>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Tenis stołowy || Beach soccer

marfi 629

marfi

Użytkownik
Łoo, ale dawno nie miałem tu swojego tematu.
Ci którzy przeglądają działy tenis stołowy i beach soccer wiedzą, że są to moje specjalności. Sport dość niszowe porównując np. do piłki nożnej przez co buki walną czasem babola, którego warto wykorzystać. Największy problem z graniem tenisa stołowego jest taki, że dobra oferta jest tylko na live praktycznie, więc podam w tym temacie czasem jakiś typ z dzikiego buka (sam obecnie gram teraz tylko w całorocznym), a będę czekał na ofertę live. Beach soccer wiadomo ruszy dopiero na lato więc trochę nam jeszcze zostało czekania. Poza tym będą też typy z piłki nożnej, co do innych dyscyplin to pewnie też zasięgnę czasem czyjeś opinii z forum i pogram ????
Budżet początkowy: 100j
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Ten chellenger to nie jest poważne granie, ale z braku laku można coś pyknąć za drobne
Kim Doyub - Admir Duranspahić (+1,5s) 2 @ 1,80 3j 2-3
Koreańczyk przeciętny zawodnik, a Duranspahić ograł dziś Horejsiego, warto zagrać, mecz za 5 min.
edit: stawki zapomniałem dopisać
✅ 2,4j
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Jak wczoraj podeszło to dzisiaj też można pyknąć, mecz za 5 minut znów, sorki że nie szybciej ale cały czas mam zajęcia
Admir Duranspahic - Xu Wenliang 2 @ 1,40 5j 1-3
Obaj bilans na tym turnieju 2:3 mają. Bośniak przeciętniak, wczoraj wygrał ze słabym defensorem z Korei. Xu jak gra swoje to niezły grajek, w końcu podstawowy zawodnik Działdowa walczącego o TOP4 w Superlidze. Bilans może nie zachwyca bo 7-14 w tym sezonie, ale tam grają o klasę lepsi zawodnicy niż tutaj, pojechał sobie Chińczyk dorobić. Jak zagra swoje to nie ma szans żeby tu przegrał choć w tym turnieju przegrał już z Węgrami Szudim i Majorosem to jednak obaj panowie lepsi zawodnicy niż Bośniak
✅ 2j
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Na szybko bo idzie wyłapać niezły bet w całorocznym. Właśnie w meczu kobit Austria - USA, w drugim meczu Lilly Zhang gra z Liu Jia, w pierwszym, Polcanova własnie nie wiem czy wygrała ostatecznie czy nie z Wang Chen, na stronie ittf, ciągle jest że 1:1, beznadziejnie livescore działa. Gra Lilly wygląda dobrze, wygrała pierwszego seta, Polcanova wydaje się być lepszą zawodniczką i będzie miała więcej odpoczynku od Lilly, której nie wróżę tutaj szybkiego i łatwego meczu.
Sofia Polcanova - Lilly Zhang 1 @ 1,72 5j całoroczny
zwrot, skończyło się na 3:0 dla Austrii i nie zagrały, choć dwa mecze po 2:3 były
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Dużo mocnych typów na jutro z DMŚ
Polska - Ukraina 1 @ 1,50 10j 2-3
Rosja - Rumunia 1 @ 1,60 6j 3-1
Chorwacja - Rumunia 1
Austria - Korea Północna 1 0-3
ako: 1,76
15j

Austria - Grecja 2 @ 3,70 1j 3-0
Przegraliśmy przez Wandżiego, który przegrał z nołnejmem, nie wiem jakie kursy przedmeczowe były, ale na Wandżiego pewnie z 1,10. Austriacy się skompromitowali. Koreańczycy grali fajnie, szybko, ogólnie dobre młode chłopaki. No, ale mówimy tutaj o Fegerlu i Gardosie.. Od Schlagera nie wymagałem, ale jak ma jeździć na mistrzostwa żeby z młodziakiem od Kima przegrać 0-3 ugrywając 10 pkt w meczu to może lepiej niech skupi się tylko na akademii.
⛔ 22,4j
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
365 dopiero przed chwilą wrzucił ofertę, te, które ja podałem są z b w i n, ale są niemal identyczne
Posty do usunięcia później
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Szybko, bo zaraz mecz, całoroczny dał ostrego babola!
Simon Gauzy - Steffan Mengel 1 @ 1,80 10j 3-2

Mógł skończyć w czwartym secie, trzy piłki meczowe, przy 10-11, jeszcze frajersko dał się zaskoczyć serwisem, w piątym secie pozamiatał.
✅8j
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
marfi 629

marfi

Użytkownik
A i kolejny raz na Gauzego gramy, zagra z Bollem w czwartym starciu meczu Niemcy - Francja. Delikatnie, ale może wejść spokojnie. Timo już swoje lata ma i jakoś klapnie z roku na rok, coraz więcej wpadek. A Gauzy młody ambitny, na dorobku. Timo pewnie niełatwy mecz z Lebessonem, jeden mecz przerwy i podejdzie znów do stołu na jeszcze bardziej wymagającego rywala
Simon Gauzy - Timo Boll 1 @ 2,37 3j 3-2
✅ 4,1j
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
marfi 629

marfi

Użytkownik
Jejku, jeszcze jedno, ale Francuzów nie doceniają. Jak dojdzie do piątego meczu to grają dwaj równi zawodnicy ze wskazaniem na Lebessona właśnie.
Stefan Mengel - Emanuel Lebesson 2 @ 2,00 5j
ZWROT
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Ruwen musi bo się skończy na 0-3. Brossier nie jest najmocniejszym graczem, na pewno nie jest to czołówka europejska.
Ruwen Filius - Benjamin Brossier 1 @ 1,53 5j 3-0
✅2,2j
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Nie mam za dużo czasu, nawet w dziale nic nie skrobnę. Dość ostry jeden kupon puszczę, ale od rana będę mógł puszczać pojedyncze mecze, dziś pojedyncze mecze fajnie wchodziły, nie doszacowali Francuzów i dziś powtarzają błąd.
Oczywiście całoroczny.
Francja - Szwecja 1
Niemcy - Anglia 1
Portugalia - Polska 1
ako: 2,64
10j
 
Do góry Bottom