>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tennis by EkaGa

ekaga 238

ekaga

Użytkownik
Kupon 35
???? UTA Jazz @ HOU Rockets @ 1,40
???? PHI 76ers @ TOR Raptors @ 1,55
AKO: 2,19
Bet365
1/10
Kupon 36
:hokej: PHL Flyers @ PIT Penguins -1,5 @ 2,70
Sportingbet
1/10
Kupon 37
:hokej: DET Redwings @ NAS Predators ML @ 1,80
Sportingbet
1/10
Kupon 38
:kupon: :hokej: PHL Flyers @ PIT Penguins 1st period over 1,5 @ 1,82
Tobet
1/10
Kupon 39
:kupon: :hokej: PHL Flyers @ PIT Penguins over 5,5 @ 1,80
Bet365
1/10
 
ekaga 238

ekaga

Użytkownik
Pograne wcześniej ale zastanawiałem Sie czy podawać tutaj moje typy z żużla. Postanowiłem ze tak więc daje:
Iversen over 9.5 @ 1.6 tobet
Później poprawie bo teraz pisze z telefonu
 
ekaga 238

ekaga

Użytkownik
Nie zauwazylem ze sie mecz zaczal, myslalem ze o 21 sie zaczyna. W takim razie jesli moderatorzy zdecyduja o usunieciu to prosze o skasowanie, a jesli moznaby zostawic to prosze o zostawienie. Ponizej screen z dokladna data zawarcia zakladu:
 
ekaga 238

ekaga

Użytkownik
Kupon 40
???? Alex Bogomolov &amp; Scott Lipsky vs. James Blake &amp; Sam Querrey @ 1,83
Bet365
1/10
Kupon 41
:hokej: CHI Blackhawks @ PHX Coyotes ML @ 1,80
Sportingbet
1/10
 
ekaga 238

ekaga

Użytkownik
Kupon 42
Coventry vs. King&#39;s Lyn @ 1,30
Bet365
1/10
Kupon 43
Adam Rynon +3,5 - Kevin Wolbert 1 @ 1,65
Sportingbet
1/10
 
ekaga 238

ekaga

Użytkownik
Połowa kwietnia więc zmieniamy nieco taktykę. Poniżej pierwszy typ, później poprawie:
#44 Belle Vue vs. Lakeside -4 ▶ 2 @ 1,875 ✅
▶ Bukmacher: Sportingbet | Stawka: 4/10
✅ 3,5j
 
ekaga 238

ekaga

Użytkownik
Na czym polegają zmiany w taktyce mojej gry?
Od teraz nie będę grał płaską stawką, lecz będę różnicował ją w zależności od typu. Poza tym będzie znacznie mniej typów, ale za to bardziej przemyślanych. Będę również do każdego typu pisał analizy lub odsyłał do analiz innych użytkowników jeśli typ będę pobierał. Mam nadzieję, że takie zmiany sprawią, że będę odnosił większe zyski ????
 
ekaga 238

ekaga

Użytkownik
Na jutro jeszcze jeden kupon bez analizy (mam ją w głowie ???? ) z powodu braku czasu, jednak od następnych kuponów postaram się już regularnie analizować mecze na papierze ????

#45
???? Nicolas Almagro vs. Potito Starace ▶ 1 @ 1,14✅
???? Rogério Dutra da Silva vs. Guido Andreozzi ▶ 1 @ 1,32 ✅
▶ Bukmacher: Bwin | Stawka: 4/10 | AKO: 1,505
✅ 2,02j
 
ekaga 238

ekaga

Użytkownik
ATP - Monte Carlo - MD​

A więc zgodnie z obietnicami rozpoczynam solidne prowadzenie tematu realizując podane wcześniej założenia czyli regularne podawania wartościowych analiz i typów.
Na początku podkreślę, że tenisem interesuję się od tegorocznej edycji Australian Open. Wcześniej nie miałem o tym bladego pojęcia, więc moje analizy będą opierać się na 4 miesięcznych obserwacjach, ale także na informacjach czy statystykach znalezionych w Internecie. Tyle słowem wstępu. Teraz czas przejść do sedna sprawy...
A więc w ciągu najbliższego tygodnia skupię się przede wszystkim na turnieju rangi ATP 1000 rozgrywanym w Monte Carlo. Na pierwszy ogień idzie jeden z czterech jutrzejszych pojedynków deblowych. Spoglądając na każdy z nich bez problemu możemy wskazać faworyta, jednak czy tak samo łatwe jest to w rzeczywistości? Otóż moim zdaniem nie i dlatego na jutro wybrałem jedno, ale za to pewne spotkanie.
Jest to oczywiście pojedynek bliźniaków czyli Boba i Mike Bryan również z braćmi, jednak nie tak doświadczonymi jak starsi koledzy, czyli z Jamie i Andy Murrayem.
Pierwszy debel jest bardzo doświadczony, zgrany. Grają ze sobą od lat skupiając się głównie na grze podwójnej. W tym czasie wygrali wiele turniejów na różnego roadzaju nawierzniach, w tym także na clayu - na takiej właśnie nawierzchni rozgrywany jest turniej w Monaco. I choć ostatni turniej na tej nawierzchni wygrali prawie rok temu (maj 2011 w Madrycie) to moim zdaniem nadal dobrze sobie radzą co mogliśmy zobaczyć podczas wygranego meczu w Davis Cup w ubiegłym tygodniu z parą Julien Benneteau &amp; Michael Llodra 6:4 6:4 7:6(4).
Teraz czas na kilka słów o Szkotach. Andy nie jest typowym deblistą. W tym turnieju z pewnością skupi się na grze indywidualnej, a debla będzie traktował jako dodatek. Z kolei jego brat Jemie jest specjalistą w grze podwójnej. Wygrał on już kilka turniejów, jednak praktycznie w każdym z nich miał innego partnera. Na przestrzeni ostatnich lat wraz z bratem udało mu się wygrać dwa turnieje, jednak oba rozgrywane były w hali na nawierzchni twardej. W tym roku na cegle rozegrał jeden turniej, w którym odpadł w II rundzie. Było to w ubiegłym tygodniu w Casablance. Patrząc z kolei na turnieje na cegle w roku 2011 to było ich 6 w wykonaniu Jamiego. W 5 z nich odpadł w I rundzie. Raz natomiast udało mu się dojść do rundy II gdzie został wyeliminowany przez braci Braynów ulegając im 6:7(5) 5:7.
Myślę, że @1,30 na jedną z pięciu (moim zdaniem) najlepszych par deblowych świata nie trafia się codziennie na takim etapie rozgrywek, tym bardziej, że grają oni po prostu z parą przeciętną, a więc należy koniecznie skorzystać z takiej promocji. Dla niektórych z pewnością będzie to jedynie opcja dla podbicia AKO jednak osobą grającym za znacznie wyższe stawki kurs ten całkowicie wystarczy do pogrania. ????
Kupon 46
???? Bob Bryan &amp; Mike Bryan vs. Andy Murray &amp; Jamie Murray ▶ 1 @ 1,30 ✅
7/10
Expekt
✅ 2,1j
 
ekaga 238

ekaga

Użytkownik
ATP - Barcelona - Kwalifikacje
To już jutro, wielki finał turnieju w Monte Carlo, rewanż za finałowe spotkanie Australia Open czyli mecz pomiędzy Novakiem Djokovicem, a Rafaelem Nadalem, jednak mój typ nie ma nic wspólnego z tym spotkaniem.
Przeglądając ofertę na jutro wpadł mi do głowy jeden ciekawy typ z kwalifikacji do turnieju rangi ATP 500 w Barcelonie. Mianowicie jest to spotkanie pomiędzy Portugalczykiem Joao Sousa a Kazachem Evgenyem Korolevem. Poniżej słów kilka o obu graczach.
Joao Sousa to młody ciągle rozwijający się tenisista. Obecnie znajduje się na 146 miejscu rankingu ATP, jednak z ciągle pnie się w górę. Zawodnik ten wygrał tydzień temu turniej rozgrywany w tureckim Mersin. W tym turnieju wcale nie był faworytem. Sousa to zawodnik, który na cegle czuje się świetnie. Stara się dopierać turnieje właśnie pod kątem tej nawierzchni. W pierwszej rundziej kwalifikacji do Barcelony odprawił dużo słabszego od siebie Stevena Dieza. Podsumowując, moim zdaniem Joao Sousa to taki typ zawodnika, który wygrywa z tym z kim wygrać powinien - aby to zauważyć wystarczy spojrzeć na jego kilkanaście ostatnich spotkań. ????
Evgeny Korolev to z kolei zawodnik pochodzący z Kazachstanu. Ostatnimi czasy radzi sobie baaardzo przeciętnie. W większości turniejów, w których brał udział odpadał już w kwalifikacjach bądź pierwszych rundach. Nie jest to również specjalista od gry na cegle - zdecydowanie częściej występuje on na twardych nawierzchniach. Co do turnieju w Barcelonie, to Korolev sprawił już jedną niespodziankę pokonując faworyzowanego Simone Vagnozziego.
Joao Suosa z pewnością będzie chciał teraz coś osiągnąć na wyższym szczeblu niż challengery i właśnie takie mecze jak ten jutrzejszy Portugalczyk musi wygrywać. Co do Kazacha to myślę, że to i tak dużo, że znalazł się w Q2. Moim zdaniem właśnie na tym etapie skończy się jego przygoda z tym turniejem.
Kupon 47
???? Joao Sousa vs. Evgeny Korolev ▶ 1 @ 1,55 ✅
5/10
Unibet
✅ 2,75
 
ekaga 238

ekaga

Użytkownik
Challenger - Sao Paulo 2
Dziś na szybko bo czasu mało... A więc wybrałem spotkanie 1 rundy Challengera rozgrywanego w Sao Paulo pomiędzy Marco Trungellitim a Nicolasem Pastorem. Patrząc na statystykę można zauważyć, że pierwszy z Argentyńczyków jest obecnie w całkiem dobrej formie. Na szczeblu Challengerowym wygrał 7 z ostatnich 10 spotkań. Wszystkie rozgrywał na cegle czyli nawierzchni, którą bardzo lubi. Sam widziałem tego zawodnika w ubiegłym tygodniu w meczu przeciwko Brazylijczykowi Rogerio Dutra Silva i moim zdaniem spisywał się on tam bardzo dobrze i dosyć pewnie pokonał swojego rywala (mimo iż stracił seta). Wydaje mi się, że zawodnik tej klasy nie powinien odpaść już w 1 rundzie, tym bardziej, że za rywala ma młodego Pastora, który ostanie swoje mecze rozgrywał w turniejach rangi ITF, w których nie zawsze odnosił zwycięstwa będąc nawet w roli faworyta.
Kupon 48
???? Marco Trungellitim vs. Nicolas Pastor ▶ 1 @ 1,44 ⛔
3/10
Bet365
⛔ 3,00
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ekaga 238

ekaga

Użytkownik
ATP - Barcelona​

Pierwsze spotkanie, które wybrałem na jutro to mecz pomiędzy dwoma Portugalczykami - Joao Sousa zmierzy się z Frederico Gilem. Parę dni wcześniej typowałem zwycięstwo tego pierwszego. Teraz jednak skłaniam się ku grze na Gila. Miałem już dziś na niego postawić w meczu z Granollersem-Pujolem jednak szybko rosnące kursy zniechęciły mnie. Mecz zakończył się pewnym zwycięstwem Frederico w dwóch setach 6:2 6:2. Dodatkowo na jego korzyść przemawia dosyć dobra forma w jakiej się obecnie znajduje - daleko zaszedł przecież w Monte Carlo, gdzie odpadł dopiero z Simonem, który był zdecydowanym faworytem tego spotkania. O Sousie pisałem wyżej, głównie w dobrej mierze i teraz mogę dodać jedynie tyle, że wygrał dwa kolejne spotkania. Jednak moim zdaniem na Gila w takiej formie będzie to za mało.
ATP - Barcelona - MD​

Drugiej spotkanie, które dobieram do meczu Gila to spotkanie deblowe pomiędzy Marcelem Granollersem &amp; Marcem Lopezem oraz Santiago Giraldo &amp; Alejandro Fallą.
W pierwszej parze baj zawodnicy są zgrani - zagrali ze sobą już nie jeden mecz. Lopez to specjalista od gry deblowej - prawie w ogóle nie gra w singlu. Natomiast Granollers startuje nie tylko w zawodach gry podwójnej jak i pojedynczej i w poczyna sobie całkiem nieźle. Ostatnio zagrali oni niezły turniej w Monte Carlo, gdzie odprawili ich dopiero bracia Bryan w półfinale.
Natomiast druga para to przede wszystkim singliści. W deblu grali ze sobą nie raz, jednak poza tegorocznym Australian Open, gdzie odpadli w I rundzie ostatnio grali razem w 2010 roku notując... 9 porażek z rzędu. Co więc można o nich sądzić? Mimo tego, że grali ze sobą razem to nie odnieśli żadnych sukcesów. Myślę, że para Hiszpańska ich po prostu zje. Tyle.
???? Marcel Granollers &amp; Marc Lopez vs. Santiago Giraldo &amp; Alejandro Falla ▶ 1 @ 1,36
???? Frederico Gil vs. Joao Sousa ▶ 1 @ 1,45
AKO ▶ 1,97 ✅
4/10
Bwin

✅ 3,88
 
ekaga 238

ekaga

Użytkownik
ATP - Monachium - Kwalifikacje
Dziś szybko bo spotkanie już za chwilę. Mecz pomiędzy Robertem Farahem oraz Alejandro Gonzalezem. Pierwszy ostatnio w dosyć wysokiej formie. Dobry turniej rozegrał w Barcelonie, gdzie odpadł dopiero w 1/8 z Rafą Nadalem wygrywając z nim 5 gemów (raz nawet przełamał z tego co pamiętam). Mówię dopiero w 1/8 bo przecież zawodnik ten zaczynał od kwalifikacji. Przed Nadalem pokonał Pablo Andujara 7:6 4:6 7:5, który był zdecydowanym faworytem tego spotkania. Co do wygranej Roberta nie mam dziś żadnych wątpliwości, jednak teraz pytanie ile gemów będzie w stanie ugrać jego rodak? Moim zdaniem mniej niż 9. Rzadko kiedy zdarzało mu się w ostatnich meczach sprawić niespodziankę, więc czemu miałoby się to stać dzisiaj? Trudno mi odpowiedzieć na to pytanie dlatego gram, że w meczu będzie mniej niż 20,5 gema.
Kupon 50
???? Robert Farah vs. Alejandro Gonzalez ▶ under 20,5 gema @ 1,80 ✅
3/10
Bet365
✅ 2,40
 
ekaga 238

ekaga

Użytkownik
Statystyki za kwiecień
Kupony zagrane: 50
Kupony wygrane: 26
Kupony przegrane: 24
Skuteczność: 52%
Zainwestowane: 73j
Wygrane: 79,03j
Zysk: 6,03j
Yield: 8,26%


---------------------------

Poza tym jeszcze statystyki od dnia 16.04 do 30.04 (będę je wykorzystywał jako kwiecień w statystykach następnych miesięcy, gdyż taka będzie taktyka mojej gry)

16.04.2012 - 30.04.2012
Kupony zagrane: 6
Kupony wygrane: 5
Kupony przegrane: 1
Skuteczność: 83,3%
Zainwestowane: 30j
Wygrane: 43,65j
Zysk: 13,65j
Yield: 45,5%
 
ekaga 238

ekaga

Użytkownik
ATP - Madryt
Ostatnio nic ciekawego nie wpadło mi w oko, jednak dzisiaj według mnie godne uwagi jest spotkanie Ukraińca Sergiya Stakhovskyego z reprezentantem USA Ryanem Harrisonem.
Stakhovsky w ostatnim czasie rozegrał kilka meczy na clayu (możemy zaliczyć do nich choćby nawet spotkania z Navarro oraz Rogerem-Vasselinem w kwalach do tego turnieju) i moim zdaniem to co miał wygrać, to wygrał, nawet gdy szanse według bukmacherów były rozłożone mniej więcej po równo Ukrainiec udowadniał, że potrafi takie spotkanie pewnie wygrać (Stebe, Donskoy, Vasselin). O jego dobrej dyspozycji w ostatnich tygodniach świadczy również ugranie seta z Berdychem (który mimo tego, iż ostatnio nie zachwyca jest moim zdaniem dużo lepszym tenisistą niż Ukrainiec) podczas Indiana Wells.
Ryan Harrison to młody gracz, który w tym roku osiągnął swój najwyższy ranking. Zawdzięcza to przede wszystkim dobrym turniejom w San Jose oraz Indiana Wells. Potrafił stawiać dzielny opór Federerowi ustępując seta dopiero po tie-breaku czy urwać seta z Simonem, jednak wszystko to miało miejsce na hardzie. Gdy przyszło grać na cegle zdecydowanie obniżył swoje loty pokonując jedynie Kunitsyna oraz będącego bez formy Bogomolova. Ewidentnie ta nawierzchnia mu nie leży czego dowodem jest porażka w dwóch setach tydzień temu w Belgradzie z Joao Suozą już w pierwszej rundzie. Zdecydowanie stawiam na tenisistę z Ukrainy.
Kupon 51
???? Sergiy Stakhovsky vs. Ryan Harrison ▶ 1 @ 1,68
2/10
Pinnacle

⛔ 2,00
 
ekaga 238

ekaga

Użytkownik
ATP - Madryt &amp; WTA - Madryt &amp; Challanger - Ateny​

Dzisiaj będzie bez analizy ponieważ nie mam jak jej napisać... Jeśli dam radę to może wieczorkiem coś dopiszę do spotkania Berdycha oraz jutrzejszego meczu Radwańskiej.
???? Tomas Berdych vs. Kevin Anderson ▶ 1 @ 1,22
???? Agnieszka Radwańska vs. Sara Errani ▶ 1 @ 1,30
???? Miranko Matosevic vs. Fabrice Martin ▶ 1 @ 1,18
AKO ▶ 1,87
4/10
Bet365
✅ 3,48
 
ekaga 238

ekaga

Użytkownik
ATP - Madryt - MD
Deble, czyli to co w wielkim tenisie lubię najbardziej. ???? Tym razem postanowiłem dać szansę parze... pakistańsko-holenderskiej, którą tworzą Aisam-ul-Haq Qureshi oraz Jean-Julien Rojer. Zmierzą się oni dziś z indyjskim deblem Rohan Bopanna i Mahesh Bhupathi.
Nazwiska nie są mi zbyt znane, bo tenisem interesuję się od nie dawna. Jednak z tego co wyczytałem w sieci to obaj specjalizują się w grze podwójnej, każdy z nich wygrał 6 turniejów deblowych rangi ATP. W zeszłym tygodniu para ta sięgnęła po trofeum w portugalskim Estoril. Nie był to turniej wysoko obstawiony i dlatego wygrany w miarę pewnie przez moich faworytów w dzisiejszym meczu. Wczoraj sensacyjne zwycięstwo nad bliźniakami 6:4 4:6 16:18. Skoro są oni w stanie wygrać z jedną z najlepszych par świata to dlaczego nie mieliby pokonać dziś indyjskich grajków, którzy w ostatnim czasie zawodzą. Dodatkowym atutem jest to, że pary dobrze się znają. W końcu Qureshi grał przez kilka lat w parze z Bopanną odnosząc wtedy spore sukcesu jak choćby nawet finał US Open.
Moim zdaniem będzie to mecz wyrównany i wielce prawdopodobne, że zakończy się on w trzech setach, jednak uważam również, że będący w bardzo dobrej formie Qureshi i Rojer są wstanie powalczyć tutaj o zwycięstwo. Dlatego decyduję się na typ: Qureshi i Rojer wygrają przynajmniej 1 seta.
???? Aisam-ul-Haq Qureshi &amp; Jean-Julien Rojer vs. Rohan Bopanna &amp; Mahesh Bhupathi ▶ Aisam-ul-Haq Qureshi &amp; Jean-Julien Rojer +1,5 seta @ 1,50
2/10
Expekt
⛔ 2,00
// Dwa tie-breaki przegrane, a miałem grać over gemowy...
 
ekaga 238

ekaga

Użytkownik
Żużel - Elite League
Tak samo jak RADULA gram dziś na under punktowy w angielskiej lidze żużlowej Kennetha Bjerre. Mimo iż żużlem interesuję się stosunkowo od nie dawna to śledząc wyniki widzę w jakiej formie są dani zawodnicy. Bjerre jest w bardzo niskiej. Moim zdaniem w czterech biegach nie zrobi 10 punktów, a nawet gdyby jakimś sposobem miał jechać więcej razy to i tak ciężko będzie mu w obecnej dyspozycji tą granicę przeskoczyć.
Coventry Bees vs. Peterborough Panthers ▶ Kenneth Bjerre under 9,5 @ 2,00
4/10
Tobet

✅ 4,00
PS: Jeszcze jedna sprawa organizacyjna. Mianowicie w temacie poza typami z tenisa pojawią się również od czasu do czasu typy z żużla ponieważ gram sobie tą dyscyplinę gdzieś tam na boczku czy na kartce papieru i całkiem fajnie mi to wychodzi. ????
 
Do góry Bottom