>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Test DropOdds

A 226

adiqq

Użytkownik
Bardzo ciekawy sposób grania można w meczach piłki nożnej podeprzeć się 1dnb lub 1x itp.
w dłuższej perspektywie to się raczej nie opłaci
na małej próbie może się okazać, że z podpórka albo dla dnb są lepsze wyniki, ale dłuższa perspektywa to wszystko weryfikuje - robiłem swego czasu drobiazgowe przeliczenia w celu maksymalizacji zysków.
I takie systemy na spadki to mają IMHO sens tylko dla wysokich kursów(k&gt;4). Na małych kursach dużo trudniej będzie zarobić (po spadku dużo częściej nie będzie już value w typie)
to wszystko jest trochę bardziej skomplikowane, niż początkowo wygląda ;)
pisałem o tym już tutaj:
http://forum.bukmacherskie.com/f207/program-soccertip-115818-10.html#post5288443
 
Z 47

ziz99

Użytkownik
w dłuższej perspektywie to się raczej nie opłaci
na małej próbie może się okazać, że z podpórka albo dla dnb są lepsze wyniki, ale dłuższa perspektywa to wszystko weryfikuje - robiłem swego czasu drobiazgowe przeliczenia w celu maksymalizacji zysków.
I takie systemy na spadki to mają IMHO sens tylko dla wysokich kursów(k&gt;4). Na małych kursach dużo trudniej będzie zarobić (po spadku dużo częściej nie będzie już value w typie)
to wszystko jest trochę bardziej skomplikowane, niż początkowo wygląda ;)
pisałem o tym już tutaj:
http://forum.bukmacherskie.com/f207/program-soccertip-115818-10.html#post5288443
Całkowicie się zgadzam z Kolegą adiqq. Jakiś czas temu też analizowałem zmiany kursowe i doszedłem do podobnych wniosków.
Fluktuacja kursów ma uzasadnienie może w 15-20% przypadków. Reszta to albo zmiany wymuszone jakimiś &quot;masówkami&quot;, po jakiś &quot;news-ach&quot;, albo celowa manipulacja przez firmy bukmacherskie, żeby już całkowicie zamieszać w głowach obstawiających. Oczywiście w tym drugim przypadku robią to na tyle inteligentnie, że per saldo wychodzą na swoje. Gdyby dane o spadkach/wzrostach kursów były tak istotne, to zapewne takich stron by nie było w sieci ????
 
Do góry Bottom