>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

The Boston Major [DOTA2]

kuku 147

kuku

Użytkownik
Virtus.Pro (RUS) - Evil Geniuses (USA) ✅
2.62
Bet365
1/4 finału w turnieju z pulą nagród 3 000 000$. Mecz rozegrany jutro o godzinie 16:00 polskiego czasu. Jest typowy mecz 50/50, nawet bym powiedział ze lekko w stronę EG, dlatego warto iść w amerykańców, bo kurs jest za wysoki.
Drużyny w obecnych składach nie grały jeszcze ze sobą. EG ma 5 graczy którzy wygrywali turnieje najwyższej rangi; ruski ostatnio grają dobrze, 2 tyg temu wygrali średniej rangi turnieju, ale prócz tego żaden z ich graczy nic wielkiego jeszcze nie osiągał w tej grze. Nie jest to pewniak, ale na moje to tu powinny być kursy 1.85/1.85
Mimo wszystko czuję, że EG wygra. W pojedynkach grupowych nie czarowali, ale za to wczoraj w 1/8 finału zagrali bardzo mądrze i łatwo ograli 2-0 chińczyków (a także nie byli faworyzowani).
Drabinka, streamy i reszte info: http://www.joindota.com/en/coverages/13677-the-boston-major#20616_play-off
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Właśnie obejrzałem Ad Finem vs Newbee. Jestem ze sceną do tyłu o jakieś 3 lata ale co to za ziomki ???? (AF)? Zagrali bardzo ładnie i zastanawiam się czy nie będzie value na takiego underdoga w następnej rundzie. Btw mega props, że w końcu jest tu ktoś od doty.
 
kuku 147

kuku

Użytkownik
WarriorsGaming - OG 1.83 live (1-0) ✅
Można teraz próbować live na OG za 1.83. W grze WG widać co jakiś czas &#39;panic gaming&#39; pierwsza mape wygrali dzięki draftowi i mieli niezły start, mimo takiej przewagi był moment że mogli przegrać wygraną grę, to nie jest poziom OG.
 
kuku 147

kuku

Użytkownik
Właśnie obejrzałem Ad Finem vs Newbee. Jestem ze sceną do tyłu o jakieś 3 lata ale co to za ziomki ???? (AF)? Zagrali bardzo ładnie i zastanawiam się czy nie będzie value na takiego underdoga w następnej rundzie. Btw mega props, że w końcu jest tu ktoś od doty.
AF dość długo gra razem, dlatego nieźle im idzie, ale to randomowa drużyna, mogą wygrać z najlepszymi i przegrać z ciotami; raczej nie są do obstawiania ???? Dziś w nocy grają z LGD.FY, chińczycy raczej by ich ograli spokojnie tylko, że przyjechali na ten turniej z 2 standinami, bo 2 kolesi nie dostało wiz, dlatego ciężko przewidzieć co tu się wydarzy, może pójść w każdą stronę.
 
kuku 147

kuku

Użytkownik
Evil Geniuses (USA) - OG (World) (+1.5) - 1.57 ✅
Digital Chaos (USA)
- Ad Finem (GRE) - 1.4 ⛔
ako 2.2 ⛔

Bet365
Dziś półfinały i finał. Pierwszy mecz o 16:00 to spotkanie EG i OG. Obie drużyny są mocne i obie mają w swoich szeregach graczy którzy osiągnęli już bardzo dużo. Faworyzowanie EG ma tutaj jakieś uzasadnienie ze względu na ich 2 ostatnie wygrane w tym turnieju - w ostatnim meczu ruskich rozjechali na 1 mapie w 18min; no ale ruski to nie OG, które dwukrotnie już wygrywało turniej z serii Major. Stawianie tutaj na zwycięstwo EG po kursie 1.44 to żadne value, zespoły są skillowo do siebie podobne mają swoje plusy i minusy na różnych pozycjach, ciężko wskazać wygranego; najrozsądniejszym typem wydaje się handicap na OG. To że ten mecz skończy się wynikiem 2-1 dla którejś ze stron jest bardzo prawdopodobne.
Jeśli chodzi o drugie spotkanie DC - AF to tak jak pisałem wyżej, AF to randomowa drużyna potrafią wygrać z najlepszymi i przegrać ze słabymi. W tym turnieju zaszli już bardzo daleko, jeszcze nigdy nie byli tak wysoko w turnieju o takiej randze, baa to jest ich pierwszy turniej o takiej randzie, wystarczy tego dobrego. DC to wicemistrzowie świata z tego roku, umiejętnościami i doświadczeniem zdecydowanie przewyższają AF. We wczorajszym ćwierćfinale z NP na obu mapach kontrolowali grę do pierwszej minuty do ostatniej. Skillowo NP bym porównał to AF, stąd ten typ.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Digital Chaos (USA) - Ad Finem (GRE)
AF +1.5 @1.57 bet365✅
Zwycięzca drugiej mapy - AF @2.50 ✅✅bet365

W sumie źle się wyraziłem. Nie tyle co ze sceną jestem do tyłu a raczej metą. Staram się podglądać internationale i majorsy. No właśnie, DC zaszło w tegorocznym internationalu bardzo wysoko ogólnie prezentują bardzo dobrą formę choć mimo wszystko w Bostonie nie zostali jeszcze sprawdzeni. Może trochę nie doceniam NP ale Aui na pozycji Carry czy 1437, który nie był na scenie miliard lat to dla mnie daleki od ścisłego topu pomysł. AF przypomina mi pierwszy team Auiego. Nie wiem czy pamiętasz historię z POTM Bottom ale właśnie wygrali jakiś ważny turniej będąc teamem noname`ów. Z ich piątki tylko wspomniany wyżej zawodnik został w grze. No dobra ale co do meczu. Pisałeś, że LGD grało z dwoma standinami ale warto zauważyć, że jeden z nich - ddc zna się z chłopakami jak łyse konie i rozegrali wspólnie kupę gierek i turniejów. Tak czy inaczej gdy doszło do decidera zostali outwszystked - outdrafted(kapitalny wręcz), outplayed, outfarmed(alchemika nie liczę ze względu na jego mechanikę). Grecy mają w swoim rosterze zawodnika, który już kupił moje serce. Zawsze miałem słabość do dobrych supportów ale Meybe Next Time odwala kapitalną robotę. DC jest na papierze dużo lepsze ale myślę, że AF stać choć na jedną mapę. Obstawiam, że będzie to druga mapa, na której wyciągną swoje największe działa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kuku 147

kuku

Użytkownik
No DC za bardzo nie widziało co się dzieje, finał bym pograł na OG, ale jednak nie ma co stawiać przeciwko AF ???? pewno kursy też nie będą warte ryzyka.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
egb płaci 2.69 na AF więc dla mnie mimo wszystko za mało. Tak czy inaczej OG będzie miało bardzo ciężko. Jestem ciekaw jakie bany polecą bo zostawianie Nyxa SkyLarkowi wydaje się być samobójstwem. Bardzo podoba mi się styl greków bo grają agresywnie i pickują ciekawie. Czekam na ruch ze strony beta i innych buków i pomyślę czy coś pogram.

e: b365 płaci @3.25 - wjeżdżam w to⛔
 
Do góry Bottom