>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

The Lord of the Rings Slot – Limited offer!

Status
Zamknięty.
marchwiak5 6

marchwiak5

Użytkownik
właśnie sam nie wiem - czy tylko dla odbiorców maila, bo nie ma w tym linku szczegółów żadnych - jak macie kasyna to sprawdźcie bo nie bedę specjalnie pobierał
 
olo1984 0

olo1984

Użytkownik
Wpłaciłem sobie te 20E do ladka , i zacząłem sobie grać na początku nic nie dawało i prawie się wyzerowałem , w końcu pojawiło się parę wildow i wpadło koło 17E , potem wpadły spiny z których dało 80E , w sumie wykonałem koło 400 kręceń i doszedłem do 120E , 100 poszła do wypłaty a za resztę pogram dalej ???? , nie wiem czy zagadywać chat o te darmowe spiny czy przyślą mi maila że je dostałem ??
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
&lt;small&gt;&lt;small&gt;Przez 10 dni będziesz miał szansę na otrzymanie 1000 darmowych obrotów. Odbierz je! To bardzo proste!
Krok 1: Wypełnij formularz zgłoszeniowy, a otrzymasz pierwsze 5 darmowych obrotów.
Krok 2: Wpłać 20 GBP do kasyna XXXXXXX (lub równowartość tej kwoty w innej walucie).
Krok 3: Zacznij grać na internetowym automacie The Lord of the Rings w naszym kasynie.
Za każdym razem kiedy obrócisz daną kwotę na internetowym automacie The Lord of the Rings, otrzymasz DARMOWE OBROTY.
ZAPAMIĘTAJ! Najpierw wyślij poniższy formularz zgłoszeniowy, aby otrzymać 5 DARMOWYCH OBROTÓW. Masz tylko 10 dni na uzbieranie aż 1000 obrotów, zacznij więc już teraz!
&lt;small&gt;Pierwsze 5 darmowych obrotów zostanie dodane na konta użytkowników 48 godzin od wysłania formularza zgłoszeniowego. Pozostałe obroty (aż do 995) oztsana dodane na konta użytkowników 14 września, pod warunkiem, że klienci spełnili wszystkie warunki określone w regulaminie niniejszej promocji.
&lt;/small&gt;&lt;/small&gt;&lt;/small&gt;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom