>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Teraz codziennie 50 EURO gratis od bet-at-home.com

mitro 0

mitro

Użytkownik
Teraz codziennie 50 EURO gratis od bet-at-home.com
Teraz wygrywanie w bet-at-home.com jest jeszcze prostsze – możesz skasować 50 EURO za samo zalogowanie się!

Zwycięzca dnia: Adrian G. (12***492)

Jeżeli Użytkownik bet-at-home.com Adrian G. (12***492) zaloguje się dzisiaj, 03-05-06 do 23:59 (GMT +2), zostanie dodane automatycznie do jego Konta gracza 50,00 €, w przeciwnym wypadku kwota kolejnej wygranej wzrasta o 50 € a jutrzejszy zwycięzca otrzymuje przy zalogowaniu się na swoje Konto gracza 100,00 €.

Warunki uczestnictwa

Zwycięzca dnia wylosowany zostaje każdego dnia losowo spośród wszystkich zarejestrowanych Użytkowników bet-at-home.com. Jeżeli Użytkownik zaloguje się na naszej stronie do godz. 23:59 (GMT +2) danego dnia, kwota wygranej zostanie dopisana do jego Konta gracza. Jeżeli Użytkownik nie zaloguje sie danego dnia, kwota zostaje dodana do kolejnej wygranej następnego dnia. Zwycięzca otrzymuje przy zalogowaniu się komunikat o wygranej.
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
Teraz codziennie 50 EURO gratis od bet-at-home.com
Teraz wygrywanie w bet-at-home.com jest jeszcze prostsze – możesz skasować 50 EURO za samo zalogowanie się!

Zwycięzca dnia: Adrian G. (12***492)

Jeżeli Użytkownik bet-at-home.com Adrian G. (12***492) zaloguje się dzisiaj, 03-05-06 do 23:59 (GMT +2), zostanie dodane automatycznie do jego Konta gracza 50,00 €, w przeciwnym wypadku kwota kolejnej wygranej wzrasta o 50 € a jutrzejszy zwycięzca otrzymuje przy zalogowaniu się na swoje Konto gracza 100,00 €.

Warunki uczestnictwa

Zwycięzca dnia wylosowany zostaje każdego dnia losowo spośród wszystkich zarejestrowanych Użytkowników bet-at-home.com. Jeżeli Użytkownik zaloguje się na naszej stronie do godz. 23:59 (GMT +2) danego dnia, kwota wygranej zostanie dopisana do jego Konta gracza. Jeżeli Użytkownik nie zaloguje sie danego dnia, kwota zostaje dodana do kolejnej wygranej następnego dnia. Zwycięzca otrzymuje przy zalogowaniu się komunikat o wygranej.
Zamiast tego niech zrobią możliwość obstawiania LIVE i jakies freebet co jakis czas :mrgreen: :mrgreen:
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
Z chęcia obstawiłbym u nich powiedzmy 50 zł, że mnie nie wylosują. :mrgreen:
Szansa ze cie wylosuja jest jak jeden do co najmniej kilkunastu tysiecy.
Co najmniej bo tyle napewno maja graczy, a nawet chyba pozna powiedziec ze kilkudziesieciu tysiecy.

Wiec nawet jak obstawisz 5 meczy na kuponie zupelnie sie nie znajac i by dali na ten kupon freebet mialbys wieksza szanse na wygranie niz wylosowanie 50 euro.
Cwaniaki.Licza na nowych klientow ktorzy sie skurza taka sumka :wink: :wink:
 
marcin342 0

marcin342

Użytkownik
Ktoś ma do zwinięcia 100 € ???? Co ja bym dał, żeby na mnie wypadło :roll:

Imie i nazwisko Data Suma wygranej Zrealizowano
serdar ş. (12***928) 04-05-06 € 100,00 nie zrealizowano
Adrian G. (12***492) 03-05-06 € 50,00 nie zrealizowano
 
neo2006 0

neo2006

Użytkownik
szance,ze to bedzie ja sa min. tym sposobem zyskaja jedynie wieksza liczbe wejsc na ich strone.zamiast tego mogli dac jakies bonusy itp.choc jesli to polega na tym ze jak nikt sie nie zaloguje to kwota biedzie codziennie rosla o 50eu to kto wie..
 
marcin342 0

marcin342

Użytkownik
Cały haczyk polega na tym, że losują konta, na których ktoś od dłuższego czasu się nie logował 8)
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
Cały haczyk polega na tym, że losują konta, na których ktoś od dłuższego czasu się nie logował 8)
To podwojne cwaniaki.
Bo przeciez 50 euro dziennie dla takiego buka to prawie tyle co nic.
Szkoda im kasy na freebety i tym podobne wiec wymyslili taka &quot;promocje&quot;

No i skoro tak napisales to niewiadomo ktos dostanie to.

Moze jakiemus szczesliwcowi sie uda zgarniac jakas &quot;skumulowana&quot; sumke.
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
Dobre hehehe :p:p

Może kiedyś na mnie trafi :p już widze to wzięcia 150 Euro ????

Imie i nazwisko Data Suma wygranej Zrealizowano
J.F. A. (12***635) 05-05-06 € 150,00 nie zrealizowano
serdar ş. (12***928) 04-05-06 € 100,00 nie zrealizowano
Adrian G. (12***492) 03-05-06 € 50,00 nie zrealizowano


I co odnalazl ktos siebie na liscie &quot;szczęśliwców&quot;? :mrgreen: :mrgreen:
 
M 0

matka

Użytkownik
hmmm ja dawno się nie logowałem bo nie mam tam zadużo kasy (kilka złotych) więc może :p już się nie będę logował. mam zamiar tylko sprawdzać kto danego dnia wygrywa bez logowania :p
 
neo2006 0

neo2006

Użytkownik
jesli np. zostalem wylosowany ale nie zalogowalem sie tego dnia to czy jesli zaloguje sie w innym dniu to dostane kase?
 
P 0

przemek1982

Użytkownik
Cały haczyk polega na tym, że losują konta, na których ktoś od dłuższego czasu się nie logował 8)
Skad masz takie informacje? Bo jakos nie widze w tym zadnej korzysci dla BAH, skoro kasa przechodzi na nastepna osobe jezeli ktos sie nie zaloguje.
 
neo2006 0

neo2006

Użytkownik
mozna sie przeciez domyslic;) moja teoria. biora nr konta dlugo nie uzywane lub wymyslaja wlasne nr konta i nazwy i podawaja na stronie. co jakis czas sciemniaja ze ktos wygral..tani i malo efektywny sposob przyciagania klietow..
 
P 0

przemek1982

Użytkownik
Ale branie nieuzywanego numeru konta w zaden sposob ich nie urzadza bo nie wykorzystane 50 euro przechodzi na kolejna osobe, wiec to dla nich bez roznicy czy dadza komus codziennie 50 euro czy np. 250 euro raz na 5 dni. No chyba ze rzeczywiscie podaja fikcyjne dane zwyciezcow, ale wolę wierzyc ze powazna firma nie robilaby takich oszustw ;)
 
D 0

dzekson2

Użytkownik
no mnie szczęście dopadło w niedz 20 stycznia 2013 roku wygrałem 1650euro z tych bonusów co dokładaja każdego dnia ranootworzyłem stronę z przyzwyczajenia sie zalogowałem a nóż widelec zawsze otwieram i co widze od razu gwiazdki stzrelaja i takie tam fajerwerki na ekranie że wygrałem a że lekko w sobotę pochlałem to już myślę że coś jest nie tak a że wcześniej otworzyłem jakąś stronę i mi mwyskoczyło że mam czas 20sek na kliknięcie bi mi nagroda ipad ucieknie to pomyślałem że już się znowu wqrwię ale nie patrzę a tu na koncie na zł wpadło 6798,52 to już nie żarty myślę sobie potem szybki przelew na konto do swojego banku i przesłali we środę tak ze jestem heppy ze o jezu albo jeszcze bardziej a na koncie od 2 lat nie miałem nawqet grosza i wcale nie grałem tylko otwierałem
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Gratuluję za******* szczęście. A wszyscy powyżej, chociaż była to dyskusja sprzed prawie 7 lat, widzą że to nie lipa. To powiedz mi dzekson2 to od dwóch lat dzień w dzień logowałeś się do swojego konta licząc tylko na bonus? Ja to bym nie miał tyle cierpliwości, konto założone dawno temu a jakoś przestałem u nich grać. A o bonusie za logowanie całkiem zapomniałem. Może kiedyś wygrałem a nawet nie wiem. A u ciebie dzekson2 to tak jakbyś piątkę w lotto wygrał (taką dobrze płatną), jak widać cierpliwość popłaca :)
 
I 12

ikaesiak

Użytkownik
kilka lat temu tez mialem ok 600 euro bodajże a skminiłem się po kilku dniach , nawet nie wiedziałem ze ta loteria nadal istnieje ;0
 
Do góry Bottom