>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

tenis z djoko_

djoko_ 210

djoko_

Użytkownik
#2
Panfil G. - Tomic B.
Typ 1

Kurs 4.8
Unibet
Stawka 5zł

#3
Panfil G. - Tomic B.
Typ 1 AH +4,5 gema

Kurs 1.8
Unibet
Stawka 10zł

Mecz pucharu Hopmana. Czekałem z obstawieniem tego spotkania do godzin porannych, ze względu na oczekiwanie na wynik meczu Kanady z Włochami. Kanada wygrała 3:0, w związku z tym Polska awansuje jeśli spełni jeden z warunków:
1. Wygrać jeden mecz 2:0
2. Wygrać mecz 2:1 i ugrać seta w jednym z dwóch pozostałych spotkań
3. Wygrać jedno spotkanie 2:1 i zaliczyć dwie porażki 0:2 ( będzie liczył się stosunek gemów Polski i Kanady)
4. Wygrać z Australią
Grzegorz zagra drugi mecz spotkania Polski z Australia, pierwsza na kort wyjdzie A. Radwańska, która zagra z reprezentantką gospodarzy S. Stosur. 3 ostatnie mecze pomiędzy tymi zawodniczkami wygrała S. Stosur, więc wynik dzisiejszego spotkania nie koniecznie musi być na korzyść Agnieszki. W tym wypadku znakomicie grający w Australii G. Panfil będzie miał jeszcze większą motywację do zwycięstwa. Gdyby jednak jego mecz był o przysłowiową pietruszkę to uważam że będzie chciał pokazać się jak najlepiej, ponieważ nie jest on znany, gra aby się pokazać, że taki gracz jak on istnieje. Istnieje jakaś tam szansa, że organizatorzy Australian Open dadzą Grzegorzowi dziką kartę, jeśli nadal w Perth będzie się tak dobrze prezentował jak w poprzednich meczach. Przypomnę tylko, że Australia jest pozbawiona szans awansu do finału pucharu Hopmana i znając styl i charakter B. Tomica mam wątpliwości co do jego odpowiedniej motywacji.​

Wynik: 1:6 4:6
Zysk: ⛔15zł
Bilans: ⛔45zł​
 
djoko_ 210

djoko_

Użytkownik
#4
Radwańska A. - Stosur S.
Typ 1

Kurs 1.53
WilliamHill
Stawka 40zł

Mecz za chwilę, więc taka na szybko analiza. Nie wiem czemu spotkanie to zostało zamienione kolejnością z meczem Panfila z Tomicem. Polak przegrał jednak 16 46 i to powoduje, że jeśli Polacy maja awansować do finału to potrzebna jest wygrana Agnieszki ( warunki awansu wypisałem w poście wyżej) i to najlepiej 2:0 i wtedy mamy awans. To byłby wymarzony wynik, ponieważ co do wyniku miksta to jakoś optymistą nie jestem. Ostatnie 3 mecze Agnieszki z Australijką to 3 porażki Polki. Stosur jednak w meczach u siebie nie zachwyca, duża ilość błędów porażki z Pennettą 0:2 i Bouchard 1:2. Agnieszka ograła obydwie te rywalki. Liczę, że w końcu po 4 latach uda się Polce pokonać Samanthe i awansujemy do finału. Patrząc na obecną formę obu tenisistek to jest to pewny typ.​

Wynik: 3:6 6:4 6:3
Zysk: ✅21,1zł
Bilans: ⛔23,9zł​
 
djoko_ 210

djoko_

Użytkownik
#5
Monfils G. - Mayer F.
Typ 1

Kurs 1.363
marathon
Stawka 50zł
Monfils ku mojemu zdziwieniu pokazał wczoraj jak dobrze potrafi na chwile obecną grac gdy się nie denerwuje i nie robi zbędnych rzeczy na korcie. Potrafił utrzymać piłkę przy długich wymianach + niesamowita szybkość i zwinność.Grał on wczoraj mniej niż godzinę, natomiast Mayer grał wczoraj 3 sety.To tak w skrócie.
Wynik: 6:3 6:2
Zysk: ✅18.15zł
Bilans: ⛔5.75zł
#6
Williams V. - Hampton J.
Typ 2 AH + 1,5 seta

Kurs 1.68
marathon
Stawka 15zł
Spotkanie bez faworytki jak dla mnie. Hampton waleczna, odpadła rok temu po przegranych 2 tie-breakach z A. Radwańską i wydaje się że na początek 2014 przygotowała podobna formę jak rok temu. Natomiast Venus próbuje coś jeszcze u schyłku swojej kariery powalczyć na kortach, nie wróżę jej już jednak żadnych tytułów. Przegrała seta z Austriaczką Meusburger to czemu ma nie stracic przynajmniej jednego seta z młodą, dobrze zapowiadającą się Hampton.
Wynik: walkower Hampton
Zysk: -
Bilans: ⛔5.75zł​
 
djoko_ 210

djoko_

Użytkownik
#7
Williams S. - Sharapova M.
Typ 2:0

Kurs 1.43
marathon
Stawka 25zł

Sharapova męczyła się na tym turnieju z K. Kanepi mając problemy z serwisem. Williams jak zawsze wygląda solidnie i nie zapowiada się jak dla mnie na długi i wyrównany mecz, chociaż samo miejsce rankingowe zawodniczek mogłoby na to wskazywać. Rok temu Williams na początku - w Doha sezonu pokonała Marię 6:3 6:2. Nie wykluczam podobnego wyniku dzisiaj.
Wynik: 6:2 7:6
Zysk: ✅10.75zł
Bilans: ✅5zł​
 
djoko_ 210

djoko_

Użytkownik
#8
Williams V. - Ivanovic A.
Typ Over 21,5

Kurs 1.82
Unibet
Stawka 10zł

Jak dla mnie mecz 50/50. Ivanovic potrafić mieć duże wahania w swojej grze podczas jednego meczu. O tą obserwację opieram swój typ licząc na wyrównany 3 setowy bój, gdzie gemy będą padały seriami dla każdej zawodniczki na przemian.

Wynik: 30 gemów
Zysk: ✅8.2zł
Bilans: ✅13.2zł

#9
Radwańska/Panfil - Cornet/Tsonga
Typ 2

Kurs 1.4
bet365
Stawka 30zł

Najprawdopodobniej będzie to decydujący mecz o zwycięstwie w pucharze Hopmana. Jeśli oczywiście Aga wygra z Cornet, bo porażka Panfila z Tsonga jest niemal pewna, jeśli tylko Tsonga wyjdzie na kort. Nie daję w tym pojedynku większych szans Polskiej parze. Grzesiek małe doświadczenie w grach na takim poziomie ( mimo że to turniej tylko dla kasy i sławy a nie dla punktów rankingowych ). O ile Aga i Cornet pod względem umiejętności deblowych wyglądają podobnie ( lekką przewagę jak dla mnie ma Polka) to z kolei przewaga Tsongi nad Panfilem będzie znacząca i może Polak mieć problemy z utrzymaniem swojego serwisu, a wiemy że to jest kluczowym elementem.

Wynik: 0:6 2:6
Zysk: ✅12zł
Bilans: ✅25.2zł​

#10
Nadal R. - Monfils G.
Typ 2 AH +3 gemy

Kurs 2.00
marathon
Stawka 15zł

Nadal gra niemrawo na początku sezonu, człapie po korcie, gubi sety z takimi zawodnikami jak Gojowczyk, który musiał przebrnąć kwalifikacje, a by zagrać w turnieju głównym. Monfils opanowany w tym turnieju jak nigdy, utrzymuje piłkę w korcie, bardzo dobry serwis, szybkość i ta jego nieprzewidywalność. W 2012 pokonał Nadala właśnie w Doha 2:0. Jutro spodziewam się ciekawego meczu, jeśli nazwiska nie grają to górą powinien być zdecydowanie Monfils, bo gra lepiej w całym turnieju. Obawiam się jednak że Rafa pokaże w meczu decydującym o tytule dużo więcej niż w poprzednich meczach jeśli tylko przeciwnik zmusi go do wejścia na wyższe obroty. Z tego powodu nie gram czystego typu na Monfilsa.

Wynik: 6:1 6:7 6:2
Zysk: ⛔15zł
Bilans: ✅10.2zł​
 
djoko_ 210

djoko_

Użytkownik
#11
Cibulkova D. - Kerber A.
Typ Over 21,5

Kurs 1.89
marathon
Stawka 12zł

Zdziwiła mnie taka linia z takim kursem w tym spotkaniu dlatego to właśnie gram. Kerber - faworytka wśród buków, przegrała w Brisbane z Jankovic 1:2 grając dośc nieporadnie zdużą ilością błędów, to na pewno nie jest jej optymalna forma. Cibulkova w Brisbane osiągnęła tą samą rundę co Niemka - 3, przegrała w niej z S. Williams, ale urwała jej 6 gemów ( jak dla mnie to dużo). Dodajmy że H2H to 4:0 dla Cibulkovej ( od 2008r.), a ostatnie 3 z tych 4 meczy rozgrywane były na twardych nawierzchniach i trwały 3 sety. Dzisiaj nawierzchnia też będzie twarda, a forma obu pań jak dla mnie zbliżona.

Wynik: 25 gemów
Zysk: ✅10.68zł
Bilans: ✅20.88zł
#12
Pavlyuchenkova A. - Riske A.
Typ 2

Kurs 2.20
marathon
Stawka 20zł

Kursy na Riske spadły z ponad na 3 na 2.20, niestety dopiero teraz wyhaczyłem okazję w tym meczu. Riske przegrała w 1 rundzie w Auckland z późniejszą zwyciężczynią turnieju A. Ivanovic w niezłym stylu 5:7 6:7, co daje nadzieję na jeszcze jej lepszą grę w tym sezonie niż w poprzednim. Rosjanka moim zdaniem na razie bez formy, w spotkaniu z Kerber w Brisbane w 2 secie ( po porażce w pierwszym) zeszła z kortu. Przypominam, że w marathonie wystarczy rozegrany jeden set i potem już nie ma zwrotów, więc jeśli Rosjanka dzisiaj zachowa się tak jak w Brisbane i podda mecz w 2 secie ( uważam to za mało prawdopodobne) to wtedy zakład jest wygrany.

Wynik: 3:6 2:6
Zysk: ✅24zł
Bilans: ✅44.88zł​
 
djoko_ 210

djoko_

Użytkownik
#13
Riske A. - DellAcqua C.
Typ 1

Kurs 1.65
marathon
Stawka 30zł

Spodziewałem sę kursy ok. 1.4 max, a tu taka miła niespodzianka. Riske opisałem w poprzednim poście i nie zawiodła mnie ona w meczu z Pavlyuchenkovą, pewnie wygrywając. DellAcqua gra u siebie i to chyba jedyna okoliczność na jej korzyść, gra ona głównie w debla. Dzisiaj dała się ona 3 razy przełamać słabiutkiej Van Uytvanck wygrywając 6:4 6:4, Riske ani razu nie została przełamana przez Rosjankę. Solidność gry i forma po stronie Riske i to ona powinna wyjść zwycięsko z tego pojedynku. Gram od razu, bo kurs powinien spaść.

Wynik: 7:5 4:6 6:3
Zysk: ✅19.5zł
Bilans: ✅64.38zł

#14

Makarova E. - Suarez Navarro C.
Typ 1

Kurs 1.41
marathon
Stawka 15zł

Makarova zdecydowanie pokonała w pierwszej rundzie J. Jankovic 6:4 6:2, a Hiszpanka niemiłosiernie się męczyła z Ormaechevą. Stawka niska bo to początek sezonu i Makarova rozegrała jak na razie 1 mecz. Niemniej jednak zapowiada się zwycięstwo Rosjanki w 2 setach.

Wynik: 6:7 3:6
Zysk: ⛔15zł
Bilans: ✅49.38zł​
 
djoko_ 210

djoko_

Użytkownik
#15
Matosevic M. - Seppi A.
Typ 1

Kurs 1.82
Unibet
Stawka 30zł
Jak dla mnie najlepsza okazja do zarobienia dzisiejszej nocy. Seppi nic w pucharze Hopmana nie pokazał i nie chce mi sie wierzyc, że nagle zacznie grac, jeśli ma to nastąpić to na AO a nie w Sydney. Matosevic gra u siebie i mimo że rok temu odpadł w pierwszej rundzie to teraz zanotuje lepszy występ, zmieniły się przez rok jego umiejętności. W tym roku 3 razy wygrywał po 3 setowych bataliach. Zmęczenie? Wątpię. Raczej mobilizacja aby jak najlepiej wypaść u siebie. H2H 1:0 dla Seppiego, też w Sydney, ale 4 lata temu, a wtedy Matosevic był na 185 miejscu w rankingu ATP ( Seppi był 49).
Wynik: 6:3 6:4
Zysk: ✅24.6zł
Bilans: ✅73.98zł
#16
Istomin D. - Cilic M.
Typ 1 AH + 3,5 gema

Kurs 1.78
marathon
Stawka 10zł
8 dni temu mecz pomiędzy tymi zawodnikami był bardzo zacięty, trwał 36 gemy i o 2 gemy w sumie więcej zdobył Cilic. Jeśli tylko dyspozycja serwisowa Istomina będzie taka jak w poprzednich meczach to o typ jestem spokojny. Chęć rewanżu powinna go dodatkowo zmobilizować. W czasie ostatnich meczów więcej problemów z utrzymaniem swojego serwu miał Cilic. Nie wykluczam niespodzianki i zwycięstwa Istomina. Można tez pograc over 21, ja jednak zdecydowałem się na handicap w stronę Istomina.
Wynik: 6:3 6:4
Zysk: ✅7.8zł
Bilans: ✅81.78zł​
 
djoko_ 210

djoko_

Użytkownik
#17
Tursunov D. - Istomin D.
Typ 2

Kurs 1.77
pinnacle
Stawka 20zł

#18
Tursunov D. - Istomin D.
Typ 2 AH -3 gemy

Kurs 2.42
pinnacle
Stawka 5zł
Istomin pokonał dzisiaj pewnie Cilica a wcześniej Adnujara. Tursunov miał spore problemy ze zwycięstwem z Rosolem głównie dzięki kłopotom z utrzymaniem swojego podania kilka razy. Istomin jak na razie w Australii serwuje wybornie i dzisiaj pojawia się dla niego okazja do przełamania niekorzystnego H2H, które wynosi w chwili obecnej 2:0 dla Rosjanina, ale żaden z tych meczy nie był na hardzie.
Wynik: 7:6 6:2
Zysk: ⛔25zł
Bilans: ✅56.88zł​
 
djoko_ 210

djoko_

Użytkownik
#19
Stakhovsky S. - Tomic B.
Typ 2

Kurs 1.44
bet365
Stawka 20zł

Tomic broni tytułu, gra pewnie, był bardziej skoncentrowany niż jego rywal w meczach 1/4 finału. Stakhovsky dość nierówno w ćwierćfinale, trochę zmęczenie moim zdaniem daje znać o sobie, gdyż w tym turnieju musiał przechodzić on eliminacje ( wszystkie mecze wygrał 2:0). H2H 0:1.
Wynik: 7:6 5:7 3:6
Zysk: ✅8.8zł

#20
Kerber A. - Pironkova T.
Typ 2 AH +5,5 gema

Kurs 1.72
bet365
Stawka 10zł

Wszystko zostało opisane bardzo dobrze przez kolegów w dziale tego turnieju. Ja się z tymi opiniami w 100% zgadzam.

Wynik: 4:6 4:6
Zysk: ✅7.2zł
Bilans: ✅72.88zł​
 
djoko_ 210

djoko_

Użytkownik
#21
Zakopalova K. - Muguruza B.G.
Typ 1

Kurs 2.34
marathon
Stawka 10zł

Muguruza to kwalifikantka, która w błyskawicznym tempie awansowała do finału. jej gry nie widziałem, wszystkie mecze na tym turnieju wygrał 2:0, ale jej rywalki to nie były przeciwniczki w najwyższej półki, najlepsza z nich to Belgijka Flipkens która to w ostatnim czasie gra bardzo nierówno. Zakopalova w drodze do finału pokonała również wszystkie rywalki 2:0. Była to Meusburger, która w ubiegłym tygodniu równo walczyła z V. Williams, słabiutka Zhang S., coraz lepiej grająca w tym roku A. Riske, oraz zawodniczka gospodarzy S.Stosur, która była zdecydowaną faworytką w meczu. Spoglądając na historie ich spotkań w tym turnieju, można stwierdzić, że Zakopalova odprawiła lepsze zawodniczki, a na dodatek ma rozegrane 3 mecze mniej niż jej dzisiejsza rywalka. Ciekawy jestem tylko czy któraś z nich nie pęknie psychicznie.

Wynik: 4:6 0:6
Zysk: ⛔10zł​

#22
Dal Potro J. - Tomic B.
Typ Over 21,5 gema

Kurs 1.72
bet365
Stawka 20zł

Faworyta nie wskaże, ale moim zdaniem czeka nas wyrównany mecz. Tomic to zawodnik gospodarzy, który broni tytułu sprzed roku i na pewno włoży wszystkie swoje umiejętności w jutrzejszy mecz. Del Potro wyżej w rankigu ATP, ale tracił już sety na tym turnieju ze Stepankiem i Mahutem, więc nie wykluczam opcji że jutro tez coś straci. Spodziewam się że pierwszego seta wygra Tomic, a dwa następne Del Potro, zobaczymy jak to wyjdzie.

Wynik: 16 gemów
Zysk: ⛔20zł
Bilans: ✅47.88zł​
 
djoko_ 210

djoko_

Użytkownik
Zmiana szaty graficznej tematu od dzisiaj. Do typów będę dopisywał opinie, tylko gdy będę miał coś ciekawego do przekazania. Poniżej wszystkie moje typy na pierwszą rundę AO. Ze stawkami nie szaleję, bo to nadal jest początek sezonu, a niektórych graczy jeszcze nie widzieliśmy w akcji w tym roku.

#23 ⛔ 30zł
D.Hantuchova vs H.Watson 2 (1,69)marathon 75 36 63
stawka:30zł

#24 ✅8,9zł
E.Vesnina vs A.Riske 2 (1,89) marathon 62 62
stawka:10zł

#25 ✅8,70zł
N.Kyrgios vs B.Becker 1 (1,87) marathon 63 67 62 76
stawka:10zł

#26 ✅19zł
T.Pironkova vs S.Soler Espinosa 1 (1,27) marathon 63 62
S.Voegele vs K.Mladenovic 1 (1,533) marathon 75 75
AKO: 1.95
stawka: 20zł

#27 ⛔ 30zł
G.Monfils vs R.Harrison 1 (1,181) marathon 64 64 64
L.Hewitt vs A.Seppi 1 (1,181) marathon 67 36 75 75 57
D.Istomin vs M.Baghdatis 1 (1,66) marathon 64 75 64
AKO: 2.32
stawka: 30zł

Dałem ciała ze stawkami ;/
 
djoko_ 210

djoko_

Użytkownik
#28 ⛔50 zł
S. Storur - T. Pironkova 2 (2,46) marathon 62 60
stawka: 50zł

#29 ⛔10zł
M. Youzhny - F. Mayer O 3,5 seta (1,4) comeOn 5 setów
K. Anderson - D. Thiem O 3,5 seta (1,49) comeOn 3 sety
D. Tursunov - D. Istomin O 3,5 seta (1,4) comeOn 4 sety
AKO: 2,92
stawka: 10zł
 
djoko_ 210

djoko_

Użytkownik
#30 ⛔15zł
Lu Y-H. - Dimitrov G. 1 (2,62) marathon 36 36 67
stawka: 15zł

#31 ✅18,3zł
Sock J. - Monfils G. 2 (1,111) marathon 67 57 26
Muguruza B.G. - Schmiedlova A.K. 1(1,181) marathon 63 63
Stephens S. -Tomljanovic A. 1 (1,23) marathon 36 62 75
AKO: 1,61
stawka: 30zł

bilans: ⛔32,22zł

 
djoko_ 210

djoko_

Użytkownik
#32 ✅23,10zł
Suarez Navarro C. - Cibulkova D. 2 (1,49) marathon 16 06
Tsonga J-W. - Simon G. 1 (1,19) marathon 76 64 62
AKO: 1,77
stawka: 30zł

#33✅12,60zł
Muguruza B.G. - Wozniacki C. 1 (2,26) marathon 46 75 63
stawka: 10zł

bilans: ✅3,48zł
W końcu wracam na✅, oby tak zostało do końca miesiąca.
 
djoko_ 210

djoko_

Użytkownik
#34 ✅9,10zł
Kerber A. - Pennetta F. Over 21,5 (1,91)williamhill 29 gemów
stawka: 10zł

#35 ⛔30zł
Wawrinka S. - Robredo T. 2 (3,25) williamhill 3:0
stawka: 30zł
bilans: ⛔17,42zł
 
djoko_ 210

djoko_

Użytkownik
#38
Murray A. - Federer R. 2 (1,8) marathon
stawka: 20zł

#39
Ivanovic A. - Buchard E. 1 (1,4) pinnacle
Wawrinka S. - Djokovic N. 2 (1,11) pinnacle
AKO:1,55
stawka: 30zł
bilans:
 
Do góry Bottom