>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tennis Masters Cup (Shanghai)

Status
Zamknięty.
rooni 135

rooni

Forum VIP
:idea: Nawierzchnia HARD
:idea: Pula Nagród: 4,450,000 $
:idea: Oficjalna strona turnieju


Red Group

1 R. Federer
4 I. Ljubicic
5 A. Roddick
7 D. Nalbandian


Gold Group

2 R. Nadal
3 N. Davydenko
6 T. Robredo
8 J. Blake



Red Group

1 B Bryan M Bryan
4 P Hanley K Ullyett
6 M Damm L Paes
7 J Erlich A Ram



Gold Group

2 J Bjorkman M Mirnyi
3 M Knowles D Nestor
5 F Santoro N Zimonjic
8 M Fyrstenberg M Matkowski
 
L 237

lookash

Użytkownik
W turnieju singla chcialbym aby wygral Andy Roddick ale i tak pewnie wygra Federer.A co do turnieju debla licze na polska pare ale szanse sa male.I tak wielkim sukcesem jest dojscie do najlepszej osemki par na swiecie ale jezeli udalo by sie cos ugrac to wspaniale.Jutro z rana czeka ich ciezki mecz z para szwedzko-bialoruska Bjorkman-Mirnyi.Trzymajmy kciuki za chłpakow. ????
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Nie zdazyłem zrobic na dzis analiz bo mnie nie bylo, ale wiczorem bede na jutro :mrgreen: Moze ja sie pokusze o wytypowanie tenisistów którzy wyjda z grupy :!:

Red Group: Federer, Roddick

Gold Group: Nadal, Davydenko
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Napewno faworytem jest Federer i chyba wygra ten turniej. Patrząc na forme poszczególnych zawodników, myśle że w finale spotkją sie Roddick i Fedek. Chociaż nie można lekceważyć innych zawodników. Federer już wygrał swój pierwszy mecz w którym pokonał Nalbandiana w trzech setach,a Roddick pokonał Ljubicica, także w trzech setach. Napewno ten turniej przyniesie nam wiele ciekawych meczy, i niech wygra najlepszy. Bardzo ciekawie zapowiada się także turniej deblistów w którym mamy Polską pare. Ich grupa jest trudna i ciężko będzie im wywalczyć awans z grupy, ale trzymajcie kciuki.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Ja tytułem wstępu dodam, żeby nie upatrywać Nadala jako wielkiego faworyta. KOKS (tam mówią na Nadala) jest słabiutki na Hardzie, można go spokojnie opykać (2x Berdych) i jakby był ewentualny półfinał z Roddickiem to stawiam 70% szans na zwycięstwo Andy&#39;ego jeszcze jak w nocy zaspokoi go Maria Szarapova (chodzą ze sobą od ponad 1 roku) to nie muszę mówić co się będzie działo :mrgreen: Co do Nikolaya Davydienki. Dla mnie to jest czarny koń, w hali ostatnio radził sobie nadzwyczaj dobrze, serwis i return fantastycznie działały. Dodam że rosyjscy zawodnicy i zawodniczki uwielbiają grać w turniejach gdzie jest sporo kasy (dolców $$) w puli nagród a kompletnie olewają te w których jest mizerna pula. Ten tureniej dla Denki będzie napewno niesamowitym przetarciem i wierzę że pokona kilku dobrych tenisistów (nawet Andyego Roddicka jest w stanie załatwić :! ???? niestety na Freda to o 10x za mało będzie....
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Davydenko N. v Robredo T. 1.25 ✅

Jak wiemy Rosjanin ostatni gra bardzo dobrze. I może zamieszać w tym turnieju. Jego przeciwnikiem jest Hiszpan Tommy Robredo, który niedawno nie mógł być do końca pewny udziału w tym turnieju, jednak gra i w pierwszym meczu spotka się z Davydenko. Oczywiście faworytem jest Rosjanin i chyba się kazdy z tym zgodzi że Nikolay, nie powinien mieć problemów i pokona Hiszpana. Tym bardziej że niedawno się spotkali i mimo iż były rozegrane trzy sety Rosjanin był przewarzjącą stroną.

Nadal R. v Blake J. 2.30 ✅

Nadal jest obecnie bez formy. Na Hardzie w tym sezonie grał fatalnie, żadnych znaczących sukcesów i napewno nie jest faworytem tego turnieju mimo iż zajmuje drugą pozycje w rankingu ATP. Blake w tym turnieju znalazł sie rzutem na taśme. Myśle że w tym meczu może powalczyć, chociaż ostatnio nie grał zbyt dobrze. W tym meczu stawiam na Blake, ponieważ Nadal jest w słabej formie i myśle że przegra swój pierwszy mecz tak samo jak Mouresmo.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
R. Nadal vs J. Blake

Wielki Nadal nie lubi, nie umi za bardzo grać na hardzie no ale mimo to musi poradzic sobie z amerykanine. Hiszpań jest przeciez druga rakietą świata i na pewno awansuje do półfinalu....James jestw słabej formie w ostatnich turniejach nie zachodził za daleko i moim zdaniem teraz z grupy złotej nie wyjdzie :!:

N. Davydenko vs T. Robredo

Rosjanin jest we wspaniałes formie, wygrał ostatni turniej w imponującym stylu :!: Widac, ze trafił z forma na turniej Masters i nie wyobrazam sobie aby mogło go zabraknąc w gronie czeterech najlepszych :!: Jutro zacznie od zwyciestrwa z Hiszoanem, który okres najlepszej formy w tym sezonie ma juz chyba za soba :wink:
 
W 2

wislak

Forum VIP
Nadal przegral!! Cos niesamowitego! I to z kim? z Blake&#39;em :/ nie moge w to uwierzyc ????

i brayanowie tez dostali... szkoda polakow ale nie pokazali nic ciekawego :/
 
pawwel 0

pawwel

Użytkownik
Widac ze mało sie co interesujesz tenisem i po kursach patrzysz :]
Blake juz 2 razy pokonał Nadala :] a to juz 3 jest
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
A Ty sie opierasz tylko na statystykach? Obaj w ostatnich turniejach nie zachwycali wec ich forma byla wielka niewiadomą.....Pierwszy set wspaniała gra obu....Jednak Nadal popełnił kilka błedow i przegrał.....2 set wspaniała gra Nadal wygrywał 4:0i... :roll: Nie moge tego opisac serce peka i skonczyło się na tiebreaku 7;0 :mrgreen: Nie mam pytań strasznie dziwny mecz. Ale Nadal mial takie fantastyczne zagrania a pozniej nie umiał przebic piłeczki...Oj w nastepnym sezonie nastepi zmiana na futelu drugiego tenisisty na swiecie :?: :!:
 
pawwel 0

pawwel

Użytkownik
No napewno kursy w przeciwienstwie do ciebie nie są dla mnie ŻADNYM oparciem.
Może i nie grali ostatnio za dobrze ale Blake jest o wiele lepszym tenisistą na Carpecie czy na Hardzie. No ale jak sie patrzy na kursy to cięzko o tym wiedzieć
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Jezeli myslisz, ze stwiam po kursach to jestes IDIOTA(wiem, ze otrzymam ostrzezenie, ake trudni musialem) Zobacz se moje kupony, typy i powiedz, ze stawiam po kursach albo ze zarobiłes na tenisie wiecej odemnie :roll: Nie rosmieszaj mnie......krytykowac se mozesz... ???? Smiac mi sie z Ciebie chce ech...... szkoda mi Ciebie :!:

Jest lepszym tenistą.... ???? Jak myslisz kto wygrał wiecej turnieji na tej nawieszchni?! :?:
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
R.Federer-A.Roddick 1.10 ✅

Mały finał. Dwaj faworyci do wygrania turnieju Mistrzów spotykają się w swoich drugich spotkaniach. Obaj wygrali swoje pierwsze spotkania w trzech setach. Myśle że Szwajcar, bez wątpienia wygra ten turniej. W Us Open, także sie spotkali i łatwo wygrał Fedek. To jest oczywiście pewniak, ponieważ moim zdaniem nikt nie jest mu w stanie zagrozić, ponieważ to jest zawodnik wielkiej klasy i nielicznym udało się go pokonać. Oczywiście kurs nie jest za wsoki ale zawsze można dołączyć go do kuponu.

D.Nalbandian-I.Ljubicic 3 sety 1.88 ✅

To jest raczej spotkanie o trzecie miejsce. Chorwat w swoim pierwszym meczu przegrał z Amerykaninem Roddickiem, a Hiszpan z Federerm, także w trzch setach. Myśle że obecnie obaj ci zawodnicy prezentują podobny poziom. W tym meczu typuje trzy sety, ponieważ będzie to zacięty mecz w którym nikt nie podda go bez walki.

B.Bryan/M.Bryan-M.Damm/L.Paes 1.15 ✅

Niespodziewanie, obecnie najlepszy debel na świece przegrał swój pierwszy mecz. Myśle że oni przyjechali tu z jednym cele, wygrać ten turniej. Żeby awnsować z grupy muszą wygrac to spotkanie, i myśle że ta presja która na nich ciąży musi spowodować że spokojnie wygrają ten mecz.

Ps. Pawweł i Widzu dostajecie upomnienie, mam nadzieje że nie będe musiał dawać ostrzeżenia ponieważ kłótnie w tym dziale nie będą miały miejsca.
 
pawwel 0

pawwel

Użytkownik
Jezeli myslisz, ze stwiam po kursach to jestes IDIOTA
jak masz problemy z hormonami to idź do wykwalifikowanych specjalistów. Nie zniże się do twojego poziomu. Za mało chleba zjadłeś zebym miał z tobą dyskutować w taki sposób
Zobacz se moje kupony, typy i powiedz, ze stawiam po kursach albo ze zarobiłes na tenisie wiecej odemnie
Własnie widze te twoje kuponiki w tym temacie. I jakoś nie widze żebyś szalał i jakieś mega bystre spostrzezenia miał. Dajesz mniejszy kurs poczym dopisujesz jakąs tobie tylko znaną filozofie. No dobrze.. zarobilem wiecej od Ciebie.
Przykład chodźby był z Hingis ???? &quot;Zaawansowana wiekowo&quot;...
Smiac mi sie z Ciebie chce ech...... szkoda mi Ciebie
juz nie płacz

Jest lepszym tenistą.... Jak myslisz kto wygrał wiecej turnieji na tej nawieszchni?!
Według danych oficjalnej strony ATP Blake wygrał w sumie 7 turnieji na twardej nawierzchni a Nadal 5.. biorąc jeszcze pod uwage bezpośrednie pojedynki wychodzi czarno na białym kto jest lepszy. No chyba ze jeszcze raz pierdzielniesz jakąs filozofie don kiszocie. ????
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Chłopakczku.....Porównaj ile zagrali turnieji na tej nawieszchni....a wiedzialem o tym kto wygral wiecej bezposrednich spotkań, Nadal chyba tylko z Blake i Bredychem ma ujenmny bilans :roll: Ale kiedys musi byc ten pierwszy raz.....Pisałem w analizie ze obaj w ostatnich tygodniach niczego nie pokazali, ze sa w slabej formie.... No ale Blake zagralem prawie cale dore spotkanie(za wyjatkiem poczatku 2seta) a Nadal mial tylko przebłyski genialnych zagran....

Co do Hingis chyba tylko ja typowałem na Mauresmo i wyjasnialem co mialem na mysli piszac wiekowa......typ siadl inni gratulowali przyznawali dobrego typy ze sie mylili itp aleCiebie na to nie stac.....Nie odpisuj juz na to co napisales...jak cchesz napisz do mnie na PW....Jak chcesz tu cos napisac, napisz analize bo jakos nie widze ich za duzo w twoim genialnym i wspanialym zapierajacym dwch w piesiach wykonaniu :roll:

KOŃCZMY TA ROZMOWE....... Mam jeszcze propozycje jak jestes takim kozakiem zallzymy sie o jakoms powazna sume na poczatku nastepnego sezonu kto bedzie miec lepsza skuteczosc przez caly przyszly sezon.....
 
pawwel 0

pawwel

Użytkownik
.....Nie odpisuj juz na to co napisales...jak cchesz napisz do mnie na PW....
Czyli mam rozumieć że te twoje nędzne gadanie i oczernianie mam uznać za właściwe ? Jakbyś troche miał ogłady i kultury w sobie to wiedziałbyś że po zaatakowaniu kogoś trzeba wysłuchać riposty, a nie zachowywac sie jak zacietrzeźwiony próźniak.

Chłopakczku.....
Do ojca tak mów.. do ojca.

.....Porównaj ile zagrali turnieji na tej nawieszchni....a wiedzialem o tym kto wygral wiecej bezposrednich spotkań, Nadal chyba tylko z Blake i Bredychem ma ujenmny bilans Ale kiedys musi byc ten pierwszy raz.....Pisałem w analizie ze obaj w ostatnich tygodniach niczego nie pokazali, ze sa w slabej formie....
rozumiem ze to jest twój argument na to &quot;kto wygrał wiecej turnieji na tej nawierzchni&quot; :roll: Przyznaj się do błędu i nie cuduj chłopcze. W normalnym życiu za wypowiedziane słowa bierze się odpowiedzialność a nie fanzoli jakieś frazesy odwracające kota ogonem. To raz
Co do Hingis chyba tylko ja typowałem na Mauresmo i wyjasnialem co mialem na mysli piszac wiekowa
no pewnie. Napisałeś coś z jej kontuzją.. tyle co ma piernik do wiatraka ? Wiek a kontuzja ? Skrót myslowy ?... to już było.

......typ siadl inni gratulowali przyznawali dobrego typy ze sie mylili itp aleCiebie na to nie stac.
W przeciwieństwie do innych , nie praktykuje obopólnego lizodupstwa tak więc nie do mnie te słowa. No ale jeśli taki kult gratulowania wzajemnego jest praktykowany na forum to sie nie dziwie skąd masz az tyle tych postów. 8)

napisz analize bo jakos nie widze ich za duzo w twoim genialnym i wspanialym zapierajacym dwch w piesiach wykonaniu
Bo w przeciwieństwie do Ciebie mam ważniejsze priorytety życiowe niż wyłącznie spędzanie czasu na forum.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ech Ty mnie zatakowales i tak sie ciagnie....to nie temat do kłutni....A z toba nie warto gadac wyzej srasz nic dupe masz....Wiecej tu mojej odpowiedzi nie zobaczysz. zegnaj
 
W 2

wislak

Forum VIP
nie gram tyle na kursach ale Nadal jest dla mnie po Federerze najlepszy ???? i moze ma slabosc do Blake&#39;a ale jednak myslalem ze wygra na lacjie...
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Nadal miał kontuzję barku, mało kto o tym wiedział, a po 2 Blake to typowy hardziarz, KOKS jest o 50% słabszy na hardzie, jego żywioł to Clay. Kurs był aż taki wysoki kurs na koksa o tą kontuzję, kto wiedział ten zagrał na Blake&#39;a.


A co do WIDZA.... po jaką cholerę wszczynasz kolejną kłótnię na forum :idea:
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
No narazie nieźle mi idzie w tym turnieju 5/5 mam nadzieje że dalej tak będzie:

J.Blake-N.Davydenko 1.90 ⛔

Obaj wygrali swoje dwa pierwsze spotkania. Blake pokonał w dwóch setach Nadala, a Davydenko w trzech setach Hiszpana Robredo. Mimo iż Blake pokonał drugą rakiete świata, moim zdaniem nie jest faworytem tego meczu. Ponieważ jak wiemy Nadal jest w bardzo słabej formie. Davydenko jednak gra bardzo dobrze, jest w wysokiej formie i myśle że to jest pewniak do wyjścia z grupy. Obstawiajcie na niego, ponieważ Blake nie jest w takiej formie by sprostać Rosjaninowi.

R.Nadal-T.Robredo 1.16 ✅

Hiszpan w pierwszym meczu dosyć niespodziewanie łatwo przegrał z Blake 2:0. Musi wygrać ten mecz, jeżeli chce mieć chociaż teoretyczne szanse na awans z grupy. Myśle że Robredo w tej grupie niestety przegra wszystkie spotkania, podobnie jak u pań Dementieva. Myśle że można spokojnie grać na Nadal chociaż kurs nie jest za wysoki.

JBjorkman/M.Mirnyi-M.Knowles/D.Nestor 1.75 ✅

Dla Polskich kibiców lepiej by było gdyby ten mecz wygrali Bjorkman/Mirnyi ponieważ wtedy są jeszcze teoretyczne szanse na awans, oczywiśice jeżeli wygrają jutrzejszy mecz. W pierwszy meczy obie pary, pokazały że przyjechali tutaj z jednym celem, wygrać turniej. Szanse rosna ponieważ bracia Brayan, nie zachwycają. W tym meczu, jednak typuje pare Bjorkman/Mirnyi ponieważ grają dobrze, i do końa będą walczyć o pierwszą pozycje w rankingu ATP deblistów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom