>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tenis w najlepszym wydaniu

kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Nowy sezon tenisowy uważam za otwarty i można zacząć grać za poważne kwoty. W tym temacie typy stawkował będę od 1j do 10j.
Gael Monfils - Viktor Troicki 1 1,86 (sbobet) - 5/10j ✅
Monfils to gracz o zdecydowanie większych możliwościach, widziałem oba jego mecze w Doha i musze powiedzieć, że grał w nich tak na 80%. Troicki to już bardzo przyzwoity rywal i Gael nie pozwoli sobie na tyle luzu co w poprzednich spotkaniach. Viktor to walczak, który łatwo się nie podda, ale Francuz jest od niego lepszy praktycznie w każdym elemencie gry, dlatego taki kurs to promocja. Monfils w meczu z Beckerem narzekał na jakiś uraz, jeżeli jest to coś poważnego to na pewno nie będzie grał &quot;na siłę&quot; przed AO. Wystarczy zagrać u bukmachera, gdzie krecz=zwrot.
ZYSK: 4,3j
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Francesca Schiavone - Kaia Kanepi 1 2,4 (5dimes) - 3/10j ⛔
Kanepi w bardzo dobrej formie, pamiętajmy jednak, że jej ofensywny styl gry często zależy od dyspozycji dnia. Jeżeli przestanie trafiać to będzie miała problem. Schiavone gra tenis kombinacyjny, często zmienia tempo gry, potrafi dobrze skonstruować akcję i do tego jest świetną defensorką. Taki styl gry jest w stanie zatrzymać grającą siłowo Estonkę. Włoszka już niejednokrotnie udowodniła, że w spotkaniach, w których skazana jest na porażkę potrafi zagrać bardzo dobrze i wygrać.
STRATA: 3j
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Tomas Berdych - Richard Gasquet 2 2,47 (pinnacle) - 7/10j ⛔
Finał Hopman Cup, w pojedynku męskim faworytem o dziwo jest Berdych. Dziwi mnie to, ponieważ Gasquet w tym turnieju pokazuje wysoka formę. Jego gra wygląda bardzo pewnie, mało jest przestojów i niewymuszonych błędów.
Berdych to gracz bardzo przyzwoity, jest obecnie w TOP 10, ale moim zdaniem na 90% wypadnie z tej elity. Gra skutecznie i konsekwentnie, ale nie jest to talent pokroju Gasqueta. Kursy pozytywnie mnie zaskoczyły, dlatego gram grubo Rysia ;)
STRATA: 7j
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Jo Wilfried Tsonga - Gael Monfils 1 1,9 (sportingbet) - 5/10j ✅
Tsonga w turnieju nie błyszczy, ale jak sam twierdził w spotkaniach, gdzie miał pełną kontrole nad wynikiem testował nowe rzeczy, które chce wprowadzić do swojego tenisa. W finale spotka się ze swoim kolega z reprezentacji i zapewne będzie się starał grać jak najlepiej potrafi. Jego atutem będzie to, że potrafi grac ważne spotkania, lubi jak Monfils pograć pod publiczkę, ale robi to w odpowiednich momentach. Gael jak wiemy to ogromny talent, ale jego tenis jest zakręcony i Tsonga pewnie będzie miał kilka okazji żeby go przełamać.
Gra Tsongi jest bardziej poukładana i zdecydowanie trudniej go przełamać, te czynniki powinny zadecydować o zwycięstwie w tym meczu.
ZYSK: 4,5j
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Janko Tipsarevic - Milos Raonic 1 1,77 (5dimes) - 6/10j ⛔
Nie mam wątpliwości kto w tym spotkaniu jest faworytem, spodziewałem się kursu w granicach 1,4, a tutaj bukmacherzy zrobili mi miła niespodziankę.
Tipsarevic to gracz zdecydowanie lepszy, dopiero w poprzednim sezonie zaczął traktować na poważnie tenis, zaowocowało to niezłymi wynikami. Myślę, że w tym sezonie może osiągnąć jeszcze więcej.
Raonic to objawienie poprzedniego sezonu, wielu zastanawia się, czy Kanadyjczyk zrobi kolejny progres. Warunki ma świetne, ciężko przełamać jego serwis, do tego zabójczy FH. Niestety słabo porusza się po korcie, w długich wymianach z Janko będzie miał marne szanse, tym bardziej, że Serb potrafi grać bardzo dobrze kątowo. Nawierzchnia nie jest super szybka, co będzie plusem dla Tipsarevicia. Uważam, że będzie trochę walki, ale to Janko wyjdzie zwycięsko z tego meczu.
STRATA: 6j
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Urszula Radwańska - Agnieszka Radwańska 1 5,29 (pinnacle) - 2/10j ⛔
Znowu pechowe losowanie i siostry Radwańskie zagrają przeciw sobie. Urszula po zmianie trenera zdecydowanie poprawiła swoją grę, o czym świadczą wyniki. Dla Agnieszki będzie to pierwszy mecz w sezonie, Ula jest po kwalifikacjach, także jest w cyklu meczowym, co powinno być jej atutem. Faworytką tego spotkania jest oczywiście Isia, ale pierwsze spotkania są przeważnie trudne. Obie znają się doskonale, przy trochę słabszej dyspozycji Agnieszki, Ula ma zdecydowanie szanse powalczyć w tym spotkaniu.

STRATA: 2j
Matthew Ebden - Marcel Granollers-Pujol 1 1,89 (pinnacle) - 5/10j
✅
Australijczycy szczyt formy szykują zawsze na początek sezonu, nie ma się co dziwić, w styczniu większość turnieju rozgrywanych jest na ich kontynencie.
W Brisbane Ebden miał dużego pecha w losowaniu, bo trafił na dobrze dysponowanego Stepanka, mimo to urwał mu seta. W Sydney szczęście też mu nie sprzyjało, w 1r spotka się z Granollersem. Marcel to dobry gracz, ale przede wszystkim na kortach ziemnych. Oczywiście zdarzają mu się przebłyski w hali czy na hardzie, ale taka sytuacja nie zdarza się często.
Australijczyk zrobi wszystko, aby tym razem przebrnąć pierwszą rundę, rywal niełatwy, ale myślę, że sobie poradzi.
ZYSK: +4,45j
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Marach/Peya - Ferrer/Montanes 1 1,85 (betclic) - 3/10j ✅
Dwaj czołowi debliści świata zagrają z parą Hiszpańską, która debla traktuje jako dodatek. Nie mam wątpliwości kto jest faworytem tego spotkania, Marach/Peya to debel stworzony pod IO. Hiszpanie w deblu za bardzo nie maja czym postraszyć, dlatego warto zagrać Austriaków po takim kursie.

ZYSK: 2,55j
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Anna Chakvetadze - Tsvetana Pironkova 1 1,83 (william hill) - 7/10j ✅
Chakvetadze to był kiedyś wielki talent, niestety jak to często bywa kontuzje przeszkadzają w robieniu kariery. Pierwszy oficjalny mecz od Wimbledonu 2011 Anna rozegrała 2 dni temu, ograła gładko Niculescu 2-0, widziałem to spotkanie i muszę przyznać, że Rosjanka do sezonu jest przygotowana bardzo dobrze. W 2 rundzie jej rywalką będzie Pironkova, która nie imponuje na początku roku, 3 porażki w Hopman Cup i dziś męczarnia z Watson, z którą ostatecznie wygrała, choć była już blisko porażki.
Zdecydowanie bardziej z tych dwóch tenisistek cenię Chakvetadze, jeżeli zagra tak jak w pierwszym spotkaniu tego turnieju to nie powinna mieć problemów z pokonaniem Bułgarki.
ZYSK: 5,81j
Andrea Petkovic - Agnieszka Radwańska 2 1,62 (william hill) - 4/10j ✅
H2h 5-0 dla Polki, zwracam na to uwagę na samym początku, ponieważ aż 3 spotkania były rozgrywane w ubiegłym sezonie. Isia widocznie ma sposób na Niemkę, która gra przewidywalny tenis. W ubiegłym roku była w bardzo wysokiej formie, a mimo to Agnieszka ją ogrywała. Obecnie nie prezentuje się, aż tak dobrze, więc nie widzę inne możliwości jak wygrana Polki. Tym bardziej, że Radwańska dziś pokazała, że jest w formie, ogrywając w niespełna godzinę swoją siostrę.
ZYSK: 2,48j
Lleyton Hewitt - Viktor Troicki 2 1,52 (unibet) - 8/10j ✅
Hewitt to już dla mnie historia tenisa, bardzo szanuję tego gracza, ale w pojedynku z takimi solidnymi zawodnikami jak Troicki nie ma szans. Viktor w Doha zaprezentował się z przyzwoitej strony, przegrał dopiero w ćwierćfinale z późniejszym finalistą - Monfilsem. Lleyton grał w Hopman Cup, wygrał tylko z młodym Chińczykiem - Wu. Serb swoją konsekwentną grą wypunktuje Australijczyka.
ZYSK: 4,16j
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Viktoria Azarenka - Marion Bartoli 2 3,05 (bet24) - 2/10j ⛔
Skoro Bartoli ograła Azarenke podczas Mastersa, to dlaczego miałaby nie powtórzyć tego w Sydney. W meczu zobaczymy wiele długich wymian, obie są w dość dobrej formie i o wyniku może zadecydować dyspozycja dnia. Minimalna faworytką jest Viktoria, ale Marion nie stoi na przegranej pozycji.
STRATA: 2j

Lucie Safarova - Na Li 1 2,93 (pinnacle) - 3/10j
⛔
Kolejne spotkanie, w którym bukmacherzy przeszacowali kursy. Safarova w tym turnieju ma już na rozkładzie Ivanovic i Kuznetsova, Czeszka będąca w formie potrafi wygrywać z najlepszymi. Chinka nie jest tak mocna jak na początku zeszłego sezonu, popełnia za dużo niewymuszonych błędów, nie potrafi regularnie utrzymywać swojego podania, dziś niesamowicie męczyła się z Scheepers. Myślę, że Safarova ma sporą szanse na wygranie tego meczu.
STRATA: 3j
Potito Starace - Alejandro Falla 2 1,8 (bet365) - 4/10j ✅
Zdecydowanie bardziej cenię umiejętności Kolumbijczyka, dość dobrze wyglądał w meczu z Young&#39;iem. Starace w 1r pokonał Montanesa, ale nie imponuje mi ten wyczyn, ponieważ Hiszpan od jakiegoś czasu jest cieniem samego siebie. Obaj panowie spotkali się w ubiegłym roku na Roland Garros, pewnie wygrał Falla 3-0.
ZYSK: 3,2j
Benoit Paire - Juan Ignacio Chela 1 1,75 (betway) - 4/10j ✅
Paire w Auckland musiał przebijać się przez kwalifikacje, zrobił to bez większych problemów. W 1r gładko odprawił innego weterana tenisa - Ferrero. Chela najlepsze lata swojej kariery ma już za sobą, w dodatku będzie to jego pierwszy mecz w sezonie. Gdyby Francuz nie był taki chimeryczny zagrałbym za większa stawkę.
ZYSK: 3j
Guillermo Garcia Lopez - Adrian Mannarino 2 1,57 (sportingbet) - 8/10j ⛔
Mannarino widziałem dziś w meczu z Andersonem, prezentował się bardzo dobrze. Bardzo dobrze serwował, mądrze rozgrywał wymiany i przyzwoicie returnował. Garcia Lopez męczył się w 1r z Kunitsynem, w Doha także niczego wielkiego nie zwojował. Adrian w Auckland czuje się świetnie, w ubiegłym sezonie dotarł do ćwierćfinału, myślę że i tym razem się uda.
STRATA: 8j
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Olivier Rochus - Benoit Paire 1 2,36 (pinnacle) - 10/10j ✅
Typ jutrzejszego dnia, dla mnie faworyt spotkania to Rochus. Dziś stoczył niesamowity pojedynek z Belluccim, zwróciłem przede wszystkim uwagę na bardzo dobry serwis Belga, skuteczność pierwszego podania na poziomie 68% może nie robi szału, ale 74% przy drugim już tak.
Paire męczył się z Chelą, o mało nie przegrał tego pojedynku. Jego gra jest nieustabilizowana i w pojedynku z Rochusem nie widzę dla niego szans. Bardzo duże value!
ZYSK: 13,6j
Tomas Berdych - Andy Roddick 1 1,71 (pinnacle) - 5/10j ⛔
Gdyby to nie był turniej pokazowy to stawka byłaby większa. Berdych w tym sezonie spisuje się rewelacyjnie, dziś przegrał z Tomiciem trochę na własne życzenie. Roddick jak wiemy jest cieniem tego zawodnika, którego pamiętamy. Już nawet serwis nie przynosi tyle punktów co kiedyś. Faworyt spotkania jest tylko jeden, jeżeli Czech będzie wystarczająco zmobilizowany to nie powinien mieć problemów z wygraną.
STRATA: 5j
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Angelique Kerber - Mona Barthel 1 1,79 (pinnacle) - 5/10j ⛔
Pojedynek dwóch Niemek, Kerber to zdecydowanie lepsza zawodniczka. Barthel to poziom ITFów, powoli wchodzi w turnieje WTA. W tym turnieju zrobiła już więcej jak powinna, ograła dziś obrończynię tytułu, ale na tym powinno się skończyć. Mona przebijała się przez 3 rundy kwalifikacji, może być już trochę zmęczona. Andżela ma tutaj szanse na wygranie turnieju, a już na pewno na finał. Po takim kursie zdecydowanie polecam.
STRATA: 5j
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
David Ferrer - Olivier Rochus(+5,5 gema) 2 1,92 (pinnacle)- 5/10j ✅
Ferrer to oczywiście bardzo solidna firma, ciężko będzie Rochusowi powalczyć o zwycięstwo, ale wysoki handicap jest spokojnie do pokrycia. Belg potrafi regularnie utrzymywać podanie, przynajmniej jedno przełamanie Hiszpana tez jest w jego zasięgu. Olivier gra tutaj bardzo ciężkie spotkania, ale to jest finał i zapewne da z siebie wszystko, wątpię, aby było to jednostronne widowisko.

ZYSK: 4,6j

Julien Benneteau - Jarkko Nieminen 1 1,83 (5dimes) - 5/10j ⛔
Finał w Sydney, mało kto spodziewał się takiej obsady. Dla mnie zdecydowanym faworytem jest Francuz, gra w tym turnieju bardzo dobrze, miał dość trudnych rywali (Seppi, Lopez, Bogomolov, Baghdatis), a mimo to nie stracił nawet seta, baa, w najgorszym wypadku wygrywał seta 6-4! To jest wielki wyczyn, w pełni zasługuje na wygranie tego turnieju. Nieminen tanio skóry nie sprzeda, ale w obecnej chwili nie ma atutów na Juliena. Drogę do finału miał łatwą, szczególnie jeśli porównamy ją do drabinki Benneteau. Nie daję Finowi więcej jak 20% szans na wygraną, dlatego biorę Francuza po takim kursie.
STRATA: 5j
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Laura Robson(+6gemów) - Jelena Jankovic 1 1,96 (titanbet) - 5/10j ⛔
Dla mnie bet pierwszego dnia AO. Robson to młoda, utalentowana Brytyjka, która systematycznie robi postępy. Przyszedł czas, aby powoli zaczęła dawać o sobie znać w seniorskich rozgrywkach. Kwalifikacje przeszła bez problemu, nie tracąc seta. Laura potrafi bardzo dobrze serwować, co oczywiście pozwala wygrywać swoje gemy serwisowe.
Jankovic bez formy, w 1r czeka ją trudny mecz, myślę, że Brytyjka spokojnie pokryje ten handicap.
STRATA: 5j
James Ward - Blaz Kavcic 2 1,96 (pinnacle) - 3/10j ✅
Kavcic w tym sezonie rozegrał tylko 1 mecz, przegrał w 1r w Chennai z Darcisem. Ciężko coś wnioskować co z jego formą, ale pamiętam jego ubiegłoroczny występ na AO, gdzie w 2r urwał 2 sety Youzhn&#39;emu. Nawierzchnia powinna bardziej odpowiadać Kavcic&#39;owi, Ward preferuje &quot;szybki&quot; hard czy trawę. Brytyjczyk w kwalifikacjach grał ciężkie spotkania, do tego będzie to jego debiut w turnieju głównym AO. Tenisowo także bardziej cenię Słoweńca, dlatego decyduje się zagrać na niego.
ZYSK: 2,88j
Stanislas Wawrinka - Benoit Paire 2 3,95 (youwin) - 2/10j ⛔
Wawrinka na początku sezonu bardzo słabo się spisuje, wątpię, aby nagle na AO wystrzelił z formą, choćby taką jak przed rokiem.
Paire sezon rozpoczął dobrze, w Auckland przegrał dopiero z Rochusem (był blisko wygranej). Widać poprawę w jego podejściu do gry, możliwości ma niesamowite, zarówno w ofensywnie jak i defensywie. Nie decyduje się grać handicapów, ponieważ Benoit to typ gracza, który może przegrać ten mecz 3-0, ale może także powalczyć o pełną pulę.
STRATA: 2j
Jeremy Chardy - Grigor Dimitrov 1 2,57 (pinnacle) - 4/10j ⛔
Chardy już w końcówce ubiegłego sezonu przypomniał wszystkim, że potrafi grać w tenisa, w tym roku zagrał w challengerze, którego wygrał.
Dimitrov po dość udanym występie w Hopman Cup, wziął udział w kwalifikacjach do ATP Sydney, w 2r kwalifikacji skreczował z powodu zmęczenia, omdlenia. Nie wróży to dobrze przed AO, ma trudnego rywala na początek. Spodziewam się wyrównanego meczu, ciężko wskazać faworyta, dlatego 2,57 trzeba grać!
STRATA: 4j
Ivan Ljubicic - Lukas Lacko 2 2,03 (unibet) - 3/10j ✅
O formie Ljubicicia nie można nic powiedzieć, ponieważ ostatni oficjalny mecz rozegrał na początku listopada zeszłego roku. Ivan za 2 miesiące skończy 33 lata, o ile mecze grane do 2 wygranych setów na szybkich nawierzchniach może wygrywać to w wielkich szlemach będzie problem.
Lacko w kwalifikacjach miażdżył rywali, widać, że do turnieju jest świetnie przygotowany i powinien to spotkanie wygrać.
ZYSK: 3,09j
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Juan Ignacio Chela - Michael Russell 1 1,87 (pinnacle) - 3/10j ✅
Chela ma już swoje lata, ale uważam go nadal za przyzwoitego gracza i z takimi zawodnikami jak Russell powinien sobie radzić bez większych problemów.
ZYSK: 2,61j

Thomaz Bellucci - Dudi Sela 1 2,15 (betcris) - 4/10j
✅
Trochę nie rozumiem tego kursu na Brazylijczyka, dla mnie on jest faworytem tego spotkania. Zdecydowanie bardziej cenię jego umiejętności tenisowe, w tym sezonie rozegrał tylko 2 spotkania. Wygrał z przyzwoitym Machado i uległ po zaciętym meczu Rochusowi, który w Auckland grał świetny turniej. Sela do AO przygotowywał się w Chennai, pokonał Fogniniego i Paire, przegrał w QF z Raonic&#39;em. Nie będzie to łatwy mecz dla Bellucciego, ale myślę, że sobie poradzi.
ZYSK: 4,6j
Cedrik-Marcel Stebe(+5,5 gema) - Lleyton Hewitt 1 1,87 (youwin) - 5/10j ✅
Kolejny raz przeciwko Hewittowi, dla mnie Lleyton to już historia. Stebe to najlepszy zawodnik challengerów zeszłego sezonu. Zrobił ogromny postęp, mecz powinien być wyrównany. Australijczyk wspierany dopingiem swoich fanów może wygrać ten mecz, ale wątpię, aby przyszło mu to łatwo. handicap jak najbardziej do pokrycia przez Niemca. ZYSK: 4,35j

Jelena Dokic - Anna Chakvetadze 1 2,4 (betclic) - 3/10j ✅
Kolejne value, szanse w tym meczu oceniam &quot;50 na 50&quot;. Dokic zawsze jest groźna, szczególnie jak ma dobry dzień. Zresztą to samo można powiedzieć o Chakvetadze. Za Australijką przemawia fakt, że Rosjanka ostatnio kreczowała z powodu skurczów. Uważam, że o zwycięstwie w tym meczu zadecyduje dyspozycja dnia, dlatego kurs 2,4 warto zagrać.
ZYSK: 4,2j
Samantha Stosur - Sorana Cirstea(+5,5 gema) 2 1,89 (pinnacle) - 5/10j ✅
Samantha od początku sezonu zawodzi, jest wielką nadzieją gospodarzy w rozgrywkach pań. Uważam jednak, że sezon 2011 był ostatnim w jej karierze, gdzie odnosiła takie super wyniki. Cirstea do sezonu jest przygotowana bardzo dobrze, może w końcu zacznie grac na miare swojego talentu. Mecz powinien być zacięty, jakoś nie wyobrażam sobie gładkiej wygranej Stosur. Czuję sensacje :razz:
ZYSK: 4,45j
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Michael Llodra - Alex Bogomolov 2 1,85 (bet24) - 4/10j ⛔
Llodre w tym sezonie oprócz meczu z Gulbisem w pierwszej rundzie zobaczyć można było w turnieju rekreacyjnym przed AO, ograł tam Dolgopolova, Wawrinke czy Haasa. Ja jednak nie biorę tych wyników na poważnie, bo jak wyżej napisałem był to turniej rekreacyjny.
Bogomolov od tego sezonu reprezentuje Rosję, od początku roku nie próżnuje, najpierw startował w Doha, gdzie musiał zrezygnować z gry w 2 rundzie z powodu kontuzji prawej kostki. Uraz szybko wyleczył, bo już w Sydney zagrał dobrze, doszedł do ćwierćfinału pokonując po drodze Robina Haase i Viktora Troickiego, następnie przegrał z późniejszym finalistą tych zawodów - Julienem Benneteau. Widziałem ten ćwierćfinał i Bogomolov wyglądał w nim przyzwoicie.
Llodra w tym spotkaniu nie raz zachwyci pięknymi akcjami przy siatce, niestety dla niego po drugiej stronie siatki będzie gracz, który potrafi dobrze returnować i mijać. Gdyby grali do 2 wygranych setów to pewnie nie zdecydowałbym się na ten typ, jednak w dłuższym meczu Bogomolov nie powinien mieć problemów z doświadczonym Francuzem.
STRATA: 4j
Gilles Simon - Julien Benneteau 1 1,75 (pinnacle) - 8/10j ⛔
Pojedynek dwóch Francuzów. Typ bardziej przeciw Benneteau, ponieważ dzień przed AO grał finał w Sydney. W pierwszej rundzie trafił mu się rywal z niższej półki i udało się wygrać gładko 3-0, mecz z Simonem obfitował będzie w wiele wymian, prędzej czy później odezwie się kondycja, tym bardziej, że w Melbourne jest bardzo gorąco.
Gilles w pierwszej rundzie nie zachwycił, ale często spotkanie rozpoczynające turniej jest bardzo trudne, szczególnie, gdy gra się z ambitnym rywalem, który ma dobry dzień. H2h 5-1 na korzyść Simona, ja nie mam wątpliwości kto wygra ten mecz.
STRATA: 8j

Sabine Lisicki - Shahar Peer 2 2,08 (pinnacle) - 3/10j
⛔
Lisicki w Sydney kreczowała, w 1 rundzie AO także odezwała się kontuzja, ale jakoś wymęczyła awans do kolejnej rundy. Shahar Peer powoli wraca do coraz lepszej formy, widać, że dobrze przepracowała okres przygotowawczy. Jest zdecydowanie bardziej regularna i lubi długie wymiany. Taki styl gry nie odpowiada Niemce, jeżeli dodamy do tego problemy zdrowotne to faworytką tego meczu jest Peer.
STRATA: 3j
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Sorana Cirstea - Sara Errani 2 1,88 (pinnacle) - 5/10j ✅
Mało kto spodziewał się, że w III rundzie zobaczymy taki pojedynek. Cirstea to sensacyjna pogromczyni Stosur, natomiast Errani niezwykle łatwo poradziła sobie w 2 rundzie z Petrova.
Wydaje mi się, że w kolejnej rundzie zobaczymy Włoszkę, która ma bardziej poukładaną grę. Na Soranie ciąży ogromna presja, po pokonaniu Stosur jej fani oczekują kolejnych zwycięstw, a to źle wpływa na jej dyspozycje, co widać już było w meczu z Ulą.
ZYSK: 4,4j
Julien Benneteau - Kei Nishikori 2 1,84 (pinnacle) - 9/10j ✅
Konsekwentnie przeciw Benneteau, któremu w końcu skończy się &quot;paliwo w baku&quot;. Gdyby Simon nie spartaczył dwóch pierwszych setów to pewnie on grałby z Japończykiem.
Nishikori bardzo dobrze wygląda w tym sezonie, powinien sobie wybiegać to zwycięstwo. Ma niewygodny styl gry, z którym zmęczony Francuz wcześniej czy później sobie nie poradzi.
ZYSK: 7,56j
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Shaun Murphy - John Higgins 1 2,49 (pinnacle) - 3/10j ✅
Półfinał Mastersa, Murphy gra niesamowity turniej, jest on moim cichym faworytem do wygrania całych zawodów. Z Higgins&#39;em nigdy łatwo się nie gra, ale John jest w przeciętnej formie, dlatego po takim kursie warto zagrać na Anglika.
ZYSK: 4,47
 
Do góry Bottom