>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Tipico w Niemczech

Z 0

zaboroo

Użytkownik
Witam jako ze jestem od nie dawna w Niemczech i troche bym sobie poobstawial, a poki co grac przez internet nie mam mozliwosci, mam pytanie jest u mnie w miescie punkt Tipico, czy aby obstawiac zaklady tak samo (tak jak w Lotto Bayern) trzeba tam zakladac karte itd czy tak jak np. w Polsce ide zapisuje pare meczy i obstawiam ?
 
D 0

daroo18

Użytkownik
Nie trzeba zakładać karty.
Wchodzisz, bierzesz ofertę i typy wykreślasz na blankiecie podobnym do totolotka.
Wszystkie opcje są tam podane, każda ma swój kod.
System prosty. Nie ma kolejek jak w polskiej fortunie gdzie kasjerka musi wklepywać każdy kod po kolei. Nie można tego wprowadzić w Polsce?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Kasjerka w Fortunie wcale nie musi wklepywać kodów po kolei - jeżeli chcesz nadać kupon w kolekturze, wystarczy zrobić e-kupon i podać jej jedynie jego numer.
Totolotek od dawna posiada blankiety do zaznaczania numerów kodów opcji zdarzeń - do czytników, więc bez konieczności wpisywania czegokolwiek przez obsługę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
D 0

daroo18

Użytkownik
Kasjerka w Fortunie wcale nie musi wklepywać kodów po kolei - jeżeli chcesz nadać kupon w kolekturze, wystarczy zrobić e-kupon i podać jej jedynie jego numer.
Totolotek od dawna posiada blankiety do zaznaczania numerów kodów opcji zdarzeń - do czytników, więc bez konieczności wpisywania czegokolwiek przez obsługę.
Zgadza się, można. Tylko jak przed Tobą stoi kilku &quot;stałych bywalców&quot; co skreślają taśmę &quot;za dwójkę&quot; to też to trochę trwa ????
 
pioter447 7

pioter447

Użytkownik
Nie trzeba zakładać karty też również nie trzeba nigdzie stać w żadnej kolejce to nie komuna , zakładasz konto w tipico masz wtedy swój numer konta lub opcjonalnie jakiś login i
możesz wysyłać przez internet lub iść do bukmachera naziemnego ,byłem kilka razy i żadnych wielkich kolejek niewidzałem jak to kolega jeden napisał
 
D 0

daroo18

Użytkownik
Nie trzeba zakładać karty też również nie trzeba nigdzie stać w żadnej kolejce to nie komuna , zakładasz konto w tipico masz wtedy swój numer konta lub opcjonalnie jakiś login i
możesz wysyłać przez internet lub iść do bukmachera naziemnego ,byłem kilka razy i żadnych wielkich kolejek niewidzałem jak to kolega jeden napisał

Może przeczytasz jeszcze dwa razy to co napisałem?
Nigdzie nie padło stwierdzenie, że w tipico są kolejki.
 
Do góry Bottom