>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

TenisManager czyli pewny zysk

tenismanager 538

tenismanager

Użytkownik
#14
Sevastova A. - Vickery S. 2:0 (6:2 6:2)✅

Specjalistka od gry na kortach ziemnych Sevastova podejmie dziś w pierwszej rundzie kwalifikantkę Vickery.
Ta młoda zawodniczka z USA nie notuje jak dla mnie jakiś oszałamiających wyników, większość swoich meczów rozgrywa w ITF-ach w swoim kraju. W kwalifikacjach oglądałem jej ostatni mecz i jak dla mnie grała bardzo prosty tenis, serwis wydawał mi się słabiutki, a w oko wpadło to jak niska jest Vickery zaledwie 1.62 m.
Sevastova też według mnie ten sezon poniżej oczekiwań, ale jest to bardzo zdolna zawodniczka, znacznie wyżej od swojej rywalki w rankingu WTA.
Powinna spokojnie poradzić dziś sobie z Vickery.
Typy:
Sevastova A. @1.57 betsson 5/10j.✅2.85j.
Sevastova A. 2:0 @2.50 betsson 1/10j.✅1.50j.
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
tenismanager 538

tenismanager

Użytkownik
#15
Falconi I. - Barthel M. 2:1 (6:4 0:6 6:2)⛔
I jeszcze jeden ostatni typ na dziś. Barthel wraca na kort po dłuższej przerwie ostatni mecz rozegrała
w Australian Open, gdzie odpadła w pierwszej rundzie. Jest wielką zagadką w jakiej jest formie i jak dziś się zaprezentuje przeciwko Falconi. Gdyby Barthel była w rytmie meczowym stawiałbym bez zawahania, a tak jest duża nie wiadoma. Falconi w ostatnim meczu w turnieju w Norynberdze skreczowała, nikt nie wie czy uraz był poważny
i czy jej w dzisiejszym meczu nie będzie przeszkadzał.
Amerykanka na kortach ziemnych radzi sobie przeciętnie i w dzisiejszym meczu może zdarzyć się wszystko. Postaram poszukać się w tym meczu niespodzianki i stawiam na Barthel.
Typ:
Barthel M. @3.00 Sportingbet 2/10j.⛔2j.
edit. Bardzo dziwny mecz Barthel powinna wygrać 2:0, ale psychika nie wytrzymała w pierwszym secie:?
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
tenismanager 538

tenismanager

Użytkownik
#16
Buyukakcay C. - Pavlyuchenkova A. 1:2 (3:6 6:4 1:6)✅
Spotkanie 27 rakiety kontra 83 zawodniczka rankingu WTA. Buyukakcay w swoim pierwszym meczu bardzo męczyła się z niżej notowaną zawodniczką, moim zdaniem powinna odpaść już z turnieju.
Rosjanka, zaś pokazała się z bardzo dobrej strony wygrywając gładko w dwóch szybkich setach.
Pavlyuchenkova to zdecydowanie lepsza zawodniczka niż jej dzisiejsza rywalka, kluczem do zwycięstwa będzie jak najmniejsze popełnianie niewymuszonych błędów.
Jeśli Pavlyuchenkova nie popełni za dużo DF oraz UE to o wynik można być spokojny.
Typy:
Pavlyuchenkova A. @1.50 Otobet 6/10j.✅3j.
Pavlyuchenkova A 2:0 @2.12 Unibet 2/10j.⛔2j.

#17
Garcia C. - Radwanska A. 0:2 (2:6 4:6)✅
Spotkanie na które czeka zapewne wielu z Was. Moim zdaniem kursy troszkę zawyżone na Radwańska.
Garcia napewno jest w gazie wygrany turniej Strasbourg, ale w poprzednich turniejach na ziemi nie błyszczała tylko odpadała w pierwszych rundach. W pierwszej rundzie nie wygrała tutaj tak co by zrobiło na mnie wrażenie. Agnieszka to bardziej doświadczona zawodniczka, numer 2 kobiecego tenisa, lepsza kultura gry, dużo dużo by wymieniać.
Taki kurs i nie zagrać to by był grzech.
Typ:
Radwanska A. @1.61 PinnacleSports 8/10j.✅4.88j.

#18
Pironkova T. - Larsson J. 2:0 (7:5 7:6)⛔
Kolejne z ciekawszych spotkań na dziś. Szwedka Larsson zagra z Pironkova, która w pierwszej rundzie odprawiła kompletnie bez formy Errani. Pironkova jak dla mnie też bez formy w tym roku bilans na ziemi 2/3, ostatnie dwa turnieje porażki w pierwszych rundach kwalifikacji. Larsson jeszcze coś tam gra bilans 9/5 i wygrane mecze z zawodniczkami w jej zasięgu, a taka zawodniczką jest Pironkova.
Mecz zapewne będzie wyrównany, ale wygra Larsson.
Typ:
Larsson J. @1.85
PinnacleSports 5/10j.⛔5j.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
tenismanager 538

tenismanager

Użytkownik
#19
Svitolina E. - Townsend T 2:0 (6:3 6:0)✅
Nie wiem jak bukmacherzy mogli wystawić taki kurs na Svitoline to jest mega prezent 1.45.
Svitolina w pierwszym meczu przez wielu była skazana na porażkę, ale pokazała wszystkim niedowiarkom, że potrafi grać w tenisa nawet na kortach ziemnych.
Townsend jak dla mnie to zawodniczka dobra tylko na swoje podwórko i grę w ITF-ach, ta dziewczyna ma na moje oko lekką nadwagę, wiele pozostawia do życzenia jej poruszanie się po korcie. Svitolina jutro wykorzysta wszystkie braki w grze Townsend, brać póki kurs nie spadnie.
Typy:
Svitolina E. @1.45 Sportingbet 10/10j.✅4.5j.
Svitolina E. DW 2:0 @2.11 Sportingbet 7/10j. ✅7.77j.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
tenismanager 538

tenismanager

Użytkownik
#20
Petkovic A. - Putintseva Y. 0:2 (2:6 2:6)✅
Petkovic nic nie gra w tym roku na kortach ziemnych bilans 2/4, ewidentnie nie jest w najlepszej dyspozycji. Putintseva także nie notuje jakiś spektakularnych wyników, ale rozegrała więcej meczy i też więcej wygrała. Wracając do Niemki ona zapewne będzie tutaj szukać dużo kończących zagrań przez co popełni dużo niewymuszonych błędów ile ich popełni taki będzie wynik spotkania. Putintseva to bardzo groźna rywalka potrafi przez dłuższy czas utrzymać piłkę w korcie oraz zaatakować kiedy nadejdzie okazja.
Moim zdaniem kurs na Putintseva jest trochę zawyżony i trzeba z niego korzystać.
Typ:
Putintseva Y. @2.75 PinnacleSports 4/10j.✅7j
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
tenismanager 538

tenismanager

Użytkownik
PODSUMOWANIE PO 20 ANALIZACH
ŁĄCZNIE 27 TYPÓW PODANYCH
19 TYPÓW WYGRANYCH✅
8 TYPÓW PRZEGRANYCH⛔
SKUTECZNOŚĆ: 70,40%
ŁĄCZNIE 117j POSTAWIONYCH
WYGRANYCH 159,66j✅
ZYSK:42,66j✅
YIELD: 36,40%✅

PS. Dziękuję Wszystkim za zaufanie i mam nadzieję, że kolejne 20 analiz również zakończymy z pozytywnym wynikiem.
Jeśli ktoś ma jakieś pytania to zapraszam na PW.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
tenismanager 538

tenismanager

Użytkownik
#21
Strycova B. - Radwanska A. 1:2 (2:6 7:6 2:6)✅
Wielu z Was w meczu drugiej rundy miało wątpliwości co do stawiania na Radwańska, a kurs był po prostu marzenie, a co najważniejsze Agnieszka udowodniła, że nie na darmo jest drugą rakietą świata.
Dziś kolejną rywalką będzie Strycova z którą Aga ma bardzo piękny bilans H2H 4:0 i wszystkie mecze bez straty seta. Czeszka gra dość solidny tenis na kortach ziemnych, ale zdecydowaną faworytką jest nasza zawodniczka, Radwańska celuje tutaj jak najwyżej zapewne w finał i takie spotkania jak dziś powinna wygrywać bez problemu.
Mam nadzieję, że Radwańska nas dziś nie zawiedzie.
Typy:
Radwanska A. @1.40 Otobet 8/10j.✅3.2j.
Radwanska A. DW 2:0 @2.00 bet365 5/10j.⛔5j.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
tenismanager 538

tenismanager

Użytkownik
#22
Svitolina E. - Ivanovic A. 2:0 (6:4 6:4)⛔
Bardzo ciekawe spotkanie w 3 rundzie kobiet. Svitolina E. kontra Ivanovic A. choć w ostatnim typie stawiałem na Svitoline tutaj zmieniam zdaniem, bo w tamtym meczu miała zdecydowanie słabszą rywalkę. Tutaj stawiam na pewne zwycięstwo Ivanovic za która przemawia wiele czynników, chociażby H2H 7:0, ostatnie cztery pojedynki kończyły się w dwóch partiach. Ivanovic znacznie lepiej sobie radzi od rywalki na kortach ziemnych, jest wyżej w rankingu WTA. Jak dla mnie jutro Ivanovic powinna wygrać pewnie to spotkanie.
Typy:
Ivanovic A. @1.70 Otobet 7/10j.⛔7j.
Ivanovic A. DW 2:0 @2.62 bet365 3/10j.⛔3j.
 
tenismanager 538

tenismanager

Użytkownik
#23
Polska - Kanada 3:2⛔
Pierwszy typ nie z tenisa w temacie, ale przeglądałem ofertę i uznałem, że warto zagrać.
Polacy jutro zaczynają walkę o IE i taki rywal jak Kanada nie powinien im sprawić problemów jeśli chcą jechać na Igrzyska, taki mecz Polacy powinni wygrać za 3 pkt, gdyż w końcowym rozrachunku każdy punkt może mieć znaczenie.
Stawiam na pewne zwycięstwo Biało-Czerwonych.
Typ:
Polska 3:0 @2.10 bet365 5/10j. ⛔5j.
 
tenismanager 538

tenismanager

Użytkownik
#24
Bertens K. - Kasatkina D. 2:1 (6:2 3:6 10:8)⛔
Passa w typowaniu trochę spadła, ale nie poddaję się. ???? Dziś poszukam niespodzianki.
Bertens wyraźnie w formie zwyżkowej wygrany turniej w Norymberdze, pokonanie w pierwszej rundzie RG Kerber, ale każda seria musi się kiedyś skończyć. Bertens może być już zmęczona trochę graniem meczów co 1-2 dzień. Korty ziemne jej bardzo leżą to jej duży plus. Dziś zagra z młodą Rosjanką, która pomimo swojego młodego wieku jest już bardzo wysoko w rankingu WTA. Moim zdaniem Kasatkina nie jest na straconej pozycji w tym pojedynku jeśli będzie grała agresywnie i nie będzie popełniać za dużo niewymuszonych błędów to ma szanse wygrać ten mecz na co liczę.
Typy:
Kasatkina D. @2.61 MarathonBet 5/10j.⛔5j.
Kasatkina D. DW 2:0 @4.60 Betsson 3/10j.⛔3j.
 
tenismanager 538

tenismanager

Użytkownik
#25
Kuznetsova S. - Muguruza B. G. 0:2 (3:6 4:6)✅
Spotkanie 4 rundy pomiędzy Kuznetsova, a Muguruza. Hiszpanka z meczu na mecz gra coraz lepiej. W pierwszej rundzie miała lekkie kłopoty, ale teraz juz wygrywa pewnie oddając kilka gemów rywalce. Kuznetsova podobnie pierwsz mecz kłopoty a teraz gra dość dobrze. W dzisiejszym meczu większe szanse daje jednak Hiszpance, moim zdaniem ma ona lepszy serwis (jeśli będzie funkcjonował tak jak powinien) oraz lepsze zagrania kończące. Obie panie spotkały się raz w swojej karierze i wtedy po zaciętym 3 setowym meczu wygrała Rosjanka, dziś powinna wygrać 4 rakieta świata czyli Muguruza.
Typ:
Muguruza B. G. @1.61 Otobet 8/10j.✅4.88j.
 
tenismanager 538

tenismanager

Użytkownik
#26
Begu I. - Rogers S. 0:2 (3:6 4:6)⛔
Obecność Rogers w 4 rundzie Roland Garros jest wielkim zaskoczeniem dla wielu osób.
Amerykanka gra tutaj swój turniej życia w trzeciej rundzie pokonała Kvitova w 3 setach, gdzie w dwóch wygranych partiach nie oddała nawet gema.
Begu to solidna zawodniczka zwłaszcza na kortach ziemnych do tej pory jej mecze na kortach w Paryżu kończyły się w trzech setach. Jak dla mnie ona jest zdecydowaną faworytką w dzisiejszym meczu, ta wspaniała przygoda dla Rogers zapewne dziś się zakończy. Rumunka notuje zdecydowanie lepsze wyniki na kortach ziemnych od swojej rywalki. Stawiam na pewne zwycięstwo Begu.
Typy:
Begu I. @1.52 Unibet 10/10j⛔10j.
Begu I. DW 2:0 @2.38 5/10j.⛔5j.
 
tenismanager 538

tenismanager

Użytkownik
#27
Nishikori K. - Gasquet R. 1:3 (4:6 2:6 6:4 2:6)✅

Krótko i szybko, bo zaraz mecz. Duże value na Gasqueta gra u siebie pierwsze 3 rundy gładko w 3 setach, Kei w ostatnim meczu męczył się z Verdasco. Dwa mecze obu panów w tym roku na mączce i dwa pewne zwycięstwa Japończyka.
Coś mi mówi że Gasquet dziś wygra, próbujemy bo ostatnio idzie bardzo słabo.
Typy:
Gasquet R. @3.00 bet365 4/10j.✅8j.
Gasquet R. 1 set @2.60 betsson 2/10j.✅3.2j.
Gasquet R. DW 3:0 @9.95 betsson 1/10j.⛔1j.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
tenismanager 538

tenismanager

Użytkownik
#28
Bertens K. - Keys M.
Dziś około 17:00 jedno z ciekawsztch spotkań czwartej rundy pań. Bertens, która miała już odpaść w poprzedniej rundzie podejmować będzie Keys. Bertens jak wielu pewnie już zauważyło jest od dwóch tygodni w ciągłym rytmie meczowym 1-2 dni. Jest już zapewne zmęczona tym graniem, było to widać w ostatnim meczu z Kasatkina, gdzie w 3 secie walczyła wygrywając 10:8. Keys bardzo dobry turniej gra wszystkie mecze narazie gładko 2:0. Keys ma bardzo dobry serwis oraz dobrze gra też z głębi kortu pewne mocne uderzenia. Moim zdaniem jest zdecydowana faworytką w dzisiejszym meczu, a nawet może dość do półfinału w który spotka się z Serena.
Typy:
Keys M. @1.51 Otobet 10/10j.
Keys M. 1 set @1.59 PinnacleSports 8/10j.
Keys M. DW 2:0 @2.20 bet365 6/10j.
Keys M. -3.5gema @1.90 bet365 5/10j.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
tenismanager 538

tenismanager

Użytkownik
#29
Dominguez Lino L. - Kamenskaya V. 2:1 (1:6 7:5 6:3)✅
Turniej ITF na kortach ziemnych w Marsylii. Dominguez Lino która odpadła w pierwszej rundzie RG zagra dziś z bardzo słabą zawodniczką jak dla mnie Kamenskaya.
Hiszpanka jest bardzo doświadczoną zawodniczką, grywa przeważnie w tych większych turniejach lub też musi przebijać się przez kwalifikacje. Inaczej wygląda to u Rosjanki, bo ta zawodniczka grywa tylko w turniejach ITF i to też nie regularnie. Bardzo mało występów w tym roku zanotowała ta zawodniczka, a meczów na kortach ziemnych rozegrała zaledwie 4. Zdecydowaną faworytką tego spotkania jest Dominguez Lino.
Typ:
Dominguez Lino L. @1.54 Marathonbet 8/10j.✅4.32j.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tenismanager 538

tenismanager

Użytkownik
#30
Schmiedlova A. K. - Kucova K.
Turniej challengerowy kobiet w Bol. Naprzeciwko siebie dwie Słowaczki dokładnie 38 rakieta Schmiedlova kontra zawodniczka z drugiej setki Kucova. Schmiedlova ma ten sezon fatalny wgl nie przypomina tej zawodniczki sprzed roku, zaledwie jedna wygrana w tym roku w turniejach WTA, przegrywa dosłownie każdy mecz, ale ja widzę w niej sporo rezerwy. Ona musi się w końcu przełamać ma znakomity serwis, bardzo dobry forhend brakuje jej tylko wiary w siebie, że znowu może wygrywać tak jak w tamtym roku. Już ostatni mecz na RG był dobry stawiła opór samej Muguruzie przegrywając w trzech setach. Co do Kucovej to zawodniczka przeciętna, przegrała w 3 rundzie kwalifikacji do RG, w miarę dobre wyniki w tym sezonie na kortach ziemnych.
Schmiedlova musi w końcu się przełamać i jutro będzie dobra okazja do tego a kurs bardzo dobry.
Typ:
Schmiedlova A. K. @2.07 PinnacleSports 5/10j.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
tenismanager 538

tenismanager

Użytkownik
Niestety tutaj już typów nie będzie z racji tego, że ktoś po prostu te typy stąd brał i oferował na płatnym serwisie :/
Jeśli ktoś chce nadal typy zapraszam na @ [email protected]
Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Do góry Bottom