>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Tenis

jasmin_bogow 34,4K

jasmin_bogow

Użytkownik
Podsumowanie

Typów: 24 (jeden void, więc 23)
Stawka łączna: 2300 j
Zysk: +772 j

Yield: +33,5%

Jak na pewno już zauważyliście, nie podaję tutaj masy typów. Gram raczej ich oszczędne ilości, stawiam bardziej na jakość, niż ilość.

W realu gram trochę więcej rzeczy, czasem live, tu staram się podawać najbardziej wyselekcjonowane typy.

W tamtym tygodniu spieprzyłem z Idą (2 typy na jeden mecz, idiota, nigdy tak nie robię, plus nie wziąłem deszczu pod uwagę przy asach) ale człowiek uczy się całe życie.

To co, dajemy dalej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1502
jasmin_bogow 34,4K

jasmin_bogow

Użytkownik
Rzadko gram futures, ale:

25. Sabalenka wygra swoją kwartę 1.55 Betclic. Stawka 200 j (podwójna)

U Sabalenki tylko tragedia mogłaby ją powstrzymać. Umówmy się, przy jej obecnej formie i takim losowaniu, ćwierćfinał jest koniecznością. Jestem ciekaw jak pokaże się Zheng w turnieju, po tym jak nabyła naprawdę masę pewności siebie na olimpiadzie, ale to i tak nie powinna wystarczyć na niesamowicie zmobilizowaną Sabalenkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +433
jasmin_bogow 34,4K

jasmin_bogow

Użytkownik
Rzadko gram futures, ale:

25. Sabalenka wygra swoją kwartę 1.55 Betclic. Stawka 200 j (podwójna)

U Sabalenki tylko tragedia mogłaby ją powstrzymać. Umówmy się, przy jej obecnej formie i takim losowaniu, ćwierćfinał jest koniecznością. Jestem ciekaw jak pokaże się Zheng w turnieju, po tym jak nabyła naprawdę masę pewności siebie na olimpiadzie, ale to i tak nie powinna wystarczyć na niesamowicie zmobilizowaną Sabalenkę.
Tak gwoli przypomnienia, wczorajszy pogrom sprawił, że typ wszedł bardzo spokojnie :)

Przyznam, spodziewałem się większej walki ze strony Zheng, ale Sabalenka wyszła mega zmotywowana i skoncentrowana. Swoją drogą, mam wrażenie, że Świątek też jest na misji na tym turnieju i chce trochę ukrócić narzekanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +450
jasmin_bogow 34,4K

jasmin_bogow

Użytkownik
41. Chaczanov @1.62 Betclic

Oprócz innych argumentów to ciekawym dodatkiem jest ze Chaczanov prowadzi 6:0 w H2H - w tym…4:0 w tym roku

42. S. Zhang @2.16 Betclic

Świetny mecz S.Z. w poprzedniej rundzie. Ogólnie przeprowadzka do Azji dała jej ogromną zmianę. Jak dla mnie, nie patrząc na drabinkę, ma szansę zajść tutaj daleko.

EDIT: Takie niedziele lubię;-)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +640
Do góry Bottom