>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

The crims

iwanksg 0

iwanksg

Użytkownik
8) SiemanKo czy gra ktos z was w the crims? jesli tak to moze utworzymy jakis gang albo cos? ???? jesli gracie pochwalcie sie respeM!! :twisted: :twisted:
 
domel 49

domel

Forum VIP
ja gram :] w ostatniej edycji miałem 512 respa ale grałem krótko :] teraz jest nowe edycja :p chyba 2 dzien :] i mam juz 20 respa ???? hehe
 
D 0

darek

Forum VIP
Wink Wink Surprised Laughing Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
I po co to ? :x
Emoty można używać ale z umiarem.
To jest forum poważne a nie dla dzieci, posty nie muszę wyglądać jak choinka. Ba! One nie mogą wyglądać jak choinka!

Więc z edytuj to, bo zrobi to ktoś inny!
Pozdro!
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Wink Wink Surprised Laughing Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
I po co to ? :x
Emoty można używać ale z umiarem.
To jest forum poważne a nie dla dzieci, posty nie muszę wyglądać jak choinka. Ba! One nie mogą wyglądać jak choinka!

Więc z edytuj to, bo zrobi to ktoś inny!
Pozdro!
Według mnie sie czepiasz????? To jest Hyde park
 
iwanksg 0

iwanksg

Użytkownik
hehe dzieki za poparcie&lt;loL&gt;
:p :twisted: ???? :roll: :idea: ???? :twisted: :p :p :x ???? ???? ???? ???? :twisted: :p :twisted: :p
 
roman_katecheta 2

roman_katecheta

Użytkownik
dokladnie to jest HYDE PARK hehehe... i ja tu stanowie wladze ???? a co do crimsow:p to sie nudza... poza tym bledy heh pamietam ze jak gralem chyba druga edycja albo 3 to bylo tak ze sie lalo za free kogos bez starty staminy:p, wchodzisz do knajpy w jednym okienku a w drugim sie rozbijasz itd. hehehe... na pewno co ajkies czas i teraz takie akcje sie zdarzaja ????
 
Do góry Bottom