>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Tenis według rrsky

R 3

rrsky

Użytkownik
Jestem w sumie świeżym &quot;zawodnikiem&quot; na tym forum, do tej pory tylko kilka razy dodałem coś w &quot;Typach dnia&quot;, jednak średnio mi odpowiada taka forma dawania typów, dlatego zakładam własny temat w którym będę podawał typy a nawet całe kupony z tenisa, dokładniej z turniejów ATP (WTA nigdy nie tykam) oraz czasem z jakichś challengerów. To tyle słowem wstepu.
Szkoda, że Indian Wells się już w sumie kończy i nie będzie z czym szaleć, ale od następnego tygodnia rusza turniej w Miami więc na pewno będzie się pojawiać dużo typów ????
Moją &quot;specjalnością&quot; są setowe overy, na których mam największą skuteczność i najwięcej wygrywam, więc tego rodzaju typów będzie się pojawiało na pewno dużo.
Gram raczej nie dużymi stawkami, nie więcej niż 50 zł na singlach, na AKO wchodzę delikatniej.
Tak więc zachęcam do czytania analiz, korzystania z typów i życzę wysokich wygranych ????
 
R 3

rrsky

Użytkownik
ATP Indian Wells
Milos Raonic- Rafeal Nadal
20 marca, 21:00

Typ 1: ponad 2.5 seta w meczu ✅
Kurs: 2.37 (bet365)
Stawka: 30 zł
Typ 2: Milos Raonic wygra 1. set ⛔
Kurs: 2.37 (bet365)
Stawka: 20 zł
Typ 3: Milos Raonic wygra mecz ✅
Kurs: 2.62 (bet365)
Stawka: 20 zł
Analiza typow:
Spotkanie dwóch bardzo dobrych tenisistów, 6-stego w rankingu ATP, Kanadyjczyka Milosa Raonica z 3 rakietą świata, Hiszpanem Rafaelem Nadalem. Faworytem według buków jest drugi z panów, co jest dosyć możliwa opcją, ale bardzo ryzykowną. Nadal to tenisista który lubi grać w kratkę, raz grać jak maszyna i ogrywać zawodników bez zadnych problemów a w innym razie przegrywać ze słabszymi od siebie. Dysponuje przeciętnym, ale wystarczajaco dobrym serwisem, mocniejsza stroną sa raczej wymiany. Natomiast Raonic posiada potężny serwis, zaraz po Ivo Karlovicu najmocniejszy ze wszytkich tenisistów. Ma nie spelna 2 metry wzrostu, co ułatwia mu wyprowadzanie na prawde mocnych serwisów, od początku roku 2015 w swoich meczach zdobył ponad 270 asów (dla porównania- Nadal ma ich 32). Ale w przeciwieństwie do wspomnianego Karlovica, Kanadyjczyk potrafi dobrze utrzymywać wymiany, jest bardziej dynamiczny i posiada lepsza kondycje.
W ostatnich meczach Raonic radził sobie dobrze, tak samo z rezta jak Nadal. Ich ostatnie pojedynki to same wygrane Nadala, ale nie kierowałbym sie tym w typowaniu tego pojedynku.
Typ na ponad 2.5 seta uważam za najprawdopodobniejszy, zakładając oczywiście ze Raonic sobie nie odpuści tej &quot;walki&quot;, bo na prawde ma duże szanse zeby wygrac ten mecz, a co dopiero wygrac przynajmniej seta.
Co do drugiego, to bardziej ryzykownie, ale nie bez szans. Nadal czesto w pierwszym secie popełnia dużo błędów, ktore w tym wypadku moze wykorzystać Raonic. Tak na prawde jeżeli serwis Kanadyjczyka bedzie jutro na poziomie, to szansa Rafaela to utrzymywać i zdobywać punkty na wymianach, wiec jeżeli one bedą kuleć w tym pierwszym secie, kiedy Hiszpan bedzie sie jeszcze dogrzewal, to najzwyczajniej przegra tego seta.
Typ na zwycięstwo Raonica gram podobna stawka jak powyższy, ale osobiście bardzo wierze w jego powodzenie.
Kort wszytko zweryfikuje, pozostaje mi tylko mieć nadzieje, ze bedziemy świadkami dobrego i wyrównanego meczu miedzy tymi panami.
PODSUMOWANIE: Skuteczność 2/3 (66%) Stawka 70 Wygrana 123,50 ✅✅
 
R 3

rrsky

Użytkownik
Dodatkowo AKO:
???? Alexander Zverev- Gilles Muller- 2 @1.16 (bet365) ✅
???? Tim Smyczek- Benjamin Becker- 1 @2.00 (bet365) ✅
???? Aljaz Bedene- Marcos Baghdatis- 2 @1.40 (bet365) ⛔
AKO: 3.26 STAWKA: 20 zł ⛔
I bardziej ryzykowne:
???? Tomas Berdych- Roger Federer- powyżej 2.5 seta@2.50 (bet365) ⛔
???? Tim Smyczek- Benjamin Becker- powyżej 22.5 gema@1.80 (bet365) ⛔
AKO: 4.50 STAWKA: 10 zł ⛔⛔
 
R 3

rrsky

Użytkownik
???? Novak Djokovic- Andy Murray- 1 @1.30 ✅
???? Roger Federer- Milos Raonic- dokładny wynik 2:0 @1.80 ✅
AKO: 2.34 STAWKA: 50 zł (bet365) WYGRANA: 117 zł ✅✅
 
R 3

rrsky

Użytkownik
????ATP Indian Wells
Novak Djokovic- Roger Federer
22 marca, 17:00

Typ 1: Roger Federer wygra mecz @2,62 ⛔⛔
Stawka: 50 zł Wygrana: 0 zł
Typ 2: powyżej 2.5 seta w meczu @2.37 ✅✅
Stawka: 25 zł Wygrana: 59.25 zł
Ostatnie typy na tym turnieju, mam nadzieje ze bedą trafione ????
Finał bedzie rozegrany pomiędzy dwójka najlepszych tenisistów świata, oboje w dobrej formie. Nie dawno temu w finale turnieju w Dubaju mieliśmy doczynienia z takim samym pojedynkiem, który wygrał Federer ogrywając przeciwnika 2:0. W tamtym czasie byłem ślepo zapatrzony w Djoko, postawiłem na jego wygrana dużo pieniędzy i niestety sie zawiodłem. To nie jest tak, ze tym razem chce sie odegrać stawiając na przeciwnika, najzwyczajniej jestem rozumem za Federerem. Oglądam mecze tych panów od dawna, w ostatnich pojedynkach grają oboje na najwyższym poziomie, jednak gra Federera bardziej mi sie podoba. Jednym z czynników jest serwis, który Rogerowi ostatnio bardzo dobrze wychodzi, poza tym dynamika Fedka i ogólne zachowanie na korcie przypadło mi do gustu bardziej niż gra Djokovia w meczu z Murrayem.
Jednak nie zmienia to faktu, ze jest to taki poziom gry ze wszytko sie moze zdarzyć. Ostatecznie jednak ide w strone Federera, zwłaszcza ze kursy na niego sa bardzo zachęcające.
Typ na ponad 2.5 seta ryzykowny, ale nie do nie zagrania. Jeżeli obydwoje zagrają na najwyższych obrotach to możemy byc świadkami 3-setowego pojedynku, na który bardzo liczę.
To by było na tyle, mimowszystko czekam z niecierpliwoscią na ten mam nadzieje bardzo ciekawy mecz, który jednak zakończy Federer, wygrywając i pokazując klasę tenisisty z górnej półki ????
 
R 3

rrsky

Użytkownik
PODSUMOWANIE ???? INDIAN WELLS
Ilośc podanych typów: 15
Ilośc trafionych typow: 9
Skuteczność: 60%
Ilośc stawek: 280 zł
Ilośc wygranych pieniędzy: 373,25 zl
Zysk na czysto: 93,25 zł
Yield: 0,33%
 
R 3

rrsky

Użytkownik
Zaczynaja sie kwalifikacje do turnieju w Miami, wiec mozna delikatnie pograć na początek.
#1
???? Dzumhur- Nishioka- powyżej 22.5 gema @1.80 ⛔
???? Paire- Melzer- 1 @1.22 ✅
???? Souza- Zverev- 2 @1.53 ✅
AKO: 3.35 STAWKA: 15 zł ⛔
I ryzykowniej:
???? Brown- Ram- 2 @2.10 ⛔
???? Zeballos- De Schepper- 2 @1.50 ✅
???? Kamke- Menendez- 1 @1.57 ⛔
AKO: 4.94 STAWKA: 10 zł ⛔
Mimo wsystko małe stawki, bo w kwalifikacjach tak na prawde wszytko moze sie wydarzyć.
EDIT: w meczu Paire- Melzer wdarł sie błąd, typ oczywiście na Paire.
 
R 3

rrsky

Użytkownik
???? 1 RUNDA
???? Harrison- Melzer- 1 @1.44
???? Kokkinakis- Berlocq- 1 @1.33 ⛔⛔ (widzisz i nie grzmisz...)
AKO: 1.92 STAWKA: 100 zł ⛔
Według mnie najpewniejsze spotkania pierwszej rundy do typowania, choć jak wiadomo na początku turniejów różnie bywa, to myśle że te typy powinny bezproblemowo wejść.
Mecz Harrisona z Melzerem, szkoda że już kurs spadł z 1.66, bo po takim kursie ten typ byłby jeszcze bardziej atrakcyjny. Harrison bardzo dobry tenisista, na ostatnie 10 spotkan na tej nawierzchni uległ tylko sporo lepszym od siebie, tj. dwukrotnie Nishikoriemu i raz Ferrerowi, we wszstykich przypadkach solidnie walczył. Z kolei Melzer to klasa niżej jeśli chodzi o ostanią formę, wygrać udało mu się jedynie ze słabszymi od siebie, z resztą przegrywał bardzo mocno. Tak więc raczej nie przewiduje tutaj wyniku innego niż wygranej Harrisona, naprawde musiałby bardzo chcieć przegrać ten pojedynek aby tak się stało. Dla odważniejszych proponuje typ 2:0 dla Harrisona po kursie 2.20.
Typ Kokkinakisa uważam za perełkę, co prawda po małym kursie, ale jednak. Młody Australijczyk gra po prostu bardzo dobrze, często udaje się go złapać po dużych kursach i mało kiedy zawodzi. Ostatnio ulegał praktycznie tylko lepszym od siebie, Tomicowi, Lajovicowi po ostrej walce oraz miesiac temu Karlovicowi po dwóch tie-breakach. Aktualnie jest 108. w rankingu, ale jak dalej bedzie tak ładnie grał to z pewnością w niedługim czasie zobaczymy go sporo wyżej. Jego przeciwnikiem będzie Berlocq, tak na prawdę typowy ziemniak, na twardej nawierzchni średnio sobie radzi. W ostatnich 10-sięciu spotkaniach na twardym podłozu pokonał tylko Melzera, wiec nie ma o czym mówić, nie stanowi raczej poważnej konkurencji dla Kokkinakisa.
----------
???? Kukushkin- Johnson- 2 @1.36 ⛔
???? Sousa- Ramos- 2 @ 1.72 ✅
AKO: 2.33 STAWKA: 40 zł ⛔
----------
???? Young- Lu- powyżej 2.5 seta @2.37 zwrot
???? Stakhovsky- Almagro - 1 @2.20 ⛔
AKO: 5.21 STAWKA: 20 ⛔
----------
 
R 3

rrsky

Użytkownik
I ostatnie:
???? Smyczek- Menendez- 1 @1.33 ✅
???? Edmund- Hasse- 2 @1.57 ✅
AKO: 2.08 STAWKA: 25 zł WYGRANA: 52 zł ✅✅
 
R 3

rrsky

Użytkownik
???? 2 RUNDA (mam nadzieje, ze z mniejsza liczba niespodzianek...)
???? Gulbis- Monaco- 2 @1.72
???? Thiem- Lopez- 2 @1.53
AKO: 2.63 STAWKA: 50 zł
???? Giraldo- Hasse- 2 @1.53
???? Foginni- Sock- [email protected]
AKO: 2.03 STAWKA: 50 zł
???? Almagro- Nadal- powyżej 2.5 seta w meczu @3.25
STAWKA: 20 zł
 
R 3

rrsky

Użytkownik
???? Anderson- Querrey- 1 @1.61
STAWKA: 50 zł WYGRANA: 80.50 zł ✅

???? Hewitt- Bellucci- 1 @2.00
STAWKA: 30 zł ⛔
 
R 3

rrsky

Użytkownik
???? Simon- Kukushkin- powyżej 2.5 seta @2.50 ✅
STAWKA: 30 zł WYGRANA: 75 zł
???? Bolelli- Troicki- powyżej 2.5 seta @2.20 ✅
STAWKA: 50 zł WYGRANA: 110 zł
???? Goffin- Coric- powyżej 2.5 seta @2.37 ⛔
STAWKA: 30 zł
???? Rosol- Zverev- powyżej 2.5 seta @2.25 ⛔
STAWKA: 50 zł ANALIZA: http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-28-03-2015-sobota-120092-2.html#post5250577
???? Smyczek- Tsonga- powyżej 2.5 seta @2.37 ✅
STAWKA: 30 zł WYGANA: 71.10 zł
???? Gulbis- Monaco- powyżej 2.5 seta @2.25 ⛔
STAWKA: 20 zł

???? Falla- Karlovic- 2 @1.36 ⛔
???? Foginni- Sock- 2 @1.40 ✅
AKO: 1.90 STAWKA: 30 zł ⛔
 
Do góry Bottom