>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

TENIS - Single 1 dziennie.

Status
Zamknięty.
kryysstu 56

kryysstu

Użytkownik
OK ROZLICZENIA
Liczba meczy wygrane / przegrane 7-0
Zysk 308%
Jak użytkownicy wyżej, tak i ja jestem pod wrażeniem. Dziękuję za prv ale nie mogłem odpisać ponieważ brakuje mi kilku postów na forum.
Również mam nadzieję, że ten projekt potrwa dłużej niżeli te 3 tyg ;)

Strona jest u mnie w zakładkach i codziennie zaglądam tu kilka razy :grin:

Pozdrawiam i życzę dalszego ciągu ✅ ✅ ✅
 
F 143

furiatkolster

Użytkownik
No tak jak.mowilem, nie zawsze beda plusy;) najwazniejszy i tak jest zysk, chociaz szczerze powiem, ze niespodziewalem sie tak slabej dyspozycji hiszpana.
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
W innym temacie ktoś podał typ przeciwwstawny. Tam w ogóle często są podawane typy z dużymi kursami, więc rzuca mi się na mózg słowo na &quot;u&quot;, ale dowodów i tak nikt nie znajdzie. Więc może nie brak wyczucia gospodarza tylko celowo słaba dyspozycja Hiszpana spowodowała tę pierwsza porażkę. Akurat zagrałem, więc mówi się trudno i .... czas chyba na dziewiąty typ. Ale to pewnie już na jutro, więc może będzie podany dziś a może dopiero rano. Good Luck ????
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Popieram przedmówcę. Gram wprawdzie bardzo małymi stawkami, ale byłbym skłonny zaakceptować konieczność jakiejś darowizny której celem byłby np. rozwój strony internetowej Gospodarza. Ale to może po tych trzech tygodniach ;). Przecież nawet kilka złotych od każdego czytelnika mogłoby nieźle zasilić budżet pozadomowy (np na wieczorne piwo) Autora Typów. Gdyby chciał.
 
palemki 62

palemki

Użytkownik
Juz myslalem ze nie wejdzie! przy 5-5 w 3 secie musialem wyjsc na papierosa..
Na szczescie gdy wrocilem mile zaskoczenie! :-D
Pozdrawiam.
 
M 340

macvas

Użytkownik
Męczył się Hiszpan niemiłosiernie. Widać, że mu przeciwnik nie leżał.
Drżałem o wynik do końca.
Dziękuję za typ. Prosimy o kolejne.
 
F 143

furiatkolster

Użytkownik
Hehe, ześ pomysl zarzucil Mario;) pozniej cos podam na noc lub wieczor z racji ze dzisiaj bardzo duzo meczy i jest w czym wybierac ..Prosze Administratorow o nieusuwanie postow innych uzytkownikow
 
F 143

furiatkolster

Użytkownik
Juz myslalem ze nie wejdzie! przy 5-5 w 3 secie musialem wyjsc na papierosa..
Na szczescie gdy wrocilem mile zaskoczenie! :-D
Pozdrawiam.
Ja zaś podbilem stawke na cervantesa jak przegrywal 0-1 w setach , rzadko to robie , lecz takie przeszlo mnie przeczucie, jednak jak zobaczylem ze z 5-2 zrobilo soe na 5-5 (do tego nie wykorzystane meczowe)to tez lekki stres doszedl, ale wyszlo po mysli
 
F 143

furiatkolster

Użytkownik
no to tak jak mówiłem z racji,ze jest bardzo dużo meczy podam jeszcze 1 na sesje wieczorną Stosur - Mladenovic 1.40
I pierwszy raz sie wypowiem nt. typu. Wielu może sobie pomyśleć,że Stosur ? toć to chimeryczna zawodniczka..owszem bardzo czesto staram się ja omijać szerokim łukiem, lecz 1.40 kurs nie jest tak małym kursem aby go nie zagrać. Obie zawodniczki graja agresywnie i naprawde nic a nic nie widzę u Francuzki by miała taki talent o jakim sie mówi. Stosur ostatnio oglądałem w turnieju w Austrii i naprawde grała pewnie, moze nie jak kiedys ale skoro wygrała turniej jednak cos musiała grać, do tego pokonała Schmiedlovą, która dla mnie aktualnie top 15 z zawodniczek bo gra świetny tenis bardzo urozmaicony. Teraz będzie grała na nawierzchni, na której czuje sie najlepiej więc sądze,ze warto na te 1.40 sie skusić ???? Może to nie jest analiza, a bardziej moje odczucia, jednak musiałem coś dodać bo zagrać na Stosur to myśle,ze po prostu trzeba wiedzieć/czuć kiedy
 
palemki 62

palemki

Użytkownik
Z dnia na dzien coraz wieksze emocje!
Przy dzisiejszym meczu ten wczorajszy (ktory obstawialem i komentowalem) to doslownie pikus! Pol paczki papierosow poszlo w dym! :-D
Pozdrawiam i dziekuje za typy.
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Błagam, Mistrzu, poniżej poziomu ATP może lepiej nie grac przeciwko gospodarzom....czasem cuda się dzieją, łamańce, z 1:0 na 1:2 lub na odwrót. Uff, tym razem się udało, a ja czasem mam &quot;prawiezawał&quot; o te głupie 15 zł ;-P
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom