>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Telewizja Patriotyczna

N 0

namz

Użytkownik
Witam wszystkich ????
Wraz z kilkoma znajomymi rozpoczęliśmy tworzenie pewnego projektu. Myślę, że śmiało można to nazwać telewizją patriotyczną.
O projekcie: namzalezy.pl/news,48
Cóż więcej mogę dodać. Mam nadzieję, że projekt przypadnie wam do gustu. Nie jesteśmy jeszcze najlepsi w tym co robimy - ciągle się uczymy. Wiele musimy poprawić (od prowadzenia odcinków po wygląd strony itd). Najciekawsze tematy celowo zostawiliśmy sobie na wiosnę, by nie realizować ich jako amatorzy.
Jeśli chcesz pomóc w rozwoju projektu: zasubskrybuj nasz kanał na YT / polub profil na FB, podaj link do naszego filmu dalej ???? Będziemy wdzięczni
Zaczynamy od kompletnego 0. Nie stosujemy jakichś głupich metod kupowania fanów na allegro itp. Dlatego niech was nie zraża mała (jeszcze ;)) ilość fanów.
(sorry że nie w formie linków ale od 10 postów można)
Na wszelkie pytania chętnie odpowiemy tutaj bądź na mailu.
Odcinek 3 - Mniejsze zło: youtube.com/watch?v=lOB3xMIouYo&amp;feature=plcp
Odcinek 2 - Czy żyjemy w wolnej Polsce: youtube.com/watch?v=JcmMVEiSkdc&amp;feature=plcp
Odcinek 1 - Na czym zależy Polakom: youtube.com/watch?v=Rlkyif6KWlE&amp;feature=plcp
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Chcielibyście zrobić ze mną wywiad ? Moje wszystkie myśli i poglądy znajdziecie klikając: &quot;Znajdź więcej postów użytkownika Fabik10&quot;. Odpisz to dla mnie ważne.
 
N 0

namz

Użytkownik
Widzę, że kolega narodowiec - poglądy jak najbardziej nam bliskie ????
Na ulicę z kamerą wyjdziemy ponownie na początku przyszłego roku ????
 
N 0

namz

Użytkownik
Pierwszy sezon za nami.

Zapraszamy do konkursu, trzeba poświęcić dosłownie 2 minuty a rozlosujemy aż 3 nagrody ???? Koszulkę Wielka Polska, płytę muzyczną Tadek - Niewygodna Prawda i aminokwasy dla sportowców ????

namzalezy.pl/news,69

Biorąc udział pomagasz nam rozwijać nasz projekt i masz szansę wygrać coś fajnego ????

zapraszamy ????
 
Do góry Bottom