>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

The Voice of Poland

marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
oferta dodana w bukach dziś na odcinki live w sobotę 13.11.2021
Jakieś przemyślenia ktoś ma?
mój typ to odpadnie z grupy Marka- Karolina Robinson 2,75 sts ,2,5 betfan
Dziewczyna ma bardzo słaby wokal .Powinna w ogóle nie dojść do etapów na żywo ,ale inna zapomniała tekstu dlatego jeszcze jest w programie .
 
Otrzymane punkty reputacji: +618
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
napisałem do kilku buków o wystawienie oferty na voice....Także oferta jest dodatkowo w betclicku ,ewinner
I UWAGA !!! -betclick odpadnie Karolina Robinson kurs 3,5 ( sts 2,5 ) -ogromne value . Polecam szybko zagrać ,dziewczyna nie umie śpiewać
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
A powiedz mi czy w odcinkach na żywo o tym kto odpadnie decyduje trener czy widzowie?? Bo to ma bardzo duże znaczenie
 
J 17,6K

joseph_lit_bet

Użytkownik
W drużynie każdego z trenerów jest obecnie po 4 uczestników, widzowie głosami SMS wybierają dwójkę, która przechodzi dalej. Z pozostałej dwójki trener decyduje kto odpada,a kto przechodzi dalej
 
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Ok,to w takim razie przydała by się statystyka polubień na Instagramie ( jeśli jest coś takiego), wiem że ktoś w poprzednich edycjach coś podobnego analizował pod względem ilości "lajków" czy czegoś tam. To da podpowiedź na kogo będą ludzie głosować a z pozostałej dwójki można analizować kogo trener przepchnie dalej.
 
J 17,6K

joseph_lit_bet

Użytkownik
Jeszcze kilka słów ode mnie. Karolina Robinson znalazła się w top4 w drużynie Marka, pokonując w poprzednim odcinku trzech innych uczestników, także argument, że "przeszła bo inna zapomniała tekstu" jest błędny.

Na placu boju pozostało 16 uczestników, Karolina Robinson wg kursów plasuje się na 3., 4., 5. miejscu w kolejce do wygranej całego programu (w zależności od bukmachera), także argument, że "dziewczyna nie umie śpiewać" jest błędny.

Proponuję przyłożyć trochę lodu do głowy.

Bez obrazy.
Post automatycznie złączony:

PS: podczas przesłuchań jako jedna z nielicznych odwróciła wszystkie 4 fotele
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Jeszcze kilka słów ode mnie. Karolina Robinson znalazła się w top4 w drużynie Marka, pokonując w poprzednim odcinku trzech innych uczestników, także argument, że "przeszła bo inna zapomniała tekstu" jest błędny.

Na placu boju pozostało 16 uczestników, Karolina Robinson wg kursów plasuje się na 3., 4., 5. miejscu w kolejce do wygranej całego programu (w zależności od bukmachera), także argument, że "dziewczyna nie umie śpiewać" jest błędny.

Proponuję przyłożyć trochę lodu do głowy.

Bez obrazy.
Post automatycznie złączony:

PS: podczas przesłuchań jako jedna z nielicznych odwróciła wszystkie 4 fotele
Wybacz,ale zdaje sobie sprawę ,że takie ofiary losu jak ty,będą próbowały pisać takie idiotyzmy i brać dosłownie wszystko co napisze i czepiać się hehe.Moj post był skierowany do inteligentnych osób ,którzy chcą zarobić jakiś grosz.Znam formule programu voica i Robinson będzie na odstrzale a kurs 3,5 to jest mega value
 
T 1,9K

telich

Użytkownik
Wybacz,ale zdaje sobie sprawę ,że takie ofiary losu jak ty,będą próbowały pisać takie idiotyzmy i brać dosłownie wszystko co napisze i czepiać się hehe.Moj post był skierowany do inteligentnych osób ,którzy chcą zarobić jakiś grosz.Znam formule programu voica i Robinson będzie na odstrzale a kurs 3,5 to jest mega value
Jeśli ta dziewczyna nie umie śpiewać, to Beata Kozidrak jest abstynentką ;)
Polecam 👇
 
Ostatnia edycja:
kaszpir88 1K

kaszpir88

"Król Ekstraklasy"
Kto odpadnie następny z drużyny J. Steczkowskiej?

Adrianna Owczarczyk i Paulina Szymlek @2.70 STS

Steczkowska sama była w szoku że siostry przeszły dalej. Gdyby ona miała decydować to pewnie je wywaliła. Jeżeli Justyna będzie wybierać kto ma odpaść, to sytuacja jest jasna według mnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +70
kaszpir88 1K

kaszpir88

"Król Ekstraklasy"
Kto odpadnie następny z drużyny J. Steczkowskiej?

Adrianna Owczarczyk i Paulina Szymlek @2.70 STS

Steczkowska sama była w szoku że siostry przeszły dalej. Gdyby ona miała decydować to pewnie je wywaliła. Jeżeli Justyna będzie wybierać kto ma odpaść, to sytuacja jest jasna według mnie.
👍✅✅✅ EZ
 
Otrzymane punkty reputacji: +548
Do góry Bottom