>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Tennis by Lutek

lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
NHL regular season: (21-12) +983 PLN

Zakład &quot;włącznie z dogrywką i rzutami karnymi&quot; start: 1:30

#34 :hokej:
Chicago Blackhawks OT @ Minnesota Wild
▶ [1,88] ⛔ (2:3 SO)
------------------------------------------------------------------------------
▶ Buk: PinnacleSports / Stawka: 170 PLN / PW: 150 PLN

Przy aktualnej formie jaką prezentują Hawks, sprawa tutaj wydaje się być dość prosta nawet z solidnie wyglądającymi ostatnio Dzikusami. Hawks nie przegrali jeszcze w tym sezonie i po raz kolejny podkreślę tutaj ich sktueczną ofensywę oraz równie dobrą postawę w meczach wyjazdowych. Wild robią postępy, fajnie to wygląda na przodach z widocznym Parise i przedewszystkim skutecznym powerplay&#39;em ,a jeśli... Backstrom nie popełnia głupich błędów (Predators ???? ) , to również uchodzi za mocny punkt między słupkami. Cały team przedstawia się bardzo obiecująco, jednak jutro podejmą jeszcze lepiej presperującą ekipę z niezwykle silną ofensywą. Hawks są wypoczęci, podczas gdy Wild trudzili się i głowili dzisiejszego wieczoru z Jackets, ponadto bilans ostatnich bezpośrednich spotkań przemawia zdecydowanie za goścmi.

#35 :hokej:
Edmonton Oilers @ Phoenix Coyotes OT
▶ [1,92] ⛔ (2:1 OT)
---------------------------------------------------------------------------
▶ Buk: PinnacleSports / Stawka: 170 PLN / PW: 156 PLN

Starcie pomiędzy Nafciarzami a Kojotami to jeden z tych meczów , gdzie bramki mogą padać od samego początku do końca - w błyskawicznym tempie, tym bardziej patrząc na osłabienia defensywne obu ekip, a z drugiej strony silne i skuteczne linie na przodach. Podkreślałem kilka razy, że Oilers to fajna ekipa z kilkoma nieźle zapowiadającymi się gwiazdeczkami młodego pokolenia w składzie, którzy grać i strzelać potrafią, ale trudno oszacować jak to będzie wylgądać na dłuższą mete i czy przypadkiem nie powtórzą się losy z poprzedniego sezonu. Na pewno trzeba wygrywać z doświadczonymi ekipami pokroju Coyotes, choć ja tutaj jestem innego zdania i uważam że to gospodarze mają w tego typu &#39;match up-ach&#39; więcej w zanadrzu i pójście na ewentualną wymiane ciosów zadziała tutaj z korzyścią właśnie dla nich. Kojoty po pewnym zwycięstwie nad Preds i niezłym debiucie Johnsona w bramce, dziś powinni podejść do pojedynku pewni siebie i z odpowiednim planem na grę. Przedewszystkim muszą od samego początku solidnie rozmieszczać się w defensywie i pilnować pleców, grać mądrze nie popełniając wielu kar, tym bardziej że Oilers to aktualnie najlepiej punktująca ekipa z PP. Ponadto jednym z głównych obowiązków będzie utrzymanie dobrej postawy w ofensywie, o którą staram się być dobrej myśli uwzględniając obraz ostatnich meczów. Bilans spotkań obu ekip przemawia tutaj zdecydowanie za gospodarzami, do tego dochodzi jeszcze słaba postawa Nafciarzy na wyjazdach. Myślę ,że Kojoty podbudowani ostatnim zwycięstwem, zadbają tutaj o komplet a sam Johnson w bramce udowodni ,że z Predators nie był to jednorazowy przebłysk i pokaże się z równie dobrej strony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
NHL regular season: (21-14) +643 PLN

Zakład &quot;włącznie z dogrywką i rzutami karnymi&quot; start: 1:00

#36 :hokej:
Pittsburgh Penguins OT @ New York Rangers
▶ [2,03] ✅ (3:0)
--------------------------------------------------------------------------------
▶ Buk: PinnacleSports / Stawka: 150 PLN / PW: 154 PLN

Oba zespoły mają do tej pory w dorobku po trzy zwycięstwa/porażki, a patrząc pod względem aktualnej formy - również okresla się to miarodajnie w dwóch przypadkach. Pens nie wygrali jeszcze w tym sezonie na swoim terenie i można doszukać tutaj kilku mankamentów w ich grze, które jak widać przełożyły się na ostatnie rezultaty chociażby z Isles czy wcześniej z Leafs. Mimo wszystko w delegacjach wygląda to lepiej i efektywniej, a dziś wjeżdzają na teren gdzie gra im się wyjątkowo dobrze; 3 zwycięstwa z rzędu w NY z dorobkiem 15 goli i ogółem 5 zwycięstw z rzędu z Rangers. Ponadto Strażnicy przystąpią bez kontuzjowanego Callahana. Stawiam tutaj na gości i choć nie należą ostatnio do regularnych ,tak na meczach wyjazdowych radzą sobie nieźle, a jutro w Nowym Jorku z odwiecznym rywalem zaangażowanie powinno sięgnąć zenitu.

#37 :hokej:
St. Louis Blues OT @ Columbus Blue Jackets
▶ [1,61] ✅ (4:1)
-------------------------------------------------------------------------------
▶ Buk: [URL='http://www.pinnaclesports.com/default.asp?language=British&amp;LExt=bri&amp;refer=xforumbuch']PinnacleSports[/URL] / Stawka: 250 PLN / PW: 152 PLN

Dla mnie tutaj sprawa jest niezwykle prosta; Blues to jedna z najlepszych ekip i najwyrazniej nie zamierzają spuszczać z tonu również w tym sezonie. Przegrali do tej pory tylko w Chicago i niesądze, by nawet dobrze dysponowani u siebie Jackets byli na siłach tutaj ppodyktować w jakimś stopniu warunki. Kadra Niebieskich w całym zestawieniu, a między słupkami wystąpi Elliott. Spodziewam się tutaj twardej i pełnej dominacji ze strony gości od samego początku, kurs trochę za niski ale myślę ,że wyciskanie &quot;soku&quot; jest tutaj w zupełności warte i całkowicie na miejscu.

#38 :hokej:
Nashville Predators OT @ Los Angeles Kings
▶ [2,39] ✅ (2:1 SO)
--------------------------------------------------------------------------------
▶ Buk: PinnacleSports / Stawka: 150 PLN / PW: 208 PLN

Postawa Preds w ostatnim okresie pozostawia wiele do życzenia, ale w tym match&#39;upie pokładam w nich spore szanse i nadzieje na sukces, tym bardziej że z ekipą pokroju Kings i ich kulejącą ofensywą będa mieli sporo szans do efektywnego manewru. Królowie to aktualnie najsłabiej prosperujący team pod względem powerplay, nie mówiąc już o mnożącej się ilości ślepaków jaką częstują swoich przeciwników z meczu na mecz. Preds w tym rozrachunku wyglądają niewiele lepiej i będą musieli się sporo natrudzić przechodząc przez solidne filary w defensywie Kings. Mimo wszystko jestem dobrej myśli i uważam ,że Trotz dziś odpowiednio uformuje linie i będa na dobrej drodze by zgarnąć komplet i odbić na odpowiedni tor.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Statystyki za Styczeń.

Kupony podane : 73
Kupony trafione : 44 - 61% skuteczności
Kupony nietrafione : 28
Kupony zwrócone : 1
Suma stawek : 11,300 PLN
Suma wygranych : 13,307 PLN
Zysk/Strata : +2007 PLN
Yield : 17,76%

Dobry start w nowym roku. Liczę , że kolejne miesiące będą równie udane. Po południu startujemy pełną parą z kolejnymi typami NHL.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
NHL regular season: (24-14) +1157 PLN

Zakład &quot;włącznie z dogrywką i rzutami karnymi&quot; start: 1:00

#39 :hokej:
Ottawa Senators @ Carolina Hurricanes OT
▶ [1,83] ✅ (0:1)
--------------------------------------------------------------------------------
▶ Buk: PinnacleSports / Stawka: 200 PLN / PW: 166 PLN

Sens to aktualnie jedna z najlepszych ekip na wschodzie, dodatkowo z najskuteczniejszym bramkarzem - Andersonem, który od początku sezonu odwala kawał dobrej roboty. Wyniki są, gole również ale w najbliższym okresie będą musieli zmierzyć się z wielką stratą kadrową - kontuzjowany został bowiem Spezza, który do tej pory dyrygował całą ofensywą i pełnił tam kluczową rolę. Senatorzy już w poprzednim sezonie zaczęli udowadniać swoją wartość, jednak częto przychodził moment &quot;regresu&quot; formy i te rezultaty ulegały zmianie, czasem nawet na dłuższy okres. Dziś zmierzą się z Huraganami, którzy po wolnym starcie, wydają się powoli odbijać na właściwy tor; najpierw dwa pewne zwycięstwa z Sabres i ostatnio zcięty mecz z Bruins i choć przegrany, tak z nienajgorszym skutkiem. Ward w bramce ostatnio nieco poniżej oczekiwań, ale liczę że jego dni w końcu nadejdą. Wiele się tutaj rozpisywał nie będę, po prostu uważam ,że ten match&#39;up jest w zasięgu gospodarzy, tym bardziej że Senatorzy mogą powoli odczuwać skutki tych maratonów i wielu zwycięstw.

#40 :hokej:
St. Louis Blues @ Detroit Red Wings OT
▶ [1,94] ✅ (3:5)
----------------------------------------------------------------------------
▶ Buk: PinnacleSports / Stawka: 200 PLN / PW: 188 PLN

Blues z dnia na dzień jasno pokazują jak mocną i liczącą się ekipą w tym sezonie niewątpliwie są. Nie ma tutaj znaczenia, czy grają na wyjezdzie czy u siebie - choć w tym drugim przypadku są właściwie nie do zdarcia. W porównaniu do poprzedniego sezonu strzelają jeszcze sporo bramek i na prawdę trzeba zagrać na wysokim poziomie, by móc się liczyć z nimi w jakiejkolwiek rywalizacji. Ja osobiscie dziś będe szukał takiej szansy, tym bardziej że przyjeżdzają na ciężki teren po zaledwie kilkunastu godzinach od wygranego meczu w Columbus. Na inauguracje sezonu wygrali z Wings aż 6:0 i dziś jestem pewien, że ten mecz będzie o wiele bardziej wyrównany i z większą korzyscią dla gospodarzy, którzy mogą tutaj pokusić smiało się o rewanż. Do kadry Wings powróciło kilku graczy po przebytej rekonwalescencji i szczególnie pod wzgledem defensywnym wygląda to coraz lepiej, a na pewno będa musieli się sporo napracować przy mocnej ofesnwysie gości i ich skutecznym PP. DRW od dawna dyktowali warunki na swoim terenie i dziś jestem pełen optymizmu na dobry występ z ich strony i zgarnięcie kompletu w Michigan.

#41 :hokej:
Minnesota Wild @ Anaheim Ducks OT
▶ [1,84] ✅ (1:3)
-------------------------------------------------------------------------
▶ Buk: PinnacleSports / Stawka: 200 PLN / PW: 168 PLN

Bardzo mi się podoba ogólna postawa Dzikusów w tym sezonie i ich zaangażowanie, szczególnie na własnej tafli gdzie jak widać są na prawdę mocni. Wygrali dwa spotkania z rzędu, w tym zdołali przerwać znakomitą passę Blackhawks duelując ich w rzutach karnych. Jeśli chodzi o Kaczki, to wciąż podtrzymuje zdanie ,że ten sezon może być dla nich bardzo udany i w porównaniu do poprzedniego - przełomowy. Mają na prawdę mocny i doświadczony skład, a po ostatnich wynikach widać ,że pod względem grywalności wygląda to dobrze. Bardzo dobry mecz z Sharks i choć przegrany, tak w zupełności twierdze, że zrobili tam na prawdę sporo i brakło po prostu szczęscia. Dziś spora okazja, by odegrać się na własnym terenie gdzie w tego typu rywalizacjach są na pewno faworytem.

#42 :hokej:
Chicago Blackhawks OT @ Vancouver Canucks
▶ [2,09] ⛔ (1:2 SO)
-----------------------------------------------------------------------------------
▶ Buk: PinnacleSports / Stawka: 150 PLN / PW: 163 PLN

W tym spotkaniu emocje będą niewątpliwie sięgać zenitu. Nucks póki co to dla mnie spora niewiadoma, nie są zbyt regularni i szwankuje ich &quot;special teams&quot; i choć z ekipami niższego rzędu wygrywać powinni, tak rywalizując z jedną z najlepszych ofensyw na zachodzie mogą być już lekkie problemy. Pytanie tylko jak po przegranym meczu z Wild podejdą tutaj do rzeczy Hawks. Poza wspominaną przezemnie ich siłąna przodach, warto też zwrócić uwagę na nieźle prosperującego Crawforda w bramce, który notuje coraz lepsze wyniki. Dla mnie Blackhawks w aktualnym stanie rzeczy są ekipą lepszą, z większymi możliwościami i uważam, że mogą jak najbardziej tutaj w Vancouver pokusić się o kolejne punkty do kolekcji, tym bardziej że nie ma dla nich znaczenia czy grają na wyjeździe czy u siebie. I will roll with hot team here. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
NHL regular season: (27-15) +1529 PLN

Zakład &quot;włącznie z dogrywką i rzutami karnymi&quot; start: 20:00

#43 :hokej:
Buffalo Sabres OT @ Montreal Canadiens
▶ [2,18] ⛔ (1:6)
-----------------------------------------------------------------------------
▶ Buk: PinnacleSports / Stawka: 200 PLN / PW: 236 PLN

Na początek sesja wieczorna i starcie Sabres w Montrealu. Habs zrobili solidny krok od początku tego sezonu i ich postawa z każdym dniem wygląda coraz lepiej. W podobnych superlatywach mogę śmiało oceniać tutaj Sabres i choć nie mają tak ładnego bilansu wygranych spotkań, tak ostatnie zdobycie Bostonu zrobiło na mnie spore wrażenie i nie będę tutaj zwalał winy na Raska w bramce Bruins i jego słabszej dyspozycji - Sabres po prostu zagrali z polotem i na typowe wyniszczenie, co jest chyba najkorzystniejszą opcją w starciu z Niedźwiedziami. Bardzo dobrze spisuje się również Miller w bramce, który wciąż daję rady i nie zawodzi w krytycznych momentach. Myślę że to zwycięstwo dodało tylko sporej pewności w obóz Sabres i z tak dobrze prosperującą ofensywą będą w stanie odnaleźć się w Montrealu, tym bardziej że nawet bilans bezpośrednich spotkań przemawia tutaj ZDECYDOWANIE za goścmi.

#44 :hokej:
Edmonton Oilers OT @ Colorado Avalanche
▶ [2,15] ⛔ (1:3)
-------------------------------------------------------------------------------
▶ Buk: PinnacleSports / Stawka: 200 PLN / PW: 230 PLN

Obserwuje sobie od jakiegoś czasu młodzików z Edmonton i poza przerośniętym ego niektórych zawodników i kozactwie ze strony Yakupova ???? radzą sobie całkiem przyzwoicie. Na uwagę zasługuje ta niezwykła moc w ofensywie i na prawdę solidny powerplay, który jest na tyle skuteczny, że właściwie w każdym meczu zdobywają gola z przewagi. Ponadto nieco stabilniejszy Dubnyk w bramce, od którego wiele będzie zależeć w dalszej fazie sezonu. Jeśli chodzi o Lawiny, to niestety mają poważny problem; wyleciał prawdopodobnie na cały sezon kontuzjowany Downie i nie tak dawno Landeskog, wobec którego nie wiadomo jeszcze kiedy wróci na lód. Ogółem ich gra nie wygląda dobrze i poza nielicznymi przebłyskami jak chociażby ostatnie zwycięstwo z Flames, nie wróżę tutaj nic wielkiego. Nafciarze są mocniejsi, ambitniejsi i rządni krwi. Stawiam na młodocianów.

#45 :hokej:
New York Rangers OT @ Tampa Bay Lightning
▶ [2,01] ✅ (3:2)
----------------------------------------------------------------------------------
▶ Buk: PinnacleSports / Stawka: 200 PLN / PW: 202 PLN

W tym meczu troszkę ciężko zagrać mi przeciwko najgorętszej, najlepiej grającej na swoim terenie i jednocześnie najskuteczniejszej ekipie na zachodzie. Jednak przez taki pryzmat wiele osób tutaj zapomnina o tym , jak dobrym zespołem w tego typu rywalizacjach mogą okazać się Strażnicy. Co prawda ich aktualna dyspozycja przedstawia się średnio, ale wierzę że z każdym dniem będą rosnąć w siłę i wyjdą na top ligi. Lightning tłuką po koleji wszystkich napotkanych na swej drodze, jednak dziś z dobrze operującymi w schemacie &quot;defense-offense&quot; Rangersami staną przed moim zdaniem najtrudniejszym zadaniem w tym sezonie. Do tego może tutaj dojść zmęczenie gospodarzy po dzisiejszej strzelaninie z Odrzutowcami. Stawiam tutaj na Strażników i ich pierwsze zwycięstwo na wyjeździe w tym sezonie.

#46 :hokej:
Los Angeles Kings OT @ Anaheim Ducks
▶ [1,90] ⛔ (4:7)
----------------------------------------------------------------------------
▶ Buk: PinnacleSports / Stawka: 220 PLN / PW: 198 PLN

Kings jak na mój gust konsekwentnie wyłapują swój rytm i styl do jakiego przyzwyczaili nas oglądać. Wnoszą sporo urozmaicenia w ofensywie i powoli zaczyna funkcjonować powerplay. Defensywnie jak zwykle na plus, a przekonali się o tym Predators czy wcześniej Canucks i na pewno poznają się o tym również Ducks podczas jutrzejszego starcia. Nie skreślam definitywnie szans Kaczek w tego typu match&#39;upie ,ale bardziej wypoczęci tutaj Królowie zrobią wszystko ,by znaleźć skuteczny sposób na gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
NHL regular season: (25-17) +1111 PLN

Zakład &quot;włącznie z dogrywką i rzutami karnymi&quot; start: 1:00

#47 :hokej:
Pittsburgh Penguins OT @ Washington Capitals
▶ [1,80] ✅ (6:3)
----------------------------------------------------------------------------------
▶ Buk: PinnacleSports / Stawka: 200 PLN / PW: 160 PLN

Pingwiny to bestie na wyjazdach i nie mam ku temu żadnych wątpliwości, do tego w końc zagrali wczoraj w swoim stylu i Diabły nie mieli na tafli prawa do zająknięcia. Dziś teren na pozór trudny, ale tylko na pozór ponieważ Stołeczni dopiero się rozkręcają, a Pens to zdecydowanie ostatnia ekipa na zachodzie, przy której można śmiało podkręcać swój poziom i przedewszystkim ostatnia która na to pozwala. Dziś w bramce Ex Stołeczny - Vokoun, który zaliczył już w tym sezonie dwa bardzo udane mecze (w tym jeden shutout) , a po drugiej stronie Holtby , który w końcu zanotował pierwszy udany występ z Flyers i być może wygryzie z &#39;jedynki&#39; Neuvritha. Tutaj na papierze przewaga po stronie Capitals, ponieważ Pens są w sytuacji back to back , ale myślę że w tym wypadku mimo wszystko nie będzie to miało znaczenia dla rozpędzonych po wczorajszym meczu Pingwinów, którzy powinni wykorzystać niemrawę jeszcze zaplecze gospodarzy.


#48 :hokej:
Ottawa Senators OT @ Montreal Canadiens
▶ [2,10] ⛔ (1:2)
------------------------------------------------------------------------------
▶ Buk: [URL='http://www.pinnaclesports.com/default.asp?language=British&amp;LExt=bri&amp;refer=xforumbuch']PinnacleSports[/URL] / Stawka: 175 PLN / PW: 192 PLN

Tutaj spodziewam się dość wyrównanego pojedynku i nawet kursy jasno to sugerują. Jeśli chodzi o Senatorów, to wielki plus powinien na wstępie powędrować tutaj do Andersona, który jest aktualnie jednym z najlepszych bramkarzy w lidze (tak wiem, podkreślam to już chyba trzeci raz) , do tego dochodzi bardzo mocna defensywa i punktujące linie na przodach, które będą musiały w przyszłości radzić sobie bez ich kluczowego strikera - Spezzy. Wspominałem ostatnio ,że może to miec na dłuższą mete znaczenie, jednak z Canadiens zaledwie kilka dni temu nie mieli największych problemów wygrywając 5:1. Dziś nie spodziewam się pogromu, ponieważ grają w Montrealu, jednak gospodarze po tym jak nałożyli sporo sił ostatniego popołudnia ogrywając Sabres, mogą dziś to zdecydowanie odczuć a Senatorzy to z pewnoscią team, który takie podknięcia bez problemu wykorzystuje - i to z nawiązką ????

#49 :hokej:
Florida Panthers OT @ Buffalo Sabres
▶ [2,40] ✅ (3:2)
-------------------------------------------------------------------------
▶ Buk: [URL='http://www.pinnaclesports.com/default.asp?language=British&amp;LExt=bri&amp;refer=xforumbuch']PinnacleSports[/URL] / Stawka: 150 PLN / PW: 210 PLN

Muszę przyznać, że zbyt dalekosiężnie wyszedłem wczoraj z opinią wobec Sabres. Efekt: totalny łomot w Montrealu i właściwie zero jakiegokolwiek zaangażowania w grę, co słusznie znalazło odzwierciedlenie w widniejący rezultat. Na pewno w tym rozrachunku Pantery nie przedstawiają się lepiej, ale ich ostatnie przebudzenie , szczególnie w ofensywie dało do zrozumienia ,że powoli ta gra - miejmy nadzieję, będzie ulegać zmianie i tragiczny bilans odejdzie w zapomnienie. Dziś przylot do Buffalo i choć gospodarze są tutaj faworytem, tak nie sądze by byli typowym pewniakiem , tym bardziej że Pantery są bardziej wypoczęci i myślę , że po ostatnim wysokim zwycięstwie będą napompowani entuzjazmem i chęcią do dalszego progresu.

#50 :hokej:
New Jersey Devils @ New York Islanders OT
▶ [1,87] ⛔ (3:0)
--------------------------------------------------------------------------------
▶ Buk: [URL='http://www.pinnaclesports.com/default.asp?language=British&amp;LExt=bri&amp;refer=xforumbuch']PinnacleSports[/URL] / Stawka: 200 PLN / PW: 174 PLN

Poprzedni słaby sezon Wyspiarzy to już tylko historia, w tym sezonie wystartowali bardzo solidnie i jeśli tylko zdołają utrzymać tą dyspozycje będą się na pewno liczyć z najlepszymi. Aktualnie mają na koncie takie ekipy jak Lightning, Penguins czy własnie Devils , a dziś znajdują się w korzystniejszej sytuacji, ponieważ Diabły grali wczoraj w Pensylwanii i na pewno odczują trudy tamtego meczu, gdzie zostawili sporo zdrowia, ponadto w bramce zabraknie dziś Martiego, którego zastępuje Hedberg co na pewno jest tutaj sporym handikapem w stronę Islanders. Ich głównym atutem jest zdecydowanie najlepszy jak do tej pory powerplay w lidze, z którego punktują właściwie w każdym meczu i nawet w ostatnim starciu z Devils ustrzelili 2 gole po przewadze. Po cichu liczę, że po obiecującym road tripie , we własnej hali ta dyspozycja będzie kontynuacją i rozbite Diabły nie będa dziś wielką zaporą do przejścia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
NHL regular season: (27-19) +1111 PLN

Zakład &quot;włącznie z dogrywką i rzutami karnymi&quot; start: 3:00

#51 :hokej:
Vancouver Canucks OT @ Edmonton Oilers
▶ [1,85] ✅ (3:2 OT)
-------------------------------------------------------------------------------
▶ Buk: PinnacleSports / Stawka: 200 PLN / PW: 170 PLN

Dość ciekawy match&#39;up nam się zapowiada, tym bardziej że na samym początku sezonu Nafciarze wręcz skradli zwycięstwo Nucks sprzed nosa, prowadząc 2:0 i ostatecznie przegrywając po rzutach karnych. Od tamtej pory nieco się zmieniło, przedewszystkim umocniła się defensywa z rewelacyjnym Luongo między słupkami, który wygryzł Schneidera - i moim zdaniem postąpiono tutaj jak najbardziej słusznie. Ponadto &#39;special teams&#39; a przedewszystkim penalty kill ,który rewelacyjnie funkcjonował już w ostatnim meczu z Blackhawks. Co do Oilers, to mam mieszane uczucia i miewają przebłyski w tej swojej &quot;overrated&quot; ofensywie , jednak w ostatnim meczu z Avalanche zagrali słabo i mógłbym tutaj użyć nawet mocniejszych słów, ponieważ Lawiny w aktualnej chwili nie są wymagającym przeciwnikiem i na pewno taka postawa ze strony młodzików nie napawa tutaj optymizmem. Mecz meczowi nie równy, ale Canucks to już inna półka a patrząc na ich ostatnie rezultaty i postawę w poszczególnych formacjach , myślę że z czasem trafią tam gdzie ich miejsce, czyli na sam szczyt. Edmonton to teren trudny, ale na pewno do zdobycia i uważam ,że dziś czas na rewanż za tą porażkę z początku sezonu.

#52 :hokej:
San Jose Sharks @ Anaheim Ducks OT
▶ [1,98] ✅ (1:2)
---------------------------------------------------------------------------
▶ Buk: [URL='http://www.pinnaclesports.com/default.asp?language=British&amp;LExt=bri&amp;refer=xforumbuch']PinnacleSports[/URL] / Stawka: 200 PLN / PW: 196 PLN

Tutaj jeśli chodzi o Ducks można mówić w samych superlatywach, szczególnie jeśli chodzi o ostatni mecz z Kings. Zagrali tam na prawdę dobrze, wszystko funkcjonowało jak należy począwszy od szybkości jaką fundowali, po zgranie i precyzje w rozgrywaniu krążka skończywszy na zabójczym powerplay&#39;u. Rekiny to nie jest na pewno zespół, wobec którego można podejść na luzie - ich dotychczasowy bilans mówi wszystko ,ale ostatnie mecze pokazały ,że powoli wkrada się lekka zadyszka i w ich przypadku równie dobrze może nastąpić nagły zwrot i regres formy. Ponadto tydzień temu gościli na własnym terenie Kaczki i z czystym sumieniem stwierdzić muszę, że ekipą w większosci spotkania dominującą byli tam własnie Ducks i przegrali pechowo w samej końcówce meczu. Uważam, że jesli Kaczory pójdą do przodu i ten na prawdę godny uwagi epizod z ostatniego meczu z Kings powtórzą raz jeszcze, to będą przed sporą szansą na zgarnięcie tutaj kompletu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
NHL regular season: (29-19) +1447 PLN

Zakład &quot;włącznie z dogrywką i rzutami karnymi&quot; start: 1:00

#53 :hokej:
Pittsburgh Penguins OT @ New York Islanders
▶ [1,75] ✅ (4:2)
---------------------------------------------------------------------------------
▶ Buk: PinnacleSports / Stawka: 250 PLN / PW: 188 PLN

Na początek starcie a przedewszystkim wzmianka rewanżowa Pens po ostatniej porażce z Isles w Pensylwanii. Z całą pewnością będę tutaj po raz kolejny utrzymywał fakt, że Pingwiny to wyjazdowe bestie i jeśli tylko są w formie to w delegacji nie ma na nich mocnych, a forma własnie dopisuje i już w sobotnim meczu z Devils zademonstrowali na tafli wszystko to co potrafią najlepiej; szybka gra, sporo ofensywnych akcji i skuteczność. Wyspiarze to team nieobliczalny, mogący przysporzyć sporo trudu , ale brakuje im tej wrodzonej dominacji nad innymi ekipami i regularności ,dzięki której mogą pociągnąć dłuższy &#39;winning streak&#39;. Dla Pens będzie to nielada gratka, tym bardziej po bolesnej porażce u siebie liczę tym razem na odmienną rolę w tym meczu i pewne zwycięstwo z Islanders, u których już w niedziele było widać lekkie zawirowania na poszczególnych formacjach.

#54 :hokej:
New York Rangers @ New Jersey Devils OT
▶ [2,08] ✅ (1:3)
------------------------------------------------------------------------------
▶ Buk: [URL='http://www.pinnaclesports.com/default.asp?language=British&amp;LExt=bri&amp;refer=xforumbuch']PinnacleSports[/URL] / Stawka: 200 PLN / PW: 216 PLN

Patrząc na ten match&#39;up i markę jaką posiadają oba zespoły, przypomina mi się finał konferencji z ostatnich playoffów i niesamowicie wyrównana seria jaką potrafili nam zafundować. Po jednej stronie niesamowicie solidni w defensywie Rangers, potrafiący grać kontratakiem , a po drugiej &#39;all-round&#39; Devils z niezwykle funkcjonalnym forecheckingiem (powerplay) , pewnym penaltykill&#39;em oraz ogółem mocną ofensywą, która potrafi z każdego miejsca na tafli trafić do siatki, do tego z wciąż niezawodnym Brodeurem , który wręcz uwielbia takie rywalizacje i zawsze daje w nich maksimum od siebie. Aktualnie oba zespoły nie rozkręciły się jeszcze na tyle i może nie sięgają skillem do tamtej rywalizacji, jednak podoba mi się tutaj pozycja Diabłów i ich potencjalna szansa przeciwko Strażnikom. Rangers w defensywie prezentują się średnio, do tego na przodach nie ma jeszcze tego porozumienia na jakie wszyscy czekają po sprowadzeniu chociażby Nash&#39;a. Spodziewam się wyrównanej konfrontacji, lecz mimo wszystko z lekką nawiązką wobec Devils, którzy w koncu po kilku porażkach przełamali lody z Isles i liczę ,że to tylko prosty schemat na kolejne zwycięstwa.

#55 :hokej:
Chicago Blackhawks OT @ San Jose Sharks
▶ [2,07] ✅ (5:3)
-------------------------------------------------------------------------------
▶ Buk: PinnacleSports / Stawka: 200 PLN / PW: 214 PLN

Tutaj po raz kolejny pójdę w kierunku Blackhawks, z mianem jednych z najlepszych obecnie teamów w lidze. Po ostatnim spektakularnym zwycięstwie nad Flames uświadomili mi jasno ,że nie zamierzają jeszcze spuszczać z tonu i dwa dni odpoczynku to będzie wystarczająco sporo czasu na doładowanie akumulatorów. Po drugiej stronie Sharks, którzy po wyczerpującym meczu przegrali dziś w Anaheim i tutaj zwrócić trzeba uwagę na pewną przypadłość, która nęka ich od poprzedniego sezonu - mianowicie skuteczność, która następuje dość fazowo i zauważyłem ,że fenomen Rekinów twki w nagłym zrywie w ofensywie , który nie trwa regularnie ale jeśli już wejdzie w cykl to strzelają i to sporo, a w odwrotym wypadku potrafią się zabarykadować i oddać 30-40 strzałów bez jakiegokolwiek skutku. Po mocnym starcie i pewnych zwyciestwach nadszedł właśnie w ich szeregi moment zadyszki, do tego dochodzi sytuacja back to back i rządne krwi oraz zabójcze w ofensywie Blackhawks po drugiej stronie. Myślę ,że po takim kursie warto próbować gości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
NHL regular season: (32-19) +2065 PLN

Zakład &quot;włącznie z dogrywką i rzutami karnymi&quot; start: 1:00

#56 :hokej:
Boston Bruins OT @ Montreal Canadiens
▶ [1,92] ✅ (2:1)
----------------------------------------------------------------------------
▶ Buk: PinnacleSports / Stawka: 220 PLN / PW: 202 PLN

Tutaj zadanie może być nieco trudniejsze dla Bruins, ponieważ Habs w tym roku za wszelką cenę dążą by wymazać z siebie ciężar tego katastrofalnego poprzedniego sezonu. Wygrali w Montrealu 5 z rzędu , ale dziś przeciwnik zdecydowanie najtrudniejszy o bardzo dobrym potencjale fizycznym , solidnej defensywie i posiadający kilku strikerów z wyższej półki, którzy już w tamtym sezonie sukcesywnie punktowali przeciwko Canadiens. Podejście i motywacje Habs się ceni, ale uważam że Niedźwiadki to zespół idealny by zatrzymać tą efektowną passę w domu, tym bardziej że nawet bilans bezpośrednich spotkań jasno mówi ,że to Bruins są faworytem i &quot;powinni&quot; tutaj stanąć kolejny raz na wysokości zadania.

#57 :hokej:
Anaheim Ducks OT @ Colorado Avalanche
▶ [2,05] ✅ (3:0)
------------------------------------------------------------------------------
▶ Buk: http://www.pinnaclesports.com/default.asp?language=British&LExt=bri&refer=xforumbuchPinnacleSports / Stawka: 200 PLN / PW: 210 PLN

Oddsmakerzy chyba wciąż niezbyt ufnie podchodzą do tematu Ducks wystawiając ich po raz kolejny za cenę 2,00+. Ja zamierzam konsekwentnie z tego korzystać , tym bardziej że grają niesamowicie pewnie w ofensywie i przedewszystkim skutecznie , a moja wizja odnośnie udanego sezonu być może się sprawdzi. Po drugiej stronie Avalanche z dotkliwym szpitalem w kadrze, dodatkowo z brakiem regularności i powiedziałbym pomysłu na gre co sprawia ze w tym sezonie będą uchodzić za średniaka. U siebie coś tam jescze potrafią ugrać, choć jutro przeciwnik z wyższej półki i spodziewam się pewnego zwycięstwa ze strony Ducks.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
NHL regular season: (34-19) +2477 PLN

Zakład &quot;włącznie z dogrywką i rzutami karnymi&quot; start: 1:00

#58 :hokej:
Tampa Bay Lightning @ New Jersey Devils OT
▶ [1,83] ✅ (2:4)
---------------------------------------------------------------------------------
▶ Buk: [URL='http://www.pinnaclesports.com/default.asp?language=British&amp;LExt=bri&amp;refer=xforumbuch']PinnacleSports[/URL] / Stawka: 240 PLN / PW: 200 PLN

Diabły wywiązali się z wysokości zadania ogrywając Rangersów.. szczerze mówiac łatwo i przyjemnie, co świadczy na pewno o dobrej dyspozycji i solidnej realizacji taktycznej, która będzie zdecydowanie potrzebna dziś w nocy w starciu z Lightning. Bolts to jeden z najbardziej utalentowanych teamów w NHL z niezwykłym powerem w ofensywie , który niejednemu potrafi zawrócić w głowie, a z drugiej strony wykorzystujący jeden z najniewygodniejszych dla przeciwników system defensywny 1-3-1, który dla niektóych ekip jest trudnym do opanowania i często staje się pułapką w ich strefie. Dla Devils nie ma tutaj wiele przeszkód i znaczenia, czy podejmują dobrze usposobiony zespół w defensywie czy niezwykle silnych w ofensywie Lightning wobec których jestem pewien ,że konsekwentnie będa rozbijąć ich zapędy na swoim zapleczu. Ponadto dochodzi na ogół słabsza postawa wyjazdowa Lightning i bilans bezpośrednich spotkań, który jasno mówi , że Diabły to nie jest najwygodniejszy dla nich przeciwnik. Stawiam na gospodarzy, tym bardziej po przedwczorajszym meczu z Rangers dzięki któremu nabieram dodatkowej pewności wobec tego betu.

#59 :hokej:
Vancouver Canucks @ Minnesota Wild OT
▶ [2,05] ⛔ (4:1)
------------------------------------------------------------------------------
▶ Buk: [URL='http://www.pinnaclesports.com/default.asp?language=British&amp;LExt=bri&amp;refer=xforumbuch']PinnacleSports[/URL] / Stawka: 200 PLN / PW: 210 PLN

Dzikusy po nieudanym road tripie w końcu powracają na swoje śmieci, gdzie są zdecydowanie lepsi i pewni swego a fakt ile działacze wnoszą do tego zespołu na lini &#39;transferowej&#39; świadczy jedynie o poważnych zamiarach w tym sezonie. Jeśli chodzi o postawę i samą grę, to widzę tutaj sporo plusów - przedewszystkim są mocni w ofensywie i dobrze operują w powerplay i jeśli tylko poprawią skuteczność to na pewno będzie on sporym atutem. Nucks podnieśli swój level w stosunku do samego początku sezonu i wyrazy uznania należą się za niektore momenty w ich wykonaniu, a przedewszystkim wobec Luongo i jego pewną postawę w bramce. Dziś Lou zabraknie a jego zmiennik - Schneider nie jest najstabilniejszym punktem, tym bardziej że nie grał od ok. ponad tygodnia. Na pewno Wild nie są tutaj jakimś znaczącym faworytem ,z resztą kursy wszystko odpowiednio koligują, ja jednak uważam że atut własnej tafli być może nieczęsto sprawdza się w NHL ,ale w przypadku Dzikusów jest trochę inaczej i dostają tutaj niezłego &quot;kopa&quot;.

#60 :hokej:
Chicago Blackhawks OT @ Phoenix Coyotes
▶ [1,93] ✅ (6:2)
-------------------------------------------------------------------------------
▶ Buk: http://www.pinnaclesports.com/default.asp?language=British&LExt=bri&refer=xforumbuchPinnacleSports / Stawka: 215 PLN / PW: 200 PLN

Po raz kolejny miłe zaskoczenie z mojej strony jeśli chodzi o rozstawienie kursów w tym meczu. Kojoty są mocną ekipą , nieprzewidywalną i posiadającą spory arsenał - tutaj trzeba się zgodzić, ale brakuje im ostatnio regularności oraz pewniejszej postawy na poszczególnych formacjach, przez co sporo tracą a ze strzelaniem też bywają problemy. Blackhawks to aktualnie &quot;hottest&quot; team w lidze i oni z łatwością wyhaczą tutaj jakiekolwiek luki w defensywie Coyotes. Wiele się tutaj rozpisywał nie będę i po prostu idę w kierunku ekipy zgarniającej punkty w każdym meczu od początku tego sezonu, a o czymś to świadczy ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
NHL regular season: (36-20) +2677 PLN

Zakład &quot;włącznie z dogrywką i rzutami karnymi&quot; start: 2:30

#61 :hokej:
Anaheim Ducks OT @ Dallas Stars
▶ [1,90] ⛔ (3:1)
----------------------------------------------------------------------
▶ Buk: [URL='http://www.pinnaclesports.com/default.asp?language=British&amp;LExt=bri&amp;refer=xforumbuch']PinnacleSports[/URL] / Stawka: 225 PLN / PW: 202 PLN

Dziś tylko jeden mecz w ofercie i to ten, który przynajmniej dla mnie wydaje się być dość łatwy do przewidzenia (tak, to nadwyraz odważne stwierdzenie w NHL ???? ). Ducks są w niesamowitej formie i wydaje mi się ,że nie ma tutaj dla nich znaczenia czy grają na wyjeździe czy u siebie w domu; weterani z Selane czy Getzalfem na czele przeżywają drugą młodość, a ci młodzi pokroju Palmeriego odważnie dotrzymują im kroku. Jest jeszcze objawienie między słupkami - Victor Fasth , który nie przegrał jeszcze w tym sezonie a w ciągu dwóch ostatnich spotkań puścił tylko jeden krążek. Jeśli chodzi o Stars, to w ich przypadku dobre wyniki przeplatane są ze słabszymi epizodami i ciężko oczekiwać od nich spotkania na wysokim poziomie. W tym rozrachunku Ducks prezentują się znacznie lepiej, są w formie i myślę ,że tych napompowanych strikerów nawet Lethtonen nie zatrzyma nadchodzącej nocy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
NHL regular season: (36-21) +2452 PLN

Zakład &quot;włącznie z dogrywką i rzutami karnymi&quot; start: 19:00

#62 :hokej:
Pittsburgh Penguins @ New Jersey Devils OT
▶ [2,17] ✅ (1:3)
---------------------------------------------------------------------------------
▶ Buk: [URL='http://www.pinnaclesports.com/default.asp?language=British&amp;LExt=bri&amp;refer=xforumbuch']PinnacleSports[/URL] / Stawka: 200 PLN / PW: 234 PLN
Dla Diabłów będzie to znakomity &#39;spot&#39; by wyłapać tutaj rewanż po ubiegłotygodniowej porażce z Pens, gdzie gospodarze wręcz wyduelowali ich w ofensywie i trafili na dość słaby dzień Brodeura. Od tamtej pory było już tylko lepiej - zaliczyli trzy pewne zwycięstwa z rzędu przy bardzo dobrej postawie na poszczególnych formacjach i przedewszystkim przy bardzo skutecznym PenaltyKill&#39;u , gdzie łącznie na 17 prób gry z przewag żadna z 3 ekip nie był w stanie trafić krążka w siatę. Wynik imponujący i dziś może być bardzo kluczową sprawą z Pingwinami, a Devils słyną z konsekwentnego rozbijania ofensywy przeciwników w swojej strefie. Na pewno spośród wszystkich ekip charakteryzujących się silną ofensywą, z Pens gra im się najtrudniej , jednak te rezultaty w Newark na przełomie ostatnich sezonów , a przedewszystkim 2011/2012 pokazują jasno ,że to już nie bedzie ten sam jednostronny hokej co w Pensylwani. Stawiam na gospodarzy, którzy są w znacznie lepszej formie niż w ubiegłym tygodniu i będący w tym sezonie na misji Brodeur zrobi wszystko, by zgarnąć rewanż. Ponadto goście przystąpią dziś bez Letanga, co jest ich znacznym osłabieniem w defensywie.

Mecz o 19:00. Wieczorem prawdopodobnie podam jeszcze jakieś propozycje na sesję nocną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
NHL regular season: (36-21) +2452 PLN

Zakład &quot;włącznie z dogrywką i rzutami karnymi&quot; start: 1:00

#63 :hokej:
Buffalo Sabres @ New York Islanders OT
▶ [1,88] ⛔ (3:2)
-----------------------------------------------------------------------------
▶ Buk: [URL='http://www.pinnaclesports.com/default.asp?language=British&amp;LExt=bri&amp;refer=xforumbuch']PinnacleSports[/URL] / Stawka: 225 PLN / PW: 200 PLN

Z sesji nocnej uderzamy pierw do NY. Isles po fajnym początku i niezłym tripie na wyjazdach zeszli nieco poniżej pewnego poziomu i ich główne atuty zaczęły zanikać, ale dziś wierzę w szczególny postęp, tym bardziej że po drugiej stronie słabe dotychczas Buffalo Sabres. Na pewno ich ostatnie spektakularne zwycięstwo z Canadiens może nakręcić pewność siebie ,jednak poza kilkoma przebłyskami nie ma tam rewelacji; mowa tutaj chociażby o Millerze w bramce, którego skill w ostatnim okresie gdzieś sobie przepadł - puszcza średnio 3 krążki na mecz, a dodatkowo w przeszłości jego rywalizacje przeciwko Islanders ogólnie nie nalezały do najlepszych. Na uwagę zasługuje na pewno Vanek czy Pomniville , ale sami nie będą moim zadaniem w stanie wziąć po raz kolejny ciężaru gry na siebie , tym bardziej z Isles którzy po tych ostatnich porażkach i na prawde wyrównanych meczach będą podwójnie głodni sukcesu i kompletu punktów.

#64 :hokej:
Nashville Predators OT @ Minnesota Wild
▶ [2,08] ⛔ (1:2)
-----------------------------------------------------------------------------
▶ Buk: http://www.pinnaclesports.com/default.asp?language=British&LExt=bri&refer=xforumbuchPinnacleSports / Stawka: 200 PLN / PW: 216 PLN

Wild przechodzą aktualnie regres formy, który w całkiem podobny sposób nękał jeszcze nie tak dawno Predators. Najprosciej mówiąc; słaba skuteczność i klapa w grze z PP czy PK. Przegrali trzy mecze z rzędu strzelając łącznie tylko 3 gole, a dziś przed nimi zadanie na pewno nie będzie ułatwione ze względu na mocną defensywe Preds i Rinnego w bramce , który w końcu odnalazł swoją formę i w ostatnim tygodniu zanotował na prawdę kilka rewelacyjnych spotkań broniąc łącznie 112 z 115 strzałów z GAA na poziomie 0,74 w ciągu 4 meczów! Ponadto niesamowita skuteczność w ofensywie, co widać po stosunku strzałów do strzelonych bramek. Predators po tym kursie wyglądają na prawdę dobrze, tym bardziej że są &quot;on fire&quot; a z drugiej strony niesądze, by Wild byli w stanie zdominować tutaj od A do Z zespół z Nashville po tym co aktualnie prezentują.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
NHL regular season: (37-23) +2261 PLN

Zakład &quot;włącznie z dogrywką i rzutami karnymi&quot; start: 18:30

#65 :hokej:
Los Angeles Kings OT @ Detroit Red Wings
▶ [2,03] ⛔ (2:3)
------------------------------------------------------------------------------
▶ Buk: [URL='http://www.pinnaclesports.com/default.asp?language=British&amp;LExt=bri&amp;refer=xforumbuch']PinnacleSports[/URL] / Stawka: 200 PLN / PW: 206 PLN

Na sam początek z sesji wieczornej zdecydowałem pograć w stronę Kings przedewszystkim ze względu na braki kadrowe po stronie gospodarzy, średnią dyspozycje jaką prezentują ostatnimi czasy oraz potencjalne zmęczenie, które da się we znaki po wczorajszym meczu z Oilers. Kings w tym rozrachunku nie są lepsi, ale tam wciąż zegar tyka i uważam ,że krok po kroku będą pozytywnie wchodzić w ten sezon, a delikatne wzmianki i epizody ku temu już zdążyli zademonstrować.

#66 :hokej:
Edmonton Oilers @ Columbus Blue Jackets OT
▶ [2,14] ⛔ (3:1)
---------------------------------------------------------------------------------
▶ Buk: http://www.pinnaclesports.com/default.asp?language=British&LExt=bri&refer=xforumbuch[URL='http://www.pinnaclesports.com/default.asp?language=British&amp;LExt=bri&amp;refer=xforumbuch']PinnacleSports[/URL] / Stawka: 200 PLN / PW: 228 PLN

Tutaj podobna argumentacja co do meczu Kings-Wings, z tym że według mnie Jackets posiadają aktualnie nieco więcej potencjału jak &quot;overrated&quot; Oilers. Trzeba również dodać , że Kurtki dzielnie radzą sobie na własnym terenie , z koleji Nafciarze nigdy nie uchodzili za wyjazdowych wyjadaczy i ich aktualna postawa da jasny przekaz gospodarzom, że na własnym terenie takie okazje do zgarnięcia kompletu nie przytrafią się często i trzeba po prostu z tego korzystać. Dla mnie spore value po stronie Jackets i zamierzam z tego skorzystać.

Ponadto jeśli tylko wystawią kursy, to zamierzam dziś pograć jeszcze Hawks. Wkleję to w godzinach po poludniowych do tematu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
NHL regular season: (37-23) +2261 PLN

Zakład &quot;włącznie z dogrywką i rzutami karnymi&quot; start: 2:30

#67 :hokej:
Chicago Blackhawks OT @ Nashville Predators
▶ [1,82] ✅ (3:0)
---------------------------------------------------------------------------------
▶ Buk: [URL='http://www.pinnaclesports.com/default.asp?language=British&amp;LExt=bri&amp;refer=xforumbuch']PinnacleSports[/URL] / Stawka: 250 PLN / PW: 205 PLN

Tutaj konsekwentnie na stronę Hawks, którzy w tym sezonie nie zawodzą i nie wydaje się by po ostatnim pogromie w Phoenix mieli zaprzestać dominacji nad całą ligą. Dziś przeciwnik kolejny raz z wyższej półki, ale na pewno przy zrealizowaniu odpowiedniego planu i od samego początku natarcia ofensywnego, uważam że będą w stanie ich wypunktować, tym bardziej że rozgrywali wczoraj wyczerpujący mecz w Minnesocie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
NHL regular season: (38-25) +2066 PLN

Zakład &quot;włącznie z dogrywką i rzutami karnymi&quot; start: 1:00

#68 :hokej:
Carolina Hurricanes @ New York Islanders OT
▶ [1,90] ⛔ (6:4)
---------------------------------------------------------------------------------
▶ Buk: [URL='http://www.pinnaclesports.com/default.asp?language=British&amp;LExt=bri&amp;refer=xforumbuch']PinnacleSports[/URL] / Stawka: 222 PLN / PW: 200 PLN

A więc startujemy w nowym tygodniu wrażeń i pełnych emocji rywalizacji ???? . Na początek starcie Isles z Canes; tutaj pójdę w kierunku gospodarzy, którzy ostatnio grają na prawdę dobrze, ale ich problemem jest konsekwencja i postawienie przysłowiowej kropki nad i. Oglądałem ich ostatnią potyczke z Sabres, którzy byli właściwie bezradni podczas całego meczu i wszystko było zależne od rozstrzeliwanego od początku do końca Millera w bramce, który tamtego wieczoru był nie do zniszczenia. Ostatecznie zadecydowały kluczowe momenty , w których lepsi okazali się Sabres. Na pewno powoli wkrada się już lekka presja w sztab Isles, którzy do tej pory mają tylko jedno zwycięstwo na własnym terenie, więc dziś podejrzewam ,że staną na głowie by ten ostatni mecz przed road tripem zgarnąć na swoją korzyść. Huragany z koleji postępują z tygodnia na tydzień ,ale wciąż kuleje tam goaltending z Wardem na czele a takie postaci jak Taveres, Moulson czy Okposo z pewnością nie pozostawią mu żądnych złudzeń i będą czaić się od samego początku. W bramce Isles co prawda stanie dziś DiPietro, ale myślę że coach gospodarzy wie co robi i powiedzmy , że jestem naładowany optymizmem wobec tego meczu i ewentualnego zwycięstwa po raz drugi w tym sezonie w NY.

#69 :hokej:
Philadelphia Flyers OT @ Toronto Maple Leafs
▶ [1,95] ⛔ (2:5)
---------------------------------------------------------------------------------
▶ Buk: [URL='http://www.pinnaclesports.com/default.asp?language=British&amp;LExt=bri&amp;refer=xforumbuch']PinnacleSports[/URL] / Stawka: 210 PLN / PW: 200 PLN

W ekipie Flyers również ostatnio wiedzie się coraz lepiej i można powoli zacząć im ufać, przynajmniej z mojej strony , a tym bardziej na wyjazdach gdzie zawsze byli mocną ekipą i niezwykle skuteczną a sama ekipa z Toronto powinna wiedzieć coś na ten temat - 7 zwycięstw z rzędu w Kanadzie przez Flyers, dokładnie od 2010 roku. Bilans imponujący i bardzo korzystny dla Lotników, tym bardziej że wchodzą powoli w swoje obroty. Złego słowa nie mogę powiedzieć tutaj o Leafs, jednak w przeciwieństwie do poprzedniego sezonu, znacznie lepiej radzą sobie na wyjazdach. Ponadto po kontuzju Lupula do kolekcji nieobecnych dołączy prawdopodobnie Grabovski po sobotnim incydencie w Montreau z Maxem Pacioretty. Na pozór ten match&#39;up wydaje się być niezwykle wyrównany patrząc jeszcze przez pryzmat bardzo dobrych wyników Leafs z wyjazdówek, ale ja jestem zdania ,że nabierające wartości i wiary w siebie Flyers z solidnym ostatnio Bryzgalovem w bramce będą mieli tutaj przewagę, nie tylko pod względem h2h ale i mentalną na umiejętnościach kończąc.

#70 :hokej:
Minnesota Wild OT @ Calgary Flames
▶ [2,01] ✅ (2:1 SO)
--------------------------------------------------------------------------
▶ Buk: http://www.pinnaclesports.com/default.asp?language=British&LExt=bri&refer=xforumbuchPinnacleSports / Stawka: 200 PLN / PW: 202 PLN

Flames standardowo i bez polotu - jak co sezon, a teraz gdy jeszcze zabrakło Miki, to bardzo ciężko będzie wziąć młodemu Irvingowi w bramce ciężaru gry na siebie. Widać było z resztą jak Canucks zdołali wykorzystać te luki w ostatnim meczu. Miewają swoje przebłyski, ale niesądze by byli wielkim zagrożeniem dla nieźle prosperujących Dzikusów, którzy z pewnością będą szukać tutaj swojego pierwszego zwycięstwa na wyjeździe. Flames to chyba pod tym względem aktualnie najkorzystniejszy rywal.

#71 :hokej:
Phoenix Coyotes OT @ Colorado Avalanche
▶ [1,88] ✅ (3:2 OT)
-------------------------------------------------------------------------------
▶ Buk: http://www.pinnaclesports.com/default.asp?language=British&LExt=bri&refer=xforumbuchPinnacleSports / Stawka: 230 PLN / PW: 202 PLN

Już wczoraj rano miałem chrapkę na Kojotów w tym match&#39;upie, tym bardziej że wykonali kawał dobrej roboty w sobotnie popoudnie z Sharks. Widać, że otrząsneli się po srogim laniu w Phoenix przez Blackhawks i Smith postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i zanotować shutout z jedną z najlepszych ofensywnych ekip w lidze. Na pewno nie można mówić o regularności na dłuższą mete w ekipie Kojotów, ale po tym ostatnim zwycięstwie według mnie nic nie stoi na przeszkodzie, by przedłużyć zwycięski streak przynajmniej o jeden mecz więcej, tym bardziej że po drugiej stronie będą Lawiny. Lawiny z poważnymi brakami w składzie i jakiegokolwiek pomysłu w grze. Oba teamy zaliczyć można do średniaków pod względem chwiejnej formy, ale z tego rozrachunku zdecydowanie lepiej prezentują się Kojoty z - miejmy nadzieję - skorygowaną na odpowiedni tor po meczu z Rekinami defensywą oraz m.in widocznym ostatnio i punktującym czeskim skrzydłowym Radimem Vrbatą, czy Shane Doanem. Według mnie Avs po kilkudnowej przerwie będą tutaj jeszcze bardziej przyrdzewiali i nie powinni stworzyć większego zagrożenia dla zawsze mocnych na wyjazdach Coyotes.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
NHL regular season: (40-27) +2048 PLN

Zakład &quot;włącznie z dogrywką i rzutami karnymi&quot; start: 1:00

#72 :hokej:
Montreal Canadiens @ Tampa Bay Lightning OT
▶ [1,84] ⛔ (4:3 SO)
------------------------------------------------------------------------------------
▶ Buk: [URL='http://www.pinnaclesports.com/default.asp?language=British&amp;LExt=bri&amp;refer=xforumbuch']PinnacleSports[/URL] / Stawka: 240 PLN / PW: 201 PLN

Kilkanaście dni tegorocznego sezonu pokazały jasno, że Lightning są dynamitem na swoich śmieciach i niestety jak do tej pory bezużyteczni na wyjazdach. Z czasem za pewne się to zmieni, ale póki co trzeba się skoncentrować na ich grze w Tampie , gdzie są na prawde solidni. Jeśli chodzi o Canadiens, to nie widzieliśmy jak dotąd z ich strony zbyt wiele jeśli chodzi o delegacje (bilans 1-1-1), ponadto prezentują się ostatnio nieco poniżej oczekiwań puszczając sporo bramek (13 w ciągu 3 ostatnich spotkań), co na pewno będzie tutaj ich największą zmorą, tym bardziej przeciwko Bolts i ich skillem strzeleckim. Team z Kanady to bardzo przyjemny match&#39;up dla gospodarzy i sądze, że Lightning po ostatnich słabszych występach dziś będą w stanie ponownie otworzyć worek z krążkami i zgarnąć komplet na swoim terenie.

#73 :hokej:
New York Rangers OT @ Boston Bruins
▶ [2,25] ✅ (4:3 SO)
--------------------------------------------------------------------------
▶ Buk: [URL='http://www.pinnaclesports.com/default.asp?language=British&amp;LExt=bri&amp;refer=xforumbuch']PinnacleSports[/URL] / Stawka: 200 PLN / PW: 250 PLN

Tutaj spodziewam się już zdecydowanie bardziej wyrównanego pojedynku. Po jednej stronie silni, skuteczni i mocni w defensywie Bruins, z koleji po drugiej zawsze solidni, grający do końca oraz pewni swego Rangersi. Podczas gdy Niedźwiadki trzymają swój ustalony, wysoki poziom od początku sezonu, tak Rangersi którzy wystartowali niemrawo, już w ostatnich dniach pokzali kawał dobrego hokeja; czy to ze strony defensywnej czy w ofensywie strzelając 10 bramek w ostatnich 3 meczach. Mam nadzieję ,że to zwiastun motywacyjny ze strony Tortorelli i odpowiedni kierunek w stabilizacje formy z ich strony. Przeciwnik nie należy do najłatwiejszych, teren z pewnością też ale w przeszłości Rangersi zawsze dawali z siebie maksimum w starciu z Bruins i jak widać - zawsze było to opłacalne; 6 zwycięstw na 8 ostatnich wizyt w Bostonie. Po chwilowej rekonwalescencji powrócił do kadry Rangersów Callahan, który już w meczu z Lightning wprowadził trochę świeżości na przodach i dziś myślę ,że poprowadzi swój team jak najlepiej potrafi by utrzeć nosa Niedźwiadkom w Bostonie. Stawiam na gości jako fajny underdog, mocny underdog i bardzo prawdopodobny w aktualnej sytuacji i dyspozycji.

#74 :hokej:
San Jose Sharks OT @ Nashville Predators
▶ [2,05] ⛔ (0:1 OT)
-----------------------------------------------------------------------------
▶ Buk: http://www.pinnaclesports.com/default.asp?language=British&LExt=bri&refer=xforumbuch[URL='http://www.pinnaclesports.com/default.asp?language=British&amp;LExt=bri&amp;refer=xforumbuch']PinnacleSports[/URL] / Stawka: 200 PLN / PW: 210 PLN

Kto śledzi wyniki i poczynania, ten wie że Rekinom ktoś podciął płetwy i mogłoby się wydawać ,że pływają od kilku dni na płytkiej wodzie. Przedewszystkim: blokada w ofensywie, ponieważ na tyłach nie wygląda to najgorzej a dzisiejszego meczu pod uwagę brał nie będę z Greissem pomiędzy słupkami. Jutro powraca Niemi, Rekiny z każdym dniem będa głodni przełamania, a Nashville? Średnio na jeża to wygląda w ich wypadku powiedziałbym że nawet gorzej niż po stronie Sharks; oddają średnio 5 strzałów na tercje i ostatnio już Hawks im odpowiednio uświadomili co się dzieje w przypadku tak niemrawej postawie w ofensywie. Uważam ,że dzisiejsza porażka z Kurtami była wystarczająca i w końcu odbiją na inny tor, najlepiej ten tor z początku sezonu kiedy panowali i inkasowali punkty jak cukierki. Predators na przełamanie powinni być wygodną ekipą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
NHL regular season: (41-29) +1858 PLN

Zakład &quot;włącznie z dogrywką i rzutami karnymi&quot; start: 1:30

#75 :hokej:
St. Louis Blues OT @ Detroit Red Wings
▶ [2,05] ✅ (4:3 OT)
---------------------------------------------------------------------------
▶ Buk: [URL='http://www.pinnaclesports.com/default.asp?language=British&amp;LExt=bri&amp;refer=xforumbuch']PinnacleSports[/URL] / Stawka: 200 PLN / PW: 210 PLN

Kto by się spodziewał ,że Blues po tak mocnym wejściu w sezon nagle przegrają 4 mecze z rzędu - mało tego, sam nie przypuszczałbym ,że tak dobry bramkarz pokroju Briana Eliotta wyłapie takiego doła w formie. Sam Ken Hitchcock stwierdził po ostatnim starciu z Kings, że jego zespół nie zagrał z pełnym zaangażowaniem w ciągu całych 60 minut i musiał zapłacić za to srogą cene, z koleji dziś zaczynają road trip i wszelkie błędy oraz grzechy z własnej tafli trzeba zamienić w zapomnienie. Ponadto sztab Bluesmanów zadecydował nie wpuścić dzisiaj zardzewiałego ostatnio Elliotta i szanse dano tutaj nabytkowi z AHL Jake&#39;owi Allenowi, który wybitnym bramkarzem nie jest, ale być może on zdoła wejść na tyle zmotywowanym by wraz z bogatym zapleczem w defensywie Niebieskich wprowadzić w końcu jakąś świeżość i powrócić w jakimś stopniu do tej wystrzałowej dyspozycji chociażby z początku sezonu. Jeśli chodzi o gospodarzy; czują się bardzo pewnie w Michigan, ale już ostatni mecz z Kings wyeksponował błędy, przedewszystkim na tyłach, gdzie zostawiali baaaardzo dużo miejsca Mistrzom i właściwie to tylko dzięki Howardowi nie skończyło się to różnicą 4-5 bramek na korzyść przyjezdnych. Dziś gram typowo na prełamanie Blues, bo przeważnie po makabrycznym tripie w domu, początki na wyjazdach bywają na ogół mocne i z kompletem punktów.

#76 :hokej:
Dallas Stars @ Calgary Flames OT
▶ [1,80] ✅ (4:7)
----------------------------------------------------------------------
▶ Buk: [URL='http://www.pinnaclesports.com/default.asp?language=British&amp;LExt=bri&amp;refer=xforumbuch']PinnacleSports[/URL] / Stawka: 250 PLN / PW: 200 PLN

W tym meczu podoba mi się również spot Flames. Stars nie grają finezyjnie i jednostronnie, ale grają wygrywający hokej - a to się liczy. Wygrali kilka spotkań z rzędu i w coraz to lepszej dyspozycji mają się dziadki z ofensywy Gwiazd. Flames na pewno głodni sukcesu i na swoim terenie wbrew pozorom są na prawde groźni oddając średnio po 30 strzałów/mecz, z resztą predyspozycje bez wątpienia ku temu są i choć skład nieco przestarzały, tak daje wciąż radę - tylko gorzej z regularnościa. Dziś mimo wszystko liczę, że po dwóch z rzędu przegranych w Calgary po dogrywkach , w końcu szczęscie uśmiechnie się wobec Płomieni i przełamią punktujące ostatnio Stars, którzy grają back to back a pod tym względem wyglądają na prawdę słabiutko (1 zwycięstwo na 15 meczów wliczając poprzedni sezon).
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
NHL regular season: (43-29) +2268 PLN

Zakład &quot;włącznie z dogrywką i rzutami karnymi&quot; start: 3:30

#77 :hokej:
Phoenix Coyotes OT @ Nashville Predators
▶ [2,17] ⛔ (0:3)
------------------------------------------------------------------------------
▶ Buk: [URL='http://www.pinnaclesports.com/default.asp?language=British&amp;LExt=bri&amp;refer=xforumbuch']PinnacleSports[/URL] / Stawka: 200 PLN / PW: 234 PLN

Dziś w głównej mierze rzucam okiem na starcie Coyotes z Preds, zwłaszcza gdy Kojoty powoli odnajdują swoją wartość , która po ostatnich playoffach gdzieś zanikłą we wszechświecie. Nie licząc tej bolesnej porażki z Blackhawks, wygrali 4 spośród 5 ostatnich starć dodatkowo inkasując dwa shutouty pod wodzą Smitha, który powolutku wraca do normy wraz z wspomagającą go defensywą, która z meczu na mecz odwala kawał ciężkiej pracy w wielu aspektach gry. Poza tym bardzo widoczny jest ostatnio Radim Vrbata oraz Shane Doan, którzy w ekstremalnych i kluczowych momentach są w stanie wyprowadzić zespół na wyżyny, co z resztą dokłdnie i konsekwentnie było demonstrowane w ciągu ostatnich dni. Jeśli chodzi o Preds, to bardzo ciężko aktualnie spodziewać się po tym zespole otwartej, ofensywnej gry w jaką lubią pogrywać ich rywale z Phoenix i choć udowodnili ,że są w stanie wypracować sobie 1-2 akcje meczu i postawić kropkę nad i, tak niesądze by pod tym względem stanowili jakiekolwiek znaczące zagrożenie wobec Kojotów, tym bardziej że w ciągu ostatnich trzech meczów zdołali trafić tylko 1 bramkę w regulaminowym czasie. Ich główną zaletą na pewno jest mocny i pewny siebie Rinne między słupkami choć w niedalekiej przeszłości nawet w tak dobrej formie nie był w stanie zatrzymać Kojotów - bilans H2H mówi tutaj na prawdę wiele: 6 zwycięstw Kojotów na 9 rozegranych spotkań uwzględniając (tylko) poprzedni sezon, w tym 3-krotnie w Nashville. W tym roku na inauguracje Kojoty wygrali u siebie 4:0. Tutaj oczywiście możemy być swiadkami meczu do &quot;1 bramki&quot; , ale pod tym względem na prawdę goście wydają mi się pewnym materiałem, tym bardziej że doskonale wiedzą jak grać z Drapieżcami, a w danej chwili oba zespoły nieco się różnią potencjałem, przedewszystkim ze strony ofensywnej na rzecz Coyotes.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
NHL regular season: (43-30) +2068 PLN

Zakład &quot;włącznie z dogrywką i rzutami karnymi&quot; start: 1:30

#78 :hokej:
Anaheim Ducks OT @ Detroit Red Wings
▶ [2,19] ✅ (5:3)
---------------------------------------------------------------------------
▶ Buk: [URL='http://www.pinnaclesports.com/default.asp?language=British&amp;LExt=bri&amp;refer=xforumbuch']PinnacleSports[/URL] / Stawka: 200 PLN / PW: 238 PLN

W aktualej chwili to Ducks w porównaniu z Wings są zespołem, wobec którego można się wypowiadać w superlatywach a wystarczy spojrzeć na dotychczasowy dorobek; 9 zwycięstw przy 3 porażkach i warto tutaj dodać również ostatnie zwycięstwo z Blackhawks. Victor Fasth weteran jeśli chodzi o wiek sportowy, ale rookie w doświadczeniu NHL&#39;owskim godnie zastępuje tutaj Hillera w bramce inkasując nie tak dawno nawet swój pierwszy shutout. W ofensywie również bardzo solidni fachowcy, którzy przy swoim skillu potrafią spokojnie oddać 30 strzałów na mecz, z resztą strzelają średnio od początku sezonu ponad 3 bramki/spotkanie. RedWings starają się jak mogą, ale właściwie w każdym meczu muszą dodatkowo pracować ze względu na braki kadrowe, a jutro wciąż spore absencje w ofensywie jak chociażby nieobecność: Franzena, Bertuzziego czy Samuelssona. Odczuli to na pewno w ostatnim meczu z Blues, którzy poza początkową fazą , w dalszych częsciach meczu bez problemu duelowali ich w swojej strefie. Ducks na mój gust będą tutaj przejmować inicjatywę od samego początku, tym bardziej że aktualnie mają więcej do zaoferowania , a przy kulejących formacjach Wings zadanie nie powinno być bardzo trudne.

#79 :hokej:
St. Louis Blues OT @ Calgary Flames
▶ [1,85] ✅ (5:2)
------------------------------------------------------------------------
▶ Buk: http://www.pinnaclesports.com/default.asp?language=British&LExt=bri&refer=xforumbuchPinnacleSports / Stawka: 235 PLN / PW: 200 PLN

The Blues w końcu przełamali lody i potwierdziła się moja teoria, że w zasadzie cały ten kryzys był spowodowany Elliottem i jego osobom, która stwarzała wielką presję w całej defensywie Niebieskich i w konsekwencji byli zamknięci na wszelkie działania. Hitchcock zdołał jednak odpowiednio ich zmotywować, wpuścili między słupki Allena i gra Blues uległa zmianie; dominowali w strefie ofensywnej , grali mocny, fizyczny hokej i przedewszystkim konsekwentny. Dziś spodziewam się pełnego odzwierciedlenia w Calgary, którzy mają mocny skład , bardzo szybko rozgrywają krążek ale całe bogactwo na przodach ujmuje niestety postawa w defensywie. Blues lubią grać otwarty hokej z zespołami pokroju Flames i to oni będą faworytem, dodatkowo wjeżdzają do Kanady po przełomowym zwycięstwie w Detroit , tak więc nastroje i pewność siebie również powinny dodawać tutaj wartości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Do góry Bottom