovana.

Czy Waszym zdaniem mieli do tego prawo ??
 
B 1,7K

bulik9596

Użytkownik
Z tego co wiem i śledziłem temat hokeja w Europie sezon tam się skończył że przyznali tytuł mistrzowski podobnie jak w Polsce i mistrzem została Bańska Bystrzyca wg sezonu zasadniczego, była to oficjalna decyzja słowackiego związku .W Europie tylko bodajże na Słowacji i w Polsce przyznali tytuły nigdzie wiecej. Dziwne tylko że po 2,5 miesiąca rozliczają w ten sposób ... To jakies niedorzeczne .Domagałbym się od nich jakichś wyjaśnień/
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom