>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Tenis i NHL wg. WoW

wow 331

wow

Użytkownik
Tsonga J-W. vs Reix C. over 2.5 [7.00]⛔
0.2j

rekreacyjnie... liczę, że conga na początku zrobi małą olewkę ????
 
wow 331

wow

Użytkownik
Statystki cząstkowe od początku miesiąca Wrzesień

KUPONY: 43
Wygrane: 27
Przegrane: 16
Zysk/Strata: b.d.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wow 331

wow

Użytkownik
Hsieh S-W. vs Zakopalova K. [1.73]⛔
1.0j
WH

Mecz za dwa dni ale im bliżej meczu tym kurs będzie marniał :p a Zakopalova pomimo tego, że przerwała fatalną serię to i tak nie powinna być w stanie przeciwstawić się dzisiejszej zwyciężczyni turnieju w Guangzhou.
 
wow 331

wow

Użytkownik
Goerges J. vs Bartoli M. (Fra) [1.40]✅
0.4j

Miejmy nadzieję że po fatalnym dzisiejszym dniu jutrzejsze wyniki będą bardziej trafne ????
 
wow 331

wow

Użytkownik
Vinci, Roberta vs Parmentier, Pauline(+5.5g) ⛔[1.94]
0.4j

Ostatnio grane przeze mnie handicapy nie do końca wchodziły ale jeszcze raz zaryzykuję... co do faworyta tego spotkania nie mam wątpliwości ale co do rozmiarów ewentualnej wygranej już tak... Analizując rozegrane spotkania Pauline widać gołym okiem, że nawet przegrane mecze nie wtapiała wysoką różnicą gemową ... 5.5 wydaję mi się sporą zaliczką ale to już mecz zweryfikuję... nie zachęcam nie polecam :p
 
wow 331

wow

Użytkownik
Na rozpoczęcie NHL na razie nie ma a w tenisie pozostały turnieju typy azjaten świrenmachen to najwyższa pora szukać innego punktu zaczepienia. Będę próbował swoich sił w hokeju europejskim i mam nadzieję, że wyjdzie to z pozytywnym skutkiem :p


ROSJA: KHL
Slovan Bratislava vs Yugra [1.90]po karnych niestety ⛔
0.5j

Slovan Bratislava vs Yugra over 4.5[1.75]✅
0.3j
 
wow 331

wow

Użytkownik
Nieminen J. vs Petzschner P. [1.67]✅
0.4j
Burnett N. (Ita) vs Orlova N. (Rus) over 19.5 [1.80]⛔ no i jak zwykle jednego gema do pokrycia zabrakło ...
0.2j
 
Do góry Bottom