>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

TenisManager czyli pewny zysk

tenismanager 538

tenismanager

Użytkownik
Witam Serdecznie,
Postanowiłem założyć konto na tym portalu, aby podzielić się z Wami moją wiedzą z tenisa.
W tym temacie znajdziecie bardzo dużo typów z tenisa, lecz mogą zdarzyć się też typy z innej dziedziny sportu.
Typowaniem zajmuje się już długo i powiem szczerze, że już mnie nic nie jest w stanie zaskoczyć.
Stawkowanie będzie w jednostkach od 1-10j.
Zachęcam do odwiedzania tematu jak i grania razem ze mną ????
Jeśli skorzystałeś z jakiegoś typu kliknij po prostu &quot;Dzięki&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
tenismanager 538

tenismanager

Użytkownik
#1
Smitkova T. - Sawayanagi R. (2:0 6:3 6:0) ✅
I pierwsze spotkanie które dziś mam na rozkładzie są to kwalifikacje do turnieju RG kobiet. Czeszka Smitkova zmierzy się z Sawayanagi. Smitkova jest to zawodniczka z drugiego a nawet trzeciego planu kobiecego tenisa, lecz w tym sezonie próbowała przebijać się do głównych turniejów WTA na kortach ziemnych w Europie.
Powiem tak pograła trochę z silniejszymi zawodniczkami od niej i nie wyglądało to aż tak tragicznie, bo pokonała choćby półfinalistkę z turnieju w Madrycie Chirico, a to o czymś moim zdaniem świadczy.
Smitakova jak dla mnie ma potencjał gry na kortach ziemnych.
Jej rywalka raczej grała w turniejach azjatyckich i grała z znacznie słabszymi rywalkami niż Czeszka.
W swojej karierze rozegrała bardzo mało spotkań na mączce co dodatkowo przemawia za Smitkova.
Jak dla mnie dziś pewne zwycięstwo Smitkovej.
Typy:
Smitkova T. @1.30 bet365 8/10j. ✅ 2,04j
Smitkova T. 2:0 @1.80 bet365 4/10j. ✅ 3,20j
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
tenismanager 538

tenismanager

Użytkownik
#2
Friedsam A-L. - McHale C. (2:0 6:4 6:3) ✅
Jeszcze jedno spotkanie na dziś z żeńskiego tenisa. Friedsam podejmie dziś w drugiej rundzie McHale. Oglądałem wczorajsze spotkanie McHale z Hibino i wyglądało to tak jakby amerykanka chciała sobie odpuścić ten mecz i zrobić sobie wolne przed Roland Garros, ale to tylko moje wrażenie. Hibino w drugim secie miała 5*-4 i serwowała na mecz. Strasznie się męczyła McHale we wczorajszym spotkaniu.
Friedsam zaś w dwóch setach ograła Larsson, kontrolując przebieg spotkania w każdej partii.
Obie zawodniczki grała ze sobą niespełna dwa tygodnie temu w turnieju w Madrycie i tam dość łatwo wygrała McHale w dwóch setach, a pierwszego wygrała bez starty gema.
Moim zdaniem nie warto aż tak bardzo porównywać tego spotkania, dzisiejsze będzie zdecydowanie inne, Friedsam gra u siebie i będzie zapewne sprzyjać jej publiczność i jak dla mnie nie odpuści tego turnieju, co więcej nieco lepiej sobie radzi na kortach ziemnych od swojej rywalki i dodatkowo wczoraj na korcie spędziła mniej minut.
Dla mnie dziś wygrywa Friedsam.
Typ:
Friedsam A-L. @2.10 bet365 2/10j.✅2,2j
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
tenismanager 538

tenismanager

Użytkownik
#3
Hozumi E. - Minella M. 1:2 (6:4 3:6 1:6) ✅
Na dziś wybrałem spotkanie kwalifikacyjne do turnieju głównego Roland Garros pań.
Bardzo doświadczona zawodniczka Minella zmierzy się z dość młodą, mało ograną na kortach ziemnych japonką Hozumi. Hozumi to jest typ zawodniczki która występuje tylko w ITF-ach i to w dodatku z marnym skutkiem jak widać po jej wynikach.
Minella to zawodniczka która próbuje może nie za każdym razem ale szuka swoich sił w kwalifikacjach turniejów o wyższej radze niż ITF, choć zdarza się jej też występować w tych mniejszych turniejach.
Zawodniczka z Luksemburga jest bardzo doświadczona jeśli chodzi o grę na mączce, bowiem rozegrał na tej nawierzchni
blisko 400 spotkań i z czego ma dodatni bilans.
Jak dla mnie faworyt tego starcia jest tylko jeden.
Typ:
Minella M. @1.50 bet365 5/10j.✅2,5j.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
tenismanager 538

tenismanager

Użytkownik
#4
Struff J-L. - Rublev A. 2:0 (6:1 7:6 ) ✅
Druga runda kwalifikacji panów do turnieju głównego Roland Garros.
Wybrałem dziś jak dla mnie najpewniejsze spotkanie, mianowicie Struff.
Niemiecki tenisista zajmuje dopiero miejsce tuż za czołową setką, ale ma aspiracje wyższe.
Posiada znakomity serwis oraz mocne uderzenie kończące, dodatkowym atutem Struffa jest to, że rozegrał bardzo dużo spotkań na kortach ziemnych, w przeciwieństwie do swojego rywala, który dopiero raczkuje na kortach ziemnych.
Rublev zajmuje też znacznie dalsze miejsce w rankingu ATP niż Struff.
Moim zdaniem serwis plus doświadczenie bardzo mocno przemawiają za Struffem i tak też właśnie gram.
Typy:
Struff J-L. @1.40 bet365 6/10j.✅2,4j.
Struff J-L. 2:0 @2.15 Oddsring 2/10j.✅2,3j.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
tenismanager 538

tenismanager

Użytkownik
#5
Samper-Montana J. - Karatsev A 2:0 (6:2 6:3)✅

Ostatnia runda kwalifikacji do Roland Garros i w turnieju głównym będziemy mieć jedną z niespodzianek
Samper-Montana lub Karatsev.
W tym meczu zdecydowanie stawiam na wyżej sklasyfikowanego hiszpana w rankingu ATP, choć zajmuje dopiero miejsce na początku trzeciej setki to posiada niebywałe doświadczenie na kortach ziemnych: bilans 387/245 większość z tych meczy w challengerach, ale sam fakt rozegrania tylu spotkań na nawierzchni ziemnej robi wrażenie. W drugiej rundzie sprawił sensacje pokonując znacznie wyżej sklasyfikowanego rywala Khachanova.
Dzisiejszy rywal wydaje się znacznie słabszy, notujący też słabsze wyniki niż Samper-Montana, lecz każde spotkanie jest inne.
Myślę, że to właśnie Samper-Montana będzie górą w tym spotkaniu i zagra po raz pierwszy w turnieju głównym Wielkiego Szlema.

Typ:
Samper-Montana @1.80 Bet365 4/10j.✅3.2j.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
tenismanager 538

tenismanager

Użytkownik
#6
Haas B. - Cepede V. 0:2 (2:6 3:6)✅
Ostatni mecz w rundzie kwalifikacyjnej pań. Cepede jest na ostatniej prostej, aby zagrać w turnieju głównym RG.
Teoretycznie dziś ma najsłabszą rywalkę Haas. Paragwajka w dwóch pierwszy rundach pokonała znacznie mocniejsze rywalki: Kanepi oraz Oprandi. Jej dzisiejsza rywalka Haas jest mi szczerze mówiąc bardzo mało znana, być może dlatego iż większość meczy rozgrywa w ITF-ach, na swoim koncie ma dwa wygrane turnieje w tym roku.
Dodatkowym atutem Cepede będzie dziś nawierzchnia, rozegrała dużo spotkań na mączce z dobrym skutkiem.
Haas w pierwszej rundzie strasznie męczyła sie ze znacznie niżej notowaną rywalką, wczoraj dość niespodziewanie pokonała szwajcarską tenisistkę Voegele w dwóch setach.
Dziś mam nadzieję, że niespodzianki nie będzie i pewnie wygra Cepede.
Typ:
Cepede V. @1.72 bet365 4/10j.✅2.88j
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
tenismanager 538

tenismanager

Użytkownik
#7
Johnson S. / Querrey S. - Knowle J. / Rosol L. 2:1 (6:3 3:6 10:8)✅
Jeszcze jeden ciekawy typ na popołudnie - deble ATP.
Jak dobrze wiem Rosola czeka przed meczem deblowym półfinał singla z Wawrinka.
Później dopiero wyjdzie na kort o ile para Knowle J. / Rosol L. nie podda meczu walkoverem. Knowle J. / Rosol L.
to para która zaczęła grać dopiero w tym turnieju, trudno mi ocenić czy tak wystąpią na RG, ale zagrali ze sobą tylko dwa mecze więc kłopoty ze zgraniem mogą wystąpić. Całkiem odmienne zdanie mam co do pary
Johnson S. / Querrey S. oni już grają troche ze sobą i potrafią walczyć z najlepszymi.
Dodatkowo jak dobrze wiemy amerykanie dysonują bardzo dobrym serwisem.
Stawiam na zwycięstwo Johnson S. / Querrey S. zobaczymy wgl. czy mecz się odbędzie.
Typ:
Johnson S. / Querrey S. @1.61 bet365 3/10✅1.83j.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
tenismanager 538

tenismanager

Użytkownik
#8
Lorenzi P. - Elias G. 1:2 (7:5 2:6 2:6)✅
Challenger w Mestre jutro już półfinały. Lorenzi podejmie dużo młodszego zawodnika Eliasa. Lorenzi jutro po południu będzie grać półfinał i jeśli wygra co jest malo prawdopodobne to w niedzielę musiał by zagrać w finale, a w niedzielę rusza już Wielki Szlem na kortach w Paryżu gdzie na Włocha czeka już kolejny &quot;weteran&quot; kortów ziemnych Berlocq.
Lorenzi nie jest już aż tak młodym zawodnikiem, aby mógł wytrzymać takie trudności (dziś 3 setowy mecz).
Jak dla mnie Włoch odpuści jutrzejsze spotkanie z Eliasem, a nawet jeśli zagra na 100% to Elias jest w stanie go pokonać o czym świadczą dotychczasowe bardzo wyrównane spotkania pomiędzy tymi zawodnikami.
Kursy zapewne do jutra mocno spadną.
Typy:
Elias G. @2.10 bet365 4/10j.✅4.4j
Elias G. 1set @2.00 bet365 3/10j.⛔3j.
Elias G. DW 2:0 @3,25 bet365 1/10j.⛔1j.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
tenismanager 538

tenismanager

Użytkownik
Elias win na ✅
Więc jak na razie seria super :browar565:
Jednak ostatni typ za bardzo nie poszedł tak jak powinien ale malutki plus jest ✅.
Lorenzi wygrał pierwszego seta a później odpuścił mecz jak przewidywałem.
Już jutro z rana typy na RG.
Pozdrawiam.
 
tenismanager 538

tenismanager

Użytkownik
#9
Diyas Z. - Witthoeft C. 2:1 (2:6 6:4 6:2)
Pierwsza runda pań w tego rocznym Roland Garros i wybrałem najpewniejsze spotkanie jak dla mnie Diyas kontra Witthoeft. Obie zawodniczki dość równo w rankingu WTA, ale jak już spojrzeć na grę na kortach ziemnych to jest mega przepaść. Diyas ma ujemny bilans spotkań na tej nawierzchni i w dodatku bardzo mało rozegranych spotkań w porównaniu do Witthoeft. Niemka jak dla mnie jest zdecydowaną faworytką tego spotkania.
Zawodniczka z Kazachstanu kompletnie nie radzi sobie na mączce i to będzie widoczne w dzisiejszym meczu.
Stawiam na zwycięstwo Witthoeft.
Typ:
Witthoeft C. @1.83 betsson 6/10j.⛔6j.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
tenismanager 538

tenismanager

Użytkownik
#10
Arruabarrena-V. L. - Hsieh S-W. 0:2 (6:7 3:6)✅
W tym meczu powiem szczerze szukam niespodzianki i typował będę na zwycięstwo Hsieh, wielu z was pewnie uzna to za szaleństwo, ale zaraz postaram się to wyjaśnić.
Arruabarrena jest dość chimeryczną zawodniczką potrafi dobre uderzenia przeplatać prostymi błędami, plusem wielkim zapewne jest dla niej to, że wychowała się na kortach ziemnych. Arruabarrena w tym sezonie na kortach ziemnych tak naprawdę nie wygrała meczu z wyżej klasyfikowaną zawodniczka od siebie.
Jak dla mnie notuje bardzo słabe wyniki. Teraz może o zawodniczce z Azji, Hsieh nie jest to zawodniczka, która lubi korty ziemne, ale jak dla mnie notuje w tym sezonie lepsze wyniki na mączce niż jej dzisiejsza rywalka. Dodatkowym atutem będzie dziś waleczność na korcie i tu zdecydowanie jestem po stronie Hsieh.
Kurs bardzo zachęcający, aby spróbować decyzję pozostawiam państwu.
Typ:
Hsieh S-W. @2.75 bet365 3/10j.✅5.25j.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
tenismanager 538

tenismanager

Użytkownik
#11
Townsend T. - Hesse A. 2:0 (6:2 6:1)⛔

Kolejny mecz jak dla mnie big value na Hesse. Obie zawodniczki są powyżej pierwszej setki w rankingu. Szczerze nie wiem dlaczego buki wystawili, aż taki kurs chyba dlatego jakie wyniki w tym sezonie odniosła Townsend. Amerykanka grała bardzo dobrze w ITF-ach które odbywały się na tej dziwnej amerykańskiej mączce.
Moim zdaniem korty ziemne w Europie są znacznie inne. Hesse w tym roku wyniki nie specjalne, ale próbowała grać z lepszymi zawodniczkami zapewne niż Townsend.
Francuzka większe doświadczenie jeśli chodzi o grę na kortach ziemnych, wyżej sklasyfikowana w rankingu WTA, dodatkowym atutem dla nie będzie publiczność.
Warto spróbować po takim kursie.
Typ:
Hesse A. @3.20 Sportingbet 2/10j.⛔2j.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
vat 1,2K

vat

Użytkownik
Naprawdę imponująca skuteczność.
Dzięki za typy.
Długo &quot;siedzisz&quot; w tenisie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
tenismanager 538

tenismanager

Użytkownik
Naprawdę imponująca skuteczność.
Dzięki za typy.
Długo &quot;siedzisz&quot; w tenisie?
Dzięki za miłe słowa;)
W tenisie siedzę około 6 lat i nie jedno już moje oko widziało i ucho słyszało;)
Hesse znowu przesunięta na jutro :?.
Dziś jeszcze podam 1 typ na później ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
tenismanager 538

tenismanager

Użytkownik
#12
Mattek-Sands B. - Begu I. 1:2 (7:5 1:6 3:6)

Znalazłem jeszcze dziś jeden ciekawy bet jak dla mnie.
28 rakieta w rankingu WTA Begu podejmie dziś znacznie słabszą bardzo chaotycznie grającą amerykankę
Mattek-Sands. Zwyciężczynią tego meczu może być tylko Begu.
Rumunka to specjalistka od gry na kortach ziemnych, czego nie można powiedzieć o Mattek-Sands.
Obie zawodniczki grały ze sobą już cztery razy i za każdym razem górą była Begu.
Rumunka zdecydowanie w lepszej formie w tym okresie ćwierćfinał - Madryt, półfinał - Rzym.
Moim zdaniem w tym meczu powinno być 2:0 dla Begu.
Typ:
Begu I. 2:0 @1.74 Unibet 4/10j.⛔4j.
edit: szkoda pierwszego seta :?, słabsza seria tym razem nadchodzi :-|
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
tenismanager 538

tenismanager

Użytkownik
#13
Cornet A. - Flipkens K. 2:0 (6:1 6:0)✅
Pierwsza runda Roland Garros pań i mecz Cornet - Flipkens. Cornet gra u siebie i zapewne mocno będzie zmotywowana, żeby wystąpić jak najlepiej(rok temu 4 runda), według mnie Cornet jest lepszą zawodniczką od Flipkens. Belgijka bardzo dużo gra slajsem, zaś francuzka potrafi zakończyć wymiany silnym forhend-em.
Obie zawodniczki bardzo dobrze się znają, bo grały już ze sobą 8 razy.
H2H jest lepsze dla Cornet, która wygrała 5 pojedynków.
Dziś górą powinna być Cornet stawiam 70-30 %.
Typ:
Cornet A. @1.60 Betsson 6/10j.✅3.6j.
Off. Były pierwsze porażki w temacie i wielu z Was się zawiodło, ale porażki będą czy się chce czy nie. Zapraszam do dalszej gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Do góry Bottom