>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

TennisFan

tennisfan 1

tennisfan

Użytkownik
1. Radwanska A. (Pol) - Vinci R. (Ita) 1,20 BWIN ✅
* Agnieszka pokonjąc gładko Errani 6-0 : 6-2 pokazała że jest w dobrej formie. Jesli chodzi o spotkanie z Vinci nie spodziewam się pogromu, lecz Radwańska powinna sobie poradzić z nieźle grajacą włoszką. ** Wiedziałem że mecz nie będzie lekki dla Agi ale jak najbardziej pozytywnie !
2. Federer R. (Sui) - Raonic M. (Can) 1,30 BWIN ✅
* Dziwią mnie gwałtownie spadające kursy na młodego Raonica to że rozbił Nalbandiana nic nie znaczy. Federer być może niezbyt dobry na wolnych nawieszchniach ale nie zapominajmy że to specyficzna, nazwę to &quot;szybka mączka&quot; Raonic może straszyć serwisem ale kawał chłopa z niego i niezbyt szybko porusza się po korcie. Federer to doświadczony tenisista nie z jednego pieca chleb jadł ;) myślę że Raonic będzie czuł do rywala wielki respekt co utrudni mu swobodną grę i narzucenie swojego stylu.
jutro napewno powinno pojawić się więcej typów z Madrytu dzisiaj złapałem ten gdyż podejżewam że kursy jutro szybko spadną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tennisfan 1

tennisfan

Użytkownik
3. Djokovic N. (Srb) - Wawrinka S. (Sui) 1.25 ✅
* Kolejne spotkanie na specyficznej niebieskiej mączce, Wawrinka pogromił słabo grającego Melzera, ktory z kolei wyrzucil z turnieju F. Lopeza co było sporą niespodzianką Lopez popełnił poprostu ogrom błędów w 3 secie a Melzer zwyczajnie je wykorzystał. Po meczu Lopeza z Melzerem niektórzy dawali mu spore szanse na wygraną z Wawrinką. Djokovic także nie jest specem od ziemnych kortów ale wydaje mi się że spokojnie przejdzie do następnego etapu. Na koniec H2H zawodników 5-0 na korzyść Serba.
4. Berdych T. (Cze) - Monfils G. (Fra) 1.35 ✅
* W 1/8 spotkają się ze sobą Berdyh który pokonał 2-0 Andersona, nie oglądałem meczu lecz liczę że Czech jest w dobrej formie. Oraz Monfils który dla mnie zawsze będzie kortowym błaznem. Oczywiście Francuz ma sporo efektownych zagrań lecz w przeciągu meczu są mało efektywne. H2H zawodników 1-0 na korzyść Czecha, ciekawostka Berdych pokonał Monfilsa w 2012 we Francji 2-1. Liczę na to że Berdych poprawi dziś swoje statystyki i w H2H będzie 2-0. ** Tak jak się spodziewałem 2-0 6-1; 6-1 Berdych pogonił Monfilsa bez wazeliny.

5. Almagro N. (Esp) - Ferrer D. (Esp) 1.30 ✅
* Jeden z bardziej wyrównanych spotkań pomiędzy rodakami, obai w formie. Głównym powodem zagrania na Ferrera jest historia H2H w której jest 5-0 na korzyść Ferrera. Zapowiada się ciekawy mecz. Moim zdaniem dla Almagro brak czasem dobrych piłek kończących są momenty w których próbuje za często grać przez środek kortu, wydaje mi się że będzie to jeden z głównych powodów zwycięstwa Ferrera.
6. Safarova L. (Cze) gem hc +5.5 - Sharapova M.(Rus) 1.50
* Bardzo cięzki pojedynek, widać że Safarova w dobrej formie po ograniu Suarez Navarro, Kanepi przyszedł czas na pojedynek z Rosjanką. Taki typ a nie inny ponieważ wątpię w gładką wygraną Sharapovej a przy HC +5.5 gema wynik 6-4;6-3 jest jak najbardziej realny. Safarova powinna z łatwością ugrać w meczu 7 gemów. Nie zdziwiłbym się gdyby Czeszka pokonała Sharapovą po zaciętym pojedynku. ** Krecz Safarovej i zwrot.
7. Cilic M. (Cro) - Del Potro J.M. (Arg) 1.35 ✅
* Cilic po meczu z Isnerem pokazał że ma jaja... tyle że Del Potro ma większe ;) Argentyńczyk w wyśmienitej formie ładnie ograł Youzhnego oraz wcześniej F. Mayera. Del Potro jest bardzo precyzyjny popełnia niewielką ilość niewymuszonych błędów gra bardzo agresywnie dobrze narzuca swój styl gry, walczy o każdą piłkę. Cilic wydaje mi się że może być zmęczony po wyrównanym prawie 2 godzinnym meczu z Isnerem w którym mieliśmy przyjemność zobaczyć dwa TB. ** Dobry mecz Argentynczyka solidna gra i ładne dwa sety.
 
koroson 5

koroson

Użytkownik
Powiem Ci ze z mojej strony będę śledził Twój temat. Widzę ze ładnie masz wszystko opisane zobaczymy też jak pójdzie Ci typowanie może i nawet czasem &quot;ukradnę&quot; jakiś typ z Twojego kuponu ;p A na razie życzę powodzenia i wysokich wygranych! ???? Oczywiście zapraszam też do mnie ????
 
tennisfan 1

tennisfan

Użytkownik
8. Cibulkova D. / Husarova J. - Errani S. / Vinci R. 1.30 ✅
* Errani S. / Vinci R. to solidna para za nimi znakomity turniej w Barcelonie teraz przyszedł czas na madryt. Moim zdaniem są faworytkami tego turnieju a para Cibulkova / Husarova napewno nie zagrożą im w przejściu do następnego etapu. Cibulkova chyba jest nieco zmęczona ilością ostatnio rozgrywanych meczy, z celnością i regularnościa także ma problemy, gra przy siatce obu pań przecietna więc jak dla mnie para Errani / Vinci jak najbardziej do zagrania

PS. Koroson dzięki że odwiedziłeś mój temat cieszę się że ktoś to czyta ???? chciałem odpisać na priv ale nie mam jeszcze wystarczającej liczby postów.
 
tennisfan 1

tennisfan

Użytkownik
9. Rafael Nadal - Fernando Verdasco gem hc +6.5 1.70 ✅
* Kiedy widzę takie HC morda mi się cieszy ???? Nadal to faworyt turnieju oraz faworyt w dzisiejszym spotkaniu z Verdasco. Mimo tego nie róbmy z Nadala cyborga, Verdasco z łatwością powinien ugrać 6 gemów. Myślę że Nadal będzie grał na jedno przełamanie. Verdasco może być zmęczony po ostatnim pojedynku, ale na 99% jestem pewny że ugra te 6 gemów. Obstawiam 2-0 dla Nadala 6-3; 6-4 lub 6-4; 6-3 (w zależności który pierwszy będzie serowował)
** To że Verdasco w formie to wiedziałem ale nie spodziewałem się takiej turniejowej niespodzianki^^ &quot;Może Nadalowi opłacało się przegrać aby więcej wygrac&quot; ;) Choć gra Verdasco solidna.
 
tennisfan 1

tennisfan

Użytkownik
Dziś bez moich małych analiz gdyż nie mam czasu... mam dzisiaj ważną prezentację na uczelni a wczoraj ostro popiłem ;)
10. Del Potro J.M. (Arg) - Dolgopolov A. (Ukr) 1.18 ✅
11. Federer R. (Sui) - Ferrer D. (Esp) 1.30 ✅
12. Williams S. (Usa) - Sharapova M. (Rus) 1.55 ✅
 
tennisfan 1

tennisfan

Użytkownik
13. Berdych T. (Cze) - Verdasco F. (Esp) 3.00 ⛔
typ 5 min przed spotkaniem. Verdasco powinien po cięzkim boju wygrać mimo tego że historia H2H jest dla niego niekorzystna. Niebieska mączka mu sluży. ** nauczka nr 1. nie dawaj czegoś czego nie możesz poprzeć solidnymi argumentami ^^ Furiat dzięki za post ???? to był nieprzemyślany typ nie wiem co mnie skłoniło do grania na Verdasco. Być może to że ograł Nadala... a jeszcze napisałem na górze że historia H2H jest na korzyść Berdycha ???? następnym razem będę uważniej analizował myślę że akurat z tego typu nikt nie skorzystał.
 
F 6

furiat

Użytkownik
Jednak nie do końca ale i tak ładną serię miałeś.

ajć przeczytałem,że 1 seta wygra ???? to jeszcze masz szansę ale cienko gra.
 
tennisfan 1

tennisfan

Użytkownik
14. Azarenka V. (Blr) - Radwanska A. (Pol) 1.25 8/10

* Spotkania H2H zawodniczek zdecydowanie na korzyść Białorusinki 5-0 biorąc pod uwagę tylko rok 2012. Bardzo lubię i szanuję Agnieszkę będę jej kibicował, ale niestety w tym spotkaniu jest tylko jeden mocny faworyt jakim jest Viktoria Azarenka. Oglądałam sporo spotkań między Viką a Agnieszką i nie wiem czemu ale Radwańska bardzo się spina i zapomina o narzuceniu swojego stylu gry, ma nieczyste zagrania, może spowodowane jest to godowymi okrzykami Białorusinki… ? Azarenka to trudna przeciwniczka która wyrzuciła z turnieju w Madrycie takie zawodniczki jak Chinkę Li Na która moim zdaniem byla w dobrej dyspozycji i narobiła Azarence najwięcej problemów , Serbkę A. Ivanovic także Hlavackovą i Kuznetsova. Liczę w tym meczu na wygraną Azarenki lecz jeśli wygra Aga będę się cieszył mimo straconych kilku groszy.
 
tennisfan 1

tennisfan

Użytkownik
15. Del Potro J.M. (Arg) - Berdych T. (Cze) 1.60 7/10
* Obaj panowie w solidnej formie cieszyłbym się gdyby kursy na Del Potro wzrosły gdyż jest on moim faworytem. Oczywiście Berdych w bardzo dobrej formie ale to Del Potro miał bardziej wymagających rywali przez co pokazał klasę. Dzisiejszy mecz Berdycha z Verdasco przyczynił się do spadku kursów na Czecha w następnym spotkaniu ale to co Verdaco grał z Nadalem a co grał dziś to dwa światy miód i piach…. Del Potro to nie Monfils że da sobą wycierać kort. Oczywiście kluczowa będzie jutrzejsza forma obydwu tenisistów. Jeśli Del Potro wejdzie od pierwszego gema z dobrym serwisem nie spodziewał bym się tu jakiegoś zaciętego spotkania.
 
tennisfan 1

tennisfan

Użytkownik
16. Errani S. / Vinci R. - Makarova E. / Vesnina E. 1.60 7/10

* Wydaje mi się że jak i w Barcelonie tak i w madrycie finał wygra para Errani/Vinci jeśli dziewczyny pokonały dziś Kirilenko M. / Petrova N. znaczy, że forma jest. Szczerze nie śledziłem meczu. Para Makarova/Vesina jakoś mnie nie przekonuje. Może gdyby finał rozgrywany był na szybkiej nawierzchni miał bym wątpliwości co do tego typu
 
tennisfan 1

tennisfan

Użytkownik
17. Williams S.-Hradecka L. 1,08 10/10

* Polecam na dobicie kursu, wg mnie innej opcji tu nie będzie. Napewno sobie dodam choćby dla tego żeby przyjemniej oglądało się mecz ????
**
widziałbym raczej overa lub hradecką w hcp np. + 5.5, serena może nie wytrzymać kondycyjnie meczu.
n.
Może i Williams w 1 secie popełniała trochę błędów ale w 2 secie 6-0... z uszanowaniem ale Twój HC +5.5 gema niestety nic nie pomógł Hradeckiej. W 2 secie Hradecka wygrala 6 punków więc nic więcej nie będę pisał.

18. Khalidov M.-Wallace R. 1.15 9/10

* Kompletnie się nie znam na KSW ale i kurs nie jest najgorszy żeby dołożyć do kuponu tenisowego i Khalidov z tego co wiem jest solidnym zawodnikiem. Do bardziej sensownych analiz z KSW odsyłam do działu sporty walki gdyż ja nie jestem w stanie napisać o tej walce niczego sensownego a kopiować wypowiedzi innych urzytkowników forum nie będę.

Postanowiłem dodawać do moich typów skalę do 10 wg mnie prawdopodobieństwa trafności typu czyli 1/10 bardzo małe prawdopodobieństwo że wejdzie 10/10 pewne jak &quot;śmierć po kursie 1.00&quot; ????
 
N 23

nekar

Użytkownik
widziałbym raczej overa lub hradecką w hcp np. + 5.5, serena może nie wytrzymać kondycyjnie meczu.
n.
 
tennisfan 1

tennisfan

Użytkownik
19. Victoria Azarenka - Serena Williams 2.50 7,5/10

W wielkim finale na niebieskiej mączce zmierzą się Azarenka która w półfinale pokonała 2-0 Agnieszkę Radwańską oraz Williams która również 2-0 pokonała Hradecką.

Historia H2H jest interesująca gdyż zawodniczki te grały ze sobą 7 razy z czego 6 spotkań na szybkich nawierzchniach które wygrała Williams. Jedno spotkanie rozgrywane w 2009 roku. Wimbledon, jedyne spotkanie wygrane przez Azarenkę. Co ciekawe zawodniczki ostatni raz grały ze sobą w 2011 podczas turnieju U.S Open. Kolejna ciekawostka, nie grały nigdy pomiędzy sobą na clayu… więc będzie pierwsza okazja.
Mimo tego, że H2H korzystniejsze dla Williams stawiam na Azarenkę, oglądałem dwa półfinałowe mecze i wyciągnąłem kilka wniosków które pomogły mi w decyzji.

Azarenka jest mądrą zawodniczką, oglądając jej mecze mam wrażenie, że potrafi niemal do wszystkich rywalek dostosować swój styl gry i znajdywać ich słabe punkty. A słabym punktem Williams jest bieganie co było wyraźnie widać w 1 secie z Hradecką… nie ma co ukrywać spora waga Williams utrudni jej dobieganie do krosów Viktorii. Po raz 2 przypomnę, że gra jest na niebieskiej mączce, nawierzchni śliskiej, o czym kilka razy w półfinałowym meczu Serena się przekonała. Co prawda serwis Williams jest bardzo dobry ale jak trochę pobiega to i serwis będzie co raz słabszy.
 
tennisfan 1

tennisfan

Użytkownik
23.
???? Tenis - Rzym ATP clay-deble 7/10
Ferrer,Lopez F.-Naso,Volan. 1.20
Kubot,Tipsar.-Ander.K.,Tom. 1.50
24.
???? Tenis - Rzym ATP clay-single 6/10
Almagro N.-Cilic M. 1.55
Verdasco F.-Dolgopolov A. 1.65
Isner J.-Kohlschreiber P. 1.s +9.5 gema 1.60
Wawrinka S.-Haase R. 1.20
25.
???? Tenis - Rzym WTA clay-single 7.5/10
Martin.San.M.J.-Arvidss.S. 1.s +8.5 1.35
McHale Ch.-Niculescu M. 1.35
Goerges J.-Wozniak A. 1.s +8.5 gema 1.35
 
tennisfan 1

tennisfan

Użytkownik
zrobiło się kolorowo w temacie, nie o to chodziło ale spróbuje to zmienić.
Czas pograć za prawdziwe pieniądze dziś 2 kupony.

1
Jankovic J. (Srb) - Cirstea S. (Rou) 2,62
Pavlyuchenkova A. (Rus) - Kvitova P. (Cze) 3,79
Vinci R. (Ita) - Knapp K. (Ita) 3,21
Williams V. (Usa) - Halep S. (Rou) 3,21
AKO: 78,41
stwka 100
EW 7.841
Cirstea S. - bardzo duże prawdopodobieństwo wygranej, Jankovic w tym sezonie bardzo mi sie nie podoba co 2 piłka odbijana ramą w kosmos, monotonna gra środkiem koru.
Pavlyuchenkova A. - O ile Rosjanka zechce jest w stanie pokonać Czeszkę. Możliwe 3 sety Liczę na dobry serwis Pavlyuchenkovej i regularność, Kvitova nie lubi długich wymian na mączce, zobaczymy to tylko moje suche przemyślenia.
Knapp K. (Ita) - Młoda utalentowana Włoszka VS stara szkoła Vinci dwa różne style gry. Knapp moim zdaniem ma duże szanse, gra do końca urozmaica styl gry. Vinci i mączka? nie powiem że gra źle ale wydaje mi się że będzie to mecz przyjaźni i da awans młodszej o 4 lata rodaczce.
Halep S. - Moim zdaniem najbardziej nieprzewidywalna z powyższych zawodniczek... Venus na mączce to jak słonica na lodzie.... mimo solidnego serwisu nie widzę u niej żadnych zalet.
* Liczę się z tym że mogą się pojawić różne komentarze związane z moimi kontrowersyjnymi analizami, więc każdy ma swoje zdanie i może różnie interpretować spotkania, co do stawki jest wysoka ale dla niedowiarków mogę wysłać screen na PW.​
 
tennisfan 1

tennisfan

Użytkownik
2 Gasquet R. (Fra) - Melzer J. (Aut) +9.5 gema 1 set 1,73
Del Potro J.M. (Arg) - Llodra M. (Fra) 1,06
Lopez F. (Esp) - Granollers-Pujol M. (Esp) +9.5 gema 1 set 1,73
Kubot L. (Pol) - Starace P. (Ita) 1,58 Young D. (Usa) - Simon G. (Fra) 1,05
Djokovic N. (Srb) - Tomic B. (Aus) 1,05 McHale C. (Usa) - Sharapova M. (Rus) 1,14 Bacsinszky T. (Sui) - Errani S. (Ita) 1,08
Williams S. (Usa) - Voskoboeva G. (Kaz) 1,05
AKO: 7,14
stwka 200
EW 1.428 ** Bez zbędnego pitolenia.
 
tennisfan 1

tennisfan

Użytkownik


Przygodę z GR zacz zacząć.




Serra F. (Fra) - Lopez F. (Esp)
Koniec / krecz - Lopez F. (Esp)

Volandri F. (Ita) - Haas T. (Ger)
Volandri F. (Ita) 1 - 3 Haas T. (Ger)​

Kunitsyn I. (Rus) - Istomin D. (Uzb)​
Kunitsyn I. (Rus) 0-3 Istomin D. (Uzb)

AKO: 2,47
AKO: 1,82
Stawka: 300 f
EW: 546 f


✅ 246 f​
 
Do góry Bottom